صفحه 486 از 589 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلاممم
    graduate coordinator دانشکده در ج سوال من در مورد اپلیکشنم این رو گفته:
    Yes, and I can informally report that your chances of admission are looking very good. You should be receiving a formal follow-up in the next week or so.
    اون استادی که منو تشویق به اپلای کرده (با25 تاایمیل بینمون که اخریش روز اپلای بوده) بعد از دو بار ایمیل زدن ج نمیده. اما توی ایمیل گفته:
    We have funding available. If you are given admission, you will be funded.

به نظرتون استاده منظورش چه فاندی بوده؟؟ من دیگه روم نشده بود ازش بپرسم چون قبلش بهش گفته بودم فاند میخوام و اون جمله آبی رنگ رو بهم گفته بود.
    استاده الان ج نمیده (تنها چند روز از اپلای من میگذره). بسیار ممنون میشم اگهیه چملهبنویسن که من از graduate coordinator بپرسم در مورد فاندهای ممکن. فک نمیکنم کار درستی باشه بگم که استاد فلانی منو تشویق به اپلای کرده و ...
    سلام آقا استاده ج داد. و گفت که من حق ندارم که تصمیم کمیته رو زودتراز موعد بهت بگم. حالا میخوام اگه بشه کارام سریعتر پیگیری بشه و تکلیفم مشخص بشه. به نظرتون بده دوباره (یه دفه ازش پرسیده بودم و جواب بالا رو داده بود) از استاده بپرسم که فاند چجوریه چه فاندی قراره به من داده بشه و اینا.

<<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

ApplyAbroad Guru

سلام آقا استاده ج داد. و گفت که من حق ندارم که تصمیم کمیته رو زودتراز موعد بهت بگم. حالا میخوام اگه بشه کارام سریعتر پیگیری بشه و تکلیفم مشخص بشه. به نظرتون بده دوباره (یه دفه ازش پرسیده بودم و جواب بالا رو داده بود) از استاده بپرسم که فاند چجوریه چه فاندی قراره به من داده بشه و اینا.

وقتی که گفته فاند به شما داده میشه و گفته که دیگه سوال نکنید این سوال شما بیمورد است. صبر کنید نامه پذیرش و فاندتون بیاد. اگر میخواهید پیگیری کنید فقط با منشی تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید و مزاحم استاد نشوید.

Junior Member

سلام
    ارسال برای بار سوم

من می خام تازه مکاتبه با اساتید رو الان شروع کنم.
    لطفا نظرتان را در مورد متن زیر برای مکاتبه اول بگین. با تشکر

Dear Dr. xxxxxxx

I would like to express my interest to apply for PHD program at xxxxx. I have found noticeable affinity among my research interests with your team in Institute for xxxx especially in the area of xxxxx, so I am really eager to continue my studies under your supervision in xxxxxx.

I have worked on xxxxx and have published a Journal paper entitled “sssss” in journal of sssss.

If I want to summarize my CV, it will be the following:
    B.sc: Computer Engineering; xxxxxx GPA: 3.39/4 (Rank 1)
    M.sc: IT-Computer Networks, ssss, GPA: 3.67/4 (Rank 2)
    IELTS: 6.5, Jan 2016
    Research interests: sssss.

I enclosed my CV for more details.
    Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.
    Yours sincerely
    Hxxxxx

سلاممم مجدد
    ببخشید میخوام دانشجوهای ایرانی یه دانشگارو پیدا کنم میتونم این ایمیل رو به مسئول اینترنشنال دانشگاه بزنم؟
    Would you please give me the contact information of any Iranian graduate student studying there at X.

ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

ApplyAbroad Guru

سلاممم مجدد
    ببخشید میخوام دانشجوهای ایرانی یه دانشگارو پیدا کنم میتونم این ایمیل رو به مسئول اینترنشنال دانشگاه بزنم؟
    Would you please give me the contact information of any Iranian graduate student studying there at X.

ممنون
    قانونا اجازه ندارند آدرس ایمیل دانشجوها را به شما بدهند مگر اینکه اول ازشون اجازه بگیرند.
    خودتوون میتونید گوگل کنید و پیدا کنید یا اینکه ببینید دانشگاه موردنظرتون انجمن دانشجویان ایرانی داره یا نه.

Junior Member

سلام من دانشجوی دکتری هستم میخوام برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    به یک استادی در امریکا ایمیل زدم. ایشون به من گفتن کی و چه مدتی میخواهید برای فرصت بیایید.
    چه مدتی تقریبا پروسه گرفتن کمک هزینه وزارت علوم و گرفتن ویزا برای امریکا طول میکشه؟ به نظرتون ایمیل زیر خوب هست؟

Dear Dr. XXX,
    I would like to appreciate your kindly response and reviewing my C.V as well.
    I can come as a visiting researcher from September 1st 2016 for a period of 6 months which can be extended to 9 months.
    I really hope I can get the chance to work under your supervision.
    Best Regards,

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaranm نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دکتری هستم میخوام برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    به یک استادی در امریکا ایمیل زدم. ایشون به من گفتن کی و چه مدتی میخواهید برای فرصت بیایید.
    چه مدتی تقریبا پروسه گرفتن کمک هزینه وزارت علوم و گرفتن ویزا برای امریکا طول میکشه؟ به نظرتون ایمیل زیر خوب هست؟

Dear Dr. XXX,
    I would like to appreciate your kindly response and reviewing my C.V as well.
    I can come as a visiting researcher from September 1st 2016 for a period of 6 months which can be extended to 9 months.
    I really hope I can get the chance to work under your supervision.
    Best Regards,
    سلام
    من تا اینجا که میدونم یه مقداری از هزینه رو وزارت علوم میده. تقریبا نصف هزینه هاتون میشه. بقیه ش با خودتونه.
    البته اونم باید برید ببینید دانشگاهتون ظرفیتش رو داره بهتون این کمک هزینه رو بده یا نه!
    فرایندش زیاد طول نمیکشه.. کارای دانشگاهی امریکا که باید ردیف شه حدود یک ماهه کامل انجام میشه. توی ایران هم بستگی به دانشگاه داره که کی سهمیه خودش رو از وزارت علوم میگیره! اینو باید برید بپرسید.
    کارهای ویزا هم بستگی به اینکه چه زمانی از سال بخواید مراحلش رو انجام بدید داره. ولی اونم حدود همون یک ماه طول میکشه.
    نگران زمانش نباشید. وقتی به شما ویزای 6ماهه بدن. بازه زمانیش از زمانی شروع میشه که شما وارد خاک امریکا میشید! اینجوری نیست که بگن حتما باید اول سپتامبر میومدی! نگرانی اونش رو نداشته باشید. هر وقت بری تا 6ماه میتونی بمونی.

Junior Member

دوستان میشه نظرتون رو در مورد این ایمیل بدین. ممنونم

My name is Mojtaba Zarea, and I Graduated in Master of technology in biotechnology at centre for Science and technology at Jawaharlal Nehru Technological University, Hyderabad, India during July 2011 till March 2014. My area study has been on "Molecular biology, Tissue Culture, biotechnology, Gene Silencing, cancer biology and Therapeutics. I conducted my thesis on XXX.
    In the long run, I want to be an entrepreneur and make a positive impact on the world. For realizing my dream, my plan is getting a PhD degree from a renowned university like yours and gain more depth in various subjects related to XXX.
    I identify your research is with quality and innovation and I believe that I have a combination of experience and enthusiasm that will make a contribution to your research activities. I am highly interested in obtaining a position of PhD Research Fellowship in your research team.

I look forward to your response, and I appreciate your time and consideration.

Kindly find my CV, cover Letter and all needed documents in the attached file.

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه توی کانادا پذیرش دارم و ویزا هم برام اومده..ولی چون همسرم یه شهر دیگه هست میخاستم برای دانشگاه اون شهر اقدام کنم به نظرتون توی نامه به استادا بگم ویزا و پذیرش دارم؟ و هم اینکه بگم خانمم توی اون شهر درس میخونه و من باید پیشش باشم...اگر میشه راهنمایی بفرمایید

Junior Member

با سلام،

دوستان من یه سوال کلی در مورد ایمیل زدن به اساتید دارم:

آیا فایده ای داره وقتی تو زمینه یه استاد ریسرچ انجام ندادی بهش ایمیل بزنی؟ (این سوالو به خاطر این میپرسم چون خودم هیچ مقاله چاپ شده ای ندارم (البته یه کنفرانس دارم که به زمینه ای که الان علاقه دارم ربطی نداره) و فقط یه کار تموم شده دارم که ادوایزرم میخواد اقدام کنه برای چاپش و حدسم اینه که شاید کسی اون رو به عنوان publication حساب نکنه!)
    در کل منظظورم اینه که در این مورد باید وقتی به یه استاد ایمیل میزنم چی بگم؟ آیا اصلا فایده ای داره که وقتی در زمینه استادی کار نکردی، بهش ایمیل بزنی و فقط به زمینش ابراز علاقه مندی کنی؟(ضمن اینکه رزومه ات رو هم اتچ کنی)

ممنون از راهنماییتون