صفحه 473 از 589 نخستنخست ... 373423463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483523573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,721 تا 4,730 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان ممنون میشم نگاه بندازید این برای محتوای ایمیل به استاد مناسبه؟

Dear
    I am writing to inquire about the possibility of pursuing my PHD study Under your supervision.
    doing PhD in your group

I have finished my M.Sc. in food science and technology in Isfahan University and technology. My areas of interest are Packaging, Bio base and synthesized polymer for food packaging, Nanotechnology to improve food nanocomposite. My final thesis whose results that are mentioned in my attached C.V.

Due to your competencies in this area and the great research and education opportunities at your university, I would like to ask you to let me know if you would consider supervising me throughout PHD. I hope I will be able to take this opportunity to continue my studies under your supervision which will be a great honor for me. I thank you in advance and look forward to hearing from you at your earliest convenience.

ممنون
    کل ایمیل اضافی هست ... در خط بعدی فقط ذکر کنین که به فلان شاخه از کار ایشون علاقه دارین و برای همین تماس گرفتین. برای مثال: among those researches in your group, I'm mostly interested in xxx. I'm contacting you to see are you going to hire a PhD student in the year xxx

Junior Member

I am Najmeh Sadegh, M.Sc. in photonics from Shahid Beheshti University of Iran. I am really interested in pursuing my Ph.D. degree in your accredit institute. Working in your laboratory provide me with the opportunity to benefit from your expert knowledge as well as its state-of-the-art equipment to achieve my academic aspiration.
    I got really fascinated by your research interests as they are not only my education dreams but also somehow close to my dissertation' subject. My thesis title was:
    "Surface Enhanced –Raman Spectroscopy (SERS) using silver nanoparticles"

In this work we prepared self-assembled monolayers of silver (and aslo Gold) Nanoparticles in order to detect the Raman signal of dyes. We arranged a Raman set-up to detect the Raman signals and the factors involved in SERS and energy transfer from dye to NPs were examined.

My great passion is using plasmonic structures in order to enhance the efficiency of sensing in laser spectroscopy, optical sensors and increase the performance of OLEDs and solar cells.
    Generally speaking, use of nanoparticles in the field of Biophotnics delivery is another example of areas of my interest.

If you have time, I would love to discuss this with you by email or by phone (you can reach me at []. I have attached my CV but I am also happy to tell you more about myself and my background.
    Thanks for your time, and I hope to hear from you soon
    میشه اصلاحش کنید . خیلی طولانی شد

با سلام،
    1- آیا نوشتن sop برای اولین ایمیل به استاد الزامیه و ایا باید در خود ایمیل نوشت یا ضمیمه اش کرد؟
    2- آیا معدل را باید دو سال اخر را نوشت یا معدل کل را؟

با تشکر از همگی دوستان

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_king نمایش پست ها
    با سلام،
    1- آیا نوشتن sop برای اولین ایمیل به استاد الزامیه و ایا باید در خود ایمیل نوشت یا ضمیمه اش کرد؟
    2- آیا معدل را باید دو سال اخر را نوشت یا معدل کل را؟

با تشکر از همگی دوستان
    1- خیر SOP برای موقع اپلای به دانشگاه نیاز هست . استاد در این مرحله کاری با این مدرک نداره . کلا شما یه میل مختصر می زنی و تو میل نکات برجسته رزومتو میگی و می گید من ه فیلد کاری شما علاقه دارم و خلاصه ارجاعش میدی میگی برای بررسی بیشتر رزومم به فایل اتچ شده (رزومتون ) برید

2- تو رزومه اگه معدلتون خوب باشه وارد می کنید اگه نه که هیچی . عموما دیدم بچه ها معدل کل رو وارد می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط navidr نمایش پست ها
    1- خیر SOP برای موقع اپلای به دانشگاه نیاز هست . استاد در این مرحله کاری با این مدرک نداره . کلا شما یه میل مختصر می زنی و تو میل نکات برجسته رزومتو میگی و می گید من ه فیلد کاری شما علاقه دارم و خلاصه ارجاعش میدی میگی برای بررسی بیشتر رزومم به فایل اتچ شده (رزومتون ) برید

2- تو رزومه اگه معدلتون خوب باشه وارد می کنید اگه نه که هیچی . عموما دیدم بچه ها معدل کل رو وارد می کنند
    سلام دوباره،
    یعنی من که معدلم 13.34 هستش توی رزومه ام، معدلم و معادل GPA 2.6/4 را ننویسم بنظرتون؟

با تشکر از همگی دوستان

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_king نمایش پست ها
    سلام دوباره،
    یعنی من که معدلم 13.34 هستش توی رزومه ام، معدلم و معادل GPA 2.6/4 را ننویسم بنظرتون؟

با تشکر از همگی دوستان
    والا من وارد نکردم . نخواستم استاد ایندم رم کنه ببینه معدل درخشانمو
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

نقل قول نوشته اصلی توسط navidr نمایش پست ها
    والا من وارد نکردم . نخواستم استاد ایندم رم کنه ببینه معدل درخشانمو
    سلام،
    ممنون از جوابتون.
    میشه لطفا متن یکی از ایمیلاتون که به استادها فرستادید را بدید تا بعنوان الگو ازش استفاده کنم.

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

سلام
    من به ده دوازده تا استادای دانشگاه ها ایمیل زدم
    تا الان چهارتاشون گفتن دانشجوی جدید نمیخوان و بقیه کلا جواب ندادن که فکر کنم توی این دو هفته تو تعطیلات بودن
    یکیشون که cv من اتچ نشده بود به ایمیل گفت چیزی اتچ نشده
    دوباره اتچ کردم و فرستادم خبری نشد
    منم دوباره گفتم اگه دریافت نکردین دوباره میفرستم.و سی وی رو دوباره فرستادم
    سریع جواب داد که دریافت کرده و تشکر کرد.ظاهرا تنها استادیه که دانشجو میخواد.چجوری متقاعدش کنم که من رو بپذیره؟
    ایرانی بازی و التماس جواب میده به نظرتون؟

سلام دوستان

من به یکی از اساتید ایمیل زدم در ارتباط با دکترا، به من جواب داده و نوشته که فقط یک دانشجو می پذیره برای سال جدید تحصیلی که فکر می کنم سپتامبره. مشکل من اینه که هنوز ایلتس و یا تافلم رو نگرفتم و شاید تا سپامبر بتونم بگیرم، حالا باید با او مطرح کنم یا نه؟ و اینکه چه جوری بپرسم که « فاند »تعلق می گیره یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط mmdd نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به یکی از اساتید ایمیل زدم در ارتباط با دکترا، به من جواب داده و نوشته که فقط یک دانشجو می پذیره برای سال جدید تحصیلی که فکر می کنم سپتامبره. مشکل من اینه که هنوز ایلتس و یا تافلم رو نگرفتم و شاید تا سپامبر بتونم بگیرم، حالا باید با او مطرح کنم یا نه؟ و اینکه چه جوری بپرسم که « فاند »تعلق می گیره یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدید.
    دوست عزیز وقتی میخواد برای سپتامبر دانشجو بگیره یعنی الانا شما باید اپلای کنید! ددلاین دانشگاه تا کی هست؟ تا همون موقع باید نمراتتون آماده باشه در غیر این صورت میخواید درباره کدوم فاند مذاکره کنید؟!
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity