صفحه 479 از 589 نخستنخست ... 379429469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489529579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,781 تا 4,790 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Sciences

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaaaa1394 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه استاد هم رشته ای تو مونیخ پیدا کردم ولی قبل از مکاتبه باهاش از یکی از کارکنان دانشگاه سوال کردم گفتن ما اسکولار شیپ ندارم برا این رشته
    اگه من با استاد صحبت کنم میتونه برام جور کنه یا نه و متن نامه ای که برا استاد مینویسم باید چی باشه
    توصیه میکنم یه پروپوزال کوتاه بین پنج تا شش صفحه بنویسید و بهش عنوان pre-proposal بدین و در اون یک ایده مرتبط با علاقه خودتون و تخصص استاد (خصوصا در مورد مقاله های اخیرش، ضعف ها و خلاء ها و پتانسیل های تداوم مطالعات) رو پرورش بدین به شکل کاملا جدید. در این صورت اون استاد میتونه سطح نگارش آکادمیک زبان انگلیسی شما رو ارزیابی کنه، از طرفی هم میتونه مطمئن بشه تا چقدر واقعا مشتاق هستید و مناسب پوزیشن یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی. با چنین رویکرد پیشرفته ای هم جلوتر از بقیه متقاضیانی خواهید بود که با اون استاد تماس میگیرند، و هم شانس بیشتری دارید که به مصاحبه و بحث تخصصی در اسکایپ دعوت بشین. حتی ممکنه پروپوزال شمارو جذاب و قوی بدونه و ازتون بخواد اونو توسعه بدید با همدیگه تا برای گرنت های مختلف براش اقدام کنه و فاند شما هم جور بشه.
    (توضیحات رو بر حسب این دادم که احتمالا متقاضی phd هستید)

Junior Member

سلام. دوستان برای ایمیل به استاد فرقی بین ایمیل یاهو یا ایمیل دانشگاه یا ایمیل IEEE وجود داره؟ ممنون میشم نظر بدید

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    متن زیر رو برای ارسال به یکی از اساتید در دانشگاه های امریکا نوشتم , ممنون میشم راهنماییم کنید اگر مشکلی داره تصحیح کنم , نظرتون رو هم بگید

Dear Professor xxxxx,
    I'm xxxxxx bachelor student of food science and technology from university xxxxxx. I am planning to attend graduate school in North Dakota state university, with a focus on cereal science. I have read your recent articles, Rheological properties of pasta dough during pasta extrusion. I really enjoyed it, and it gave me many ideas for my future research. To be more precise, it showed me the combination of food engineering and cereal science. My specific project will likely focus on enhancing the quality of pasta dough.I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students. My CV has been attached to this e-mail.
    I know you’re very busy so I appreciate any time you can give me. Thanks very much,

Sincerely
    xxxxx

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متن زیر رو برای ارسال به یکی از اساتید در دانشگاه های امریکا نوشتم , ممنون میشم راهنماییم کنید اگر مشکلی داره تصحیح کنم , نظرتون رو هم بگید

Dear Professor xxxxx,
    I'm xxxxxx bachelor student of food science and technology from university xxxxxx. I am planning to attend graduate school in North Dakota state university, with a focus on cereal science. I have read your recent articles, Rheological properties of pasta dough during pasta extrusion. I really enjoyed it, and it gave me many ideas for my future research. To be more precise, it showed me the combination of food engineering and cereal science. My specific project will likely focus on enhancing the quality of pasta dough.I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students. My CV has been attached to this e-mail.
    I know you’re very busy so I appreciate any time you can give me. Thanks very much,

Sincerely
    xxxxx

Dear Professor xxxxx,

My name is XXXX and I'm currently pursuing my bachelor's in food science and technology from xxxxxx University. I am planning to attend graduate school in North Dakota state university with a focus on cereal science. I have read your recent articles on rheological properties of pasta dough during pasta extrusion. I really enjoyed it, and it gave me many ideas for my future research. To be more precise, it showed me the combination of food engineering and cereal science.

My specific project will likely focus on enhancing the quality of pasta dough.I hope you don’t mind me getting in touch, but I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students. My CV is attached to this e-mail.

I know you’re very busy so I appreciate any time you can give me. If you have any questions please do not hesitate to contact me via email at XXX@email.com

Sincerely,
    xxxxx

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    یک سوالی دارم. فکر میکنم برای خیلی ها پیش اومده که میخوان موضوعی رو در دکتری ادامه بدن که تو ارشد اصلا روش کار نکردن! منم الان اینطوری هستم. میخواستم بدونم ایا اگه خیلی صریح بنویسم که روی موضوع شما درسته که کاری نکردم ولی علاقه بسیاری دارم و از این حرفا؟ چنین حرفی رو زدن مشکل داره؟ اگه داره پس چی بگم مثلا؟

پیشاپیش ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان سلام
    ممنون میشم اگر لطف کنید نظراتتونو بگید نیاز مبرم دارم
    Dear Prof. XXX
    I am XXX, a M.Sc student at XXX, Iran with Control specialization, my total average is XXX. My thesis title I am working on is: “XXX”. I have earned my B.Sc in Control Engineering from XXX, with total average XXX.
    I found your interests and research outlines posted on your research website, in line with mine, especially in the area of intelligent control and hybrid systems. I am writing this letter in the hopes of being hired as a PhD student in your research group.
    I have experience of research into standards of design and installation of AUVs at XXX. Also, I have four papers on evolutionary algorithms, event-based control and fuzzy control, three submitted articles and a presented IEEE conference paper.
    I would appreciate if you kindly go through my papers and CV, and let me know if you would consider me as a potential PhD student in your research group.
    Thank you so much for your consideration and I am looking forward to hear from you.
    Yours sincerely
    XXX

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Sciences

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaput نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم اگر لطف کنید نظراتتونو بگید نیاز مبرم دارم
    Dear Prof. XXX
    I am XXX, a M.Sc student at XXX, Iran with Control specialization, my total average is XXX. My thesis title I am working on is: “XXX”. I have earned my B.Sc in Control Engineering from XXX, with total average XXX.
    I found your interests and research outlines posted on your research website, in line with mine, especially in the area of intelligent control and hybrid systems. I am writing this letter in the hopes of being hired as a PhD student in your research group.
    I have experience of research into standards of design and installation of AUVs at XXX. Also, I have four papers on evolutionary algorithms, event-based control and fuzzy control, three submitted articles and a presented IEEE conference paper.
    I would appreciate if you kindly go through my papers and CV, and let me know if you would consider me as a potential PhD student in your research group.
    Thank you so much for your consideration and I am looking forward to hear from you.
    Yours sincerely
    XXX
    نوشته شما مشکلی نداره اما یکی از چیزهایی که خیلی حوصله اساتید رو در ایمیل ها سر میبره دادن اولویت به یک سری جزئیات در مورد خودتون هست که اونها رو میشه در سی وی هم مطرح کرد. از طرفی چون اساتید خیلی از این قبیل سمپل های از قبل آماده شده دریافت می کنند که با جابجایی یک سری اسم و اصطلاح هم میشه تدوین کرد، مساله صورت خوشی نخواهد داشت برای اونها. نکته مهم اینه که در نگاه اول مهم نیست شما چی بودی و از کجا میخوای بیای یا اینکه معدلت چند بوده، مهم اینه که چی میفهمی و رویکردت پژوهشی و نقدت نسبت به مطالعات ایشون چیه. آیا میتونی یک پژوهشگر باشی؟ شیوه تخصصی تر خود من شکل زیره اما در مقطع تحصیلات تکمیلی اتچ کردن یه پروپوزال یا پیش پروپوزال خلاقانه مرتبط با تخصص اون استاد، تا بالای 40٪ شانس شمارو افزایش میده نسبت به بقیه متقاضیان:

[Dear Professor [XXX,

I hold a Master's degree in [field of study] from University of XXX, Iran. I'm currently focusing on XXX as my thesis. Recently, due to my progressive background in [Expertise] and my regular activities in [Expertise], I've become interested in [Expertise or area of interest related to the potential supervisor], and that was the main reason which strongly encouraged me to conduct my objective on this subject

I'm very curious in your research studies especially the study of "[title of a most recent paper]" which has fascinated me with [a good thing about article, strengths] and [limitations]. Personally, I think your study has offered a significant approach and evidence for discussing about [suggesting a future perspective for that article]. It seems that you are also focusing on [Expertise or area of interest related to the potential supervisor]. I've been attracted to do research on XXX or other related research projects in your team. I also have a broad knowledge about XXX, XXX, and different XXX especially on XXX. It is worth mentioning that I've also published the results of my studies in the form of several papers and presentations at conferences that are highlighted on my curriculum vitae.

Regarding your prominent activities and your publications I feel confident to join your research program at The University of XXX as a PhD student next year. Your supervision will undoubtedly guide me to achieve my prospective objectives. It would be very kind of you to grant a little of your precious time to read my CV (which is attached to this email in a pdf format) and let me know whether it could be possible to pursue my education in gaining a PhD degree under your supervision or not.

Yours truly,
    [full name]

اگر هم قصد اتچ کردن پروپوزال داری، میتونی در انتهای پاراگراف دوم چیزی شبیه به مورد زیر اضافه کنی بهش با تغییراتی یا بر حسب سلیقه و کاربرد واژه ها:

Given the importance of independent work and proposal writing skills for graduate students, I’m currently formulating a short pre-proposal concerning XXX. Since you are also interested in XXX, I thought you might consider this idea for interdisciplinary purposes. I would be more than grateful if you could take a brief look at the summary of the project and keep me abreast of your comments.
    ویرایش توسط clinical : February 20th, 2016 در ساعت 11:42 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    یک سوالی دارم. فکر میکنم برای خیلی ها پیش اومده که میخوان موضوعی رو در دکتری ادامه بدن که تو ارشد اصلا روش کار نکردن! منم الان اینطوری هستم. میخواستم بدونم ایا اگه خیلی صریح بنویسم که روی موضوع شما درسته که کاری نکردم ولی علاقه بسیاری دارم و از این حرفا؟ چنین حرفی رو زدن مشکل داره؟ اگه داره پس چی بگم مثلا؟

پیشاپیش ممنون.
    سلام. به نظر من در چنین مواقعی خودتون رو بذارید جای اون استاد. در این صورت متوجه میشید که این حرف و ابراز تمایل شما یک ادعاست مگر اینکه بتونید ثابتش کنید. خودتون هم اگه جای اون استاد باشید ترجیح میدید دانشجویی رو انتخاب کنید که در مقطع قبلیش در زمینه مشابه تخصص خودتون کار کرده باشه چون PhD دیگه مثل مستر یه مقطعی نیست که استاد حاضر باشه وقت زیادی رو صرف تقویت پایه های شما در رابطه با اون موضوع کنه و بیشتر ازتون خروجی معقول و کارآمد رو انتظار داره. تنها راه، اثبات این ادعا هست. قبلا هم در این انجمن نوشتم باز هم مینویسم. اگر واقعا علاقه و ابراز تمایل هست، حاضریم از حداکثر خودمون برای نتیجه گرفتن استفاده کنیم و نوشتن یک پروپوزال خلاقانه و مرتبط یا حداقل یک پیش پروپوزال میتونه توجه استاد رو خیلی جلب کنه نسبت به خیلی (دست کم پنجاه درصد یا بیشتر) از متقاضیان دیگه که صرفا با اتچ کردن یه رزومه مثلا جذاب و مزین شده به مقالات مختلف یا کنفرانس ها، مکاتبه میکنند. قدم اول اینه که واقعا به اون زمینه جدیدی که به سمتش گرایش داریم آگاه باشیم و دوم نشون دادن توانایی علمی خودمون در اون حیطه هست که از دید من همون پروپوزال هست. به این شکل استاد متوجه میشه که این ابراز تمایل فقط یک ادعا نیست و حرف دارید برای گفتن، میتونید خلاقانه و چند شاخه ای فکر کنید و در بند یک موضوع خاص نبودید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام

پیشاپیش ممنون.
    دوستمون بالا خیلی خیلی زیبا توضیح دادن، واقعا لذت بردم.
    میتونین بعلاوه پروپوزالی که ایشون ذکر کردن یه کاری هم انجام بدین. شما قصد دارین تو اون زمینه ادامه تحصیل بدین درسته؟
    میتونین به صورت موازی با اپلای، اگه امکان همکاری برای نوشتن مقاله دارین هم حتما در نظر داشته باشین (تو اون زمینه یا زمینه مشابه)، درسته ممکنه تو دو سه ماه اول همچین چیزی رو تو سی وی نشه نوشت چون وجود خارجی نداره این مقاله! ولی تو دراز مدت شما با داشتن این مقاله تو رزومتون به استادهای اون فیلد ثابت میکنین که واقعا هم شایسته دانشجو شدن هستین تو اون زمینه و هم مطالعاتی داشتین و هم توانمندین برای ریسرچ در اون زمینه و هم ادعای خودتون رو ثابت میکنین تو متن ایمیل (که استاد محترم من به زمینه کاری شما یا زمینه مشابه علاقمندم!)
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaput نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای ایمیل به استاد فرقی بین ایمیل یاهو یا ایمیل دانشگاه یا ایمیل IEEE وجود داره؟ ممنون میشم نظر بدید
    ایمیل دانشگاه بهتره. بعد IEEE بعد شخصی
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.