صفحه 454 از 589 نخستنخست ... 354404444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464504554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,531 تا 4,540 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان

مایل بودم دانشگاه western ontario اپلای کنم و خوب به همین علت از 2013 شروع به مکاتبه کردم. به یکی از این اساتید تقریبا 3 یا 4 بار ایمیل دادم و هربار گفت که پوریشن نداره. سوالم اینه که با توجه به اینکه اولین ایمیلم مربوط به سال 2013 هستش اینکه بخوام به این استاد باز ایمیل بدم و راجع به پوزیشن بپرسم جلوه حالبی داره یا نه؟ تو این دو سال CV رو پربارتر کردم و امتحان آیلتس دادم و یه سری تجربه های کاری داشتم. ممنون میشم نظراتتونو بشنوم.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    این درخواست من به فراموشی سپرده شد و از اونجا که برام مهمه دوباره گذاشتم
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره عنوان کنه

من این جواب رو گرفتم ، و میدونم دقیقا چیه ،

As you must know from my web site, I am happy to have people do unpaid research for me while I am evaluating whether they have the expertise, skills, and motivation to do well in my group.

If you are willing to work on an unpaid basis this semester, I can have you work on a project, so that you can learn what it is to work in my lab and so I can evaluate your potential. Let me know.

میخوام بدونم آیا من میونم بهش بگم که داستان گرفتن TA از استاد جدا هست و با دانشگاه هست یا نه؟
    منظورم اینه که اگه نمره زبان من برای TA اکی باشه ، دانشگاه به من TA میده با اون هم زیر نظر استاده و باید کارمو ببینه
    , و اینکه this semester منظورش 2016 هست فال یا منظورش بهار هست؟

پ.ن : این جز اون دسته استاد هایی هست که دوست دارم باهاش کار کنم برای همین اگه ترم اول فقط بتونم TA بگیرم هم اکیم ولی نمی دونم که داستان TA رو باید از استاد بپرسم یا ارتباطی نداره به اون .?
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

دوستان ... در تیمیلی که به اساتید میزنیم لازم هست قید کنیم که فلان زمینه کاریش رو علاقه مندیم؟ ... یا همین که خلاصه بنویسیم که فلان پروژه رو من انجام دادم و بکگراندم به شما میخوره کافی هست؟ ... توضیح زایدی هست آیا؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی از خودتون تعریف کردین و درباره اون چیزی ننوشتین. به نظر من تعریفها از خودتون رو خلاصه تر بگین. ممکنه خیلی وجهه ی خوبی نداشته باشه.
    ممنونم دوست عزیز.نظرتون رو اعمال کردم. دوستان دیگه هم لطفا کنن ی نگاهی بندازن
    سپاس عزیزان
    ...........Dear Professor

I am a M.Sc. graduate with GPA 17.12/20 in Power Electrical Engineering from AmirKabir University of Technology, having the distinguished Center of Excellence in Power System in my country, Iran. I did my thesis consulting the best professor in field of Power Systems Protection in Iran, and it would be really my honor to pursue my studies under your supervision since regarding your papers, especially “…….”, I have found a close relationship between your interests and mine, and I have learned some subtle tips that I never seen before as well. I really appreciate it if you could tell me whether there is any chance for me to join your Ph.D. program. I look forward your response. In terms of knowing more about me, my CV has been attached to the e-mail.

Sincerely

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    دوستان ... در تیمیلی که به اساتید میزنیم لازم هست قید کنیم که فلان زمینه کاریش رو علاقه مندیم؟ ... یا همین که خلاصه بنویسیم که فلان پروژه رو من انجام دادم و بکگراندم به شما میخوره کافی هست؟ ... توضیح زایدی هست آیا؟
    ممنونم
    نه اتفاقا خوب هم هست یه نظر من دوست عزیز
    میتونید به طور خیلی خلاصه و واضح بگید من وب سایت شما رو دیدم یا فلان مقاله رو خوندم و به زمینه کاری شما در مورد فلان و فلان و فلان علاقه مندم
    دقت کنید که استادها معمولا وقتی میخوان ایمیلی رو بخونن یه نگاه سرسری اولیه میندازن و شما باید توی متن ایمیلتون key word هایی داشته باشید که واسه استاد جذاب باشه و مشتاقش کنه که رزومه تون رو هم در ادامه ببینه و بخونه.
    این نظر منه البته. میتونید بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان

مایل بودم دانشگاه western ontario اپلای کنم و خوب به همین علت از 2013 شروع به مکاتبه کردم. به یکی از این اساتید تقریبا 3 یا 4 بار ایمیل دادم و هربار گفت که پوریشن نداره. سوالم اینه که با توجه به اینکه اولین ایمیلم مربوط به سال 2013 هستش اینکه بخوام به این استاد باز ایمیل بدم و راجع به پوزیشن بپرسم جلوه حالبی داره یا نه؟ تو این دو سال CV رو پربارتر کردم و امتحان آیلتس دادم و یه سری تجربه های کاری داشتم. ممنون میشم نظراتتونو بشنوم.

دوست عزیز
    من جای شما باشم شانسم رو با استادهای دیگه ادامه میدم. به هر حال برای این استاد خاص 3 یا 4 بار شانستونو امتحان کردین
    هرچند به نظرم اصلا موردی نداره. به قول خودتون رزومه تون پر رنگ تر شده و نمره زبانی گرفتین و خب چه اشکالی داره اگه بازم با همون استاد که بهش علاقه مندید ایمیل بزنید و شانستون رو امتحان کنید
    و اگه این کار رو کردید پیشنهاد میکنم توضیح بدید توی ایمیلتون که : که توی زمینه کاریتون پیشرفت کردید توی این سالها و به دلیل علاقه به زمنیه کاری استاد میخوایید بازم شانستون رو امتحان کنید و اگه ایشون پوزیشنی دارند برای شما شانس بزرگی میشه که باهاشون همکاری کنید

بازم نظر دوستان دیگه رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی به من اینجور جواب داده بود
    We do not offer PhD degrees, instead a Doctorate of Engineering is offered. Please indicate for me whether you are able to completely/partially pay your expenses on your own. Right now, I cannot promise financial support, though the XXX University offers good discounts to those interested to pay the fees on their own. It may take me a semester to secure some financial support for you.
    If still interested, we can have a chat on skype…
    من هم به اینصورت جواب دادم

Financial support is important for me. However, I will be able to handle the corresponding expenses in a partial manner for one semester on my own, considering the discount offer of the University, and my interest to the possible research under your supervision. I would be enthusiastic to have an interview with you on skype, and any time after Friday works perfectly fine. Please let me know of the date and time of the interview. Also, I would be considerably grateful if you let me have sometime within our skype session to talk about the project and my questions regarding your recent paper.
    یک هفته هست که جواب نداده میخواستم ببینم چطوری باید نتیجه رو ازش بپرسم.

ممنون

دوست عزیز
    من جای شما باشم چند روز دیگه ای هم منتظر میمونم
    بعدش اگه بازم جوابی ندادن میتونین روی همون ایمیل قبلی ایمیلی بزنید و بگید استاد فلانی من همچنان منتظر ریسپونس شما در مورد تاریخ مصاحبه اسکایپ هستم
    نمیدونم این عبارت رو هم توی ایمیل اول نوشتید یا نه. ولی اگه ننوشتید توی ایمیل دوم بنویسید ته ایمیل که:
    I look forward to your kind response

این نظر منه. نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    درودی دیگرررر
    ممنون میشم سریع پاسختون رو بدونم.
    من ایمیل زیر رو اخیرا از دانشگاه University of Arkansas at Fayetteville دریافت کردم. برای اپلای کردن بزرگترین مشکلم نمره جی ار اییم محسوب میشه که پایینه. امتحان بعدیم هم 19 نوامبره. خواستم بدونم که آیا در پاسخ به این استاد آیا لازمه که این مساله رو عنوان کنم یا اینکه فقط تشکر کنم و بگم حتما اپلای میکنم کافیه.

مورد دیگه اینکه، وقتی یه استاد میگه برو اپلای کن، دقیقا منظورش کی محسوب میشه؟ وقتی استاد میگه اپلای کن الان و requirement های ما تا قبل از ددلاین دانشگاه آماده نمیشن، میتونیم بگیم که حتما تا قبل از ددلاین اپلای میکنم ؟ آیا بایستی این مساله رو به استادا بگیم؟ (اینکه ما میتونم تا قبل از ددلاین اپلای کنیم نه حالا)
    باز هم سپاسگزار بابت همراهیتون،

Sara,

I would be interested in taking you on as a phd student, I am looking for one right now. You would need to first apply to the University of Arkansas. There are some real barriers for Iranian students to getting accepted in the US.

I’ll be in touch after we get your application for admission. If you have trouble contact xxxxxxxx, I have copied her.

دوست عزیز
    صحبت در مورد نمره جی ار ایتون و اینکه minimum requirement دانشگاه رو هنوز ندارید کانسرن استاد نیست. ایشون هم توی ایمیلشون چیزی نپرسیدن. و قاعدتا با رزومه تون کار داشتن که اون هم به صورت اولیه مورد تاییدشون بوده. بنابراین صحبت در مورد این نقطه ضعف اونم با استاد به نظرم بی مورده. شما به هر حال باید برای عبور از سد دانشگاه اون مینیمم رو خواه ناخواه meet کنید. و وقتی اپلیکیشن شما به دست استاد برسه معنیش اینه که شما اون مینیمم رو داشتین پس استادها کانسرنی ندارن و خیالشون راحته ازین جهت.
    در مورد اینکه استاد مربوطه چه تاریخی مد نظرشه فاعدتا ایشون اولین ددلاین پیش رو باید منظورشون باشه مگه اینمه توی متن ایمیل خودشون بگن من برای فلان سمستر یا فلان ددلاین دانشجو میخوام.
    اینیم که شما به استاد بگید به فلان ددلاین بعدی میرسید عیبی نداره اصلا.
    میتونید به استاد بگید که من دارم مدارک اولیه برای تکمیل اپلیکیشنمو جمع میکنم (لازم نیست حتما اشاره ای به جی ار ایتون بشه توی این مرحله) و به تاریخ ددلاین بعدی میرسم. میخواستم مطمئن شم توی اون تاریخ هم شانسی برای پوزیشن شما دارم یا نه؟
    که استاد هم واضح بهتون میگه که چه اتفاقی میفته
    ولی اینو پیشنهاد میکنم بهتون که تمام سعیتونو بکنید به ددلاین اولیه برسید (اگه منظور استاد همون ددلاین اولیه ست)
    ولی اگه هم نمیرسید دیگه فکری نداره و کاریش نمیشه کرد و تنها شانستون همون هماهنگی با استاده که خیال و ذهنتونم راحت تر باشه

این نظر منه، میتونید نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_d26 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان.
    من یه ایمیل از یکی از اساتید با مضمون زیر دریافت کردم، میخواستم ببینم متن ایمیل تشکر رسمی برای اینجور ایمیل ها به چه صورت هست ؟ اگر یک نمونه لطف کنید خیلی ممنون میشم.
    Hi X,
    Thank-you for your interest in joining my group. You have good academic credentials and experience. I strongly encourage you to apply. Please let me know after submitting your application.

Best,

Y

دوست عزیز
    متن خاصی نداره
    خیلی ساده و واضح میتونید تشکر کنید و بگید در اولین فرصت اپلیکیشنتونو تکمیل میکنید و ایشون رو در جربان مراحل اپلای میذارید

من یه نمونه مینویسم خودتون حتما بهترش کنید
    Dear Prof. BLAH BLAH
    Many thanks for your kind reply.
    I will Complete my application ASAP and keep you updated of my apply process
    Hope be a chance for me

Yours sincerely,

BLAH BLAH

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

بچه ها چقدر طول میکشه که یه استاد جواب بده؟ ... چقدر استرس دارم ... دائم میرم اینباکسم رو چک میکنم!!