صفحه 490 از 589 نخستنخست ... 390440480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,891 تا 4,900 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ایمیل زدن به استاد و فرستادن رزومه باید حتمن همه نمره هامون (به جهت معدل) حاضر باشه؟
    من ترم 8 رو تموم کردم اما برای تابستون یه درس معرفی به استاد و پروژه و کار اموزی دارم
    خیر نیازی نیست. استادها معمولا ریزنمرات شما رو نمیخوان و موقع اپلای باید به همراه مابقی مدارک بفرستید. الان شما فقط باید ببینید استاد فاند داره و دانشجو میگیره یا نه.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پس من تنها چیزی باید اماده کنم رزومه و سی وی هستش؟ تا به حال هرچی انجام دادم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    پس من تنها چیزی باید اماده کنم رزومه و سی وی هستش؟ تا به حال هرچی انجام دادم؟
    دوست عزیز

شما رزومه تون رو اماده میکنید اول (میتونید به فروم رزومه هم توی همین اپلای ابرود مراجعه کنید و نحوه اماده سازی رزومه رو ببینید و با رزومه دوستان دیگه و استایل اون اشنا بشید)
    بعدش میگردید و استاد هایی که در زمینه کاری شما کار کردن و تیمشون دانشجو میگیره و اون دانشگاه هم جزو دانشگاه های هدف شما هست رو پیدا میکنید و بهشون ایمیل میزنید و علاقه مندی خودتون رو به کار ایشون اعلام میکنید
    (متن ایمیل و استایل ایمیل و نحوه ایمیل زدن هم میتونید توی فروم مربوطه باز توی همین سایت پیگیری کنید و از تجربیات دوستان استفاده کنید )

بعد ازین داستان ها استاد رزومه شما رو میبینه و در صورتی که رضایتش جلب بشه و به رزومه و استایل کاری شما علاقه مند باشه جوابتون رو میده توی این مرحله استاد ممکنه ریز نمراتتون رو بخواد (البته همه استاد ها نمیخوان ولی بعضی هاشون میخوان) که خب توی این مرحله نیازی نیست که ریز نمراتتون افیشیال باشه و شما ریز نمراتتون رو تا همینجایی که دارید از دانشگاه میگیرید و یه ترجمه با مهر مترجم میکنید و برای استاد مربوطه میفرستید (عرض کردم خیلی وقت ها استاد از شما ریز نمرات رو نمیخواد و همون رزومه تون رو بررسی میکنه فقط بنابراین حرفم کلیه)

در نهایت برای اپلای رسمی و نهاییتون ریز نمرات افیشیالتون لازم میشه که تا اونموقع ایشالا شما هم درس هاتون تموم شده و ریز نمراتتون کامل خواهد بود. بنابراین نگرانش نباشید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام دوستان
    بنده دانشجو دکتری هستم و می خواهم برای گذرادن دوره تحقیقاتی خارج اقدام نماییم. آیا دوره ای به اسم تحقیقات research برای دانشگاه های خارج از کشور تعریف شده است؟
    استاتید چندین دانشگاه که تقریبا زمینه مشابهی با من دارند را از طریق سایت دانشگاه ها به دست آورده ام! نگرانم، نمی دانم مراحل بعدی باید چگونه عمل کنم؟ آیا دوره تحقیقاتی دکتری که ۶ ماهه باشد برای آنها وجود دارد؟
    دقیقا چه چیزی را باید مطرح کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دانشجو دکتری هستم و می خواهم برای گذرادن دوره تحقیقاتی خارج اقدام نماییم. آیا دوره ای به اسم تحقیقات research برای دانشگاه های خارج از کشور تعریف شده است؟
    استاتید چندین دانشگاه که تقریبا زمینه مشابهی با من دارند را از طریق سایت دانشگاه ها به دست آورده ام! نگرانم، نمی دانم مراحل بعدی باید چگونه عمل کنم؟ آیا دوره تحقیقاتی دکتری که ۶ ماهه باشد برای آنها وجود دارد؟
    دقیقا چه چیزی را باید مطرح کنم؟

دوست عزیز
    شما به فروم " فرصت مطالعاتی "توی همین سایت مراجعه کنید
    اونجا دوستان راهنماییتون میکنن

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sedaghatdoost نمایش پست ها
    سلام متن ایمیلی که من برای استادا فرستاده بودم رو در زیر می نویسم. بازخورد استادا به این متن خیلی خوب بود برای اینکه نوشته بودم کارای شما رو خوندم و مخصوصا از یک مقاله شما خیلی خوشم اومده.
    Dear Professor X,
    I have completed my M.Sc. in the University of Tehran working mainly on Y. During my M.Sc., I have followed your papers and applied some of their results in my thesis specially your recent publication which is about Z. I have done some related works and I have published some of them.
    I am very eager to know your opinion regarding my case in applying to your department for fall 2016 semester. Joining the graduate program at Pennsylvania State University and working under your supervision, gives me a great chance to work and focus on practical areas in this field. Brief information of mine is mentioned below and the complete CV is attached. If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer.
    با تشکر از شما
    تقریبا فرمت متن شما را برای یک نامه دارم استفاده می کنم. یک سئوال درباره اون آخر که نوشته اید "Brief information of mine is mentioned below" :
    بعد از اسم و فامیل در انتهای ایمیل چی باید بنویسم که brief information محسوب بشه. ضمنا CV را هم دارم ضمیمه می کنم که مشخصات کامل من مثل سال تولد، ایمیل، رشته تحصیلی و ... را دارد.

سلام دوستان
    بنده تقریباً یک هفته ای میشه که با استادی واسه اولین بار تماس گرفتم. تا الان که خبری نشده و جوابی از طرف ایشون نشنیدم. می خواستم بدونم اصولاً چه قدر باید منتظر جوابشون بود و اگه نظرش رو نتونسته باشم جلب کنم، کلاً ایمیل نمیدن یا ایمیل میدن و میگن که مثلاً متاسفانه درخواست شما مقدور نیست یا هر چیز دیگه ای(منظورم اینه که در هر صورت جواب ایمیل رو میدن یا نه، حتی اگه نظرشون منفی باشه)؟
    سپــــــاس

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده تقریباً یک هفته ای میشه که با استادی واسه اولین بار تماس گرفتم. تا الان که خبری نشده و جوابی از طرف ایشون نشنیدم. می خواستم بدونم اصولاً چه قدر باید منتظر جوابشون بود و اگه نظرش رو نتونسته باشم جلب کنم، کلاً ایمیل نمیدن یا ایمیل میدن و میگن که مثلاً متاسفانه درخواست شما مقدور نیست یا هر چیز دیگه ای(منظورم اینه که در هر صورت جواب ایمیل رو میدن یا نه، حتی اگه نظرشون منفی باشه)؟
    سپــــــاس
    سلام
    همه ي حالتها ممكنه
    ممكنه فوري ايميل بده بگه خوبه و ok بده. ممكنه بعد از دو ماه جواب بده و اتفاقا از همه ي كيس هاي ديگه هم بهتر جواب بده، ممكنه اصن جواب نده، و ممكنه جواب بده بگه نميتونه با شما همكاري كنه
    بنابراين اقدام هوشمندانه براي يك دانشجو اينه كه همه ي تخم مرغهاش رو تو سبد يك استاد نچينه تا زمانش از دست بره
    بعضا بچه ها در طي اپلاي به بيش از ٤٠، ٥٠ استاد ايميل ميزنن تا نهايتا در طي زمان به گزينه هاي نهايي برسن. البته اين به موضوع كاري شما و تعداد اساتيد موجود در اين حوزه در كل دنيا يا اون كشور خاص برميگرده. فقط اينكه اصولا نبايد به دو استاد از يك دپارتمان هم زمان ايميل بزنيد.
    یا حق ...

Junior Member sima_saba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Animal Developmental Biology, kharazmi university

سلام
    برای ایمیل زدن به اساتید من یکم گیج شدم. چطور هم خیلی خلاصه باشه و هم اطلاعات کافی و علاقه هام گفته بشه؟! طوری که استاد خوشش بیاد
    در ضمن من حتما دنبال دکتری فول فاند هستم. تو ایمیل دوم بهتره مساله فاند رو مطرح کنم؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_saba نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل زدن به اساتید من یکم گیج شدم. چطور هم خیلی خلاصه باشه و هم اطلاعات کافی و علاقه هام گفته بشه؟! طوری که استاد خوشش بیاد
    در ضمن من حتما دنبال دکتری فول فاند هستم. تو ایمیل دوم بهتره مساله فاند رو مطرح کنم؟
    سلام.
    بهتره متن ایمیلی که می زنید کوتاه و مختصر باشه (در حد 2-3 خط) و ابراز علاقه کنید برای join شدن تو تیم تحقیقاتیش.
    اگه دنباله دانشجو باشه حتما رزومتون رو می خونه و اگه خوشش اومد جواب میده. (رزومه و مقاله هاتونم ضمیمه کنید).
    کسی که به استاد ایمیل می زنه دنباله پول هستش و این خودش جا افتادس واسه اساتید.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H