صفحه 460 از 589 نخستنخست ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,591 تا 4,600 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان
    یه استاد بهم گفته که اگه میخوای اسکایپ داشته باشیم
    قطعا که میخوام داشته باشم ولی تا 1 هفته یا شاید 10 روزآینده نه
    به نظرتون چی باید بهش بگم که معقول باشه.؟
    آیا بهتره دیرتر جواب بدم بعد بگم آخر هفته دیگه
    یا همین الان جواب بدم و بگم تا آخر هفته دیگه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    به نظر من اگه بگی 10 روز دیگه شانس خودت رو کم کردی چون شاید استاد یه برنامه ای براش پیش بیاد یا اصلاً اون موقع وقت نداشته باشه و نقد رو دادی نسیه گرفتی! بهتره بگی مثلاً برای من روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه هفته بعد خوبه، این طوری میوفته بعد شنبه و یکشنبه که آخر هفتس پس عملاً هم میشه هفته بعد، هم به استاد احترام گذاشتی که زمان دقیق اش رو اون مشخص کنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    در جواب به استادی که علاوه بر تشویق به اپلای (یه نمه تشویقش قوی تر از قبلی ها بود و از پروژه هاش هم گفت ولی گفت اول کمیته...)، به اپلای برای کورس های آنلاین تحصیلات تکمیلی هم اشاره کرده چی بگم؟
    p.s. I would also like to mention a related opportunity that might be of interest to you. Penn State offers four online graduate courses in bioenergy. These courses are available to students anywhere in the world, provided that they have internet access. Normally, the courses are quite expensive, but we currently have a limited number of scholarships available to applicants for the four bioenergy courses. Information on the scholarship program is available at....

If you complete some or all of these online courses, then begin your Ph.D. studies, the courses should be transferrable to your Ph.D. program.

این چطوره؟
    ...Dear Dr.
    Thank you very much for your kind suggestion for the online courses, but, unfortunately, I have not met prerequisites for ABE 884.

احتمال نداره ببینه کورس های مورد نظر رو پاس نکرده ام و کلا بی خیال بشه؟ چکار کنم؟!
    ممنون
    خب ازش بپرس دیگه بگو من فلان کورس ها رو هنوز پاس نکردم که پیش نیاز هستن، چون اینو توی پی اس گفته پس محتوای ایمیل چیز دیگه ای بوده و استاد فقط بهت پیشنهاد داده! من خودم دیفر کردم استادم گفت برو فلان کورس رو توی دانشگاتون پیدا کن برو سر کلاسش میای اینجا آماده تر باشی.

Junior Member

سلام دوستان .نیاز به کمک فوری دارم
    یه استاد تو یکی از دانشگاههای کانادا چند وقت \یش بهش ایمیل زده بودم که منو بعنوان دانشجو دکتری بگیره و دیروز یه ایمیلی دریافت کردم که از رزومم خوشش اومده و یه project \یشنهاد داده الان میخوام براش بنویسم که خیلی دوست دارم رو این \روژه کار کنم و مراحل کار رو برام توضیح بده میخوام متنم عاری از اشتباه باشه و تاثیر گزار.لطفا کمکم کنید
    این جواب ایمیلم بود
    thank you for your e-mail. I talked to a colleague of my (with whom I usually co-supervise students) and we are interested in your profile. Here is a possible project description. Would you be interested working in this area?

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    من دلیل این تاخیر شما را نمی دانم ولی به نظر من اگر می خواهید برای مصاحبه آماده شوید با یکی دو روز هم می شود آماده شد. تصور کن استاد 2 یا 3 تا کاندیدا داره ومیخواهد سریع تصمیم بگیرد.شما نفر اول لیست او نیستید ولی در مصاحبه امکان درخشش دارید حالا اگر به تاخیر بیاندازید ممکن است در مصاحبه با نفر اول لیست بدون آنکه شانسی به شما برسد تصمیمش را بگیرد. ضمنا این تاخیر شما را می تواند به عدم علاقه زیاد یا عدم اعتماد به نفس تفسیر شود.
    اگر مصصمم به تاخیر انداختن هستید می توانید بگویید در مسافرت هستید و دسترسی به اینترنت مناسب ندارید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان

با استادی تماس گرفتم از استرالیا و ایشون بعد از بررسی گفت که معدل کارشناسیت برای بورس دانشگاه کمه و شانست رو پایین میاره و بهتره دانشگاهی که معدل ارشد رو بیشتر ملاک میذاره رو هم امتحان کنی و ایمیل یکی از همکاراش رو تو یه دانشگاه دیگه داد و گفت اون زمینه های مشابه من کار می کنه... می تونی به اون تماس بگیری... حالا به نظر شما در متن ایمیلم اشاره کنم که فلان استاد شما رو به من معرفی کرده؟

با تشکر

دوستان من پذیرش بدون فاند گرفتم ولی میخوام استاد پیدا کنم که پذیرشم از MEng به MSc تغییر کنه ، اولا به نظرتون اینن کار ممکنه؟ دوما من به هر استادی که ایمیل زدم هیچ جوابی نگرفتم میشه بگید ایمیلم کجاش ایراد داره؟ البته من مقاله و سابقه کار ندارم ولی دیدم که بعضی ها با شرایط من در مقطع ارشد فاند گرفتن. ( دانشگاه سراسری معدل 16.06)

DearProfessor xxx,

I am an international student and I have admission for Industrial Engineering (MEng) for winter 2016 at Concordia University, But I would like to switch to MASc.

After visiting your profile, I found out I am really interested in your field of research .

I would be honored to work under your supervision.

My Research Interests are :

• Logistics and Supply chain
    • Quality Control
    • Project Management
    • Production Planning

Attached , you can find my CV , IELTS TRF and my bachelors degree transcript of scores. I sincerely hope that with my knowledge and commitment, I will be able to meet your requirements.
    I look forward to hearing from you.

Regards

Junior Member

سلام بچه ها subject ایمیلایی که به استادا میفرستیم چی باید بنویسیم؟ به نظرم مهمه ولی اینجا تو صحبتای بچه ها چیزی ندیدم

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    سلام بچه ها subject ایمیلایی که به استادا میفرستیم چی باید بنویسیم؟ به نظرم مهمه ولی اینجا تو صحبتای بچه ها چیزی ندیدم
    بچه ها معمولا این دو موردرا پیشنهاد کردن، تو صفحات همین تاپیک بگردی هست
    Inquiry from a prospective graduate student
    Ph.D. applicant interested in network and real-time systems research
    بعضی گفتن phd applicant نذاری بهتره چون ممکنه این کلمات در ایمیل استادا ***** شده باشه
    و ایمیل به اسپم بره و...
    در کل تو گوگل سرچ کنیsubject of phd applicamts cover letter زیاد پیدا می کنی نمونه عنوان ایمیل

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با استادی تماس گرفتم از استرالیا و ایشون بعد از بررسی گفت که معدل کارشناسیت برای بورس دانشگاه کمه و شانست رو پایین میاره و بهتره دانشگاهی که معدل ارشد رو بیشتر ملاک میذاره رو هم امتحان کنی و ایمیل یکی از همکاراش رو تو یه دانشگاه دیگه داد و گفت اون زمینه های مشابه من کار می کنه... می تونی به اون تماس بگیری... حالا به نظر شما در متن ایمیلم اشاره کنم که فلان استاد شما رو به من معرفی کرده؟

با تشکر
    بله. چرا که نه!