صفحه 49 از 589 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

مرسی دوستان از گوشزدتون، میشه کمکم کنید تا یک متن بسازم که شاید نتیجه بگیرم؟ ممنونم ازتون
    راستی دوست عزیز خاطرم رفت که بگم من فقط ایمیلهامو به اساتیدی میزنم که field of interest اونها Solar Energy هستش، بنابراین عنوان ایمیلی که براشون میذارم به شرح زیره.
    Interested in doing research on Solar Energy as ph.d student
    بنابراین از نظر اینکه استاد میدونه من زمینه کاریشو میدونم مشکلی نباشه دیگه ها؟
    بازهم من منتظر لطفتون هستم که راهنماییم کنید lvsd

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.بنده برای ارسال به ایمیل به اساتید فقط به منظور پذیرش(بدون فاند)راهنمایی می خواهم(پذیرش برای مقطع ارشد)و اینکه بهشون بگم خودم هزینه ها را تقبل می کنم و فقط در پذیرش ازشون کمک می خواهم.من هر چی فکر می کنم نمی تونم انگلیسی و جمله بندی رو انجام بدم که بهشون چی بگم.ممنون می شم اگه راهنمایی بکنید

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.بنده برای ارسال به ایمیل به اساتید فقط به منظور پذیرش(بدون فاند)راهنمایی می خواهم(پذیرش برای مقطع ارشد)و اینکه بهشون بگم خودم هزینه ها را تقبل می کنم و فقط در پذیرش ازشون کمک می خواهم.من هر چی فکر می کنم نمی تونم انگلیسی و جمله بندی رو انجام بدم که بهشون چی بگم.ممنون می شم اگه راهنمایی بکنید
    If you want to self-fund your studies you can apply for a MEng which doesn't need a supervisor.
    there is always a chance of switching to MSc after getting to the university
    but if you insist for any reason you may write
    I wan to know if I can join your research group considering that I can self-fund my studies
    or I can financially support my studies
    professor in top universities usually don't accept such applications as they usually don't have financial problems and only looking for good students
    and some profs in low ranked univs may not accept it because of some past problems with self-funded students
    anyway you can try
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

مرسی دوستان از گوشزدتون، میشه کمکم کنید تا یک متن بسازم که شاید نتیجه بگیرم؟ ممنونم ازتون
    راستی دوست عزیز خاطرم رفت که بگم من فقط ایمیلهامو به اساتیدی میزنم که field of interest اونها Solar Energy هستش، بنابراین عنوان ایمیلی که براشون میذارم به شرح زیره.
    Interested in doing research on Solar Energy as ph.d student
    بنابراین از نظر اینکه استاد میدونه من زمینه کاریشو میدونم مشکلی نباشه دیگه ها؟
    بازهم من منتظر لطفتون هستم که راهنماییم کنید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام بچه ها. می تونید در مورد این که از یه استاد چه طور بخواییم سوپروایرز بشه و کمک کنه تا این که حداقل اگر خودش فاند نداره دانشگاه پذیرش به ما بده و ما از دانشگاه فاند بگیریم؟
    اصلا این فرآیند چه طوریه از نظر اداری؟ یعنی مثلا استاده چی کار می تونه بکنه اگر فاند نداره.

یه سوال دیگه این که می تونید راهنمایی کنید مثلا چه جملات محترمانه ای در این خصوص می شه براش نوشت تا درک کنه چی ازش می خواییم؟ چه طوری بنویسیم که پاچه خواری نشه ولی منظورمو نو بفهمه و اگر از رزومه خوشش اومده و خودش پول نداره حداقل دانشگاه بهمون پول بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

سلام دوستان من این ایمیل رو از استادی دریافت کردم
    ایشون گفتن که فعلا در زمینه مورد علاقه من فاند ندارن اما مشابه اون دارن
    من میخوام نسبت به کار کردن با ایشون در زمینه ای که گفتن ابراز علاقه کنم
    ایشون نظرشون مثبته
    من میخوام جوابشو اینجوری بنویسم

Dear Professor xy :

I would like to say "THANK YOU" for your response and consideration of my resume.You have given me some good advise, it is greatly appreciated. I have read some papres about ... scinse I received your email, and I would interested in your Joint Doctoral Program in .... As I will have taken the IELTS on November and GRE on October I will send my application materials on December and I will inform you. I would like to know are there any steps I need to take in the meantime
    Thank you very much for your time and your attention. I look forward to hearing from you.

Regards
    my nam

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sam26 نمایش پست ها
    سلام دوستان من این ایمیل رو از استادی دریافت کردم
    ایشون گفتن که فعلا در زمینه مورد علاقه من فاند ندارن اما مشابه اون دارن
    من میخوام نسبت به کار کردن با ایشون در زمینه ای که گفتن ابراز علاقه کنم
    ایشون نظرشون مثبته
    من میخوام جوابشو اینجوری بنویسم

Dear Professor xy :

I would like to say "THANK YOU" for your response and consideration of my resume.You have given me some good advise, it is greatly appreciated. I have read some papres about ... scinse I received your email, and I would interested in your Joint Doctoral Program in .... As I will have taken the IELTS on November and GRE on October I will send my application materials on December and I will inform you. I would like to know are there any steps I need to take in the meantime
    Thank you very much for your time and your attention. I look forward to hearing from you.

Regards
    my nam
    یک چند تایی غلط املایی هست، مثل scinse.
    چرا thank you رو گذاشتی تو نقل قول؟
    اگه بگی i would like to thank you یا اصلا Thank you for... کافیه و به نظرم بهتره.
    good advise داده واقعا؟ اگر نداده، نگو.
    فکر کنم نیازی نیست بگی که مقاله خوندی، همین که بگی I am interested in .... کافیه.
    فکر کنم ielts نیازی به the نداره، یا اینکه بگو the ielts test.
    will have taken the test اشتباه به نظر می رسه. مثلا بگو i will take the test.
    اصلا نیازی نیست بگی کی امتحان می دی. مثلا بگو my ielts and gre scores will be ready in in december, یا i plan to submit my application in december یا همچین چیزی، کافیه و بهتره.
    I would like to know are there any steps I need to take in the meantime به نظرم کاربردی نداره. معنی دار نیست که قبلش کاری شروع کنی یا استاد بهت بگه کاری بکنی.

به نظرم می شه بهتر نوشت، اما همین هم می تونه خوب باشه.

سلام دوستان، یکی از اساتید جواب ایمیل منو به این نحو داده که من توی زمینه کار شما فعالیت نمیکنم اما در گروه ما چرا،من مساله سما رو توی گروهمون مطرح میکنم. به نظرتون چی براش بنویسم؟

ApplyAbroad Hero

دوستان، یکی از استادا اینجوری جوابمو داده:
    Hello, You have a good Cv. However, I do not have resources to support your research at this moment. Contact me in November 2012. Thank you
    میخوام ازش بپرسم منظورت November 2011 هست یا نه؟ اخه 2012 بعیده! یه جوری بپرسم برنخوره بهش...یکی میتونه کمک کنه چی بنویسم؟(البته به انگلیسی کمک کنه) مرسی

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان، یکی از استادا اینجوری جوابمو داده:
    Hello, You have a good Cv. However, I do not have resources to support your research at this moment. Contact me in November 2012. Thank you
    میخوام ازش بپرسم منظورت November 2011 هست یا نه؟ اخه 2012 بعیده! یه جوری بپرسم برنخوره بهش...یکی میتونه کمک کنه چی بنویسم؟(البته به انگلیسی کمک کنه) مرسی
    این رو یک جای دیگه ای هم نوشته بودی، نه؟ اینجوری که دو جا می نویسی آدم گیج می شه، فکر می کنه زمان به عقب برگشته و رفته به چند دقیقه قبل D:

اون یکی جا که نوشته بودی نظرم رو نوشتم.