صفحه 463 از 589 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473513563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان چرا من هرچی یه مچین میلی میزنم احدی جواب نمیده، مگه مشکلی داره آخه؟

Dear Dr. xxxx,

I graduated from the University of Tehran with an MSc degree in Electrical Engineering, Control systems, and would like to pursue my studies toward a PhD at SFU on pattern
    recognition.

Regarding my field of study, I have a good background in the area of model analysis and controller design as well as pattern recognition and modeling of electric and physical systems. I am also familiar with vibration analysis. Thus in response to a PhD opening position announcement on your website, I sent my attached CV to you for your consideration. The project seems very attractive and I am extremely interested in working on it under your supervision.

I would be grateful if you could take a look at the CV and let me know whether I meet the minimum qualifications for the project as well as whether you encourage me to apply for the position.
    Thanks for your time and also your attractive poems on your weblog, and I look forward to hearing from you.

Sincerely,

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

دوستان اگه TA نبوده باشیم اما یه استادی حاضر باشه ریکام بده که TA بودیم بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی به طور مثال نباید توی سیستم دانشگاه ثبت شده باشه و بعدا مدرکشو ازمون بخوان ؟
    همین که من توی رزومه بنویسم تی ای بودم و بعدا ریکام ببرم تمومه؟
    بعد اینکه تی ای در رشته تخصصی هم نباشه بازم ارزش داره ؟یا فقط وقتی تاثیر داره که مرتبط باشه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    دوستان اگه TA نبوده باشیم اما یه استادی حاضر باشه ریکام بده که TA بودیم بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی به طور مثال نباید توی سیستم دانشگاه ثبت شده باشه و بعدا مدرکشو ازمون بخوان ؟
    همین که من توی رزومه بنویسم تی ای بودم و بعدا ریکام ببرم تمومه؟
    بعد اینکه تی ای در رشته تخصصی هم نباشه بازم ارزش داره ؟یا فقط وقتی تاثیر داره که مرتبط باشه ؟
    ممنون
    جواب سؤالات به ترتیب: خیر مشکلی پیش نمیاد، مدرک نمی خوان.
    تمومه.
    به هر حال تجربه تدریس ات رو نشون میده ولی مثلاً رشته ات مهندسی عمرانه، توی کلاس نقاشی TA بوده باشه خب طبیعتاً نمیشه توی رزومه آورد!

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها

Dear Dr. xxxx,

I graduated from the University of Tehran with an MSc degree in Electrical Engineering, Control systems, and would like to pursue my studies toward a PhD at SFU on pattern
    recognition.

Regarding my field of study, I have a good background in the area of model analysis and controller design as well as pattern recognition and modeling of electric and physical systems. I am also familiar with vibration analysis. Thus in response to a PhD opening position announcement on your website, I sent my attached CV to you for your consideration. The project seems very attractive and I am extremely interested in working on it under your supervision.

I would be grateful if you could take a look at the CV and let me know whether I meet the minimum qualifications for the project as well as whether you encourage me to apply for the position.
    Thanks for your time and also your attractive poems on your weblog, and I look forward to hearing from you.

Sincerely,

سلام ایراد کلی به ایمیل شما وارد نیست اما باید توجه کنی که اساتید به چند دلیل ایمیلتونو جواب نمیدن
    1- ممکنه که اصلا ایمیلتون رو ندیده
    2- ممکنه نخوان دانشجو بگیرن
    3- ممکنه فاند نداشته باشن
    4- ممکنه که رزومتون نظرشونو جلب نکرده باشه
    5- با وجود پر بار بودن رزومه ممکنه فکر کنه به فیلد کاریشون نمیخورید
    در صورت ترک کردن ایمیل ها میتونید به علت جواب ندادن برشید
    و یه توصیه برای دانشگاههای استاد محور سعی کنید به اساتید که میدونید فاند دارن ایمیل بزنید چون در غیر اینصورت سخت جواب بدن در واقع جوابی ندارن بدن
    موفقیت شما در گرو داشتن امید است
    امیدتونو از دست ندید
    موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها

Dear Dr. xxxx,

recognition.

Sincerely,

راستش نظر شخصی من این هست که وقتی یه استاد جوابی نمیده دو حالت داره، یا ایمیل شما رو ندیده (حالا بهر دلیلی، اینباکس فول، وقت کم، و یا اینکه رفته توی جانک) و یا اینکه ایمیل شما رو خونده و به خودش زحمت نمیده و یا حال نداره جواب بده چون من به کلی استاد ایمیل زدم از کسی جواب مثبتی دریافت نکردم اما تمام استادایی که جواب ایمیلم رو دادن حتی اگه فاند هم نداشتن یا زمینه کاریشون متفاوت بود باز هم لطف کردن جواب دادن و یا برای اپلای راهنمایی کردن و اینجوری لااقل از بلاتکلیفی در اومدم.
    یا ایمیلتون رو ترک کنید یا مجدد ایمیل بزنید. چون ممکنه نخونده باشنش.

Junior Member

آیا برای مستر هم نیاز به مکاتبه با استاد هست؟منظورم اینکه اگه با استاد مکاتبه داشته باشیم میتونه در روند ÷ذیرش برای مستر هم تاثیر داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

بله فک کنم. برای دوست من داشن. دانشگاه آریزونا هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    آیا برای مستر هم نیاز به مکاتبه با استاد هست؟منظورم اینکه اگه با استاد مکاتبه داشته باشیم میتونه در روند ÷ذیرش برای مستر هم تاثیر داشته باشه؟

Junior Member

سلام
    من خیلی ایمیل زدم تا به الان ولی کسی جواب نداده بود. اما دیروز یه ایمیلی از یه استاد تو امریکا گرفتم که گفته میتونه advisor من بشه و گفته که میتونم برای قسمت مالی قضیه TA بشم. حالا من باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من می خوام شروع کنم به اساتید ایمیل بزنم برای پذیرش فوق لیسانس. و این بار اولیه که دارم برای اساتید ایمیل می زنم. می خواستم ببینم که cv ای که آپلود می کنم، باید حتما بخش reference رو داشته باشه یا نه. چون هنوز با استادام در مورد ریکام صحبتی نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط andres نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من می خوام شروع کنم به اساتید ایمیل بزنم برای پذیرش فوق لیسانس. و این بار اولیه که دارم برای اساتید ایمیل می زنم. می خواستم ببینم که cv ای که آپلود می کنم، باید حتما بخش reference رو داشته باشه یا نه. چون هنوز با استادام در مورد ریکام صحبتی نداشتم.
    من هم همین کارو کردم, چند ماهه دارم ایمیل میدم مشکلی پیش نیومده, این برادران اگه رزومه شما رو باز کنن هنر کردن, شما فکر کردی حالا میرن به reference ها ایمیل هم میدن جویای حال شما میشن؟ البته دیدم که اینکارو کرده یکی ها ولی قبلش به طرف گفته که دارم به استادت ایمیل میدم, اگه اینجوری شد شمام زودی برو پیش استاد راهنمات صحبت کن, در 99% موارد جای نگرانی نیست