صفحه 440 از 589 نخستنخست ... 340390430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450490540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,391 تا 4,400 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان

متن reminder برای استاد چه طوری باید باشه؟؟؟ من جواب استاد را دادم ولی هنوز جواب نداده به ایمیلم. ممنون میشم متن نمونه واسم بفرستید.

با سپاس از لطفتون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط farpar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یک استاد یک دانشگاه خوب صحبت کردم و گفت که فقط فاند TAداره. بنظرتون فاند TA خوبه یا نه؟
    ممنون
    بعضی دانشگاه ها برای فاند تی ای شرط زبان میزارن که خیلی سختگیرانه است در بعضی موارد اسپیکینگ 29 به بالا
    یه چیز دیگه هم شما هم باید تی ای باشی هم مقاله بنویسی یکم جفتش باهم سخته
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

سلام دوستان

من متن زر را به اساتید میفرستم، میشه بگید مناسبه یا نه؟؟؟

Dear Prof. XXXX,

My name is XXXX. I graduated with M.Sc. degree in Mechanical Engineering from XXXX in Tehran, Iran.
    I have a 4.0 GPA (1st ranked student in M.Sc.) and experience in XXXX laboratory of XXXX university as graduate research assistant. I have worked on several different research projects on numerical and experimental studies of
    XXXX. I did my research under supervision of XXXX from XXXX University.
    I am planning to attend graduate program in XXXX Uiversity. I have visited your website of
    XXXX (http://www........)
    in detail and found your research greatly coincides with my research interests and experience. I had the chance to read your article "XXXXXXXXXXX". I was fascinated by your results. I was intrigued about your research areas of XXXX and XXX as I have 4 years experience of XXXXX; I have been exploring graduate programs where I can work on the related topics and really interested to pursue my research in your team.
    I am writing to inquire about a possible research opportunity in your laboratory. I will be grateful if you take a look at my attached CV and inform me of any available position.Thank you very much in advance for your time and consideration. I hope we have the chance to speak about research in the future. Looking forward for your reply,
    Best regards,

سلا دوستان
    درسته که میگن آمریکا برای مستر فاند نمیده ولی اگه دکترا مستقیم باشی میده؟
    یعنی تو ایمیل باید نوشت من کارشناسی ام و برای مستر میخوام اقدام کنم ولی دکتری هم میخوام ادامه بدم؟
    ممنون

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadm72 نمایش پست ها
    سلا دوستان
    درسته که میگن آمریکا برای مستر فاند نمیده ولی اگه دکترا مستقیم باشی میده؟
    یعنی تو ایمیل باید نوشت من کارشناسی ام و برای مستر میخوام اقدام کنم ولی دکتری هم میخوام ادامه بدم؟
    ممنون
    خير واسه مستر هم فاند ميدن... ولي سخت تر ميشه پيدا كرد نسبت به پي اچ دي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها برای فاند تی ای شرط زبان میزارن که خیلی سختگیرانه است در بعضی موارد اسپیکینگ 29 به بالا
    یه چیز دیگه هم شما هم باید تی ای باشی هم مقاله بنویسی یکم جفتش باهم سخته
    ممنون از پاسختون
    اسپیکینگ 26 میخواد. سختیش مهم نیست. میخوام بدونم پولی که میدن کافیه؟ یا مثلا پول RA بیشتره؟
    ممنون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

"If he doesn’t have any C.S. then we wouldn’t accept him. If he applied to ECE and was accepted, you would somehow have to be a co-supervisor, I’m not sure if they would want you to become an adjunct in order to do so?"

On Mon, Aug
    Dear professor xxx ,

Thank you professor for you reply ,I'm so glad to hear from a professor who was one the first people I have learned markov random field from them.
    Just a few question professor, I'm electrical engineering student ,in the website it is written that I should pass several computer science classes which we don't have in our department
    Do you think if it is possible for electrical engineering student like me to apply for computer science?
    Or can I apply for electrical engineering and work in your lab ?because I really want to work with you .

Best regards
    Sepid

با این شرایط من باید چیکار کنم ؟ بیخیال این بشم ؟اخه مفاله ایشون پایه مقاله بنده بوده خیلی خوبه بشه باهاشون کار کنم
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

من متن زر را به اساتید میفرستم، میشه بگید مناسبه یا نه؟؟؟

Dear Prof. XXXX,

My name is XXXX. I graduated with M.Sc. degree in Mechanical Engineering from XXXX in Tehran, Iran.
    I have a 4.0 GPA (1st ranked student in M.Sc.) and experience in XXXX laboratory of XXXX university as graduate research assistant. I have worked on several different research projects on numerical and experimental studies of
    XXXX. I did my research under supervision of XXXX from XXXX University.
    I am planning to attend graduate program in XXXX Uiversity. I have visited your website of
    XXXX (http://www........)
    in detail and found your research greatly coincides with my research interests and experience. I had the chance to read your article "XXXXXXXXXXX". I was fascinated by your results. I was intrigued about your research areas of XXXX and XXX as I have 4 years experience of XXXXX; I have been exploring graduate programs where I can work on the related topics and really interested to pursue my research in your team.
    I am writing to inquire about a possible research opportunity in your laboratory. I will be grateful if you take a look at my attached CV and inform me of any available position.Thank you very much in advance for your time and consideration. I hope we have the chance to speak about research in the future. Looking forward for your reply,
    Best regards,

من دقیق نمیدونم اما من رزومه خیلی ضعیفتد ار شما دارم متن ایملم هم انکلیسیش خیلی ضعیف تره اما 50 درصد ایمبلهام جواب خوب گرفتم بقیه هم منتظرم
    اما متن و یهجوری توشتم که انگتر جدی فقط به اون لب فکر میکنم
    ریزالت ایز انترستی مثل حرفی میمونه که حرفی نداشتین بگین اونو گفتین البته به نظر من
    بکم موشکافانه تر مقاله رو بررسی کنید بعد بگید مثلا فلان جا فلان حل که بعد ها توی مقاله فلان )از سایتیشن ها) استفاده شده خوشتون اومده و کار شما روی فلان میتونه لا اون ادقام شه و ....

سلام دوستان

ممنون میشم بگید چه متنی در ابتدای ایمیل reminder باید نوشته بشه.

با تشکر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون میشم بگید چه متنی در ابتدای ایمیل reminder باید نوشته بشه.

با تشکر
    دوست عزیز،
    اگه منظورتون درباره جواب ندادن استادا و ارسال ایمیل دوباره هست، پاسخ رو علی آقا در این بخش به طور کامل و جامع نوشتن....

به نظر من
    ایمیل قبلی رو فروارد کنید ولی حتما متنی رو بنویسید
    مثلا:
    Following up to my last email I want to .....

یه جوری متن ایمیل اصلی رو به زبان دیگه ای بنویسید و خیلی خلاصه تر (چون متن ایمیل قبلیتون هم توی فوروارد کردن وجود داره و نیاز به توضیح واضحات نیست)

به نظرم تنها فوروارد کردن ایمیل قبلی کم حوصلگی و شاید خستگی شما رو نشون میده به استاد
    و من اصلا این فوروارد خالی رو پیشنهاد نمیکنم
    ازین ایمیل های تکراری و فوروارد شده استادها خیلی زیاد میگیرن
    بهتره شما متفاوت باشید و شاید توی ایمیل و متن جدیدتون مطلبی رو بگید که توجه استاد رو بیشتر جلب کنه

موفق باشید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page158

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!