صفحه 44 از 589 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    اول اپلای کنم بهتره یا به استاد ایمیل بزنم؟ اگه خواستم به استاد ایمیل بزنم در مورد رزومه که الان چیزی ندارم چی باید گفت؟(مثلا نمره زبان یا مقاله) یه سوال دیگه؟؟؟اولین ایمیلی که بهشون میدم چه درخواستی یا چه سوالی باید ازشون بپرسم؟ راستی از کجا باید بفهمم که استاد فاند داره یه نه؟
    ببخشید اگه اینقد سوالای مبتدی میپرسم)
    نمونه نامه روی همین فروم زیاد پست شده. همین تاپیک رو بخونید.

سلام

من میخواستم با یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا مکاتبه کنم. چند تا از مقالات ایشون رو خوند و خاطرخاشون شدم.

آیا تو متن باید به نام تمام مقالات اشاره کنم یا همینکه بنویسم مقالات شما را خوانده و به زمینه های تحقیقاتی شما علاقه مند شدم، کفایت میکند.

ممکنه یک متن نمونه انگیلسی بگذارید؟

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم با یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا مکاتبه کنم. چند تا از مقالات ایشون رو خوند و خاطرخاشون شدم.

آیا تو متن باید به نام تمام مقالات اشاره کنم یا همینکه بنویسم مقالات شما را خوانده و به زمینه های تحقیقاتی شما علاقه مند شدم، کفایت میکند.

ممنون
    اگه بتونی با جزییات اشاره کنی و نقاط قوت و ضعف مقالشو بکشی بیرون حرف نداره...در ضمن اگه میخوای بری آمریکا باید انگلیسیت به حد کافی خوب باشه که خودت از تمپلیت استفاده نکنی و بتونی با اون استاد ارتباط برقرار کنی...کسی نمیتونی به شما کمک کنه چون از موضوع بحث بین شما و استاد چیزی سر در نمیاره....موفق باشی

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    معمولاً ایمیل اولیه به استاد نباید طولانی باشه. تو می تونی تو همون ایمیل اول بعد از یک معرفی خیلی کوتاه به چند نکته در مورد مقالاتش اشاره کنی، همین قدر کافی که اون متوجه بشه تو مقالاتش و خوندی و به کارهاش علاقه مندی. بعد که جوابت و داد می تونی مفصلتر براش توضیح بدی

Junior Member

سلام دوستان. من برای یه دوره Undergraduate Diploma در طرح اراسموس ثبت نام کرده بودم. که این دوره اپلایش 15 روز پیش تموم شده و قراره اوایل jan شروع بشه.
    یکی از نیازمندی های این برنامه مدرک زبان بود که من نداشتم. با صحبتهایی که کردم قرار شد یه گواهی از کلاس زبانی که میرم بگیرم. اون رو فرستادم. ولی الان برام ایمیل زدن که مدرک زبان بده. من برای 20اکتبر ایلتس ثبت نام کردم.
    حالا خواهشی که من دارم از شما اینه که میخوام بدونم چجوری باید بگم که برام صبر کنید چون فکر میکنم خیلی سخت قبول کنن اینهمه تاخیر رو... زبان خیلی خوبی ندارم و اصلا با رسمی حرف زدن تو ایمیل آشنا نیستم. میخواستم کمکم کنید که در خواستم رو مطرح کنم.ممنون.

خیلی عجله دارم!! یه ایمیل رسمی همراه با خواهش مودبانه برای زمان دادن برای امتحان ایلتس نیاز دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Materiax نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یه دوره Undergraduate Diploma در طرح اراسموس ثبت نام کرده بودم. که این دوره اپلایش 15 روز پیش تموم شده و قراره اوایل jan شروع بشه.
    یکی از نیازمندی های این برنامه مدرک زبان بود که من نداشتم. با صحبتهایی که کردم قرار شد یه گواهی از کلاس زبانی که میرم بگیرم. اون رو فرستادم. ولی الان برام ایمیل زدن که مدرک زبان بده. من برای 20اکتبر ایلتس ثبت نام کردم.
    حالا خواهشی که من دارم از شما اینه که میخوام بدونم چجوری باید بگم که برام صبر کنید چون فکر میکنم خیلی سخت قبول کنن اینهمه تاخیر رو... زبان خیلی خوبی ندارم و اصلا با رسمی حرف زدن تو ایمیل آشنا نیستم. میخواستم کمکم کنید که در خواستم رو مطرح کنم.ممنون.

خیلی عجله دارم!! یه ایمیل رسمی همراه با خواهش مودبانه برای زمان دادن برای امتحان ایلتس نیاز دارم.
    چرا از همون اساتیدتون توی آموزشگاه زبانی که میری کمک نمیگیری ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    چرا از همون اساتیدتون توی آموزشگاه زبانی که میری کمک نمیگیری ؟
    من جمعه ها میرم و الان کمی عجله دارم.

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

Dear…………………
    I am extremely eager to participate in the …………, but unfortunately I did not get My language proficiency Certification. I am planning to take IELTS exam on…....…… I really appreciate you if my registration time will be delayed until I get my IELTS certification.
    Best Regards,
    …………………
    جای خالی اول اسم مسئول را بنویسید
    جای خالی دوم اسم دوره
    جای خالی سوم زمان امتحانتون
    جای خالی چهارم اسم و فامیل خودتون
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان . میگم در اولین مکاتبه با اساتید به چه مدارکی باید ضمیمه نامه باشه ؟
    راستش به نظر خودم که باید روزمه و sop رو براش بفرستم، ولی از چند نفر که پرسیدم میگن پروپوزالو هم براش بفرست ........ حالا نمیدونم اصلا نیاز هست پروپوزالو بفرستم؟ آخه هنوز کامل ننوشتمش
    مرسی

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط landscape نمایش پست ها
    سلام دوستان . میگم در اولین مکاتبه با اساتید به چه مدارکی باید ضمیمه نامه باشه ؟
    راستش به نظر خودم که باید روزمه و sop رو براش بفرستم، ولی از چند نفر که پرسیدم میگن پروپوزالو هم براش بفرست ........ حالا نمیدونم اصلا نیاز هست پروپوزالو بفرستم؟ آخه هنوز کامل ننوشتمش
    مرسی
    SOPخیلی کمک می کنه به این که استاده زودتر حوابتو بده ولی همیشه هم این طور نیست. بیشتری ها فقط CVرو نگاه می کنند ولی من خودم احساس می کنم که وقتی یارو می بینه یه SOPهم پیوست کردی یعنی تکلیفت بیشتر نسبت به خودت معینه که واقعا فلان رشته را می خوای و اینا! البته این فقط یه احساسه!
    نمره هات رو هم که مرتبط با گرایشته اگر تو CVمیار ی که هیچ اگر نمیاری سعی کن ریزنمراتت رو اسکنش رو بفرستی.
    البته انگگلیسیش رو!
    کلا سهی کن اگر SOPنداری ریز نمرات رو بفرستی. اعتبارت رو بیشتر می کنه.