صفحه 496 از 589 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member s2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان یک سوال شاید نامناسب،
    من ریزنمرات و مقاله هامو برای یک اسادی فرستادم ، بعدجواب داد که نمرات کارشناسیت چندتا مشکل داره ولی تو ارشدت تونستی خیلی بهتر کار کنی
    و یکی از مقاله هاتم به نظرم جالب اومد،
    حالا بمعدل کارشناسی من 14.5 هست که ترم اول و ترم آخرم نمرات بالاس ولی بقیه ترم ها پایین (به دلیل فوت شدن خواهر)
    حالا به نظرتون اگه تو ایمیل به این موضوع اشاهره کنم بهتره یا اینکه بگم با جی آر ای جبران میکنم؟ (مینیم جی آر ای رو گفته خودش تو ایمیل)

این متن ایمیلش

hank you for the files. I checked your 2 papers and, especially one of them, look to be quite interesting! Your BS grades have some issues but you did considerably better in your MS program. Regarding the GRE now. Usually we like to see the Verbal + Quantitative parts total more than 310 points for PhD candidates. But you should try to do as well as you can and take it from there. Please take the GRE exam and keep me posted with any develop

سپاس از راهنمایی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s2015 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال شاید نامناسب،
    من ریزنمرات و مقاله هامو برای یک اسادی فرستادم ، بعدجواب داد که نمرات کارشناسیت چندتا مشکل داره ولی تو ارشدت تونستی خیلی بهتر کار کنی
    و یکی از مقاله هاتم به نظرم جالب اومد،
    حالا بمعدل کارشناسی من 14.5 هست که ترم اول و ترم آخرم نمرات بالاس ولی بقیه ترم ها پایین (به دلیل فوت شدن خواهر)
    حالا به نظرتون اگه تو ایمیل به این موضوع اشاهره کنم بهتره یا اینکه بگم با جی آر ای جبران میکنم؟ (مینیم جی آر ای رو گفته خودش تو ایمیل)

این متن ایمیلش

hank you for the files. I checked your 2 papers and, especially one of them, look to be quite interesting! Your BS grades have some issues but you did considerably better in your MS program. Regarding the GRE now. Usually we like to see the Verbal + Quantitative parts total more than 310 points for PhD candidates. But you should try to do as well as you can and take it from there. Please take the GRE exam and keep me posted with any develop

سپاس از راهنمایی

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

استاد به هر حال از رزومه شما راضی بوده که ازتون خواسته جی ار ای بدید و ایشون رو اپدیت نگه دارید از وضعیتتون
    این خبر خوبیه
    در مورد نمرات لیسانس من فکر نمیکنم نیاز باشه دلیلی بیارید. هرچند اگه هم داستان رو در یه خط بگید ایرادی توش نیست و میتونه یه تلنگر باشه به اون استاد که بدونه شما به طور جنرال دانشجوی خوب و کوشایی هستین و اون نمرات پایین دلیلی داشته به هر حال
    در مورد نمره جی ار ای هم نمیخواد چیزی از جبران بگید. جواب این ایمیل ایشون یه تشکر میشه و اینکه شما در اولین فرصت جی ار ای تون رو میدید و بهترینتون رو انجام بدید (که حداقل و مطمئنا باید مینیمم دانشگاه رو بیارید. حالا بیشتر که بهترم میشه) و اینکه ایشون رو در اولین فرصت دوباره در جزیان کارتون میذارید. همین !

اون جبران رو میتونید بگید من منظورم اینه که الزامی نداره و گفتنش اگه خودتون رو اروم تر میکنه و حس بهتری میده خب بنویسید

واسه خواهرتونم خدا رحمت کنه....

ایشالا به ارزوهاتون برسید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استاد ایمیل زدم شرایطم توضیح دادم و بهش گفتم کارهاتون خوندم و از فلان کارتون خیلی خوشم امده. بعد دو روز جواب ایمیل داد که : مرسی که دوست داری باهام کاری بعد موضوعی که میخواد روش کار کنه برام توضیح داد و گفت دنبال اسکالرشیپ باش. بعد خودش رفته بود شرایط همه اسکالرشیب هارو خونده بود و اونی که به درد من میخورد بهم پیشنهاد داد.
    بعد چندتا سوال براش پیش امده بوده در مورد همون اسکالرشیب و ایمیل زده بوده به مسئولش که من یه دانشجو میخوام بگیرم اون چیکار کنه برای گرفتن این بورسیه تحصیلی.

بماند که من تا چند ساعت تو شوک بودم که بعد اون همه ایمیل زدن یه نفر جوابم داد اونم اینجوری.
    حالا موندم چی جوابش بدم .

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیر

اول اینکه توی شک نباشید!! خب خداروشکر که جواب خوبی گرفتین و استاد خوبی هم طرف صحبتتونه
    شما در جوابشون تشکر کنید و بگید که در اولین فرصت اپلای خواهید کرد و ایشون رو در جزیان امور میذارید و امیدوارید که بتونید توی اسکولارشیپ موفق باشید . همین!
    اگه اون اسکولارشیپ ها نیاز به نوشتن پروپوزال داره خب باید ارتباطتتون رو با استاد ادامه بدید و پروپوزالتون رو بنویسید و بفرستید براشون که نظر بدن و کامنت بدن و نهایتا اپلایتون رو کامل کنید
    اگه اپلای کردنش فقط با خودتونه و نیاری به پروپوزال نداره خب فقط تشکر کنید و بعدشم اپلیکیشنتون رو کامل کنید و ایشون رو در جریان کامل شدنش بذارید

موفق باشید

سلام دوستان
    من یک بار کارشناسی ارشد دولتی رو نیمه کاره رها کردم (به دلیل اشتغال و مشغولیت ذهنی) در حالی که موضوع پایان نامه هم انتخاب کرده بودم. مجددا دو سه سال بعد ارشد دولتی قبول شدم و همون موضوع قبلی رو دوباره کار کردم .
    الان میخوام با یه استاد خارج از کشور برای یک موقعیت دکترای اعلام شده اپلای کنم که موضوع تز این موقعیت خیلی نزدیک هست به موضوع تز ارشد من که روش تجربه زیادی دارم
    حالا به نظر شما توی ایمیل به استاد، این موضوع رو باید بگم؟ یعنی اولا از لحاظ اخلاقی لازم هست که بگم؟
    ثانیا گفتن این میتونه برام یه نکته مثبت باشه؟ هم از این لحاظ که روی این موضوع تز خیلی مطالعه دارم و هم از اینکه پشتکار و انگیزه ام رو نشون میده و اینکه از اشتباهاتم درس گرفتم؟
    اگر نخوام بگم، این گپ طولانی بین لیسانس و ارشدم سوال برانگیز نمیشه براشون؟ میشه مخفی اش کرد؟

به نظرتون آیا در جواب اساتیدی که نسبتن تمپلتی جواب می‌دن و تصمیم گیری رو به بعد از اپلای و بررسی همه جزییات اپلیکیشن موکول می‌کنن، می‌شه عنوان کرد که آیا امکانش هست که مقاله مون رو بخونن و خیلی خوشحال می‌شیم که نظرشون رو بدونیم؟

از یه طرف با توجه به گرفتاری اساتید توقع زیادیه و ممکنه بی ادبی محسوب بشه. از طرف دیگه آدم نمی‌دونه با جواب ها تو این سطح چیکار کنه.. هزینه‌ی اپلای هم کم نیست.
    نظرتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دوستان عزیز من میخام به اساتید ایمیل بزنم برای شروع نمیدونم ایمیلم چطور باید باشه کسی sample یا چیزی تو این زمینه نداره؟ ممنون میشم زود جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان بچه ها من چند تا سوال دارم. من 17 مهر باید تافل بدم. میخواستم ببینم تا اومدن نتیجه صبر کنم یا اینکه میشه از 15 سپتامبر ایمیل زدن به اساتید رو شروع کنم؟ چون میترسم دیر شه تا اونموقع. و اگه قرار ایمیل بزنم توی ایمیل چی بگم در مورد زبان؟ بعضی دوستان میگن بگو که بالای مثلا 88 یا 90 رو میاری؟ واقعا نمیدونم چه کنم. سوال دوم هم اینه که ایا داور بودن یه مقاله رو، میشه آورد توی رزومه؟ اصلا مهمه براشون که بگم خودم در حال داوری کردن یه مقاله هستم؟ سوال دیگه هم اینه، من غیر از یه مقاله منتشر شده، دو مقاله دارم که در حال داوری شدن هستن ( همینجا دوستان گفتن که حتما اینو ذکر کن)، آیا نیاز هست اون دو مقاله در حال داوری رو هم ضمیمه ایمیل کنم؟ ایا کسی یه ایمیل با ساختار مناسب داره که من هم مثل همون و با همون ادبیات بفرستم؟ مثلا فاند اصلا اشاره بکنم توی ایمیل اول؟
    خیلی خیلی ممنونم اه خاطر وقتتون.

سلام
    ببخشید دوستان دوتا سوال، استادا اگه قرار باشه ایمیلی رو جواب بدن حداکثر چند روز ممکنه طول بکشه؟
    و اینکه آیا میشه به استادی دوباره ایمیل زد و اگه دوباره ایمیل میزنیم چی بگیم دفعه دوم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza016 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان دوتا سوال، استادا اگه قرار باشه ایمیلی رو جواب بدن حداکثر چند روز ممکنه طول بکشه؟
    و اینکه آیا میشه به استادی دوباره ایمیل زد و اگه دوباره ایمیل میزنیم چی بگیم دفعه دوم؟
    قانون خاصی نداره این مورد چون کاملا به شخصیت استاد مقابل بستگی داره همچنین بستگی به زمانی هم داره که ایمیل میزنید، معمولا تابستان سر اساتید خلوت تر هست. ولی اگر بعد از 3-4 روز جواب نگرفتید ایمیل پیگیری یا follow up بزنید و اگر هم باز هم جواب نگرفتید بیخیال اون استاد بشید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    قانون خاصی نداره این مورد چون کاملا به شخصیت استاد مقابل بستگی داره همچنین بستگی به زمانی هم داره که ایمیل میزنید، معمولا تابستان سر اساتید خلوت تر هست. ولی اگر بعد از 3-4 روز جواب نگرفتید ایمیل پیگیری یا follow up بزنید و اگر هم باز هم جواب نگرفتید بیخیال اون استاد بشید.
    ساختار این ایمیل به چه صورت است؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages