صفحه 445 از 589 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان عزیزم من این ایمیل رو بعد از دوهفته از یه استاد توی انگلیس دریافت کردم چند تا سوال داشتم 1- به نظرتون ایمیل امیدوار کننده ای هست؟ 2- میخوام فقط اسم موضوعات رو بهش بدم و اسم فیلسوف ها رو به نظرتون کافیه؟ ؟ ممنون
    Dear Sara,

Many thnaks for getting in touch. Could you send more details of your specific interest in..... and what you'd like to work on and I can see if its something that I think would work for a PhD? You'd have to apply formally of course and send in some work but if you let me know what you are planning to work on I can comment on its appropriatenss for a PhD?

very best wishes,

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1981 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم من این ایمیل رو بعد از دوهفته از یه استاد توی انگلیس دریافت کردم چند تا سوال داشتم 1- به نظرتون ایمیل امیدوار کننده ای هست؟ 2- میخوام فقط اسم موضوعات رو بهش بدم و اسم فیلسوف ها رو به نظرتون کافیه؟ ؟ ممنون
    Dear Sara,

Many thnaks for getting in touch. Could you send more details of your specific interest in..... and what you'd like to work on and I can see if its something that I think would work for a PhD? You'd have to apply formally of course and send in some work but if you let me know what you are planning to work on I can comment on its appropriatenss for a PhD?

very best wishes,
    سلام
    چیز خاصی در این ایمیل دیده نمیشه و سعی کنید اونچه که کار می کنید رو بنویسید و ببینید این که الان کافیه یا نه ! نه بنظرم، ببینید موضوعات مرتبط استاده رو سرچ کنید، در کنار اون موضوعات خودتون به اونا هم اشاره کنید به طور مثال شما و استاد در زمینه X مشابهید و استاد Z, M, N هم کار کرده، ابتدا به ساکن موضوع خیلی مرتبط رو براش تعریف کنید و در ادامه بگید که به موضوعات Z, M , N هم علاقه دارید و می تونید باهاشون در تماس باشید در این خصوص هم. ضمنا یادتون نره مبنا رو بر صداقت بزارید اگر موضوعی رو نمیشناسید واقعا بهش اشاره نکنید چون ممکنه براتون مشکل ساز بشه.
    too much busy...

با سلام
    ببخشيد دوستان بولد كردن متن برخي مطالب در ايميل اوليه از جمله عنوان دانشگاه يا زمينه كاري اشكالي داره؟
    ممنون از راهنماييتون

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان
    میشه لطفا متن من رو که در جواب این ایمیل هست بررسی کنید که اکی هست
    saria

Thanks for contacting me and your interest in joining my group. So few questions:

1) Did you apply to X or not yet

2) Do you have an MS degree, or doing one right now?

3) Do you have a scholarship or looking for TA or RA?

از سوال آخرش که اصلا خوشم نیومد :دی

Dear Dr. x
    I would like to inform that I am now gathering essential documents to apply for university of X for next fall 2016 by the end of December since I will sit on GRE exam on 20 Dec. In fact, I have completed my

MS degree and looking for some financial support to further my studies so I have not got any scholarship.yet

yours sincerely

بعد اینکه به اسم کوچیک ایمیل میزنن من موقع جواب باید اسم کوچیکم رو بنویسم یا نه

پیشا پیش از زمانی که میزارید سپاسگزارم

I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان
    میشه لطفا متن من رو که در جواب این ایمیل هست بررسی کنید که اکی هست
    saria

Thanks for contacting me and your interest in joining my group. So few questions:

1) Did you apply to X or not yet

2) Do you have an MS degree, or doing one right now?

3) Do you have a scholarship or looking for TA or RA?

از سوال آخرش که اصلا خوشم نیومد :دی

Dear Dr. x
    I would like to inform that I am now gathering essential documents to apply for university of X for next fall 2016 by the end of December since I will sit on GRE exam on 20 Dec. In fact, I have completed my

MS degree and looking for some financial support to further my studies so I have not got any scholarship.yet

yours sincerely

بعد اینکه به اسم کوچیک ایمیل میزنن من موقع جواب باید اسم کوچیکم رو بنویسم یا نه

پیشا پیش از زمانی که میزارید سپاسگزارم

Dear Dr. x
    would like to inform that I am gathering essential documents to apply for the university of X for next fall 2016 by the end of December, since I will sit on GRE exam on 20 Dec. I have completed my MS degree and looking for financial support, so I have not got any scholarship yet

I الزامی به بودنش در اول نیست
    further نشون میده شما کمی پشتوانه دارید، به نظرم اگر دنبال فاند هستید بهتره بیانتون جوری باشه بشه بورس خوبی گرفت
    می تونید از اسمتون استفاده کنید اما همون sincerely به تنهایی کفایت می کنه
    البته بهتره به بجای I have not got any scholarship yet از همون حال ساده در قبال تایید کلامتون استفاده کنید، که بگید "من هیچ بورسی ندارم". یا همون I don't have any scholarship

too much busy...

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط micropsy نمایش پست ها

Dear Dr. x
    would like to inform that I am gathering essential documents to apply for the university of X for next fall 2016 by the end of December, since I will sit on GRE exam on 20 Dec. I have completed my MS degree and looking for financial support, so I have not got any scholarship yet

I الزامی به بودنش در اول نیست
    further نشون میده شما کمی پشتوانه دارید، به نظرم اگر دنبال فاند هستید بهتره بیانتون جوری باشه بشه بورس خوبی گرفت
    می تونید از اسمتون استفاده کنید اما همون sincerely به تنهایی کفایت می کنه
    البته بهتره به بجای I have not got any scholarship yet از همون حال ساده در قبال تایید کلامتون استفاده کنید، که بگید "من هیچ بورسی ندارم". یا همون I don't have any scholarship

این رو یادم رفت بپرسم
    نباید انتهای ایمیل سوال کنم که آیا شما می تونین Ra یا ،TA بدین
    یا خودش اگه لازم بدونه میگه
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    این رو یادم رفت بپرسم
    نباید انتهای ایمیل سوال کنم که آیا شما می تونین Ra یا ،TA بدین
    یا خودش اگه لازم بدونه میگه
    شما با کفتن اینکه بورسی ندارین و گفتین به دنبال بورس هستید به اساتید دارید آلارم میدید که بله بورس می خوام. اما خوب باید به این ماجرا دو طرفه نگاه کرد، استاد میاد پیشنهاد بورس میده یا نمیده. بنظرم بهتر است که اشاره داشته باشید که آیا شما می تونید ساپورت کنید یا نه. اون هم به صورت اینکه "خوشحال خواهم شد بدانم که آیا شما امکان ساپورت و یا ارائه اسکولارشیب رو دارید یا نه"
    too much busy...

سلام دوستان.
    من یه پیپرو نوشتم و میخام که یکی از استادای اونور ابی هم بیاد و پیپرمو بخونه و نظرشو بگه و ریوایز کنه قبل از سابمیشن.
    1-نظرتون درباره این ایمیل چیه
    2-نمیخاد دقیقا ذکر کنم که در صورت قبول کردن اسم ایشونو هم داخل پیپر وارد میکنم؟
    3- توی لینکدین هم با این بنده خدا لینکم. بهتره ایمیل کنم متن رو یا در لینکدین پیام بگذارم واسشون؟
    4-معمولا جواب دادن اونا چقدر طول میکشه و اگه پیپرو دادم باز یکی دوماه مثل یه ژورنال معطلمون میکنن؟
    ممنونم

Dear Dr. XXXX,
    I'm a master graduated from XXX university, Iran. I did several reseach works on XXXX. I've just written a new research paper that is named "XXXX". I proposed some algorithms that work based on the XXX. More precisely, XXXX AND XXX are taken into account in the XXX process. In a nutshell, the proposed approach is compared with previous proposed approaches based on the amount of the achived profit. I wanted to ask you revise my paper, if you do a favor and have enough time to do so before submission. Accompanying with you on a research work would be a greatful experience for me. Actually, I think that your suggestions and point of view toward the paper can be significantly useful. Please let me know if you agreed with revising my paper. Afterwards, I will send the manuscript of the paper in the next future. I'm currently editing the literature of the manuscript.
    Thanks in advance.

FIRST NAME. FAMILY
    XXXX University, Iran

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط micropsy نمایش پست ها
    سلام
    چیز خاصی در این ایمیل دیده نمیشه و سعی کنید اونچه که کار می کنید رو بنویسید و ببینید این که الان کافیه یا نه ! نه بنظرم، ببینید موضوعات مرتبط استاده رو سرچ کنید، در کنار اون موضوعات خودتون به اونا هم اشاره کنید به طور مثال شما و استاد در زمینه X مشابهید و استاد Z, M, N هم کار کرده، ابتدا به ساکن موضوع خیلی مرتبط رو براش تعریف کنید و در ادامه بگید که به موضوعات Z, M , N هم علاقه دارید و می تونید باهاشون در تماس باشید در این خصوص هم. ضمنا یادتون نره مبنا رو بر صداقت بزارید اگر موضوعی رو نمیشناسید واقعا بهش اشاره نکنید چون ممکنه براتون مشکل ساز بشه.
    دوستان من دقیقا کارم همون نویسنده است که اون استاد کار میکنه حتی موضوع تزم یکی از اثار همون نویسنده بوده من بهش ایمیل زدم 5 دقیقه بعد پیام داد موضوع ها رو گفتم ایشون هم گفت دقیقا موضوع مورد علاقه من هستن و یه ریسرچ اینترست و اینکه چی میخوای انجام بدی رو توی 750 کلمه بنویس بعد از اون متدولوژیت رو باید ببینم و بعد هم به خانم بلابلا ایمیل بزن پروسه اپلیکیشن رو بهت بگه. من در مورد بورس پرسیدم هنوز جواب نداده. نظرتون چیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineering

سلام دوستان من یه سوال داشتم
    من میخواستم یکی از مقالاتم رو همراه با رزومم ضمیمه ی ایمیلی کنم که میخوام برای اساتید بفرستم. این مقاله اکسپت شده اما هنوز چاپ نشده. به نظرتون مشکلی نیست؟