صفحه 480 از 589 نخستنخست ... 380430470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490530580 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,791 تا 4,800 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member MV73 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با سلام .... ممنون میشم اگر درباره این متن ایمیل نظربدید .... باتشکر
    Dear Professor XX,

My name is xxxxx, A senior student with good Communication and Analytical skills, An active member of the Student Scientific Society, Interested in research activities. I am in my last semester of bachelor’s studies at Ferdowsi University Of Mashhad (FUM).

I am writing to express my interest and enthusiasm in pursuing my master degree in the field of Accounting under your supervision. I would like to ask if you accept new master student for fall 2016. I was also wondering if any financial support would be available to Master students in your research group.
    I would greatly appreciate it if you could take a look at my attached CV.

Eagerly looking forward to hear back from you

Sincerely,

xxxxxxxxxxxx

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط MV73 نمایش پست ها
    با سلام .... ممنون میشم اگر درباره این متن ایمیل نظربدید .... باتشکر
    Dear Professor XX,

My name is xxxxx, A senior student with good Communication and Analytical skills, An active member of the Student Scientific Society, Interested in research activities. I am in my last semester of bachelor’s studies at Ferdowsi University Of Mashhad (FUM).

I am writing to express my interest and enthusiasm in pursuing my master degree in the field of Accounting under your supervision. I would like to ask if you accept new master student for fall 2016. I was also wondering if any financial support would be available to Master students in your research group.
    I would greatly appreciate it if you could take a look at my attached CV.

Eagerly looking forward to hear back from you

Sincerely,

xxxxxxxxxxxx
    سلام دوست عزیز. اولا که لازم نیست جمله رو با اسمتون شروع کنید بلکه در انتهای ایمیل بعد از Sincerely اسم کاملتون رو بنویسید. ثانیا شما یه سری ادعای بی اثبات مبنی بر تواناییهاتون لیست کردید که به هیچ وجه جالب نیست مثلا من خواننده از کجا باید میزان Analytical skills شما رو بسنجم؟ اگر دلیلی بر صدق این مدعا دارید اون رو بیارید (مثلا نمره امتحان خاصی مثل GRE Subject) وگرنه این احساس در مخاطب ایجاد میشه که شما فقط دارید از خودتون تعریف میکنید و هیچ دلیل محکمی براش ندارید! اصلا در متن ایمیل لازم نیست صفات اخلاقی و هوش و استعدادتون رو به رخ بکشید اونم به این صورت! به جای اینکار، از علایقتون بگید و اگر مقاله ای یا سابقه قابل ذکری دارید اونها رو bold کنید. سایر نکات در رزومه شما قابل رویت هست. شما در این مرحله باید نکاتی رو بیان کنید که فرد خود به خود ترقیب بشه که رزومتون رو باز کنه. مثلا اشاره به یکی دو تا مقالات و آثار استاد مورد نظر کنید که این اطمینان رو به طرف مقابل بده که شما با دید باز دارید بهش ایمیل میزنید و میشناسیدش. یا اشاره به اینکه دلیل علاقتون به این زمینه خاص چیه و چه کاربرهایی داره (جهت مثال دارم عرض میکنما اینا رو خودتون با خلاقیت خودتون بر اساس رشتتون باید تنظیم کنید). من متوجه هستم که شما کارشناسی هستید و انتظار کار عجیب و غریبی از شما نمیره و این متنی که نوشتید بالذات فوق العاده است برای این مقطع، ولی صرفا برای اینکه بتونید ایمیلتون رو بهتر و جذابتر تنظیم کنید نظرم رو گفتم. امیدوارم یه ایده کلی بهتون داده باشم. صمیمانه براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

با سلام ... بسیار متشکرم بابت توضیحات دقیق و انتقادهای سازنده شما ... باتوجه به مواردی که فرمودید , من متن ایمیل تغییر دادم و پیوست کردم ... خیلی ممنون میشم اگر نظرتون دربارش بگید ... با تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام ... بسیار متشکرم بابت توضیحات دقیق و انتقادهای سازنده شما ... باتوجه به مواردی که فرمودید , من متن ایمیل تغییر دادم و پیوست کردم ... خیلی ممنون میشم اگر نظرتون دربارش بگید ... با تشکر
    Dear Professor XX,
    I am writing to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of Accounting under your supervision. I am a Senior student and expected to graduate before August 2016 From Accounting Department of Economics and Business Administration, Ferdowsi University Of Mashhad (FUM), which is the most famous considerable governmental university and the third oldest major university in Iran. I am working on my Research Project with Title of "The use of E-learning Mechanisms in the field of Accounting". The paper examines the impact of applying E-learning in academic accounting education. It is focused on the quality, benefits and drawbacks of E-learning courses. I was wondering if you could tell me whether you accept any new graduate based on my attached CV. It would be the most kind of you to inform me of any master positions available for fall 2016 (or spring 2017) and of I have any chance to be acceptance in your research group. Eagerly looking forward to hear back from you.
    Sincerely yours,

قسمتهایی که با قرمز نشون دادم مورد دارن. متن خیلی بهتر از قبل شد. آفرین. تغییرات پیشنهادی من برای رنگهای قرمز به قراره زیر هست. امیدوارم سایر دوستان اگر پیشنهاد بهتری دارن بفرمایند:

Dear Professor XX,
    I am writing to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of Accounting under your supervision. I am a Senior student and expected to graduate before August 2016 From Accounting Department of Economics and Business Administration, Ferdowsi University Of Mashhad (FUM), which is one of the most reputable and the third oldest major university in Iran. I am working on my Research Project entitled "The use of E-learning Mechanisms in the field of Accounting". The study examines the impact of applying E-learning in academic accounting education with taking the quality, benefits and drawbacks of E-learning courses into account. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 (or spring 2017) in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV.
    Eagerly looking forward to hearing back from you.
    Sincerely yours,

خیلی ممنون از ویرایش ریز و دقیقتون ... فقط یک موردی که میخواستم بپرسم این هست که بنظر شما بهتر نیست جای جمله اول تغییر بدم و بیارم پاراگراف سوم ، بعد از توضیح مقالم؟ و یک مورد دیگه اینکه ایا لازم نیست بنویسم که پروژم تحت سرپرستی فلان استاد هست؟
    ... باتشکر

ببخشید شما پیشنهادتون برای subject ایمیل چیه؟
    باتشکر

ببخشید شما پیشنهادتون برای subject ایمیل چیه؟
    باتشکر
    سلام،
    پیشنهاد من برای عنوان اینه:
    Prospective M.Sc. Student: Interested In <Your interested field>
    من متن ایمیل رو خوندم و میخوام از تجربه خودم بگم. بهتر خیلی متن رو طولانی ننویسی چون احتمالش کمه با جزئیات بخونن. من حس می کنم وقتی زیاد مینوسی، استاده اینجوری میخونه تا تهش: blah blah blah blah
    میدونی چقدر ایمیل در روز واسشون میره. بارها اینو از خودشون شنیدم. مثلا نیاز نیست بگی کدوم دانشگاه درس میخونی و اینکه دانشگاهت چه رتبه ای داره. چون فک نمیکنم اصلا براش مهم باشه. در عوض بهتره تو ایمیل بگی که با توجه به اینکه من زمینه تحقیقاتی شما رو مطالعه کردم و در این حوزه علاقه مندم و فکر می کنم با شما در حوزه هایی علاقه های تحقیقاتی مشترک دارم. از اونجایی که قصد اپلای در دانشگاه فلان رو دارم و علاقه دارم با شما کار کنم لطفا رزومه و سایر مدارک من رو که به ایمیل ضمیمه هست رو مطالعه کنید.
    اگه بتونی یک مقاله اش رو هم بخونی و از توش سوال در بیاری و تو این ایمیل ازش بپرسی دیگه خیلی خوبه.
    پس بهتر سایر موارد رو توی یک رزومه جمع و جور حداکثر 2 صفحه بهترین شکل بیان کنید. چون اینو خیلی دقیق میخونن. ریز نمراتت رو هم اگه بفرستی واسش خیلی خوبه. اگه مقاله ای هم داری بفرست و هر مستند دیگه ای که فک میکنی مهم و تاثیر گذاره.

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام،
    پیشنهاد من برای عنوان اینه:
    Prospective M.Sc. Student: Interested In <Your interested field>
    من متن ایمیل رو خوندم و میخوام از تجربه خودم بگم. بهتر خیلی متن رو طولانی ننویسی چون احتمالش کمه با جزئیات بخونن. من حس می کنم وقتی زیاد مینوسی، استاده اینجوری میخونه تا تهش: blah blah blah blah
    میدونی چقدر ایمیل در روز واسشون میره. بارها اینو از خودشون شنیدم. مثلا نیاز نیست بگی کدوم دانشگاه درس میخونی و اینکه دانشگاهت چه رتبه ای داره. چون فک نمیکنم اصلا براش مهم باشه. در عوض بهتره تو ایمیل بگی که با توجه به اینکه من زمینه تحقیقاتی شما رو مطالعه کردم و در این حوزه علاقه مندم و فکر می کنم با شما در حوزه هایی علاقه های تحقیقاتی مشترک دارم. از اونجایی که قصد اپلای در دانشگاه فلان رو دارم و علاقه دارم با شما کار کنم لطفا رزومه و سایر مدارک من رو که به ایمیل ضمیمه هست رو مطالعه کنید.
    اگه بتونی یک مقاله اش رو هم بخونی و از توش سوال در بیاری و تو این ایمیل ازش بپرسی دیگه خیلی خوبه.
    پس بهتر سایر موارد رو توی یک رزومه جمع و جور حداکثر 2 صفحه بهترین شکل بیان کنید. چون اینو خیلی دقیق میخونن. ریز نمراتت رو هم اگه بفرستی واسش خیلی خوبه. اگه مقاله ای هم داری بفرست و هر مستند دیگه ای که فک میکنی مهم و تاثیر گذاره.

موفق باشی
    سلام بر دوستان. یه سوال داشتم در رابطه با عنوان. ایا این واژه prospective درست هست؟ (من خودم به یک استاد این طوری ایمیل زدم یه جور جواب داد که انگار دانشجوی پذیرفته شده هستم. گفت بیشتر تحقیق کن اگر دانشگاه ما رو انتخاب کردی واسه ادامه تحصیل خوشحال میشم تو اگوست تو دفترم با هم ملاقات کنیم!!! اخه من که هنوز پذیرش نشدم)
    کسی می تونه معنی دقیق prospective student رو بگه و تفاوتش رو با incoming student مشخص کنه؟ (من خودم همیشه راحت prospective رو استفاده می کردم ولی ایمیل این استاد من رو به شک انداخته. البته شاید هم استاد درست نفهمیده باشه )
    سپاس از پاسخ
    ویرایش توسط goerge : March 6th, 2016 در ساعت 12:01 AM

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. یه سوال داشتم در رابطه با عنوان. ایا این واژه prospective درست هست؟ (من خودم به یک استاد این طوری ایمیل زدم یه جور جواب داد که انگار دانشجوی پذیرفته شده هستم. گفت بیشتر تحقیق کن اگر دانشگاه ما رو انتخاب کردی واسه ادامه تحصیل خوشحال میشم تو اگوست تو دفترم با هم ملاقات کنیم!!! اخه من که هنوز پذیرش نشدم)
    کسی می تونه معنی دقیق prospective student رو بگه و تفاوتش رو با incoming student مشخص کنه؟ (من خودم همیشه راحت prospective رو استفاده می کردم ولی ایمیل این استاد من رو به شک انداخته. البته شاید هم استاد درست نفهمیده باشه )
    سپاس از پاسخ
    شما درست استفاده کردید. دو حالت وجود داره: یا شما متن ایمیل رو مبهم نوشتید یا استاد مشغله ذهنی داشته و بد برداشت کرده.

سلام سوال:

با استادی که میگه چندتا درس باهام پاس کن بعد به گروه ریسرچ میتونی جوین شی و حرف از فاند بزنی کار بدیه
    آخه چطور میشه بهش گفت من فاند میخوام
    میشه اینطوری گفت که من فاند میخوام و اگه نتونستم دانشجویی باشم که میخواد میتونه فاند رو قطع کنه