صفحه 47 از 589 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام ایا کسی نمونه ی میل که باید واسه میل اول به استاد بزنیم داره؟کسی که ارشد باشه و واسه دکترا بخواد اپلای کنه..من دنبال فرمت تقریبیشم و اینکه چی باید بگم ...مرسی..مثل نمومه رزومه و رکامندیشن که الان دست همه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط melika22570 نمایش پست ها
    سلام ایا کسی نمونه ی میل که باید واسه میل اول به استاد بزنیم داره؟کسی که ارشد باشه و واسه دکترا بخواد اپلای کنه..من دنبال فرمت تقریبیشم و اینکه چی باید بگم ...مرسی..مثل نمومه رزومه و رکامندیشن که الان دست همه هست
    شما چند صفحه قبل تر بخونید حتما پیدا می کنید

سلام دوستان.من دانشجوی ترم 6 بودم و 2 ترم دیگه دارم.میخوام برای fall 2012 برای استرالیا و کانادا اقدام کنم.ایمیل زدن رو از 2 الی 3 روز آینده آغار میکنم.اول از همه: منکه نمره آیلتس رو ندارم و احتمالا تا 3 4 ماه دیگه میگیرم,راش بنویسم این قضیه رو که عدا میگیرم یا خالی بزارم؟؟

راستی!!عیب نداره اگر مثلا در یک دانشگاه همزمان به 2 استادش ایمیل بزنیم؟؟.2 استاد از یک دپارتمان.ضایع نمیشه؟؟

دوم اینکه معدل 6 ترممو بنویسم؟؟لازمه چند تا درس تخصصیمم بنویسم؟؟

در آخر آیا نیاز هست که نمره ی چند درس تخصصیمم بنویسم؟؟مثلا منکه رشته ام عمرانه براش بنویسم که مثلا فولاد این شدم و این زمینه رو دوست دارم و ...!!

من دبیر انجمن علمی دانشگاهمونم هستم(معاون)اینم ذکر کنم؟؟نمیدوم اینو چجوری بنویسم.

ممنون دوستان
    ویرایش توسط medal : August 13th, 2011 در ساعت 09:14 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من یک ایمیل به استادی در استرالیا زدم که ایرنی بود و اینطور جوابمو داد:
    Hi ....,

Thanks for your email and your interest in working with me.

Unfortunately, I am not able to accept any further PhD student at this stage as I will exceed my supervisory capacity. However, I have forwarded your email to our Higher Degrees coordinator. He will be helping you in this regard.

Please let me know if I can further assist.

Regards

من هر چی تو سایت دانشگاه گشتم کسی رو با این سمت پیدا نکردم بعلاوه میخوام بدونم که چقدر شانس دارم برای گرفتن پذیرش.....
    نکته مهم هم اینه که ددلاین ارسال مدارکش تا اخر اوته...

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید می خوام بدونم میشه بدون ارسال ایمیل به اساتید خود ه دانشگاه فاند بده ؟ مثلا اگه استادی جوابمونو نداد یا سربالا جواب داد نباید دیگه مدارکمونو به اون دانشگاه بفرستیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی ترم 6 بودم و 2 ترم دیگه دارم.میخوام برای fall 2012 برای استرالیا و کانادا اقدام کنم.ایمیل زدن رو از 2 الی 3 روز آینده آغار میکنم.اول از همه: منکه نمره آیلتس رو ندارم و احتمالا تا 3 4 ماه دیگه میگیرم,راش بنویسم این قضیه رو که عدا میگیرم یا خالی بزارم؟؟

راستی!!عیب نداره اگر مثلا در یک دانشگاه همزمان به 2 استادش ایمیل بزنیم؟؟.2 استاد از یک دپارتمان.ضایع نمیشه؟؟

دوم اینکه معدل 6 ترممو بنویسم؟؟لازمه چند تا درس تخصصیمم بنویسم؟؟

در آخر آیا نیاز هست که نمره ی چند درس تخصصیمم بنویسم؟؟مثلا منکه رشته ام عمرانه براش بنویسم که مثلا فولاد این شدم و این زمینه رو دوست دارم و ...!!

من دبیر انجمن علمی دانشگاهمونم هستم(معاون)اینم ذکر کنم؟؟نمیدوم اینو چجوری بنویسم.

ممنون دوستان
    این که یه ایمیلو به 2 استاد بزنیم که هرروز همو میبینن واقعا جالب نیست (فرض بر اینه که ایمیل اونا رو جذب کنه و بخونن). در ضمن نیاز نیست بگید من دبیر انجمن علمی و از این حرفا هستم کافیه زیاد بودن علاقه تونو بگید این بیشتر جذب میکنه. واقعا استادای کانادا خیلی بد جواب میدن پس زود ناامید نشید. من خودم راجع به موضوع تحقیقم به حدود 10 استاد و دانشجوی دکتری از کانادا میل زدم آخرش فقط یه دانشجوی دکترای ایرانی فقط جوابمو داد. پس باید خیلی پشتکار داشت.

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

سلام دوستان. ایمیلی که من به اساتید می زنم را در زیر آوردم. به نظر می رسه که اساتید متوجه نمی شن که هدف من از ایمیل زدن بهشون درخواست فانده!!! معمولا جواب هایی که می دن اینه که با فلانی برای application تماس بگیر و یا اینکه ایمیل من را فووارد می کنن برای مشاور آموزشی دپارتمان و اون هم مطالب کلی درباره فرایند application میده. البته یکی از اساتید بود که فهمید دنبال فاندم و بهم گفت که با فلانی برای دریافت fellowship تماس بگیر. حالا از این به بعد می خوام عبارت قرمز رنگ را به انتهای ایمیل هام اضافه کنم. کلا نظرتون درباره ایمیل های که می زدم چیه؟ خوبه که مستقیما اشاره کنم فاند می خوام. ممنون از جوابتون
    Dear Professor ...............,
    My name is ............., graduate student of Social Communication at .....................................). My GPA is 18.5/20.0 and the title of my thesis is .................................................. ..............0”.
    Moreover, I have found my interests in some fields such as ......................................... I had some relevant experiences as researcher in ......................... Besides, I have published some papers in communication fields such as ......................................... Details of other publications and experiences are available in my CV, which is attached to this E-Mail.
    I have seen your profile as well as your different publications and found myself interested in your research fields especially in ........................ I mail to you requesting to know if you can accept me as a PhD student under your supervision in Department of Communication at Michigan State University. I will be thankful if you take a look at my CV. Thank you in advance for your time and consideration.

Best regards,
    می خوام این جمله را از این به بعد انتهای ایمیل هام اضافه کنم. نظرتون چیه؟
    Moreover, I would like to know whether you have vacant position in Research Assistance

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ایمیلی که من به اساتید می زنم را در زیر آوردم. به نظر می رسه که اساتید متوجه نمی شن که هدف من از ایمیل زدن بهشون درخواست فانده!!! معمولا جواب هایی که می دن اینه که با فلانی برای application تماس بگیر و یا اینکه ایمیل من را فووارد می کنن برای مشاور آموزشی دپارتمان و اون هم مطالب کلی درباره فرایند application میده. البته یکی از اساتید بود که فهمید دنبال فاندم و بهم گفت که با فلانی برای دریافت fellowship تماس بگیر. حالا از این به بعد می خوام عبارت قرمز رنگ را به انتهای ایمیل هام اضافه کنم. کلا نظرتون درباره ایمیل های که می زدم چیه؟ خوبه که مستقیما اشاره کنم فاند می خوام. ممنون از جوابتون
    Dear Professor ...............,
    My name is ............., graduate student of Social Communication at .....................................). My GPA is 18.5/20.0 and the title of my thesis is .................................................. ..............0”.
    Moreover, I have found my interests in some fields such as ......................................... I had some relevant experiences as researcher in ......................... Besides, I have published some papers in communication fields such as ......................................... Details of other publications and experiences are available in my CV, which is attached to this E-Mail.
    I have seen your profile as well as your different publications and found myself interested in your research fields especially in ........................ I mail to you requesting to know if you can accept me as a PhD student under your supervision in Department of Communication at Michigan State University. I will be thankful if you take a look at my CV. Thank you in advance for your time and consideration.

Best regards,
    می خوام این جمله را از این به بعد انتهای ایمیل هام اضافه کنم. نظرتون چیه؟
    Moreover, I would like to know whether you have vacant position in Research Assistance

وقتی شما چیزی درباره فاند ننوشتی از کجا باید بفهمند؟
    به نظرم بعد از معرفی (جمله اول) بنویس که می خواهی برای دوره دکترای اونها اپلای کنی و بگو که می خواهی باهاش کار کنی. بعد جزئیات سابقه تحصیلیت رو بیار. جذاب ترین ها رو هم اول بگذار، یعنی مقاله ها و سابقه کاری. جمله قرمز هم چیزی به متن اضافه نمی کنه. مستقیم بگو که نمی تونی هزینه تحصیل رو بدی و نیاز به فاند داری. مثلا یه چیزی شبیه این:

Since I am on a tight budget for applications fees and financing my studies I possibly need an approval before applying.

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید می خوام بدونم میشه بدون ارسال ایمیل به اساتید خود ه دانشگاه فاند بده ؟ مثلا اگه استادی جوابمونو نداد یا سربالا جواب داد نباید دیگه مدارکمونو به اون دانشگاه بفرستیم ؟
    تو امریکا میشه ولی تو کانادا و استرالیا شما بدون جلب زضایت استاد اصلا نمیتونی اپلای کنی چه برسه فاند بگیری.البته میتونیم تنها ازشون بخوای سوپروایزرت بشن تا بتونی اپلای کنی و از خود دانشگاه فاند بگیری
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    وقتی شما چیزی درباره فاند ننوشتی از کجا باید بفهمند؟
    به نظرم بعد از معرفی (جمله اول) بنویس که می خواهی برای دوره دکترای اونها اپلای کنی و بگو که می خواهی باهاش کار کنی. بعد جزئیات سابقه تحصیلیت رو بیار. جذاب ترین ها رو هم اول بگذار، یعنی مقاله ها و سابقه کاری. جمله قرمز هم چیزی به متن اضافه نمی کنه. مستقیم بگو که نمی تونی هزینه تحصیل رو بدی و نیاز به فاند داری. مثلا یه چیزی شبیه این:

Since I am on a tight budget for applications fees and financing my studies I possibly need an approval before applying.

سلام
    بعضی از دوستان توی همین فرم گفتن که از اشاره مستقیم به فاند پرهیز کنید چون استادی که بهش ایمیل می زنید حتما می فهمه که شما نیازمند فاند هستید وگرنه که پروسه طبیعی اپلای را طی می کردید و به اونها ایمیل نمی زدید! برای همین من هم تا حالا توی اشاره کردن به این مسئله اکراه داشتم. ولی با این جواب هایی که از اساتید گرفتم شاید بهتر باشه از این به بعد مستقیما بحث فاند را در میان بذارم. حالا این جمله شما یکم رک و صریح نیست؟! بهشون برنخوره یه وقت؟!