صفحه 491 از 589 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان...مگه تماس با اساتید به منظور این نیست که خب دنبال فاند هستیم؟یکی از اساتیدی که به من جواب دادن، بهم یه لینک دادن که جزئیات کارها رو اونجا ببینم و از اونجا اقدام کنم، توی این لینک میگه که فاند تعلق نمیگیره و یا اگه بگیره از طریق یه سری موسسات مرتبط تو زمینه دکترام...الان من نمیدونم که توی میل باید قضیه فاندو مطرح کنم یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1899 نمایش پست ها
    سلام دوستان...مگه تماس با اساتید به منظور این نیست که خب دنبال فاند هستیم؟یکی از اساتیدی که به من جواب دادن، بهم یه لینک دادن که جزئیات کارها رو اونجا ببینم و از اونجا اقدام کنم، توی این لینک میگه که فاند تعلق نمیگیره و یا اگه بگیره از طریق یه سری موسسات مرتبط تو زمینه دکترام...الان من نمیدونم که توی میل باید قضیه فاندو مطرح کنم یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    لابد در این دانشکده و رشته ای که اقدام کرده اید استادها فاندی ندارند و تامین مالی از طرف موسسات خارج از دانشگاه باید انجام بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_saba نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل زدن به اساتید من یکم گیج شدم. چطور هم خیلی خلاصه باشه و هم اطلاعات کافی و علاقه هام گفته بشه؟! طوری که استاد خوشش بیاد
    در ضمن من حتما دنبال دکتری فول فاند هستم. تو ایمیل دوم بهتره مساله فاند رو مطرح کنم؟
    This is template that I used for my contact to profs. hope it be useful.
    By the way, you don't need to mention funding issue in your email. They know you are looking for funding.

Dear Prof. ….
    My name is … and I have my M.Sc. in Mechanical Engineering from Isfahan Univ. of Tech, which is among top 10 universities nationwide. I also collaborated with university of … during my Master’s thesis. Since I am going to apply to your department, I was wondering if there is any opening in your research group.
    I have research experiences in the areas of “Microscale mixing enhancement by spatiotemporal orbits” and “Laminar mixing enhancement by pulsating flow”. I am familiar with Microfluidics as my graduate course of “Microflows and Nanoflows". Also, I have published 6 journal and conference papers during my master and still working to publish more. I was ranked in the top 4% in the M.Sc. nationwide university entrance exam, besides holding the total scores of 104/120 on the TOEFL iBT. My CV is attached to this message as well.
    I would be pleased if you could consider my case. Should you need any other information, I will be happy to provide all in details. Thank you for your time and consideration. I am looking to forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours truly,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1899 نمایش پست ها
    He/she sent you probably a template email. So, I don't see any point in replying that email!!!
    trust the emails that are not template!!
    Good luck

سلام
    میخواستم از اساتید خواهش کنم نامه ی بنده را بخونن و ایراداتشو بگیرن و پیشنهاداتشونو بدن. ممنون

Dear professor
    My name is ….. and i am a prospective PhD student in the area of ….., my research interests and previous experience is very well in line with your work. I have research experience in synthesis of nano-structures (……); I have expertise in interpretation of ………. techniques such as: ……. and have worked with a …….. with an online GC. The summary of my M.Sc. thesis has recently become online with the title of “…………………….” in the …… journal of ……
    I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your research team.
    I am looking forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Sincearly.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    تقریبا فرمت متن شما را برای یک نامه دارم استفاده می کنم. یک سئوال درباره اون آخر که نوشته اید "Brief information of mine is mentioned below" :
    بعد از اسم و فامیل در انتهای ایمیل چی باید بنویسم که brief information محسوب بشه. ضمنا CV را هم دارم ضمیمه می کنم که مشخصات کامل من مثل سال تولد، ایمیل، رشته تحصیلی و ... را دارد.
    این چیزی رو که میگم جنبه کلی نداره اما من شخصا اینا رو نوشتم:
    نمره تافل (داشتم)
    تاریخی که می خوام امتحان GRE بدم
    نام پایگاه هایی که در اونا مقاله داشتم (مثلا من 1 مقاله در Elsevier و 2 مقاله در ASCE داشتم)
    در آخر هم GPA

Junior Member s2015 آواتار ها

سلام بچه ها
    دوستان باتجربه فروم میشه لطفا راهنمایی کنند

من از یه دانشگاه اکسپت گرفتم ، ولی هنوز ایمیل فاند بهم داده نشده

چند هفته پیش استادی که باهاش مرتبط بودم و ایرانی هم هست گفت که نتایج فاند توی هفته های آینده نهایی میشه

الان نزدیک به 1 ماه شده میخوام بهش ایمیل بزنم که بگم برای I20 دانشگاه تا 2 هفته دیگه بیشتر وقت نداده و کی نتایج به من داده میشه و....

حالا نمی دونم اینو چطور بگم که هم محترمانه باشه و هم خوب
    و اینکه من به این ترم نمی رسم احتمالا رو هم ازش بپرسم؟ که دیفر میشه چی میشه؟

میشه لطفا متن رو هم انگلیسی بگین . خودم تصحیح میکنم حدودیش رو هم بدونم . اینکه محترمانه باشه ولی رسمی نه

Junior Member

سلام دوستان من از یک استاد توی آمریکا و یکی توی کانادا جواب گرفتم اما هیچکدوم موضوع فاند رو مطرح نکردن
    استاد امریکا بهم گفت که اپلای کن و خوشحالم که از برنامه تحقیقاتیم خوشت اومده یعنی منظورش چیه؟ بهم فاند میده یا موضوع رو باهاش مطرح کنم؟
    استاد کانادا هم گفت ما زبونمون فرانسویه اما شما فرانسه بلد نیستی و ... ولی گفت خوشحال میشم سوالی داشتی باز بهم ایمیل بزنی. بهش بگم موضوع فاند و این که فرانسه یاد میگیرم تو مدت باقیمانده؟
    چجوری موضوع فاندو مطرح کنم باهاشون
    من تو ایمیلم گفته بودم ک دوست دارم تو تیم تحقیقاتیشون باشم

Senior Member

سلام دوستان
    من میخوام ایمیل بدم به استادم و درخواست نامه late arrival کنم به دلیل اینکه تاریخ move in من به خونه ام 1 هفته بعد از تاریخ I-20 هستش
    خودم یه چیزی تو ذهنم هست بنویسم اما خواستم ببینم که دوستان متن آماده و پیشنهادی دارن که من محترمانه مطرح کنم این مساله رو. مرسی

Junior Member

سلام خدمت یکایک.....

من قصد دارم دوباره برای مستر اپلای کنم.... رشتم مخابرات سیستم هست و دانشجوی شریف هستم.... قصد دارم این دفعه CS اپلای کنم با گرایش هوش یا شبکه...... یک چیزی که منو نگران می‌کنه تغییر رشته است....اگر چه تزم به هر دو تا گرایش تا حدودی مربوط می‌شد البته خیلی کم.....الان که می‌خوام ایمیل بزنم نمی‌دونم چه طور استاد متقاعد کنم که خیلی motivated هستم برای تغییر رشته.... اصلن اگه دلیل این کار رو ازم پرسید چی بگم.... لطف می کنید کمکم کنید....