صفحه 456 از 561 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466506556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط MV73 نمایش پست ها
    با سلام ... بسیار متشکرم بابت توضیحات دقیق و انتقادهای سازنده شما ... باتوجه به مواردی که فرمودید , من متن ایمیل تغییر دادم و پیوست کردم ... خیلی ممنون میشم اگر نظرتون دربارش بگید ... با تشکر
    Dear Professor XX,
    I am writing to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of Accounting under your supervision. I am a Senior student and expected to graduate before August 2016 From Accounting Department of Economics and Business Administration, Ferdowsi University Of Mashhad (FUM), which is the most famous considerable governmental university and the third oldest major university in Iran. I am working on my Research Project with Title of "The use of E-learning Mechanisms in the field of Accounting". The paper examines the impact of applying E-learning in academic accounting education. It is focused on the quality, benefits and drawbacks of E-learning courses. I was wondering if you could tell me whether you accept any new graduate based on my attached CV. It would be the most kind of you to inform me of any master positions available for fall 2016 (or spring 2017) and of I have any chance to be acceptance in your research group. Eagerly looking forward to hear back from you.
    Sincerely yours,

قسمتهایی که با قرمز نشون دادم مورد دارن. متن خیلی بهتر از قبل شد. آفرین. تغییرات پیشنهادی من برای رنگهای قرمز به قراره زیر هست. امیدوارم سایر دوستان اگر پیشنهاد بهتری دارن بفرمایند:

Dear Professor XX,
    I am writing to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of Accounting under your supervision. I am a Senior student and expected to graduate before August 2016 From Accounting Department of Economics and Business Administration, Ferdowsi University Of Mashhad (FUM), which is one of the most reputable and the third oldest major university in Iran. I am working on my Research Project entitled "The use of E-learning Mechanisms in the field of Accounting". The study examines the impact of applying E-learning in academic accounting education with taking the quality, benefits and drawbacks of E-learning courses into account. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 (or spring 2017) in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV.
    Eagerly looking forward to hearing back from you.
    Sincerely yours,
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member MV73 آواتار ها

خیلی ممنون از ویرایش ریز و دقیقتون ... فقط یک موردی که میخواستم بپرسم این هست که بنظر شما بهتر نیست جای جمله اول تغییر بدم و بیارم پاراگراف سوم ، بعد از توضیح مقالم؟ و یک مورد دیگه اینکه ایا لازم نیست بنویسم که پروژم تحت سرپرستی فلان استاد هست؟
    ... باتشکر

Junior Member MV73 آواتار ها

ببخشید شما پیشنهادتون برای subject ایمیل چیه؟
    باتشکر

سلام سوال:

با استادی که میگه چندتا درس باهام پاس کن بعد به گروه ریسرچ میتونی جوین شی و حرف از فاند بزنی کار بدیه
    آخه چطور میشه بهش گفت من فاند میخوام
    میشه اینطوری گفت که من فاند میخوام و اگه نتونستم دانشجویی باشم که میخواد میتونه فاند رو قطع کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام سوال:

با استادی که میگه چندتا درس باهام پاس کن بعد به گروه ریسرچ میتونی جوین شی و حرف از فاند بزنی کار بدیه
    میشه اینطوری گفت که من فاند میخوام و اگه نتونستم دانشجویی باشم که میخواد میتونه فاند رو قطع کنه
    سلام.
    در هر صورت چون به فاند نیاز دارید باید مطرح کنید و این یه مساله عادی هست. به نظر من شما میتونید بگید که:
    استاد از اونجایی که من برای ادامه تحصیل تو حوزه تحقیقاتی مورد علاقه ام به ساپورت مالی نیاز دارم بایستی یا برای TA دپارتمان اقدام بکنم و یا اینکه بتونم RA بشم. ممنون میشم اگه بتونید من رو راهنمایی کنید که کدومیک رو با توجه به شرایطم میتونم بدست بیارم.

خیلی شسته و رفته. صریح و بی پرده. اگه داشته باشه میده. کلا تا اونجا که من میدونم هم TA و RA تو همه دانشگاه ها اگه دانشجو وضعیت خوبش رو حفظ نکنه، ادامه پیدا نمیکنه.

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام سوال:

سلام.

ببینید دوست عزیز، تعداد زیادی از دانشگاهها کمیته محور هستن و شما باید پذیرش و آفر فاند رو از دانشگاه دریافت کنید نه استاد. این دسته از دانشگاهها سال اول رو به شما فاند TA میدن و بهتون این فرصت رو میدن که هم شما با اساتید مورد نظرتون آشنا بشید و هم اونا بتونن بهتون اعتماد کنن و این قضیه کاملا عادلانه و حرفه ایه و بعد از مشخص شدن استاد همون فاند قابل تغییر به RA میشه. اتفاقا اون دسته از اساتید که بدون هیچ آشنایی یه دانشجو رو میپذیرن همیشه یه علامت سوال بزرگن تو ذهن من و خیلیاشون هم رکب میخورن از دسته گلایی که پذیرش میکنن چون بعضا به جای دانشجویان خوب، بهترین چرب زبونها رو پذیرش میکنن!
    من هم در شرایط شما بودم و به این دسته از اساتید با پاسخهای مشابه برخوردم. کاری که من کردم این بود که بررسی کردم که آیا رزومم به اون دانشگاه میخوره یا نه و اگر بود مستقیم اپلای کردم و پذیرش فول فاند هم گرفتم!
    به نظر من ضرری نداره که از استاد بپرسید که قضیه فاند به چه صورت هست (هر چند من باشم با توجه به پاسخی که استاد داده، وقت استاد و خودم رو به این صورت تلف نمیکنم به جاش به دانشجوهای استاد و یا grad office ایمیل میزنم و سوالم رو میپرسم) ولی بحث رو با استاد زیاد ادامه ندید چون اگر شخصیتی مشابه من داشته باشه نه تنها نظرم رو جلب نمیکنید بلکه تاثیر عکس هم خواهد گذاشت!

پرس و جو کنید که نحوه پذیرش دانشگاه مورد نظرتون چطوریه و طبق اون گامهای بعدیتون رو بردارید. این نکته خیلی مهمیه که باعث میشه توی وقت و انرژی و هزینه هاتون صرفه جویی کنید.

موفق و سربلند باشید (همراه با یه پذیرش تپل )

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من خبر گرفتم که پذیرش به صورت RA گرفتم و نوشته که استاد در مورد فاند بهت میگه.
    به نظرتون این متن خوبه؟ خودم فکر میکنم خیلی رک و ساده هست!
    ممنون
    Dear Dr. ...
    Thank you very much for accepting me as your PhD student.
    Unfortunately, I cannot support myself. Could you please let me know possible funding opportunities including stipend and health insurance for the first year?
    I know that availability of funding depends on my performance and its source.
    Sincerely
    ....

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من خبر گرفتم که پذیرش به صورت RA گرفتم و نوشته که استاد در مورد فاند بهت میگه.
    به نظرتون این متن خوبه؟ خودم فکر میکنم خیلی رک و ساده هست!
    ممنون
    Dear Dr. ...
    Thank you very much for accepting me as your PhD student.
    Unfortunately, I cannot support myself. Could you please let me know possible funding opportunities including stipend and health insurance for the first year?
    I know that availability of funding depends on my performance and its source.
    Sincerely
    ....
    سلام. ببخشید من متوجه نشدم. مگر نمیگید که بهتون اطلاع دادن که فاند RA بهتون اختصاص گرفته؟ اگه اختصاص گرفته که لزومی به تاکید بر اینکه به فاند متکی هستید وجود نداره!

سلام
    دوستان من 5 ماه پیش به یه سری اساتید در دانشگاههای مختلف ایمیل زدم برای پوزیشن اما متاسفانه یه سری که جوابی ندادن و اونهایی هم که جواب دادن گفته بودن در حال حاضر یا فاند ندارن یا سیستمون جوریه که اول باید اپلای کنی و یا در فرصت مطالعاتی هستن و خارج از دانشگاهن!!
    حالا من بعد از 5 ماه بازم میخوام تلاش کنم و شانسم رو امتحان کنم ... آیا میشه باز هم به همون استید قبلی ایمیل زد؟ محتوا و عنوان ایمیل چطور باید باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 5 ماه پیش به یه سری اساتید در دانشگاههای مختلف ایمیل زدم برای پوزیشن اما متاسفانه یه سری که جوابی ندادن و اونهایی هم که جواب دادن گفته بودن در حال حاضر یا فاند ندارن یا سیستمون جوریه که اول باید اپلای کنی و یا در فرصت مطالعاتی هستن و خارج از دانشگاهن!!
    حالا من بعد از 5 ماه بازم میخوام تلاش کنم و شانسم رو امتحان کنم ... آیا میشه باز هم به همون استید قبلی ایمیل زد؟ محتوا و عنوان ایمیل چطور باید باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارین.
    در همون مکالمه قبلی که باهاشون داشتید یک ریپلای کنید و بپرسید آیا شرایط تغییر کرده یا خیر.