صفحه 468 از 589 نخستنخست ... 368418458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478518568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,671 تا 4,680 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

نقل قول نوشته اصلی توسط anikoo نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام برای مستر اپلای کنم اما مطمئن نیستم که برای مستر هم باید با استاد مکاتبه کرد یا فقط از طریق دانشگاه باید اقدام کرد؟
    آیا در مکاتبه با استاد شانس گرفتن پذیرش دکترا بیشتره یا مستر؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    مطمئنا دكترا. يك استاد ترجيح ميده كه فاند رو به دانشجويي اختصاص بده كه تصميم داره زمان طولاني تري رو به ريسرچ اختصاص بده.
    دانشجوي مستر load درسيش نسبتا زياد هست و در طول دوره ي دو ساله معمولا نميرسه كه يك ريسرچ كامل با كيفيت بالا انجام بده (هر چند استثنا هم هست).
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    اخیرا این ایمیل از استادی از یکی از موسسه (دانشگاه) از آلمان برای من اومده. خواستم بدونم دقیقا باید الان چیکار کنم؟

Dear Mr. Jafari,

thank you for your request. I would be prepared to support you but we don’t have free PhD positions in our group. You would have to apply for a scholarship in this case.
    We don’t have experience with microwave drying and do not have the equipment for that.

Kind regards,

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اخیرا این ایمیل از استادی از یکی از موسسه (دانشگاه) از آلمان برای من اومده. خواستم بدونم دقیقا باید الان چیکار کنم؟

Dear Mr. Jafari,

thank you for your request. I would be prepared to support you but we don’t have free PhD positions in our group. You would have to apply for a scholarship in this case.
    We don’t have experience with microwave drying and do not have the equipment for that.

Kind regards,

سلام

ایشون نه پوزیشن خالی دارن و نه فاند کافی و نه در زمینه microwave drying (زمینه مورد نظر شما؟) کار میکنن. با این حال اگه تمایل دارید شانس خودتون رو در برنده شدن اسکولارشیپ امتحان کنید، این موضوع رو به اطلاعشون برسونید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Senior Member

سلام دوستان
    نظرتون راجع به ایمیل زدن به اسیستانت پروفسور چی هستش؟ تنها استاد دانشگاه که حوزه تحقیقش به فعالیتای قبلی من می خوره اسیستانته و مقالات چندانی هم نداره خیلی جوونه من قبلا فقط به associate ها ایمیل زدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون راجع به ایمیل زدن به اسیستانت پروفسور چی هستش؟ تنها استاد دانشگاه که حوزه تحقیقش به فعالیتای قبلی من می خوره اسیستانته و مقالات چندانی هم نداره خیلی جوونه من قبلا فقط به associate ها ایمیل زدم.
    هیچ مشکلی نیست اگر فاند داشته باشه و در رشته اش به روز باشه. اسیستنت پروفسورها اتفاقا مجبورند از نظر پژوهشی فعال تر هم باشند چون باید ظرف 5-6 سال اینقدر مقاله چاپ کنند که بتوانند tenure بگیرند.

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استادی تو دانشگاه کمبریج ایمیل زدم بعد آفیسش اینطوری جوابمو داده:
    The available funding is bound by EPSRC policies and is meant for British nationals or students from EC already studying in the UK. However, we also welcome overseas students, provided that they are self-funded for the duration of their PhD. We would like to encourage you to apply for scholarships from your native country. Also international funding through agencies, such as the Cambridge Trust, may be of interest to you.

Kind regards,
    این الان منظورش چیه؟ اونجا که میگه provided that they are self-funded for the duration of their PhD یا apply for scholarships from your native country اینا یعنی چی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استادی تو دانشگاه کمبریج ایمیل زدم بعد آفیسش اینطوری جوابمو داده:
    The available funding is bound by EPSRC policies and is meant for British nationals or students from EC already studying in the UK. However, we also welcome overseas students, provided that they are self-funded for the duration of their PhD. We would like to encourage you to apply for scholarships from your native country. Also international funding through agencies, such as the Cambridge Trust, may be of interest to you.

Kind regards,
    این الان منظورش چیه؟ اونجا که میگه provided that they are self-funded for the duration of their PhD یا apply for scholarships from your native country اینا یعنی چی؟
    یعنی باید خودتون بتونید تحصیل تون رو تامین مالی کنید. بورسی از طرف دانشگاه به شما داده نمیشه.

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از اساتید یک دانشگاه در آمریکا با من از طریق اسکایپ مصاحبه کرد و بعد از چند روز بهم گفت که برای پاییز اپلای کن. من قسمت requirements دانشگاه رو نگاه کردم و تمام شرایط رو داشتم جز یکی. معدل لیسانس من 13.23 و ارشد 17.37 هست در حالی که برای این دانشگاه برای لیسانس و فوق لیسانس به ترتیب GPAهای 3 و 3.3 رو لازم دازه. من به قست admission ایمیل زدم و بهش گفت با شرایط من میشه اپلای کنم یا نه. متن زیر رو جواب داد که من نفهمیدم میتونم یا نه. لطف کنید راهنمایی کنید.
    Per the Graduate Catalog, for admission to a graduate program, an international student must have an equivalent 4-year bachelor's degree with at least a B (3.0) average on all previous undergraduate course work and a B+ (3.3) on all previous graduate work.

If an applicant has both graduate and undergraduate course work, the graduate work would take precedence over the undergraduate work so if you met the requirement for the graduate work you would be admissible.

We cannot make official determinations without actually evaluating the transcripts but if the information you supplied is verified after the review of your transcripts, you would meet the Graduate School GPA requirement – however, the engineering department may have higher requirements.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SaVGN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید یک دانشگاه در آمریکا با من از طریق اسکایپ مصاحبه کرد و بعد از چند روز بهم گفت که برای پاییز اپلای کن. من قسمت requirements دانشگاه رو نگاه کردم و تمام شرایط رو داشتم جز یکی. معدل لیسانس من 13.23 و ارشد 17.37 هست در حالی که برای این دانشگاه برای لیسانس و فوق لیسانس به ترتیب GPAهای 3 و 3.3 رو لازم دازه. من به قست admission ایمیل زدم و بهش گفت با شرایط من میشه اپلای کنم یا نه. متن زیر رو جواب داد که من نفهمیدم میتونم یا نه. لطف کنید راهنمایی کنید.
    Per the Graduate Catalog, for admission to a graduate program, an international student must have an equivalent 4-year bachelor's degree with at least a B (3.0) average on all previous undergraduate course work and a B+ (3.3) on all previous graduate work.

If an applicant has both graduate and undergraduate course work, the graduate work would take precedence over the undergraduate work so if you met the requirement for the graduate work you would be admissible.

We cannot make official determinations without actually evaluating the transcripts but if the information you supplied is verified after the review of your transcripts, you would meet the Graduate School GPA requirement – however, the engineering department may have higher requirements.
    سلام دوست خوب،
    خیلی واضح هست، ایشون میگن که برای افرادی که هم مدرک لیسانس و هم مدرک بالاتر از لیسانس دارند، اهمیت بیشتری به مدرک بالاتر (د حالت شما، ارشد) داده میشه.
    و در ادامه میگن که، اگر شما شرط معدل برای دوره ارشد رو دارید، بهتون پذیرش داده میشه (قاعدتا صرف نظر از معدل لیسانس).
    در انتها، میگن که اصولا نیمشه قطعی بدون بررسی مدارک شما چیزی گفت، اما اگر اینطوری که خودتون میگین باشه، شما شرایط پذیرش رو دارا هستید.

حتما Apply کنید در چنین شرایطی.
    موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Senior Member

سلام
    دوستان من پارسال با یه استادی مصاحبه کردم و خیلی هم خوب بود ولی بقول خودش کمبود بودجه اجازه نداد منو برداره و گفت سال بعد حتما اپلای کن و دوباره GRE بده
    من امسال بعد از 5 ماه مطالعه رفتم امتحان GRE بدم که متاسفانه صبح روز آزمون تصادف کردم وبعدشم حالم بهم خوردو...خلاصه که نتونستم نمره بهتری بگیرم....حالا می خواستم بهش ایمیل بزنم و بگم که : ممکنه که از اپلیکیشن من با همون محتوای قبلی حمایت کنه و امسال بهم پذیرش بدن؟ چند مدل توی ذهنم هست گفتم اینجا نظرات دوستان رو بپرسم شاید جمله بهتری بتونم بنویسم براش. خیلی ممنون.