صفحه 485 از 589 نخستنخست ... 385435475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495535585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,841 تا 4,850 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط enminya نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    به نظر من لازم نیست اینقدر از تعارفات سنگین ابتدای ایملتون استفاده کنید. یه معرفی ساده حتی با ذکر نام و نام خانوادگیتون میتونه از جمله اولتون بهتر باشه (این رو با توجه به تجربه خودم عرض می کنم) قسمت دوم رو برای بهتر رسوندن معنی تغییر دادم و سایر قسمتها به نظر من مشکلی نداره.

I am pleased to write this letter to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of XXX under your supervision. I have one accepted conference
    paper entitled "XXX".
    In this paper I tried to evaluate and collect the necessary data by SPSS software by using descriptive-correlational research method to prove that firms can apply relationship-based interactions with their customers to improve the digital marketing engagement. I have found a noticeable affinity between my research interests with yours, especially in the field of XXX. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV and SOP

موفق باشید.
    مرسی از ویرایشتون کاش یه مقدار زودتر جواب میدادید
    من این ایمیل رو به 5 نفر از اساتید فرستادم که فقط دو نفرشون به من جواب دادن یکیش که مد نظر خودم هم بود به من گفت میتونم بعد از تاریخی که تو ایمیل گفتم ملاقاتی ترتیب بدم و یکی دیگه هم گفت من شخصا دانشجو قبول نمیکنم و سه تای دیگه هم، هنوز جواب ندادن

بچه ها
    یه همفکری

اگه بدونین یه استادی تو فرآیند اکسپت اثر داشته چطوری ایمیل تشکر بنویسیم
    با فرض اینکه استاد ایرانی هم هست

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    اگه تازه پذیرش رو گرفتین، بهتره منتظر بمونین خودشون نوعشو تعیین میکنن و بهتون اطلاع میدن. اگه مدت قابل توجهی از پذیرش تون گذشته و هنوز اطلاعی ندادن، ایرادی نداره، میتونین بپرسین، همین جمله اکی هست.
    دوستم منظورت از تازه چه مدته؟
    یک هفته یا چند روز ؟

ممنون

سلام

می خواستم بدونم فردی که برای دکترا اقدام می کنه برای معرفی پایان نامش و کاری که انجام داده،ازش در خواست میشه که پروپوزال یایان نامه رو برای اساتید بفرسته ؟
    آیا این پروپزال فقط در همین جا نیاز هست ؟ یا مثلا برای سفارت یا مرحل ویزا هم نیاز هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط overthinker نمایش پست ها
    بچه ها
    یه همفکری

اگه بدونین یه استادی تو فرآیند اکسپت اثر داشته چطوری ایمیل تشکر بنویسیم
    با فرض اینکه استاد ایرانی هم هست

مرسی
    هیچ تشکری لازم نیست. این یک کار کاملا حرفه ای هست و لطفی انجام نشده که تشکری بخواد انجام بشه. نکته ی جالب اینه این حس لزوم به تشکر کردن بیشتر بین ایرانی ها دیده میشه و دلیلشم میتونه این باشه که فکر میکنن لطفی شده اگر از جایی پذیرش گرفتن و ...

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من میخوام برای یک پوزیشن در اروپا اقدام کنم. ولی قبلش می خوام نظر استاد را در مورد روزمه ای که دارم و شانس پذیرشم بدونم.
    به نظرتون متن مناسب برای این کار چی باید باشه؟ من خودم یک پیش نویس آماده کردم که این جا می ذرام ولی نمی دونم آخرش را چطور جمع کنم (در واقع توی قسمت wrap it up مشکل دارم) می خواستم اگه میشه راهنماییم کنید.
    با تشکر

​Dear Dr. XXXX

I have graduated from University of Amirkabir - Iran in XXXXX. I have worked with XXXXXX, includedXXXXX, to modify and develop a valid simulation Monte-Carlo model based on experimental results. In this regard, I have published a paper entitled "XXXXXX" in Journal of "XXXX"".

I want to continue my research mainly in the fields of "XXXXXX" especially those used in XXXX procedures. I studied the webpage of your group and realized that the XXXX Group is focusing in these areas particularly. I want to apply for the Ph.D Vacancy in "XXXX" in your group and I am writing this to see if i have any chance to participate in the program.

Best Regards
    XXXXXX

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای یک پوزیشن در اروپا اقدام کنم. ولی قبلش می خوام نظر استاد را در مورد روزمه ای که دارم و شانس پذیرشم بدونم.
    به نظرتون متن مناسب برای این کار چی باید باشه؟ من خودم یک پیش نویس آماده کردم که این جا می ذرام ولی نمی دونم آخرش را چطور جمع کنم (در واقع توی قسمت wrap it up مشکل دارم) می خواستم اگه میشه راهنماییم کنید.
    با تشکر

​Dear Dr. XXXX

I have graduated from University of Amirkabir - Iran in XXXXX. I have worked with XXXXXX, includedXXXXX, to modify and develop a valid simulation Monte-Carlo model based on experimental results. In this regard, I have published a paper entitled "XXXXXX" in Journal of "XXXX"".

I want to continue my research mainly in the fields of "XXXXXX" especially those used in XXXX procedures. I studied the webpage of your group and realized that the XXXX Group is focusing in these areas particularly. I want to apply for the Ph.D Vacancy in "XXXX" in your group and I am writing this to see if i have any chance to participate in the program.

Best Regards
    XXXXXX
    I would appreciate if you can kindly take a look at my resume and see if I have any chance to get the position.

اما یه نکته ای برای شما بگم
    طرف وقتی داره اینو میخونه اصلا واسش مهم نیست شکل و ساختار متن شما ! به خصوص توی اروپا ! این استادای اروپایی بعضا انگلیسی های بسیار داغونی دارن خودشون
    بله اگر غلط عجیب و غریب داشته باشید شاید اونم شاید تو چشم یارو بد بیاد ! اونم اگه یارو خودش امریکایی یا انگلیسی یا کلا نیتیو انگلیسی زبان باشه !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

سلام
    من تازه میخام مکاتبه با اساتید و فرآیند گرفتن پذیرش را شروع کنم.
    نظرتان در مورد این متن برای ایمیل اول چیست؟

Dear Dr. xx

I would like to express my interest to apply for PHD program at xxx University. I have found noticeable affinity among my research interests with Institute for xxx especially in the area of xxxxx, so I am really eager to continue my studies under your supervision inxxx.

If I want to summarize my CV, it will be the following:
    B.sc: Computer Engineering; xxxx, GPA: 3.39/4 (Rank 1)
    M.sc: IT-Computer Networks, xxxx, GPA: 3.67/4 (Rank 2)
    IELTS: 6.5, Jan 2016
    Research interests: Wireless Networks, Congestion Detection and Traffic Management, Handover Issues, Network Modeling, Analysis and Performance Evaluation.

I enclosed my CV for more details.
    Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.
    Yours sincerely
    xxxx

Junior Member

چون پاسخی نگرفتم دوباره میگذارم البته با کمی تغییر

Dear Dr. xxxxxxx

I would like to express my interest to apply for PHD program at xxxxx. I have found noticeable affinity among my research interests with your team in Institute for xxxx especially in the area of xxxxx, so I am really eager to continue my studies under your supervision in xxxxxx.

I have worked on xxxxx and have published a Journal paper entitled “sssss” in journal of sssss.

If I want to summarize my CV, it will be the following:
    B.sc: Computer Engineering; xxxxxx GPA: 3.39/4 (Rank 1)
    M.sc: IT-Computer Networks, ssss, GPA: 3.67/4 (Rank 2)
    IELTS: 6.5, Jan 2016
    Research interests: sssss.

I enclosed my CV for more details.
    Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.
    Yours sincerely
    Hxxxxx

سلاممم
    graduate coordinator دانشکده در ج سوال من در مورد اپلیکشنم این رو گفته:
    Yes, and I can informally report that your chances of admission are looking very good. You should be receiving a formal follow-up in the next week or so.
    اون استادی که منو تشویق به اپلای کرده (با25 تاایمیل بینمون که اخریش روز اپلای بوده) بعد از دو بار ایمیل زدن ج نمیده. اما توی ایمیل گفته:
    We have funding available. If you are given admission, you will be funded.

به نظرتون استاده منظورش چه فاندی بوده؟؟ من دیگه روم نشده بود ازش بپرسم چون قبلش بهش گفته بودم فاند میخوام و اون جمله آبی رنگ رو بهم گفته بود.
    استاده الان ج نمیده (تنها چند روز از اپلای من میگذره). بسیار ممنون میشم اگهیه چملهبنویسن که من از graduate coordinator بپرسم در مورد فاندهای ممکن. فک نمیکنم کار درستی باشه بگم که استاد فلانی منو تشویق به اپلای کرده و ...
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره