صفحه 46 از 589 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

من با یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا در تماسم. ایشون اخیرا جایزه ای گرفته به نام ENI Award که میخوام برای پاچه خواری بهش تبریک بگم. ولی نمیدونم متن نامه را چطوری بنویسم. ممکنه راهنمایی کنید.
    پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید.

ممنون ولی ممکنه بگید چرا؟
    من در همین فوروم خوندم که برای حفظ ارتباط با استاد میشه از این کارا کرد

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    ممنون ولی ممکنه بگید چرا؟
    من در همین فوروم خوندم که برای حفظ ارتباط با استاد میشه از این کارا کرد
    منم می گم نکن این کارو. می فهمه پاچه خواری! ضایعه! وقتی تو یه استاد رو نمی شناسی و بهش از راه دور بابت جایزه ای که نمی دونی چیه و چرا بهش دادند و چقدر براش زحمت کشیده تبریک می گی ضایعه پاچه خواری!

رشته و دانشگاه
    iut

,
    Thank you for your interest in my group and for providing some of your background information. I hope you will consult my prospective students page: http://www................. where most questions are answered, in particular issues regarding graduate application. I could not tell from your email whether or not you have already applied to our graduate program... If not, you can certainly indicate your interest in working in my group on the application form if you haven't already, or add a follow-up note with the graduate secretary .................. if you have already applied. I hope that your application to the UBC program is successful, but the grad committee, rather than myself, has to make that decision. In the event your application is successful, I would be glad to discuss more long-term projects. Please feel free to send me another email when you've heard back from the committee, or if you have any further questions.
    Good luck in your studies, and best wishes,

این استاده این طوری جواب داده! یعنی از من خوشش اومده ولی خوب یو بی سی فرآیند ادمیشن اش طولانی است و دست استاد نیست فقط. برای همین نمی دونه چی بگه؟ فقط گفته من برم اپلای کنم؟ یا که نمی دونه دانشجو بهتر از من هم پیدا می شه یا نه و فقط داره منو می ذاره تو نوبت؟

منظورش از
    discuss more long-term projects
    چیه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    ,
    Thank you for your interest in my group and for providing some of your background information. I hope you will consult my prospective students page: http://www................. where most questions are answered, in particular issues regarding graduate application. I could not tell from your email whether or not you have already applied to our graduate program... If not, you can certainly indicate your interest in working in my group on the application form if you haven't already, or add a follow-up note with the graduate secretary .................. if you have already applied. I hope that your application to the UBC program is successful, but the grad committee, rather than myself, has to make that decision. In the event your application is successful, I would be glad to discuss more long-term projects. Please feel free to send me another email when you've heard back from the committee, or if you have any further questions.
    Good luck in your studies, and best wishes,

این استاده این طوری جواب داده! یعنی از من خوشش اومده ولی خوب یو بی سی فرآیند ادمیشن اش طولانی است و دست استاد نیست فقط. برای همین نمی دونه چی بگه؟ فقط گفته من برم اپلای کنم؟ یا که نمی دونه دانشجو بهتر از من هم پیدا می شه یا نه و فقط داره منو می ذاره تو نوبت؟

منظورش از
    discuss more long-term projects
    چیه؟

ممنون
    آیا شما واسه مستر می خواین اقدام کنین؟ من فکر می کنم منظورش اینه که بیا اینجا دکتری بخون که مدت بیشتری بشه بات کار کرد

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    آیا شما واسه مستر می خواین اقدام کنین؟ من فکر می کنم منظورش اینه که بیا اینجا دکتری بخون که مدت بیشتری بشه بات کار کرد
    بله بله! من برای مستر می خوام برم. و توی اس او پی هم نوشته بودم برای فوق و دکتری می خوام برم.
    حالا چی؟ منو دوست داشته یا فقط می خواد اگه بهتر پیدا نشد لااقل منو از دست نداده باشه؟

بله بله! من برای مستر می خوام برم. و توی اس او پی هم نوشته بودم برای فوق و دکتری می خوام برم.
    حالا چی؟ منو دوست داشته یا فقط می خواد اگه بهتر پیدا نشد لااقل منو از دست نداده باشه؟
    جواب خیلی خوبی نداده جواب بدی هم نداده- خودت می بینی دیگه همه چی رو حواله کرده به تصمیم کمیته.
    معدل و نمره زبانت خوب هست و خودت امیدواری که کمیته قبولت کنه؟ اپلای کردی یا نه هنوز؟
    اگه نه بش بگو که من هنوز اپلای نکردم و می خواستم قبل از اپلای بدونم که اصلا گروه شما پوزیشن خالی داره یا نه؟ و اگه داره اصلا رزومه من واسه شما جالب هست یا نه؟

این استاد خواسته بهت برسونه که اگه میای واسه دکتری بیا! یعنی چی؟ یعنی فردا واسه دکتری هم باید تو گروهش بمونی و مثلا اگه بخوای بری جای دیگه بهت ریکام نمیده و سنگ میندازه جلوت. حالا خودت تصمیم بگیر اگه می خوای دکتری هم اونجا باشی یا نه یه جور بش برسون مطلب رو.

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    جواب خیلی خوبی نداده جواب بدی هم نداده- خودت می بینی دیگه همه چی رو حواله کرده به تصمیم کمیته.
    معدل و نمره زبانت خوب هست و خودت امیدواری که کمیته قبولت کنه؟ اپلای کردی یا نه هنوز؟
    اگه نه بش بگو که من هنوز اپلای نکردم و می خواستم قبل از اپلای بدونم که اصلا گروه شما پوزیشن خالی داره یا نه؟ و اگه داره اصلا رزومه من واسه شما جالب هست یا نه؟

این استاد خواسته بهت برسونه که اگه میای واسه دکتری بیا! یعنی چی؟ یعنی فردا واسه دکتری هم باید تو گروهش بمونی و مثلا اگه بخوای بری جای دیگه بهت ریکام نمیده و سنگ میندازه جلوت. حالا خودت تصمیم بگیر اگه می خوای دکتری هم اونجا باشی یا نه یه جور بش برسون مطلب رو.
    آخه خودم تو اس او پی نوشتم که من برای مستر و دکتری می خوام بیام. شاید برای همین اینو گفته. تازه از یو بی سی هم چون هست فکر می کنم محول کرده به تصمیم کمیته چون تو یو بی سی تا اون جا که من شنیدم خیلی استاد ها کاره ای نیستند و خود دانشگاه تصمیم اصلی رو می گیره. بعد هم این که توی وب سایتش نوشته بود که پوزیشن داره یه دونه برای فوق و یکی هم برای دکتری. شاید هم به خاطر همین می خواد یه دانشجو برای فوق و دکتری پیوسته بگیره تا خرجش زیاد نشه و اصلا کاری به اس او پی من هم نداشته که این حرف رو زده؟

رشته و دانشگاه
    iut

من هم رزومه و هم اسکن کارنامه ی رسمی و هم اس او پی رو براش فرستاده بودم. به نظر خودم جوابش بدک نیست. نمره زبان هم یو بی سی 80 می خواد واسه این رشته. می گیرم . مشکلی نداره. معدلم هم فکر کنم به مقیاس اونا 3.3 می شه کلش و دو سال آخرم هم نزدیک 4، تازه چون دانشگاه ام معدل کلش کمه و دانشکده کمتر از دانشگاه، و لابد توی کارنامه اگه نگاه کرده باشه همه این ها رو دیده، شاید امیدوار کننده هم هست که می گه I hope that your application to the UBC program is successful, نه؟ نظر من که اینه. شما چی؟ می گی اپلای کنم؟ جای امیدواری هست؟

من هم رزومه و هم اسکن کارنامه ی رسمی و هم اس او پی رو براش فرستاده بودم. به نظر خودم جوابش بدک نیست. نمره زبان هم یو بی سی 80 می خواد واسه این رشته. می گیرم . مشکلی نداره. معدلم هم فکر کنم به مقیاس اونا 3.3 می شه کلش و دو سال آخرم هم نزدیک 4، تازه چون دانشگاه ام معدل کلش کمه و دانشکده کمتر از دانشگاه، و لابد توی کارنامه اگه نگاه کرده باشه همه این ها رو دیده، شاید امیدوار کننده هم هست که می گه I hope that your application to the UBC program is successful, نه؟ نظر من که اینه. شما چی؟ می گی اپلای کنم؟ جای امیدواری هست؟
    جای امیدواری که حتما هست-
    نظر من اینه که دوباره بش ایمل بزنی. ببین در دفعات ایمیل زدن به استاد صرفه جویی نکن و اگه دلیل منطقی داری حتما میل بزن که تو ذهنش موندگار بشی.
    اون ازت پرسیده که اپلای کردی یا نه! خب تو بش ایمل بزن و بگو هنوز اپلای نکردم ولی می خوام این کارو انجام بدم. ولی با توجه به این که من به کارات غلاقه دارم می خواستم بدونم گروهت اصلا جای خالی داره یا نه.
    ببین الان همونطور که تو زیاد مطمئن نیستی اون چی گفته اونم مطمئن نیست تو می خوای چی کار کنی همینطوری یه ایملی زدی یا جدی هستی. جدیت و علاقت به کار با این استاد و اپلای برای این دانشگاه رو با ایمل دومت نشون بده.