صفحه 446 از 589 نخستنخست ... 346396436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456496546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,451 تا 4,460 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان من یه ایمیل رو تقریبا اشتباه جواب دادم

Hi
    saria,

Thanks for your interest in our PhD program. You may be a good fit to our PhD program on Information Studies which cover data science. Please consider to visit the X CCI website and make application. Please let me know if you have any questions.

من اینو جواب دادم که بی ربط بوده و حواسم به make application نبود

According to your statement, I should reach the professors in Data Science part,
    I really appreciate the support you've given me.

حالا دوباره استاد اینو جواب داده

You can reach out to any faculty in our college but you admission is decided by the committee. I’d be happy to discuss your interest on data analytics in healthcare informatics.

حالا من میخوام عذخواهی کنم که منظورتونو متوجه نشدم چطور باید بگم؟ و به برنامه شما علاقمندترم و...
    کلا چطور جواب بدم یکم اشتباهمو می پوشونه؟ اگه فارسی ش هم بگین خوبه

ممنونم از زمانی که میزارید

ویرایش توسط sariii : September 10th, 2015 در ساعت 10:47 PM
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_shahi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم
    من میخواستم یکی از مقالاتم رو همراه با رزومم ضمیمه ی ایمیلی کنم که میخوام برای اساتید بفرستم. این مقاله اکسپت شده اما هنوز چاپ نشده. به نظرتون مشکلی نیست؟
    دوست عزیز
    هیچ موردی نداره. هرچند ایده ال اینه که چاپ بشه بعد
    ولی کار شما اکسپت شده و مشکلی نداره برای فرستاده شدن چون به زودی چاپ انلاین میشه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من ایمیل دریافتیم از یکی از اساتید رو میفرستم ..بنظرتون جای امیدواری هست؟,

Thank you very much for your CV and interest in my computational chemistry group. I think that your expertise will fit well in my group. However, the current round of scholarships for international PhD students just closed. The next round will open soon, see details ...... Take into account that there are requirements for minimum IELTS scores (or an equivalent english proficiency test), and also that these scholarships are very competitive so it’s very good to have a good transcript and at least one publication.

I hope this helps.

With best wishes,

Junior Member

سلام
    من با یکی از اساتید مکاتباتی رو صورت دادم و ایشون هم از رزومه من خوششون اومده برای مقطع دکتری. فقط الان در پی جذب فاند هست برای شروع کار. اما سوالی که پرسیده یکم گیج کننده ست. ایمیل اینه:

Dear xxxxx,

at the moment we are clarifying if we can set up a financial support by our international office. However, by the end of this year there's a new application starting for a funding that we may get (if we succeed) by the middle of 2016.

What is your intended schedule for a stay in [the city] (possible start, duration, ...?)

Best regards
    xxxx

در واقع سوال من اینه که مدت (duration) رو چرا پرسیده؟ چون طبیعتا طول مدت به نوع پروژه و خود دانشگاه بستگی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_65 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایمیل دریافتیم از یکی از اساتید رو میفرستم ..بنظرتون جای امیدواری هست؟,

Thank you very much for your CV and interest in my computational chemistry group. I think that your expertise will fit well in my group. However, the current round of scholarships for international PhD students just closed. The next round will open soon, see details ...... Take into account that there are requirements for minimum IELTS scores (or an equivalent english proficiency test), and also that these scholarships are very competitive so it’s very good to have a good transcript and at least one publication.

I hope this helps.

With best wishes,
    به نظر میرسه که برای استرالیا دارین اقدام میکنید که ددلاین راند اخیر 31 اگوست بوده و گذشت. شما برای استرالیا به پروپوزال نیاز دارید و استاد خیلی در بحث اسکالرشیپ دخالتی نداره و نهایتا میتونه به شما ریکامندیشن بده. پس تا راند بعدی شروع کنید به نوشتن یه پروپوزال خوب و یا حتی ممکنه استاد خودش پروپوزال آماده به شما بده.

Junior Member ipot آواتار ها

سلام دوستان من این متن رو از یه سایت پیدا کردم که یه استاد خیلی recommend کرده(البته باید بعضی جاهاشو cross out کنم). ممنون میشم نظرتون رو در موردش بدونم چون یه کم وسواس دارم دوس دارم بهترین میل رو بزنم. چن سوال هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    1. بنظرتون خوبه که تو متن ایمیل به نمره ی تافل و جی اری اشاره کرد وقتی که تو سی وی هم هست؟ اخه نمرم بالاس
    2. حتما باید به gpa اشاره کرد؟ چون خیلی کمه من فارق التحصیل دامپزشکی هستم معدل کلم 14 ولی 6 ترم اخرم 3.32 از 4 (17) هستش.
    “Dear Professor XXX,

I am a student at XXX College with a major in xxx. I am a [junior] and will be graduating next May. I have a [4.0 GPA] and experience in our college’s [summer program in xxx/internship program in xxx/Honors College/etc.].

I am planning to attend graduate school in xxx, with a focus on xxx. In one of my classes, “xxx,” which was taught by Professor XXX, I had the chance to read your article, “xxxx.” I really enjoyed it, and it gave me many ideas for my future research. I have been exploring graduate programs where I can work on this topic. My specific project will likely focus on xxxx, and I am particularly interested in exploring the question of xxxxx.

I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students. If you are, would you willing to talk to me a bit more, by email or on the phone, or in person if I can arrange a campus visit, about my graduate school plans? I have explored your department’s graduate school website in detail, and it seems like an excellent fit for me because of its emphasis on xx and xx, but I still have a few specific questions about xx and xxx that I’d like to talk to you about.

I know you’re very busy so I appreciate any time you can give me. Thanks very much,

Sincerely,

اینم لینکش
    http://theprofessorisin.com/2011/07/...-ph-d-advisor/

ApplyAbroad Guru

I hope this helps.

With best wishes,
    نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    به نظر میرسه که برای استرالیا دارین اقدام میکنید که ددلاین راند اخیر 31 اگوست بوده و گذشت. شما برای استرالیا به پروپوزال نیاز دارید و استاد خیلی در بحث اسکالرشیپ دخالتی نداره و نهایتا میتونه به شما ریکامندیشن بده. پس تا راند بعدی شروع کنید به نوشتن یه پروپوزال خوب و یا حتی ممکنه استاد خودش پروپوزال آماده به شما بده.
    در تکمیل صحبت دوست خوبم اضافه میکنم:

به نظر من جواب خوبی گرفتین
    استاد به هر حال از رزومه شما خوشش اومده و ازتون خواسته که اپلای کنید.
    بحث فاندی از طرف استاد وجود نداره و شما تشویق به این شدید که اگه مینیمم ها رو از جمله نمره زبان و یا تعداد مقاله رو دارید برای فاند یا اسکولارشیپ مربوطه اپلای کنید
    شما اگه این شرایط رو دارید و شانسی برای خودتون با توجه به رزومه تون میبینید و به این استاد و پوزیشن هم علاقه مندید میتونید برای اولین راند پیش روتون برای اسکولارشیپ و خود پوزیشن اپلای کنید
    قاعدتا اگه شما از سد برنده شدن اسکولارشیپ بگذرید ، استاد مربوطه هم شما رو تایید خواهد کرد به عنوان دانشجوشون

بنابراین اگه شرایط رو دارید حتما جای امیدواری هم هست
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ipot نمایش پست ها
    سلام دوستان من این متن رو از یه سایت پیدا کردم که یه استاد خیلی recommend کرده(البته باید بعضی جاهاشو cross out کنم). ممنون میشم نظرتون رو در موردش بدونم چون یه کم وسواس دارم دوس دارم بهترین میل رو بزنم. چن سوال هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    1. بنظرتون خوبه که تو متن ایمیل به نمره ی تافل و جی اری اشاره کرد وقتی که تو سی وی هم هست؟ اخه نمرم بالاس
    2. حتما باید به gpa اشاره کرد؟ چون خیلی کمه من فارق التحصیل دامپزشکی هستم معدل کلم 14 ولی 6 ترم اخرم 3.32 از 4 (17) هستش.
    “Dear Professor XXX,

I am a student at XXX College with a major in xxx. I am a [junior] and will be graduating next May. I have a [4.0 GPA] and experience in our college’s [summer program in xxx/internship program in xxx/Honors College/etc.].

I am planning to attend graduate school in xxx, with a focus on xxx. In one of my classes, “xxx,” which was taught by Professor XXX, I had the chance to read your article, “xxxx.” I really enjoyed it, and it gave me many ideas for my future research. I have been exploring graduate programs where I can work on this topic. My specific project will likely focus on xxxx, and I am particularly interested in exploring the question of xxxxx.

I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students. If you are, would you willing to talk to me a bit more, by email or on the phone, or in person if I can arrange a campus visit, about my graduate school plans? I have explored your department’s graduate school website in detail, and it seems like an excellent fit for me because of its emphasis on xx and xx, but I still have a few specific questions about xx and xxx that I’d like to talk to you about.

I know you’re very busy so I appreciate any time you can give me. Thanks very much,

Sincerely,

اینم لینکش
    http://theprofessorisin.com/2011/07/...-ph-d-advisor/
    دوست عزیز
    در مورد متن ایمیل نظر خاصی نمیدم
    یه متن ایمیله مثل باقی تمپلیت های موجود و هرچند فکر میکنم کمی هم حاشیه رفته و شاید یه استاد اونم توی پیک اپلای ها وقت اینو نداشته باشه که با این جزییات ایمیلی رو بخونه
    به هر حال متن های بهتر هم توی همین فروم خیلی هست
    و اصولا چهارچوب اصلی معلومه و باقیش دیگه بازی با کلماته

در مورد سوالتون:
    1. من اگه باشم حتما اگه نمره زبان و مخصوصا جی ار ایم بالا باشه توی متن ایمیل اینو ذکر میکنم. چون از چیزاییه که میتونه چشم استاد رو به متن ایمیل گیر کنه. هرچند بعضی از دوستان مخالف هستند من نظر خودمو گفتم.
    2. حتما لزومی نداره به جی پی ای اشاره ای کرد. ولی این مورد از مواردی هستش که به استادا دید میده تا بهتر بتونن کاندیداهاشون رو انتخاب کنند و بالاخره اگه رزومه تون خیلی دل استاد رو گیر نده روی معدل و باقی چیزها فکوس بیشتری میشه. هر چند خودتونم احتمالا میدونید معدل توی خیلی از جاها خیلی مهمه و برای بحث های رقابتی و فاندینگ مورد بررسی قرار میگیره.
    حالا جدای ازین حرفا، من اگه خودم باشم اینجوری اشاره میکنم که معدل 6 ترم اخر تحصیلم قلان قدر بوده و جزو شاگردان ممتاز بودم. حالا اگه بعدا خود استاد خواست و پرسید اطلاعات دقیق تری رو بهش میدم. بازم میگم این پیشنهاده منه و شما بهتره نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    من به این اعتقاد دارم که شما باید تا جایی که میشه نکات مثبت رو پر رنگ تر و نکات منفی رو کم رنگ تر نشون بدید و این دلیلی بر کتمان حقیقت نیست!

موفق باشید

Junior Member

مچکرم دوستان...آره استرالیاست.منظورتون از پروپوزال چیه؟میشه دقیق تر توضیح بدین؟

مچکرم دوستان...آره استرالیاست.منظورتون از پروپوزال چیه؟میشه دقیق تر توضیح بدین؟
    شما موقع پر کردن اپلیکیشن باید پروپوزالتون رو هم بفرستید. یعنی خلاصه ای از پروزه ای که قراره در اینده کار کنید. حتما تو قسمت مدارک مورد نیاز نوشته که پروپوزال هم لازمه. به استاد بگید که باید پروپوزال تهیه کنید و اون خودش بهتون میگه چیکار کنید. توی فروم استرالیا میتونید اطلاعات لازم رو پیدا کنید.