صفحه 444 از 589 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454494544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

به نظرتون این قسمت زیر را به ایمیلم به اساتید اضافه کنم خوبه یا نه؟؟؟؟

I have searched among lots of research laboratories and groups deeply, but none of them has such a great coincidence with my research interests and experience, so I am really interested in joining your group and considering it as an outstanding chance for me.

سلام

این جملات و عبارات کلا چیز جدیدی برای اساتید نیست و معمولا همه اونها رو کم و بیش به کار می برند...
    باید بیشتر سعی بشه با رزومه پر بار و زمینه تحقیقاتی نزدیک به استاد، نظرش رو جلب کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

سلام دوستان

من به تازگی شروع کردم به ایمیل زدن به اساتید، برای همین زیاد تجربه ای ندارم تو این زمینه، بعد از اینکه تعدادی از اساتید اعلام کردند که فاند ندارند، یه ایمیل از یکی از اساتید دانشگاه ملبورن دریافت کردم که خواسته بود research outline براش بفرستم. بعد از اینکه خواستم راهنماییم کنه تو این زمینه این جواب رو بهم داده
    Dear......,

Thanks for the email. Part of the application process requires all prospective students to prepare a short research project on a topic. So you need to select a topic you would like to research and prepare a proposal. It needs some introduction and literature review and then a plan for the project. This gives me and other people evaluating you application an idea of your area of interest and also some indication of the ability to plan and think through a plan for research.

Hope this assists with your plans.

Regards
    حالا می خواستم بدونم شروع کنم به نوشتن پروپوزال؟ نمی دونم این جوابی که به من داده چقدر جدی هست؟ و ممنون می شم که راهنمایی کنید چطوری باید پروپوزال بنویسم؟ از مقالات خود استاد استفاده کنم؟لینکی هست که بتونه خیلی خوب تو این زمینه راهنماییم کنه؟ ببخشید طولانی شد، زیاد به این پروسه آشنا نیستم و بعد از کلی مطالعه فروم، تازه دارم عملا اپلای رو شروع می کنم

Senior Member

سلام دوستان
    من پارسال برای یه استادی ایمیل زده بودم خیلی استقبال کرد گفت که بیا روی پروژه صحبت کنیم اما برای 2016 پذیرش می دادن و من هم گفتم که شرمنده من فکرکردم 2015 هم پذیرش میدین و اونم گفت عیب نداره سال بعد اپلای کن....حالا من میخواستم همون ایمیل رو ریپلای بزنم و بگم من همونیم که قبلا تماس گرفته بودم و اینا حالا میخوام اپلای کنم....اما هر چی می نویسم اصلا به دلم نمی شینه به نظرم رسمی نیستش....بعدشم می خواستم بهش بگم که گفته بودید که میخواین راجع به پروژه صحبت کنید اگه هنوزم مایلید صحبت کنیم درباره اش...خودم نوشتم ولی میگم احساس میکنم زیاد حالب نیستش....خواستم ببینم شما پیشنهادی ندارید چه طوری اینو بنویسم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به تازگی شروع کردم به ایمیل زدن به اساتید، برای همین زیاد تجربه ای ندارم تو این زمینه، بعد از اینکه تعدادی از اساتید اعلام کردند که فاند ندارند، یه ایمیل از یکی از اساتید دانشگاه ملبورن دریافت کردم که خواسته بود research outline براش بفرستم. بعد از اینکه خواستم راهنماییم کنه تو این زمینه این جواب رو بهم داده
    Dear......,

Thanks for the email. Part of the application process requires all prospective students to prepare a short research project on a topic. So you need to select a topic you would like to research and prepare a proposal. It needs some introduction and literature review and then a plan for the project. This gives me and other people evaluating you application an idea of your area of interest and also some indication of the ability to plan and think through a plan for research.

Hope this assists with your plans.

Regards
    حالا می خواستم بدونم شروع کنم به نوشتن پروپوزال؟ نمی دونم این جوابی که به من داده چقدر جدی هست؟ و ممنون می شم که راهنمایی کنید چطوری باید پروپوزال بنویسم؟ از مقالات خود استاد استفاده کنم؟لینکی هست که بتونه خیلی خوب تو این زمینه راهنماییم کنه؟ ببخشید طولانی شد، زیاد به این پروسه آشنا نیستم و بعد از کلی مطالعه فروم، تازه دارم عملا اپلای رو شروع می کنم
    سلام

بله باید proposal بنویسید... استاد دقیقا هم مشخص کرده که چه مواردی رو باید bold کنید...
    طبیعتا اگر دنبال این هستید که شانس پذیرفته شدنتون توسط این استاد رو بالا ببرید، نباید ایده هاتون نسبت به زمینه تحقیقاتی اون، خیلی divergent باشن... بنابراین بررسی مقالاتش ایده بدی نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام ببخشید
    میخواستم ببینم که توی ایمیلیهایی که به اساتید میزنیم چقدر ضرورت داره که موارد زیر توی ایمیلمون بیاد و اگر داره بهتره که کجای ایمیل بیاد؟
    FromX
    Sent: Saturday, September 05, 2015 9:38 AM
    To: X
    Subject: X

مممممممنون
    ویرایش توسط mohammadinodos : September 7th, 2015 در ساعت 08:06 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام توی ایمیلی که از یه ژورنال بهم فرستاده شده اولش اینها نوشته شده. میخواستم ببینم که توی ایمیلیهایی که به اساتید میزنیم هم بهتره که این موارد اول ایمیلمون بیاد یا خیر؟
    FromX
    Sent: Saturday, September 05, 2015 9:38 AM
    To: X
    Subject: X

مممممممنون

دوست عزیز من سوالتونو خوب متوجه نشدم
    ولی در کل تاریخ و جزییات هر ایمیل از طرف همون اپراتور ایمیل بالای ایمیلتون زده میشه
    مثلا شما با یاهو که ایمیل بفرستید تمام موارد بالا روی ایمیلتون درج میشه
    و بعید میدونم نیازی باشه شما مجددا این کارو تکرار کنید

در حالت های خیلی فرمال (که برای ایمیل به اساتید من پیشنهادش نمیکنم) ممکنه سربرگ نامه رو دوباره با اون اطلاعات بنویسند که بیشتر برای موارد غیر انلاین هستش و توی موارد انلاین تقریبا بی معنی میشه

بازم نظر دوستان دیگه رو بگیرید حتما

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال برای یه استادی ایمیل زده بودم خیلی استقبال کرد گفت که بیا روی پروژه صحبت کنیم اما برای 2016 پذیرش می دادن و من هم گفتم که شرمنده من فکرکردم 2015 هم پذیرش میدین و اونم گفت عیب نداره سال بعد اپلای کن....حالا من میخواستم همون ایمیل رو ریپلای بزنم و بگم من همونیم که قبلا تماس گرفته بودم و اینا حالا میخوام اپلای کنم....اما هر چی می نویسم اصلا به دلم نمی شینه به نظرم رسمی نیستش....بعدشم می خواستم بهش بگم که گفته بودید که میخواین راجع به پروژه صحبت کنید اگه هنوزم مایلید صحبت کنیم درباره اش...خودم نوشتم ولی میگم احساس میکنم زیاد حالب نیستش....خواستم ببینم شما پیشنهادی ندارید چه طوری اینو بنویسم؟
    دوست عزیز
    نظر باقی دوستان رو هم بگیر حتما
    به نظر من میتونید اینجوری خیلی ساده بنویسید که
    Following up to our last conversation;
    و متن ایمیلتون رو ادامه بدید
    و میتونید توش بنویسید که:
    I am really interested to be a part of your research team & it would be great if you give me this chance to have Skype conversation with you regarding your laboratory and recent projects
    و اخرشم تشکر کنید و اینی که منتظر ریسپانس ایشون میمونید

فکر نمیکنم بخواد خیلی سختش کنید
    یه متن ساده و ابراز علاقه تون میتونه خوب باشه

امیدوارم موفق باشید

Junior Member

دوستان من اول تصمیم داشتم برای ۲۰۱۷ برم ولی امروز تصمیم گرفتم شانسم رو برای ۲۰۱۶ هم امتحان کنم... میخواستم ببینم توی اولین میلی که برای استاد میفرستم٬ باید رزومه رو هم بفرستم٬ اگه نه٬ میشه راهنماییم کنید که چی بنویسم؟

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام . من یه بار به این استاد ایمیل زدم جواب ندادن . با یکی از دانشجوهاش حرف زدم گفتن سرش شلوغه .الان بعد دو هفته تقریبا این طوری میخوام ایمیل بزنم .

میشه یه غلط گیری برام بکنین لطفا .

Dear Dr XXXFollowing to my previous email, I have talked to Armin and he said you are so busy these days, and suggest me to wait few days and send another email. .so as I mentioned before I am studding in Seoul National University electrical engineering department. And I ranked first
    .between all international students in engineering department.
    I have finished my high school studies in Iran with GPA 99/100 and being ranked as 144 between approximately 300,000 students .before going to school I have been working in robotic research lab for three years doing several different projects form simple ones like line tracer , deminer to Quad Rotor. I have participated in robotic competitions for two times, leading the programming team.
    . Also I was studying on local positioning systems back then which result in publishing a paper in the title of "Large Covered and Stream lined Implementation of Ultrasonic Local Positioning System.
    .
    While doing my bachelor, I have been working as an Intern in "Computer-Aided Design Lab", investigating on circuit timing and IP security which result on implementing new IP fingerprinting using both "observability don't cares and satisfiability don’t cares"
    For this summer after finishing my internship in Samsung Electronics, Where I had developed a software in order to change SSF (Samsung video container) file to avoid 2.0 and Mp4, I have started my final Project in SNU, is which within the realm of computer architecture and parallel

processing working on TLD and stereo depth map estimation, I also have almost finished a paper regarding to depth map estimation and Parking space detection, which I can send you a copy if you want.
    I'm in my final year planning to go to graduate school ,and looking for a research lab which I could combine my Robotic experience with what I have learned in school working in two different research lab for long period of time .I have looked through so many labs and finally I found yours. looking through your papers persuades me more and more that your lab is the place I want to continue my studies which makes me to send you email for second time and repeat my question that if is there any available position for next fall for me in your research group?
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون مناسبه که توی ایمیل اول ،اسم Course هایی رو هم که توی آخرین دوران تحصیلمون گذروندیم بیاریم تا استاد بدونه ما در مورد چه مطالبی توی دانشگاه واحد گذروندیم؟ من یکی از دوستام که کانادا درس میخونه برای گرفتن پذیرش دکترای آمریکا این کار را کرده بوده و الانم دکتراش تموم شده .. چون من اینجا همچین نکته ای رو ندیدم برام سوال پیش اومد .. هرچند اون توی نمونه ای که برام فرستاده، باید اسم کورس ها رو ذکر کنم ..
    ممنون