صفحه 462 از 589 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    براساس WES هنوز حساب نکردم ولی همینطوری که حساب کردم خیلی کم شد، معدل لیسانسم نزدیک 14 است. باید حتما براساس WES باشه؟
    پیشنهادتون خیلی خوب بود، حتما ایمیل میزنم ولی میخوام نمره زبانم بیاد.
    اگر میخواید ببریدش تو اسکیل 4 آره باید بر اساس جدول WES حساب کنید. از طرفی خود WES اگر بخواد نمرات شما رو ریپورت کنه نمرات افتاده رو توی معدل حساب نمیکنه (من مدارکم تازه رسیده به WES و قاعدتا هفته آینده باید نتایجش آماده بشه. اگر خواستید هفته آینده یه یادآوری کنید به من تا نتیجه اطمینان از این پروسه رو بهتون اطلاع بدم ولی بالای 90% مطمئنم که سیستمشون همینه).
    حالا شما برای خودتون یه دور به احتساب دروس افتاده و یه دور بدون اونا معدل رو تو اسکیل 4 حساب کنید ببینید وضعیت از چه قراره. وقتی هم خواستید ایمیل بزنید هم معدل اصلی از 20 رو بگید و هم تخمینی از 4.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    بدون در نظر گرفتن دروس افتاده؟
    مگه تو GPA نمرات دروس افتاده لحاظ نمیشه؟
    البته امیدوارم به جرم مرتبط نبودن با تاپیک پستهامون رو پاک نکنن
    ظاهرا WES توی ریپورتش اشاره میکنه که چه درسایی افتاده هستن اما توی معدل کل نمره افتاده رو حساب نمیکنه اینم لینکش از سایت WES:
    http://www.wes.org/application/sample.asp?show=crscrs

البته توجه کنید که این برای مواقعی هست که اگر درسی رو افتادید اون رو توی ترم های بعد پاس کرده باشید. اگر پاس نکرده باشید نمره توی معدل محسوب میشه.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    اگر میخواید ببریدش تو اسکیل 4 آره باید بر اساس جدول WES حساب کنید. از طرفی خود WES اگر بخواد نمرات شما رو ریپورت کنه نمرات افتاده رو توی معدل حساب نمیکنه (من مدارکم تازه رسیده به WES و قاعدتا هفته آینده باید نتایجش آماده بشه. اگر خواستید هفته آینده یه یادآوری کنید به من تا نتیجه اطمینان از این پروسه رو بهتون اطلاع بدم ولی بالای 90% مطمئنم که سیستمشون همینه).
    حالا شما برای خودتون یه دور به احتساب دروس افتاده و یه دور بدون اونا معدل رو تو اسکیل 4 حساب کنید ببینید وضعیت از چه قراره. وقتی هم خواستید ایمیل بزنید هم معدل اصلی از 20 رو بگید و هم تخمینی از 4.
    خب خیلی عالیه اینجوری... هرچند اگه نمرات دروس افتاده رو هم حساب نکنن بازم معدلم تغییری نمیکنه
    خیلی ممنون از راهنماییتون... باز سوالی بود من بهتون پیام میدم.. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    براساس WES هنوز حساب نکردم ولی همینطوری که حساب کردم خیلی کم شد، معدل لیسانسم نزدیک 14 است. باید حتما براساس WES باشه؟
    پیشنهادتون خیلی خوب بود، حتما ایمیل میزنم ولی میخوام نمره زبانم بیاد.

به نظر من که مشکل یپیش نمیاد من دیدم پذیش گرفت وقتی مین معدل رو نمی آوردن. مخصوصا اگر GRE خوب باشه.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط saritech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یکی از اساتید یک دانشگاه در انگلستان میل زدم ایشون این جواب رو بهم دادن
    Dear xxx

?Many thanks for your interest in pursuing a PhD with me and sending your CV which is very informative. I wonder if you have funding to support your PhD

Best regards
    من نیازمند فول فاند هستم ولی اگر فاند جور نشد هم قصدم حتما رفتنه .نمی خوام هیچ فرصتی رو از دست بدم و به عنوان گزینه آخر روی بدون فاند رفتن هم فکر می کنم.میخواستم بپرسم جواب این استاد رو چه جوری باید بدم
    دوست عزیز
    فاند رو حتما درخواست کنین.
    نهایتا بهش بگین من می تونم برای یک سال اول با هزینه خودم باشم و از سال دوم نیازمند فاند خواهم بود.
    اگه به شما نیاز داشته باشن این فاند رو هم می دن

موفق باشید

Member

استاد يكي از دانشگاههاي آمريكا اينطوري جواب ايميل من روداده:

Thanks for your email. Your resume is quite interesting and yes you have done some research related to what I’m doing. However I don’t know yet if I will have a research position opened next year (Fall 2016). I will keep your email and cv on my file as potential students. I will let you know if something changes.

فكر نميكنم ايميل اميدوار كننده اي باشه. با اينحال نميدونم ايشون منظورش اينه كه اپلاي بكن يا نه. چون تو دانشگاههاي آمريكاا معمولا كميته تصميم گيرنده هست و من هم نميتونم تا پاييز سال بعد صبر كنم. به نظرتون جواب اين ايميل رو چجوري بدم؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی متن ایمیل ارسالی به استاد و تصحیح کنه برام و چون که میخوام تغییر رشته یدم اگه راهنمایی کنه که دیگه چه چیزی تو متن ایمیل اضافه کنم بهش که بهتر شه؟
    Dear professor

I amwriting to you to inquire about the possibility of being involved as aMaster(MSC) student in your research team. I am currently studying inBACHELOR's degree of industrial engineering from kharazmi university oftehran(Iran) with overall GPA 15/20.
    Myresearch interest revolves around the economy and environment basicallysociology and to be honest economy and helping people for a better life is mypassion, During my education in the BS period, I have become so interested inplanning, psychology, economy, sociology and I have done a variety ofresearches and projects in these subjects as mentioned in my CV and i have alsogot one year experience in planning section of two iranian companieswhich i have explained further in my CV . I am working on my B.Sc. Projectabout********* that has the potential to be published on a ISI journal underthe supervision of my professor DOC.hamidreza PASANDIDEH .
    .
    I haveseen your website and I am really interested in your research fieldespecially,"…………….."
    I foundyour work in a great harmony with my interests and research which I am lookingforward to continue my education in my interested field, in addition I am awareof difficulties to change my subject but I have gone through many difficultiesand I can really handle this situation, furthermore as I have mentioned earlierI have strong passion and motivated to work in urban planning subject(which Ihave explained further in my SOP) ,Therefore being involved in your group wouldbe a great opportunity for me and honestly I am so excited and interestedimmediately when I read your journal and this really motivated me to work underyour supervision and continue my education in my passion field of study . Inaddition, I attached a copy of my CV, which describes my educational backgroundand experience. I'll be grateful if you take a look at it and let me know uponany potential opportunity for me to pursue my studies under your supervision.Your kindly attention is highly appreciated.

بازم ممنون و مچکر

با سلام
    بچه ها من بعد از سه بار ديفر كردن جواب ويزام اومد. فاندم فعلا خبري نيست براي ترم اول. الان ميخوام يه متني براي استاد بنويسم كه فاند بهم بده. ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد يه متن تاثيرگذار بنويسم
    با تشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    استاد يكي از دانشگاههاي آمريكا اينطوري جواب ايميل من روداده:

Thanks for your email. Your resume is quite interesting and yes you have done some research related to what I’m doing. However I don’t know yet if I will have a research position opened next year (Fall 2016). I will keep your email and cv on my file as potential students. I will let you know if something changes.

فكر نميكنم ايميل اميدوار كننده اي باشه. با اينحال نميدونم ايشون منظورش اينه كه اپلاي بكن يا نه. چون تو دانشگاههاي آمريكاا معمولا كميته تصميم گيرنده هست و من هم نميتونم تا پاييز سال بعد صبر كنم. به نظرتون جواب اين ايميل رو چجوري بدم؟
    ددلاین Fall2016 دانشگاه را چک کنید. عموما فاندها تا قبل از این تاریخ قطعی شده و فرصت انتخاب دانشجو به فاصله متناسبی قبل از آن در اختیار استاد قرار دارد. به نظرم جواب شما جواب خوبی از لحاظ انطباق کار با موضوع استاد و تایید آنست اما به هیچ وجه به مفهوم تایید شما در شرایط فعلی یا حتی تشویق به اپلای نیست. بهتر است در صورت تمایل در فرصت دیگری مثلا دو-سه ماه حداکثر قبل ددلاین نتیجه یا آپدیت احتمالی را برای اپلای از استاد جویا شوید. اگر کلا هم نمیخواهید تا Fall2016 صبرکنید و به ددلاینها و پذیرشهای Jan و May فکر میکنید که صرفا تشکر کنید و اعلام کنید قصدتان صرفا این ادمیشنهاست و نمیتوانید برای fall2016 صبرکنید. البته میتوانید از احتمال وجود موقعیت برای این ترمها بپرسید هرچند عموما اگر چنین بود خود استاد توضیحات لازم را ارئه میدادند و به نظر در ترمهای مذکور شانسی وجود ندارد.
    Dear Dr./Professor XX
    I would like to appreciate your kindly response and reviewing my C.V as well
    honestly speaking I am currently seeking for a MSc/PhD position for either this Jan/next May intakes, so I thing I`d better not to wait till a fall 2016 start date at the moment
    Please kindly let me know whether there is any graduate position for this Jan/Next May in your group so that I would be able to apply for, in due time .
    Sincerely Yours
    Your Name

در کیس اول نیز صرفا یک ایمیل کوتاه تشکر بفرستید و اعلام کنید که در انتظار دریافت آپدیتهای احتمالی هستید.
    Dear Dr./Professor XX
    I would like to appreciate your kindly response and reviewing my C.V as well
    Please kindly let me know about updates (if any) in this regard so that I would be able to apply for in due time.
    I eagerly follow up the procedure to see whether I would have a chance to join your research group for next fall.
    Sincerely Yours
    Your Name
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

من به چند تا استاد دیگه ایمیل زدم. دو تا از اونا اعلام کردن که پذیرش و فاند دست کمیته است . می خوام بدونم که آیا واقعا این استادایی که می گن نقشی ندارند وقعا نقشی ندارند یا می خوان آدم رو دست به سر کنن؟

جفت استاد تقریبا همچین ایمیلی زدن

You need to formally apply to xxxUniversity to undertake graduate studies.
    I look froward to reviewing your application.

برای فاند هم که پرسیدم

Hello Ehsan .. I am sorry, at the time I cannot guarantee any funds. xxxuniversity assigns funds based on your application.