صفحه 494 از 589 نخستنخست ... 394444484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,931 تا 4,940 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مشکل دروغگویی و عدم صداقت.
    آخه تو application requirement اون دپارتمان نوشته باید رتبه 1 کلاس باشم(حداقل برای فاند). بعدشم دروغگویی نیست!!!!! من تو دروس اختصاصی و مرتبط رتبه اول هستم، ولی به دلیل نمرات پایین در دروس عمومی گندی مثل انقلاب و معارف و ...(بعضا تو این دروس 10 اوردم) معدل کلم اومده پایین. نمیشه که تو رزومه بگم دروس عمومی کم شدم واسه همین رتبه 2 اوردم، پس تو رزومه می نویسم رتبه ی اول رشته تو پرانتز دروس مرتبط هستم. الان درست شد ؟

سوال اصلی اینه که آیا استاد یا دپارتمان مقصد صحت رتبه ی گفته شده را در مکاتبه با دپارتمان مبدا چک می کنند یا نه؟
    ویرایش توسط soheildif : July 25th, 2016 در ساعت 06:03 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    آخه تو application requirement اون دپارتمان نوشته باید رتبه 1 کلاس باشم(حداقل برای فاند). بعدشم دروغگویی نیست!!!!! من تو دروس اختصاصی و مرتبط رتبه اول هستم، ولی به دلیل نمرات پایین در دروس عمومی گندی مثل انقلاب و معارف و ...(بعضا تو این دروس 10 اوردم) معدل کلم اومده پایین. نمیشه که تو رزومه بگم دروس عمومی کم شدم واسه همین رتبه 2 اوردم، پس تو رزومه می نویسم رتبه ی اول رشته تو پرانتز دروس مرتبط هستم. الان درست شد ؟

سوال اصلی اینه که آیا استاد یا دپارتمان مقصد صحت رتبه ی گفته شده را در مکاتبه با دپارتمان مبدا چک می کنند یا نه؟
    اگر چنین شرطی برای فاند گذاشته اند بصرف حرف شما قبول نمیکنند و باید از دانشکده تان مدرک داشته باشید. با خودشان چک کنید. تعریف رتبه یک هم مشخص است و در همه جای دنیا بر اساس معدل کل است منجمله دروس عمومی (که در خارج هم بخشی از درسهایی است که دانشجوها میگذرانند). شما رتبه یک کلاس نبودید و ادعای رتبه یک بودن خلاف است حالا هر جور بخواهید توجیهش کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها

در ضمن من تا حالا جایی ندیدم که شرط فاند را رتبه اول کلاس گذاشته باشند. مطمئن هستید؟ کدام کشور است؟
    اگر نوشته اند First class degree یا First class honors منظور رتبه اول کلاس نیست. در سیستم بریتانیایی معمولا معدل های 70-75 درصد به بالا عنوان First-class دارند و رده بعدی Upper second class است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

بله همین first class degree رو نوشته بود. من فکر می کردم منظورش شاگرد اول هست ممنون

سلام بر همگی. من به یه استادی ایمیل زده بودم چند ماه قبل و بهم گفت که اوایل آگوست بهش یادآوری کنم. به نظرتون با چه متنی نامه نگاری رو باهاش شروع کنم و یادآوری کنم بهش؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    دوستان من یه سوالی داشتم میخواستم نظر عزیزان صاحب نظر رو هم بدونم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    من دانشجو ارشد هستم و برای انتخاب موضوع پایان نامم دچار سردرگمی شدم می خواستم بدونم آیا ایمیل زدن به یه استاد برای انتخاب یا دادن خط مشی برای انتخاب پایان نامه ارشد کار درستی است؟؟؟؟؟؟
    آیا معمولا استادای خارجی به اینگونه ایمیل ها پاسخ می دهند؟؟؟؟؟؟
    ممنونم به خاطر وقتی که صرف می کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما آخر عنوان مقالتون یه پرانتز باز کنین بنویسین (in persian), کسی هم مدرک خواست (که نمیخاد) مقالتون رو براش میتونین بفرستین
    اما در هر حال چکیده ای از مقاله به زبان انگلیسی تهیه بفرمایین.

HAGO
    ممنونم.راهنماییتون کمک کنند بود

نقل قول نوشته اصلی توسط gheysar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    دوستان من یه سوالی داشتم میخواستم نظر عزیزان صاحب نظر رو هم بدونم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    من دانشجو ارشد هستم و برای انتخاب موضوع پایان نامم دچار سردرگمی شدم می خواستم بدونم آیا ایمیل زدن به یه استاد برای انتخاب یا دادن خط مشی برای انتخاب پایان نامه ارشد کار درستی است؟؟؟؟؟؟
    آیا معمولا استادای خارجی به اینگونه ایمیل ها پاسخ می دهند؟؟؟؟؟؟
    ممنونم به خاطر وقتی که صرف می کنید.
    شما میتونین بجای اینکار وبسایتشون رو مطالعه کنین ببین رو چی کار میکنند و دید بگیرید

HAGO

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

با سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده من میخام برا دکتری یکی از دانشگاه ها استرالیا اپلای کنم رشته مدیریت جهانگردی معدل هجده و نیم دانشگاه تهران دو سال سابقه raدانشگاه تهران و ایلتس هفت و نیم دارم یه مقاله هم فرستادم چاپ بشه که ای اس ای هستش بنظرتون من میتونم با استادا در ارتباط باشم برا گرفتن فاند قبل از چاپ یا سابمیت مقالم؟؟؟ فایده داره ایمیل بزنم یا نه؟؟ چون میخام برا spring2017اقدام کنم اگر دیر اقدام کنم شیش ماه عقب می مونم کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    با سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده من میخام برا دکتری یکی از دانشگاه ها استرالیا اپلای کنم رشته مدیریت جهانگردی معدل هجده و نیم دانشگاه تهران دو سال سابقه raدانشگاه تهران و ایلتس هفت و نیم دارم یه مقاله هم فرستادم چاپ بشه که ای اس ای هستش بنظرتون من میتونم با استادا در ارتباط باشم برا گرفتن فاند قبل از چاپ یا سابمیت مقالم؟؟؟ فایده داره ایمیل بزنم یا نه؟؟ چون میخام برا spring2017اقدام کنم اگر دیر اقدام کنم شیش ماه عقب می مونم کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون
    وضعیت فاند برای رشته های مدیریت رو نمیدونم ولی ایمیل هیچ ضرری نداره، حتما ایمیل بزنید.