صفحه 493 از 589 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام دیگ کم کم ایمیل زدن به اساتید شروع کنم و فقط هم به اونایی که زمینه کاریشون به research interest م نزدیکه رزومه ام بفرستم . چه مواردی رو باید در ایمیلم بیارم تا استاد ایمیل بخونه و در کل حدود چند خط باشه ؟ ایمیل باید قالب خاصی داشته باشه ؟؟
    با تشکر
    سلام
    یک یا نهایتا دو پاراگراف
    توضیح درباره زمینه کاری خودتون (مثلا با تاکید بر پایان نامه) و اینکه چرا این استاد و انتخاب کردین (با تاکید بر مقالات و اینترست های استاد) و اینکه میخواین رو چه موضوعی کار کنید و چرا؟
    رزومه هم پیوست بشه
    به دو استاد از یک دپارتمان هم ترجیحا همزمان ایمیل نزنید تا وقتی که خدانکرده جواب منفی از یکی گرفتید سپس به بعدی بزنید
    اگر اساتید متعدد از دانشگاه های مختلف در نظر دارید به همه ایمیل بزنید و زمان را از دست ندین. مثلا من خودم به بیش از 30 یا 40 استاد شاید ایمیل زدم که نهایتا با 7، 8 تا به جمع بندی نهایی رسیدم
    یا حق ...

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    یک یا نهایتا دو پاراگراف
    توضیح درباره زمینه کاری خودتون (مثلا با تاکید بر پایان نامه) و اینکه چرا این استاد و انتخاب کردین (با تاکید بر مقالات و اینترست های استاد) و اینکه میخواین رو چه موضوعی کار کنید و چرا؟
    رزومه هم پیوست بشه
    به دو استاد از یک دپارتمان هم ترجیحا همزمان ایمیل نزنید تا وقتی که خدانکرده جواب منفی از یکی گرفتید سپس به بعدی بزنید
    اگر اساتید متعدد از دانشگاه های مختلف در نظر دارید به همه ایمیل بزنید و زمان را از دست ندین. مثلا من خودم به بیش از 30 یا 40 استاد شاید ایمیل زدم که نهایتا با 7، 8 تا به جمع بندی نهایی رسیدم

سلام
    ممنون از پاسختون
    بله دقیقا همین کار میخوام انجام بدم اساتید مختلف در دانشگاه های مختلف رو همزمان ایمیل میزنم ( از هر دانشگاه دو یا سه استاد در نظر دارم )ولی اساتید داخل یک دانشکده رو با یه هفته تاخیر در صورت جواب ندادن یکی ایمیل میزنم. متاسفانه مقاله ندارم ولی چطور بگم که به کارشون علاقه دارم؟؟؟ میخوام برای مستر اپلای کنم
    با تشکر

Junior Member

سلام.من ارشد ادبیات انگلیسی هستم و مقیم کانادا. یک مقاله ماخوذ چاپ شده از پایان نامه دارم و یکی در همایش بین المللی دانشگاه تهران که ارایه دادم.یکی هم دارم ویراستاری میکنم واسه همایش داخل ایران (چون مخصوص این همایش مقاله نوشتم و تاریخش تمدید شد دارم تصحیحش میکنم). در ضمن در مورد موضوعات مورد علاقه م دارم مطالعه میکنم و امیدوارم نتایجش رو بتونم به صورت مقاله در بیارم.میخواستم سال دیگه برای دکترای دانشگاه تورنتو اقدام کنم اما بعضی از دوستان میگن امسال رو هم از دست نده.خودم یکم واسه اینکه تعداد مقالاتم کمه میترسم ناامید بشم.به نظرتون امسال اپلای کنم یا سال بعد؟ و اینکه به اساتید مورد نظر ایمیل بزنم واسه موضوعی که دوست دارم کار کنم واسه دکترا یا بگم دوست دارم باهاتون مقاله کار کنم؟ راستش من خیلی سردرگمم که اصلا تو ایمیل چی بنویسم و چجوری شروع کنم. اگه نظری دارین ممنون میشم منو مطلع کنین.سپاس

سلام..ممنون میشم دوستانی که معماری خوندن راهنماییم کنن...لازمه زمانی که میل میزنیم به اساتید برا ی دکترا، همراه سی وی، پورتفولیو رو هم بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1899 نمایش پست ها
    سلام..ممنون میشم دوستانی که معماری خوندن راهنماییم کنن...لازمه زمانی که میل میزنیم به اساتید برا ی دکترا، همراه سی وی، پورتفولیو رو هم
    بفرستیم؟
    It is always appreciated to send your CV, related publications and any research proposals together with your email. You must be able to sell yourself and this way your inquiry looks more serious

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک مقاله به زبان فارسیدر یک کنفرانس بین المللی در ایران دارم. مدرک اثبات ارائه این مقاله چی هست؟ من در حال حاضر فقط مقاله با سربرگ و شماره کد اختصاص داده شده رو دارم که یک فایل PDF هست. این کفایت میکنه؟ آخه زبانش فارسی هست

No worries at all because it's very unlikely (but might happen) someone asking you to prove your statements on your CV. Although it's unlikely, you must be honest not to lie

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک مقاله به زبان فارسیدر یک کنفرانس بین المللی در ایران دارم. مدرک اثبات ارائه این مقاله چی هست؟ من در حال حاضر فقط مقاله با سربرگ و شماره کد اختصاص داده شده رو دارم که یک فایل PDF هست. این کفایت میکنه؟ آخه زبانش فارسی هست
    شما آخر عنوان مقالتون یه پرانتز باز کنین بنویسین (in persian), کسی هم مدرک خواست (که نمیخاد) مقالتون رو براش میتونین بفرستین
    اما در هر حال چکیده ای از مقاله به زبان انگلیسی تهیه بفرمایین.

HAGO

نقل قول نوشته اصلی توسط rojano نمایش پست ها
    سلام.من ارشد ادبیات انگلیسی هستم و مقیم کانادا. یک مقاله ماخوذ چاپ شده از پایان نامه دارم و یکی در همایش بین المللی دانشگاه تهران که ارایه دادم.یکی هم دارم ویراستاری میکنم واسه همایش داخل ایران (چون مخصوص این همایش مقاله نوشتم و تاریخش تمدید شد دارم تصحیحش میکنم). در ضمن در مورد موضوعات مورد علاقه م دارم مطالعه میکنم و امیدوارم نتایجش رو بتونم به صورت مقاله در بیارم.میخواستم سال دیگه برای دکترای دانشگاه تورنتو اقدام کنم اما بعضی از دوستان میگن امسال رو هم از دست نده.خودم یکم واسه اینکه تعداد مقالاتم کمه میترسم ناامید بشم.به نظرتون امسال اپلای کنم یا سال بعد؟ و اینکه به اساتید مورد نظر ایمیل بزنم واسه موضوعی که دوست دارم کار کنم واسه دکترا یا بگم دوست دارم باهاتون مقاله کار کنم؟ راستش من خیلی سردرگمم که اصلا تو ایمیل چی بنویسم و چجوری شروع کنم. اگه نظری دارین ممنون میشم منو مطلع کنین.سپاس
    شما با امسال اپلای کردن ممکنه چیزی بدست نیارین ولی مطمئنا چیزی رو از دست نمیدین,
    اگر مقیم کانادا هستین میتونین حضورا برین با اساتید اونجا صحبت کنین ... و واکنش اونها کلید سوال شما خواهد بود!

HAGO

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام.
    اگر تو ایمیل و رزومه موارد زیر را بنویسیم چه مشکلی پیش می آید ؟
    - رتبه ی دوم کلاس باشم و بنویسم رتبه ی اول هستم، آیا استاد یا دانشکده می تواند بفهمد؟
    - هنوز آزمون های اصلی زبان را ندادم ولی در آزمون های آزمایشی زبان نمره ی بسیار بالا دارم(مثلا همیشه تافل آزمایشی 100 و آیلتس 8 می شوم)، در ایمیل و رزومه نمره ی زبان را بنویسم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام.
    اگر تو ایمیل و رزومه موارد زیر را بنویسیم چه مشکلی پیش می آید ؟
    - رتبه ی دوم کلاس باشم و بنویسم رتبه ی اول هستم، آیا استاد یا دانشکده می تواند بفهمد؟
    - هنوز آزمون های اصلی زبان را ندادم ولی در آزمون های آزمایشی زبان نمره ی بسیار بالا دارم(مثلا همیشه تافل آزمایشی 100 و آیلتس 8 می شوم)، در ایمیل و رزومه نمره ی زبان را بنویسم.
    مشکل دروغگویی و عدم صداقت.