صفحه 478 از 589 نخستنخست ... 378428468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488528578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,771 تا 4,780 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaput نمایش پست ها
    دوستان سلام. میشه لطف کنید 1 تمپلیت استاندارد رزومه آپلود کنید؟
    و اینکه وقتی کارشناسی میخوندم جو طوری بود که القا کردن واسه ارشد فاند نمیدن اما الان که ارشد میخونم فکر میکنم بشه واسه ارشد فاند گرفت، نظر شما چیه؟ میارزه مجددا واسه ارشد اقدام کنم؟ از دوستانی که پاسخ میدن ممنونم
    روزمت چيه دوست عزيز؟ و الان كدوم دانشگاهي؟

Junior Member

صنعتی اصفهانم. 1 مقاله کنفرانس ieee اروپا دارم. دو سه تا دیگه هم دارم دارم روش کار کنم. بورس داخلی داشتم، نرم افزارم خوب کار کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaput نمایش پست ها
    صنعتی اصفهانم. 1 مقاله کنفرانس ieee اروپا دارم. دو سه تا دیگه هم دارم دارم روش کار کنم. بورس داخلی داشتم، نرم افزارم خوب کار کردم
    به نظرم فاند گيرت بياد ارشدو برو. فاند ارشد تو آمريكا سخته و مستلزم خوردن مخ استاده، تو اروپا ممكنه، برا كانادا هم برا شما كه مقاله داري به شرط ارتباط با اساتيد بسيار محتمله.

گودلاك ماي فرند

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون دوست عزيز
    راستش همون يه بار كه تلفني حرف زديم گفت RA بر ارشد نداره اما كار پاره وقت تو آزمايشگاه شايد جور شه. منم گفتم fellowship يا TA رو ميتونه سفارشم كنه به كميته كه بدن. اونم گفت هر fellowship اي كه هست اقدام كن. منم بعد اپلاي بهش گفتم همه fellowship ها بستس يا برا دكتراس. چيز خاصي نگفت. الان مقاله داده يواش يواش بخونم. به نظرت بخونم برم رو مخش كه حس كنه فعالم بعد قضيه فاند رو بگم؟ يا از الان بگم مشكلي نيست و منتطقيه.؟ چون بايد برا پاسپورت و ويزا و مسائل ديگه اقدام كنم ، به لحاظ زماني در مضيقه ام.
    مرررسييي واقعا ازتون
    والا من جای شما باشم، ازش میپرسم ایا پاره وقت توی ازمایشگاه میتونه هزینه زندگیت رو بده؟ معمولا بچه ها قضیه فاند رو میپرسند، شاید این استاد نتونست شما رو ساپورت کنه.....
    اما باز هم شما از دوستان دیگه تو فروم مخصوص این دانشگاه بپرسید شاید جوابهای بهتری دستگیرتون شد....

من يه دانشگاهي اپلاي كردم و با يكي از استادا مصاحبه داشتم كه زمينه ي كاريش هم خيلي به من مرتبط نبود ولي گفت ما فقط اسم دانشجوهاي مورد نظرمون رو پيشنهاد مي ديم به كميته و اونها تصميم نهايي رو مي گيرن (منظورش اين بود كه اسم منو مي ده) آخرشم گفت let's keep in touch. حالا من نمي دونم چطور بايد ارتباطمو با اين استاد حفظ كنم. آيا بايد بهش ايميل بزنم الان يا صبر كنم ببينم جواب چي ميشه؟ در چه مورد بايد بهش ايميل بزنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    من يه دانشگاهي اپلاي كردم و با يكي از استادا مصاحبه داشتم كه زمينه ي كاريش هم خيلي به من مرتبط نبود ولي گفت ما فقط اسم دانشجوهاي مورد نظرمون رو پيشنهاد مي ديم به كميته و اونها تصميم نهايي رو مي گيرن (منظورش اين بود كه اسم منو مي ده) آخرشم گفت let's keep in touch. حالا من نمي دونم چطور بايد ارتباطمو با اين استاد حفظ كنم. آيا بايد بهش ايميل بزنم الان يا صبر كنم ببينم جواب چي ميشه؟ در چه مورد بايد بهش ايميل بزنم؟
    با توجه به اين كه گفته ممكن هست شما رو به كميته پيشنهاد كنه، سعي كنيد خودتون رو به استاد يادآوري بكنيد. Paperهاي اين استاد كه به زمينه كاريتون نزديك تر هست رو بخونيد و در ايميل توضيح بديد كه به كاري كه در زمينه ي X داره انجام ميده علاقه ي زيادي داريد و فرصت خوبي خواهد بود كه بتونيد PhD رو زير نظرش كار كنيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    به نظرم این جمله keep in touch بیشتر حالت تعارف داره، مثل این ها بعد از date میگن بهت زنگ میزنم حالا ممکنه اصلا نخواد فقط روش نمیشه چیز دیگه ای بگه، ببینید اون استاد اگه از رزومه شما خوشش بیاد خودش keep in touch میکنه، خودتون رو کوچک نکنید زوری بخواید ایمیل بزنید اگه واقعا سوالی داشتید و کاری پیش اومد ایمیل بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام

من واسه یه دانشگاهی اپلای کردم . امروز هم از آخرین مهلتی که میشده کامل مدارک فرستاد 15 روز میگذره . نه خبری از استاد شده ، نه دانشگاه و پورتال دانشگاه هم وارد نمیشه...
    میخوام به استاد ایمیل بزنم و ازشون بپرسم که من انتخاب شدم یا نه ؟
    اما نمی دونم چی بگم ، با چه جملاتی بگم که هم مودبانه باشه هم سر راست ...

ممنون میشم اگه من راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام

من واسه یه دانشگاهی اپلای کردم . امروز هم از آخرین مهلتی که میشده کامل مدارک فرستاد 15 روز میگذره . نه خبری از استاد شده ، نه دانشگاه و پورتال دانشگاه هم وارد نمیشه...
    میخوام به استاد ایمیل بزنم و ازشون بپرسم که من انتخاب شدم یا نه ؟
    اما نمی دونم چی بگم ، با چه جملاتی بگم که هم مودبانه باشه هم سر راست ...

ممنون میشم اگه من راهنمایی کنید
    I am wondering if I get your approval to be admitted to your program

سلام
    دوستان من یه استاد هم رشته ای تو مونیخ پیدا کردم ولی قبل از مکاتبه باهاش از یکی از کارکنان دانشگاه سوال کردم گفتن ما اسکولار شیپ ندارم برا این رشته
    اگه من با استاد صحبت کنم میتونه برام جور کنه یا نه و متن نامه ای که برا استاد مینویسم باید چی باشه