صفحه 482 از 561 نخستنخست ... 382432472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,811 تا 4,820 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط M2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من سپتامبر با یک استاد مصاحبه اسکایپ کردم و ایشون به من گفت که برای یه پروژه تحقیقاتی منو میخواد و سریع اپلای کن تا برای اسکالرشیپ دسمبر اقدام کنیم. من اپلای کردم و تمام مدارک رسمی رو (به درخواست دانشکده) فرستادم ولی الان 13 روزه که پروفایلم نوشته Application Status: Incomplete items outstanding و قسمت Confirmation of Supervisor خالیه . البته من تو سایت برای fall 2017 اپلای کردم ولی قرار بود که اپلیکیشنم رو برای ژانویه 2017 بررسی کنن و من هر وقت ویزا گرفتم بعد اون تاریخ برم. به استادم که ایمیل زدم من اپلای کردم و منتظر تصمیم شما هستم ولی هنوز جواب نداد (یک هفته).

به نظرتون عادیه؟

دوباره به استاد ایمیل بزنم؟
    شما ابتدا به کوردینیتور ایمیل بدبد شاید استاتوس اپدیت نشده است. از اونجا مشکل رو پیگیری کنید اگر یقین پیدا کردی که از جانب استاده بعد بهش ایمیل بدبد. اینکار رو بکنید اگر از طرف استاد بود یه ریمایندر بفرستید.
    بعضی وقتها اساتید بین چند اپلیکنت برسی میکنند که کدوم رو بگیریند و شاید این پروسه زمانبر بشود. پس ابتدا اصل مشکل رو جویا باش.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    شما ابتدا به کوردینیتور ایمیل بدبد شاید استاتوس اپدیت نشده است. از اونجا مشکل رو پیگیری کنید اگر یقین پیدا کردی که از جانب استاده بعد بهش ایمیل بدبد. اینکار رو بکنید اگر از طرف استاد بود یه ریمایندر بفرستید.
    بعضی وقتها اساتید بین چند اپلیکنت برسی میکنند که کدوم رو بگیریند و شاید این پروسه زمانبر بشود. پس ابتدا اصل مشکل رو جویا باش.
    سلام. ممنون از راهنمایی

به
    کوردینیتور ایمیل زدم دیشب. جواب داد که وقتی grad school تایید کنه استاتوس عوض میشه ولی نگفت که استاد تایید کرده یا نه.
    توی متن ایمیل برای استاد چی بنویسم. بهش بگم که اپلیکیشن رو دیدی؟ تصمیم گرفتی؟
    دفعه قبل که اپلای کردم بهش ایمیل زدم و گفتم که منتظر تصمیم شما هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط M2017 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنمایی

به
    کوردینیتور ایمیل زدم دیشب. جواب داد که وقتی grad school تایید کنه استاتوس عوض میشه ولی نگفت که استاد تایید کرده یا نه.
    توی متن ایمیل برای استاد چی بنویسم. بهش بگم که اپلیکیشن رو دیدی؟ تصمیم گرفتی؟
    دفعه قبل که اپلای کردم بهش ایمیل زدم و گفتم که منتظر تصمیم شما هستم.
    خوب اگراستاد در جریان باشدمشکلی نیست. خوب وقتی مشکل گرجوت اسکوله دیگه بنده خدا استاد چیکار کنه از کوردینتور کاش میپرسیدی نیاز به همکاری استادم دارد تا بهش ایمیل بزنم و پیگر باشد.
    اگر مشکل استاد بود میتونی بپرسی....
    شما بهش بگید که چند وقته اپلای کردید و استاتوس تغییر نکرده. ترسم از گذشتن ددلاینه. و دلیل عدم اپدیتش هم همین است.

موفق باشید

Albert Einstein

Junior Member

درود به همه دوستان عزیز من تا حالا برای ایمیل زدن به استاد اقدام نکردم و تجربه ندارم. لطفا راهنمایی کنید. اگه یه نمونه مکاتبه استاندارد و صحیح در اختیار من بذارید ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش با استادی مکاتبه کردم و جوابی نگرفتم، البته اون زمان مدرک زبان، مقاله و ... نداشتم. الان میخوام ایمیلم را به این صورت شروع کنم، این را هم بگم که به احتمال زیاد استاد من را به خاطر داره چون دوست استادمه، ممنون میشم نظر بدید روی این ساختارها یا اگر ساختار بهتری دارید راهنماییم کنید.

1- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. Back to my application for Ph.D. position at your department in 2013, I still interested in pursuing Ph. D. under your supervision. My M.Sc. thesis is about X …

2- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. If you remember, I applied for a Ph.D. position at your department in 2013. Since I have always been interested in pursuing Ph.D. under your supervision, I have tried to improve my CV. My M.Sc. thesis is about X

پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش با استادی مکاتبه کردم و جوابی نگرفتم، البته اون زمان مدرک زبان، مقاله و ... نداشتم. الان میخوام ایمیلم را به این صورت شروع کنم، این را هم بگم که به احتمال زیاد استاد من را به خاطر داره چون دوست استادمه، ممنون میشم نظر بدید روی این ساختارها یا اگر ساختار بهتری دارید راهنماییم کنید.

1- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. Back to my application for Ph.D. position at your department in 2013, I still interested in pursuing Ph. D. under your supervision. My M.Sc. thesis is about X …

2- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. If you remember, I applied for a Ph.D. position at your department in 2013. Since I have always been interested in pursuing Ph.D. under your supervision, I have tried to improve my CV. My M.Sc. thesis is about X

پیشاپیش ممنون
    دوست عزیز سلام،

به نظر من اصلا نیازی نیست به اینکه چهار سال پیش اپلای کردید اشاره کنید. هیچ لزومی نداره بلکه شاید اثر منفی هم داشته باشه. اما می تونید اشاره کنید که از فلان زمان با گروهش و کارهاش، مثلا مقاله x & y، آشنا شدید و به کارهاش علاقه مند. بعد از خودتون بگید که ارشد را از کجا زیر نظر کی و روی فلان موضوع گرفتید و ادامه ایمیل.
    موفق باشید

Junior Member

سلام نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Subject: Interested in doing research on XXX as a MEng student

Dear Prof. XXX
    My name is XXX .I am graduating in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January.
    I have seen your profile and I'm interested in your work on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to continue my studies under your supervision.
    I would be very grateful if you would consider my attached CV and let me know if there is any MEng position in fall 2017 for me to join your group
    Sincerely, XXX

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtr72 نمایش پست ها
    سلام نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Subject: Interested in doing research on XXX as a MEng student

Dear Prof. XXX
    My name is XXX .I am graduating in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January.
    I have seen your profile and I'm interested in your work on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to continue my studies under your supervision.
    I would be very grateful if you would consider my attached CV and let me know if there is any MEng position in fall 2017 for me to join your group
    Sincerely, XXX

Subject: Prospective master student on XXX as MEng.

I am XXX, I Will be graduated in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January
    I am so interested in your major on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to pursue my master studies under your supervision.
    I hope I will be able to take this opportunity to study under your supervision, which will be a great honor to me. My resume attached to this mail highlights my qualifications.
    If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer..

Sincerely, XXX

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    Subject: Prospective master student on XXX as MEng.

I am XXX, I Will be graduated in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January
    I am so interested in your major on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to pursue my master studies under your supervision.
    I hope I will be able to take this opportunity to study under your supervision, which will be a great honor to me. My resume attached to this mail highlights my qualifications.
    If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer..

Sincerely, XXX

Here is my edition:

Dear Professor XXX
    My name is XXX. I am xxx student from Azad University, branch xxx in Iran. I will graduate and get my BSc degree in January 2017.
    I got familiar with your research since xxx and followed your research by reading your seminal publications on xxx topic such as your articles published in x and y journals. I am very excited about the possibility of joining your group and doing my masters under your supervision.

As you may find in my CV, attached file, I have the experience of doing research on x and y under supervision of Dr. X. You may find more details and information on my previous projects and research interests in the second attached file.

I was wondering if you have an open position in your lab for Fall 2017.
    I really appreciate your time and consideration.

Sincerely,
    Xxx

توی یک فایل مجزا اطلاعات بیشتری در مورد تجربه های تحقیقاتی و پروژه هایی که قبلا انجام دادید و همچنین علاقه هاتون، که به لب و تاپیک ریسیرچ استاد ربط داره، بنویسید.

موفق باشید

دوستان

اگه یه دانشگاهی اپلای کرده باشیم، و همه مدارک تکمیل باشه،
    با استادی که در تماس بودیم ازمون نمره کوآنت جی آر ای رو بپرسه،(امروز پرسید شاید به اپلیکشنم دسترسی نداشت که ببینه و داره تصمیم میگیره)

آیا مناسبه که نظر نهاییش رو بپرسیم ؟ اگه آره چطوری ازش بپرسیم که نظر نهاییش رو بگه؟

مرسی