صفحه 495 از 589 نخستنخست ... 395445485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,941 تا 4,950 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    دوستان اگر یک استادی جواب ایمیل رو خیلی با جزئیات وقت بگذاره بده و غیر رسمی هم صحبت کنه جوابشو باید کامل رسمی داد یا اشکال نداره مقداری غیر رسمی باشه. منظورم اینه که کدومشون اثر مثبت تری می ذاره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر یک استادی جواب ایمیل رو خیلی با جزئیات وقت بگذاره بده و غیر رسمی هم صحبت کنه جوابشو باید کامل رسمی داد یا اشکال نداره مقداری غیر رسمی باشه. منظورم اینه که کدومشون اثر مثبت تری می ذاره؟
    مرسی
    به نظرم بسته به شخصیت استاد داره. برخی با این که با شما غیررسمی حرف زدن دوست ندارن عیررسمی حرف بزنی. پس به نظرم شما رسمی حرف بزنی بهتره چون این طوری استاد هر طور شخصیتی داشته باشه اشکالی ایجاد نخواهد شد.

سلام ببخشید دوستان به یک کمک فوری نیاز دارم من به همراه یکی از دوستانم قصد داریم تز دکتری رو در خارج از کشور انجام بدیم. به نظر شما برای استفاده از آزمایشگاه دانشگاه مورد نظر داخل متن ایمیل چه جوری بیان کنم که ما دو نفر هستیم و اصلا این کار شدنی هست ؟ تا حالا دو نفر تونستند که با هم موافقت یک استاد رو بگیرند؟ تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmehr12 نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان به یک کمک فوری نیاز دارم من به همراه یکی از دوستانم قصد داریم تز دکتری رو در خارج از کشور انجام بدیم. به نظر شما برای استفاده از آزمایشگاه دانشگاه مورد نظر داخل متن ایمیل چه جوری بیان کنم که ما دو نفر هستیم و اصلا این کار شدنی هست ؟ تا حالا دو نفر تونستند که با هم موافقت یک استاد رو بگیرند؟ تشکر
    این استاد راهنمای تز دکترای شماست یا با استاد راهنمای شما ارتباطی داره؟ اگر نه به چه دلیل باید به شما اجازه استفاده از آزمایشگاهش رو بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این استاد راهنمای تز دکترای شماست یا با استاد راهنمای شما ارتباطی داره؟ اگر نه به چه دلیل باید به شما اجازه استفاده از آزمایشگاهش رو بده؟
    قصد بر این داریم تز دکتری رو در قالب فرصت مطالعاتی با یک استاد از کشور دیگه انجام بدیم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmehr12 نمایش پست ها
    قصد بر این داریم تز دکتری رو در قالب فرصت مطالعاتی با یک استاد از کشور دیگه انجام بدیم
    معمولا باید استادتون با اون استاد برای فرصت مطالعاتی هماهنگ کنه و استاد خارجی رسما استاد مشاور تز شما بشه.

Junior Member

سلام من به استاد ایمیل زدم رزومه رو بعد برام جواب داده تا 15 اگوست cover letter و certificates, diploma بفرستم این مدارک چیه و کسی نمونه اش رو داره ؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    وضعیت فاند برای رشته های مدیریت رو نمیدونم ولی ایمیل هیچ ضرری نداره، حتما ایمیل بزنید.
    ممنون از راهنمایی تون به نظرتون متن ایمیل ارسالی چطور باشه توی متن چه چیزهایی ضروریه که بنویسم بجز اتچ کردن رزومه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استاد ایمیل زدم شرایطم توضیح دادم و بهش گفتم کارهاتون خوندم و از فلان کارتون خیلی خوشم امده. بعد دو روز جواب ایمیل داد که : مرسی که دوست داری باهام کاری بعد موضوعی که میخواد روش کار کنه برام توضیح داد و گفت دنبال اسکالرشیپ باش. بعد خودش رفته بود شرایط همه اسکالرشیب هارو خونده بود و اونی که به درد من میخورد بهم پیشنهاد داد.
    بعد چندتا سوال براش پیش امده بوده در مورد همون اسکالرشیب و ایمیل زده بوده به مسئولش که من یه دانشجو میخوام بگیرم اون چیکار کنه برای گرفتن این بورسیه تحصیلی.

بماند که من تا چند ساعت تو شوک بودم که بعد اون همه ایمیل زدن یه نفر جوابم داد اونم اینجوری.
    حالا موندم چی جوابش بدم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilsa نمایش پست ها
    سلام من به استاد ایمیل زدم رزومه رو بعد برام جواب داده تا 15 اگوست cover letter و certificates, diploma بفرستم این مدارک چیه و کسی نمونه اش رو داره ؟ ممنون
    cover letter یه چیزی شبیه انگیزه نامه هستش که شما توضیحاتی راجع به رزومه اتون توش میدین. یه جورایی ناگفته های رزومه اتون رو پررنگ می کنه.
    Diploma منظورشون آخرین مدرک تحصیلیتون هست (کارشناسی ارشد، کارشناسی و غیره)
    Certificate هم به گواهینامه های بین المللی معتبر گفته میشه که مدرک زبان (IELTS و TOEFL و GRE) و مدارک دوره های تخصصی معتبر و غیره از جمله اوناست.

نمونه های cover letter رو توی فروم می تونید پیدا کنید.