صفحه 484 از 561 نخستنخست ... 384434474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494534 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,831 تا 4,840 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان، ممنون میشم اگر در رابطه با این ایمیل نظرتون رو بگین.
    Damoun,

Thank you for your interest in the Fox Business School’s MIS Ph.D. program. We are very pleased to review your application and would be very interested in considering your application for fall 2017. Admission to the PhD program is very competitive and the initial screening criteria are your test scores. If you have your scores (GMAT/GRE) please send them over (unofficial is fine).

If you haven’t already done so, you might check out the Fox School’s PhD program web site at http://www.fox.temple.edu/cms_academ...d/the-fox-phd/ and the MIS Department’s PhD program web site at http://community.mis.temple.edu/programs/phd-in-mis/ We hope the two sites answer most of your question but feel free to email me for clarifications or further information.

I also noticed when I reviewed your credentials that you don’t have a MS degree. While this is not a requirement to enter the PhD program, having a MS degree will increase your chances of getting in. I would strongly suggest you look into our MS in IT Auditing & Cyber Security (ITACS) program first as it may be a better next step for you.

Our ITACS program is growing and offering excellent job opportunities. We are very pleased with our students' achievements: 95% job placement and over an 80% pass rate on their first attempt at the Certified Information Systems Auditor (CISA) examination. This year, twenty-five percent of our graduates placed in the top 10% globally of all CISA exam takers. We are attracting employers from all over the US and students from all over the world.

We have two tracks, both based on a common core of five courses. The first is our IT Audit track that we started four years ago and which leads toward the CISA certification. The second is our Cyber Security track that is new this year and leads to either the CISA or CISSP depending on your work experience. Both IT auditors and security professionals are in high demand now and for the foreseeable future. Our program will prepare you a career in either field.

Program Link: http://community.mis.temple.edu/itacs

We can chat further after you had time to digest the info.

Best wishes,
    Joe
    لازم به ذکر است که منم مثل همه دنبال فاند هستم )

Banned

سلام
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    رشتم کامپیوتر و معدل فوق دیپلمم خیلی پایینه (دانشگاه تهران)و معدل لیسانسم بهتره 16.7 (دانشگاه غیرانتفاعی) مقاله وسابقه آکادمیک ندارم.ایلتس 7 تو همه اسکیلها دارم. ولی 10 سال سابقه کار موفق تجربه استارتاپ موفق و پروژه های زیادی تو حوزه نرم افزار دارم...
    شانسم رو برای گرفتن پذیرش و فاند درمقطع فوق لیسانس امتحان کنم.
    در ایمیل ارسالی به استاد اشاره به سابقه کار و درصورت مربوط بودن تخصص استاد به پروژه هایی که
    انجام دادم نام اون پروژه هارو بیارم یا نه؟
    معدل کاردانیم رو تو رزومه بیارم و یا تا زمانی که نخواسته ازم هیچ اشاره ای بهش نکنم ویا
    توصیه می کنید بنویسم تو رزومم هنگام ارسال ایمیل؟
    واینکه تنها وجه مثبت رزومم وضعیت کارمه که ظاهرا برا مستر نکته مثبت
    به حساب نمیاد. این بخش رو هنگام ایمیل زدن به استاد ویا تو رزومه بلد کنم؟

سلام دوستان من تازه میخوام به استادی ایمیل بزنم ببینید نمونه نامه خوبه
    لطفا عزیزان نظر بدید خیلی واسم مهمه : مخترع هستم و مدال جهانی اختراعات دارم و ایا در نامه اول باید بیارم یا دررزومه
    Dear Professor……..
    I am a masters degree in industrial engineering and I have seen your profile and I'm interested in your work on road safety and accidents. I would like to apply for a PhD position in your lab . I have done some research about road safety and reduce accidents and I have registered patents in the field.so I am really eager to continue my studies under your supervision. I have attached my CV. I appreciate in advance
    Yours Faithfully.

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش یه استادی تو کانادا مقاله هام و نمراتم (transcript) رو ازم خواست. الان من بخوام پیگیری کنم که چی شد نظرت چیه، چجوری باید میل بزنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش یه استادی تو کانادا مقاله هام و نمراتم (transcript) رو ازم خواست. الان من بخوام پیگیری کنم که چی شد نظرت چیه، چجوری باید میل بزنم؟
    با تشکر
    اگر کم تر از دو - سه هفته پیش این اتفاق افتاده، به نظرم زوده برای پیگیری. با توجه به مشغله اساتید بهتره بهشون یه کمی زمان بدین.

Junior Member

سلام
    من 4 تا مقاله ژورنالی خوب دارم که تا قبل deadline ها قطعا accept نمیشن. حالا یه سوالی داستم. من میتونم این مقاله ها رو تو ایمیلی که به استادا میزنم ارسال کنم. مهم تر اینکه در قسمت apply برخی دانشگاه ها مثلا UCLA یه قسمت داره گفته مقالات رو میتونین اونجا آپلود کنید. من میتونم مقالات accept نشده رو آپ کنم و بگم submitted هست؟ چون میدونم فقط به مقاله یک نگاه کوچیک بندازه قطعا علاقع مند میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shrezaei نمایش پست ها
    سلام
    من 4 تا مقاله ژورنالی خوب دارم که تا قبل deadline ها قطعا accept نمیشن. حالا یه سوالی داستم. من میتونم این مقاله ها رو تو ایمیلی که به استادا میزنم ارسال کنم. مهم تر اینکه در قسمت apply برخی دانشگاه ها مثلا UCLA یه قسمت داره گفته مقالات رو میتونین اونجا آپلود کنید. من میتونم مقالات accept نشده رو آپ کنم و بگم submitted هست؟ چون میدونم فقط به مقاله یک نگاه کوچیک بندازه قطعا علاقع مند میشه.
    دوست عزیز سلام,

به صورت اخلاقی باید با استاد راهنما یا هر کسی که مسول مقاله ها هست در مورد فرستادن اون ها صحبت کنید و به عباراتی اجازه بگیرید.
    در مورد سؤال اولتون من فکر میکنم میتونید در متن ایمیل بگید که مقاله ها سابمیت شده و اگر علاقه مند بودن میتونید فایل انها را بفرستید. اگر استادی با دیدن ایمیل شما و مطالبی که براش میفرستید ابراز علاقه کرد, بعد بفرستید. اینطوری برای استاد مشخص میشه که شما واقعا مقاله ها را سابمیت کردید و آماده ارسال هستند. اما فرستادن مقاله های چاپ نشده برای افرادی که ممکن هست حتی جواب ایمیل شما را هم ندن, فکر نمیکنم کار مناسبی باشه.
    در مورد سایت دانشگاه هم فکر نمیکنم بارگذاری مقاله های چاپ نشده منطقی باشه.
    شما حتما در رزومه ذکر کنید اسم مقاله ها و اینکه سابمیت شدن. اصولا مقاله سابمیت شده را اعلام نمیکنن در رزومه به کجا سابمیت شده اما شما اگر دوست دارید میتونید بنویسید برای کجا سابمیت شده. نکته دیگه اینکه اگر مقاله شما از مرحله سابمیت گذشته و در مرحله بررسی هست حتما این مطلب را در رزومه ذکر کنید (under review).
    یک نکته دیگه اینکه اگر استادی به کار شما علاقه مند باشه و دوست داشته باشه اطلاعات بیشتری از کار و مقاله های شما داشته باشه, احتمالا از شما نخواهد که مقاله چاپ و پذیرش نشده را براش بفرستید. تجربه هایی مشابهی که من دیدم این هست که استاد در این گونه موارد, مصاحبه میکنه (Skype or ...) و حضوری در مورد اینکه چه کاری کردید و چه نتیجه ای گرفتید سوال میپرسه.

البته نظر دیگر دوستان را هم جویا بشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام,

به صورت اخلاقی باید با استاد راهنما یا هر کسی که مسول مقاله ها هست در مورد فرستادن اون ها صحبت کنید و به عباراتی اجازه بگیرید.
    در مورد سؤال اولتون من فکر میکنم میتونید در متن ایمیل بگید که مقاله ها سابمیت شده و اگر علاقه مند بودن میتونید فایل انها را بفرستید. اگر استادی با دیدن ایمیل شما و مطالبی که براش میفرستید ابراز علاقه کرد, بعد بفرستید. اینطوری برای استاد مشخص میشه که شما واقعا مقاله ها را سابمیت کردید و آماده ارسال هستند. اما فرستادن مقاله های چاپ نشده برای افرادی که ممکن هست حتی جواب ایمیل شما را هم ندن, فکر نمیکنم کار مناسبی باشه.
    در مورد سایت دانشگاه هم فکر نمیکنم بارگذاری مقاله های چاپ نشده منطقی باشه.
    شما حتما در رزومه ذکر کنید اسم مقاله ها و اینکه سابمیت شدن. اصولا مقاله سابمیت شده را اعلام نمیکنن در رزومه به کجا سابمیت شده اما شما اگر دوست دارید میتونید بنویسید برای کجا سابمیت شده. نکته دیگه اینکه اگر مقاله شما از مرحله سابمیت گذشته و در مرحله بررسی هست حتما این مطلب را در رزومه ذکر کنید (under review).
    یک نکته دیگه اینکه اگر استادی به کار شما علاقه مند باشه و دوست داشته باشه اطلاعات بیشتری از کار و مقاله های شما داشته باشه, احتمالا از شما نخواهد که مقاله چاپ و پذیرش نشده را براش بفرستید. تجربه هایی مشابهی که من دیدم این هست که استاد در این گونه موارد, مصاحبه میکنه (Skype or ...) و حضوری در مورد اینکه چه کاری کردید و چه نتیجه ای گرفتید سوال میپرسه.

البته نظر دیگر دوستان را هم جویا بشید
    موفق باشید

یک راه حل برای مشکلی که شما مطرح کردید اینه که مقالات را در
    ArXiv
    قرار بدهند و لینک مربوطه را برای اساتید ارسال کنند. به این ترتیب ترس از سرقت علمی مطلب پایلیش نشده هم از بین میره.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی یکی دو ماه پیش بهم گفت موضوعت به من میخوره ولی من الان در حال گرفتن فاندم و چند وقت دیگه مشخص میشه که فاند دارم یا نه و بهم گفت بعد با من تماس بگیر و پیگری کن،(الان هم نزدیکای ددلاینه)
    یه متن مودبانه میخوام که به این استاد بگم که وضعیت فاندش چی شد و ایا من اپلای کنم یا نه؟.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم ممکنه خنده دار بنظر بیاد. من یه استادی بعد مصاحبه ازم خواسته با هم در ارتباط باشیم با ایمیل چون فعلا گرنت نداره بعد ژانویه تا می مشخص میشه وضعیت گرنتش. حالا سوال من اینه.. من در این فاصله چجوری با استاد در ارتباط باشم؟؟؟ یعنی نمیدونم چی بهونه کنم واسش ایمیل بزنم.
    ممنون میشم کمکم کنین