صفحه 443 از 589 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453493543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از اساتید آمریکا این جواب را واسم فرستاده:

Dear .............,

Thanks for your CV. Your credential looks very impressive. You are
    very welcome to apply.

Regards,

نظرتون چیه؟؟؟ چه جوابی باید به این نوع ایمیلها داد؟؟؟ الان چی بهش بگم؟؟؟

دوست عزیز
    به نظر من جواب خیلی خوبی گرفتین
    شما در جواب تشکر کنید و بگید اپلیکیشنتون رو کامل میکنید و ایشون رو در جریان امور و پروسه اپلای قرار میدید.

و در اولین فرصت هم همین کار رو بکنید و اپلیکیشنتون رو کامل کنید و کامل شدنشو به اطلاع استاد برسونید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    به نظر من جواب خیلی خوبی گرفتین
    شما در جواب تشکر کنید و بگید اپلیکیشنتون رو کامل میکنید و ایشون رو در جریان امور و پروسه اپلای قرار میدید.

و در اولین فرصت هم همین کار رو بکنید و اپلیکیشنتون رو کامل کنید و کامل شدنشو به اطلاع استاد برسونید

موفق باشید

دوست عزیز بسیار ممنون از پاسخ دادنتون

من میخوام واسه fall 2016 اپلای کنم و ددلاین دانشگاه فوریه 2016 هست!! چه جوری اینو به استاد بگم و به اصطلاح تو آب نمک نگهش دارم؟

با سپاس فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیار ممنون از پاسخ دادنتون

من میخوام واسه fall 2016 اپلای کنم و ددلاین دانشگاه فوریه 2016 هست!! چه جوری اینو به استاد بگم و به اصطلاح تو آب نمک نگهش دارم؟

با سپاس فراوان

دوست عزیز
    اون موقع میشه حوالی اسفند ماه و شما خیلی تا اونموقع وقت دارید که اپلیکیشنتون رو کامل کنید
    اگه میرسید که حتما اینکارو بکنید
    اگه نمیرسید به اون تاریخ ، خب این خیلی نمیتونه کانسرن استادتون باشه و شما باید این مورد رو با منشی های دانشگاه اول پی بگیرید
    و بعدش این موضوع رو که شما به اون ددلاین نمیرسید به اطلاع استاد برسونید تا شاید یه خاطر شما منتظر بمونه تا تاریخ ددلاین بعدی (که البته این مورد بعیده)

من منظورتون خوب متوجه نشدم
    به هرحال اگه به ددلاین مربوطه میرسید اپلیکیشنتون رو کامل کنید و این کامل شدن رو روی همین ایمیل هایی که الان رفت و برگشت شده با استاده به اطلاعش برسونید و بگید که کامل کردید اپلیکیشنتون رو

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من سه تا سوال دارم
    اول اینکه من به حدود 30 تا استاد میل زدم. خیلیاشون جواب ندادن. یک هفته داره میگذره و تو اون دانشگاه استادهای دیگه ای هم هستن که به زمینه کاریشون علاقه مندم. بنظرتون reminder بفرستم یا به استادای دیگه میل بزنم؟
    سوال دوم اینکه من تو ایمیلم نوشتم که واسه MS میخوام اپلای کنم. ممکن هست که این دلیل جواب ندادن باشه؟ یعنی مثلا بنویسم phd؟
    سوال سوم اینکه من به اولین استادی که میل زدم جواب داد و باهام مصاحبه کرد و برام مقاله فرستاد که ایرانی بود و گفت که به شرط اسپیکینگ تافل 26 منو میگیره با فاند TA. بعد به من گفت که با استاد دیگه ای صحبت کردی که من گفتم نه. حالا من الان دارم میگردم و مثلا یک استاد ایرانی دیگه پیدا کردم که خیلی اتفاقی فهمیدم با اون استاد اولیه در ارتباط کاری هستن. الان راستش نمیدونم چی کار کنم به استادای ایرانی میل بزنم؟ نگرانم که بفهمه و من نمیدونم چی بگم.
    ممنون از وقتتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farpar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه تا سوال دارم
    اول اینکه من به حدود 30 تا استاد میل زدم. خیلیاشون جواب ندادن. یک هفته داره میگذره و تو اون دانشگاه استادهای دیگه ای هم هستن که به زمینه کاریشون علاقه مندم. بنظرتون reminder بفرستم یا به استادای دیگه میل بزنم؟
    سوال دوم اینکه من تو ایمیلم نوشتم که واسه MS میخوام اپلای کنم. ممکن هست که این دلیل جواب ندادن باشه؟ یعنی مثلا بنویسم phd؟
    سوال سوم اینکه من به اولین استادی که میل زدم جواب داد و باهام مصاحبه کرد و برام مقاله فرستاد که ایرانی بود و گفت که به شرط اسپیکینگ تافل 26 منو میگیره با فاند TA. بعد به من گفت که با استاد دیگه ای صحبت کردی که من گفتم نه. حالا من الان دارم میگردم و مثلا یک استاد ایرانی دیگه پیدا کردم که خیلی اتفاقی فهمیدم با اون استاد اولیه در ارتباط کاری هستن. الان راستش نمیدونم چی کار کنم به استادای ایرانی میل بزنم؟ نگرانم که بفهمه و من نمیدونم چی بگم.
    ممنون از وقتتون.

دوست عزیز
    من نظر شخصی خودمو میدم:
    1. به نظرم منتظر جواب استاد ها بمونید و تا دو هفته دیگه یاز ایمیلتون رو تکرار کنید ولی نه با محتوای reminder !! منظورم اینه خود ایمیل رو روی ایمیل قبلی با متن خلاصه تری ایمیل کنید مثلا میتونید با این عبارت شروع کنید که: استاد فلانی در راستای ایمیل قبلیم دارم این ایمیل رو میزنم و ...... اگه باز جوابی ندادن میتونید به استادهای دیگه گروه مراجعه کنید (در تمامی موارد بالا تعطیلی اکادمیک دانشگاهی و سفر استاد ها و نبودنشونو در نظر بگیرید)

2. بالاخره یا شما میخوایید برای مستر اقدام کنید و یا پی اچ دی! جواب دادن و ندان استادها نیابد شما رو از هدفتون دور کنه. هر کدوم که هدفتونه همونو بنویسید. و میتونید از وب سایت های اون اساتید بفهمید که اونا دانشجوهای مستر میگیرن و یا پی اچ دی. به هر حال تغییر این کلمه دنیای اینده شما رو تغییر میده و بعیده برای شما فرقی بین این دو نباشه! پس چیزی رو که میخوایید بنویسید و برای استادهایی که همون مقطع دانشجو میخوان رو هدف قرار بدید. (من خیلی متوجه منظورتون نشدم البته)

3. شما با اون استاد جلو رفتید . ایشون هم شما رو خواستن . مطمئن باشید اون استاد دوم هم توی شرایط مشابهی شما رو خواهد گرفت. بنابراین خیلی بینشون نباید فرقی باشه. از طرقی به ثول خودتونم دارن با هم کار میکنن. پس چه دلیلی داره شما با ایمیل زدن به استاد دوم شانستون رو از بین ببرید؟ کما اینکه ازتونم استاد اولیه پرسیده که با کسی در ارتباط بودید یا نه. ممکنه دوتاییشون بعدا شما رو بگیرن و یکیشون مشاورتون بشن. به هر حال من باشم خشصا این کار و نمیکنم. و دقت کنید استاد اولی شما رو با شرایطی اکی داده و خب تلاش کنید که اون شرایط رو فراهم کنید و ایشالا کارتون زودتر درست شه

کلا:
    ارتباط همزمان با اساتید در یک گروه مخصوصا با احتمال اینکه توی تیم های تحقیقاتی مشابه باشند جلوه مناسبی نداره

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من نظر شخصی خودمو میدم:
    1. به نظرم منتظر جواب استاد ها بمونید و تا دو هفته دیگه یاز ایمیلتون رو تکرار کنید ولی نه با محتوای reminder !! منظورم اینه خود ایمیل رو روی ایمیل قبلی با متن خلاصه تری ایمیل کنید مثلا میتونید با این عبارت شروع کنید که: استاد فلانی در راستای ایمیل قبلیم دارم این ایمیل رو میزنم و ...... اگه باز جوابی ندادن میتونید به استادهای دیگه گروه مراجعه کنید (در تمامی موارد بالا تعطیلی اکادمیک دانشگاهی و سفر استاد ها و نبودنشونو در نظر بگیرید)

2. بالاخره یا شما میخوایید برای مستر اقدام کنید و یا پی اچ دی! جواب دادن و ندان استادها نیابد شما رو از هدفتون دور کنه. هر کدوم که هدفتونه همونو بنویسید. و میتونید از وب سایت های اون اساتید بفهمید که اونا دانشجوهای مستر میگیرن و یا پی اچ دی. به هر حال تغییر این کلمه دنیای اینده شما رو تغییر میده و بعیده برای شما فرقی بین این دو نباشه! پس چیزی رو که میخوایید بنویسید و برای استادهایی که همون مقطع دانشجو میخوان رو هدف قرار بدید. (من خیلی متوجه منظورتون نشدم البته)

3. شما با اون استاد جلو رفتید . ایشون هم شما رو خواستن . مطمئن باشید اون استاد دوم هم توی شرایط مشابهی شما رو خواهد گرفت. بنابراین خیلی بینشون نباید فرقی باشه. از طرقی به ثول خودتونم دارن با هم کار میکنن. پس چه دلیلی داره شما با ایمیل زدن به استاد دوم شانستون رو از بین ببرید؟ کما اینکه ازتونم استاد اولیه پرسیده که با کسی در ارتباط بودید یا نه. ممکنه دوتاییشون بعدا شما رو بگیرن و یکیشون مشاورتون بشن. به هر حال من باشم خشصا این کار و نمیکنم. و دقت کنید استاد اولی شما رو با شرایطی اکی داده و خب تلاش کنید که اون شرایط رو فراهم کنید و ایشالا کارتون زودتر درست شه

کلا:
    ارتباط همزمان با اساتید در یک گروه مخصوصا با احتمال اینکه توی تیم های تحقیقاتی مشابه باشند جلوه مناسبی نداره

موفق باشید
    خیلی ممنون از پاسخ خوب و کاملتون.
    فقط یک سوال دیگه دارم. در مورد اون استاد دومیکه عرض کردم؛ ایشون تو ی دانشگاه دیگه هستن و من از طریق linkedin فهمیدم باهم کار میکنن. موضوع اینه که این استاد اولیه دایره ارتباطشون خیلی گستردست...حتی استاد پروژه منو تو ایران می شناسن و حتی با ایشون تماس گرفتن و راجع به من پرسیدن!! من صد در صد دوست دارم با ایشون کار کنم ولی نگران هر اتفاقیم ک به هر دلیلی نشه با ایشون کار کنم و نمیخوام بقیه فرصت هارو از دست بدم. ولی ایشون خیلی براشون مهم بود که من با کس دیگه ی صحبت نکنم. حالا نگرانیه من اینه که از جایی بفهمن من بازم در حال ایمیل زدنم و نظرشون عوض بشه...پیشنهاد شما چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farpar2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ خوب و کاملتون.
    فقط یک سوال دیگه دارم. در مورد اون استاد دومیکه عرض کردم؛ ایشون تو ی دانشگاه دیگه هستن و من از طریق linkedin فهمیدم باهم کار میکنن. موضوع اینه که این استاد اولیه دایره ارتباطشون خیلی گستردست...حتی استاد پروژه منو تو ایران می شناسن و حتی با ایشون تماس گرفتن و راجع به من پرسیدن!! من صد در صد دوست دارم با ایشون کار کنم ولی نگران هر اتفاقیم ک به هر دلیلی نشه با ایشون کار کنم و نمیخوام بقیه فرصت هارو از دست بدم. ولی ایشون خیلی براشون مهم بود که من با کس دیگه ی صحبت نکنم. حالا نگرانیه من اینه که از جایی بفهمن من بازم در حال ایمیل زدنم و نظرشون عوض بشه...پیشنهاد شما چیه؟

به نظر من (نظر کاملا شخصیه من) با اون استاد دومیه خاص فعلا ارتباطی نگیرید تا تکلیفتون با استاد اول کاملا معلوم بشه
    استاد اولی رو کاراشو پی بگیرید. قاعدتا دلش درد نمیکرده که حتی امار شما رو از استادتون گرفته
    کاراتونو باهاش پی بگیرید و ایشالا که همونی که میخوایید میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    معمولا اینجور پوزیشنها از وقتی اعلام میشه مدام براش اپلیکیشن ارسال میشه ولی با این فاصله زیاد استاد دانشجو را قطعی نمیکنه. به نظرم بهتره با یک رزومه اولیه بهش ایمیل بدید تا اینکه فقط از ددلاین سوال کنید.
    ددلاین را مرتبط با پذیرش دانشگاه و توی سایت تحصیلات تکمیلی میتونید چک کنید و معمولا انتخاب دانشجو هم با یه فاصله حداکثر یکی دوماهه نسبت به اون میشه امیدوار بود انجام شه.
    موفق باشید
    سلام خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون
    فقط در مورد اینکه گفتید رزومه اولیه. من کارهای پژوهشی خوبی دارم که هنوز فرصت نوشتن مقاله ش رو پیدا نکردم. امید دارم که 3تا مقاله ثبت کنم ولی تا نوشتن و به چاپ رسیدنش یک دو ماه حداقل طول میکشه. حالا من بدون مقاله چیکار کنم؟ توضیح بدم در مورد کارهام کفایت میکنه؟

سلام دوستان

به نظرتون این قسمت زیر را به ایمیلم به اساتید اضافه کنم خوبه یا نه؟؟؟؟

I have searched among lots of research laboratories and groups deeply, but none of them has such a great coincidence with my research interests and experience, so I am really interested in joining your group and considering it as an outstanding chance for me.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghmohammadi نمایش پست ها
    سلام خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون
    فقط در مورد اینکه گفتید رزومه اولیه. من کارهای پژوهشی خوبی دارم که هنوز فرصت نوشتن مقاله ش رو پیدا نکردم. امید دارم که 3تا مقاله ثبت کنم ولی تا نوشتن و به چاپ رسیدنش یک دو ماه حداقل طول میکشه. حالا من بدون مقاله چیکار کنم؟ توضیح بدم در مورد کارهام کفایت میکنه؟
    سلام

کار چاپ نشده، قابل دفاع نیست و نباید انتظار داشته باشید خیلی استاد رو تحت تاثیر قرار بده...
    ولی چون چیز دیگه ای در چنته ندارید، می تونید توضیح مختصری من باب تحقیقات در جریانتون داشته باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم