صفحه 505 از 561 نخستنخست ... 5405455495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم ولی نمیدونم جای پرسیدنش در این تاپیک درست هست یا نه ولی به هرحال ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من میخوام ایمیل زدن به اساتید را شروع کنم ولی یه مسئله هست که کمی سردرگمم کرده. من دو تا مقاله isi دارم که یکیش چاپ شده و اون یکی پذیرفته شده و شاید تا 20-15 روز آینده چاپ بشه. آیا بهتره منتظر بمونم که اون مقاله چاپ بشه و بعد اپلای کنم و یا از الان شروع به ایمیل زدن کنم و در رزومه بنویسم که پذیرفته شده؟

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم ولی نمیدونم جای پرسیدنش در این تاپیک درست هست یا نه ولی به هرحال ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من میخوام ایمیل زدن به اساتید را شروع کنم ولی یه مسئله هست که کمی سردرگمم کرده. من دو تا مقاله isi دارم که یکیش چاپ شده و اون یکی پذیرفته شده و شاید تا 20-15 روز آینده چاپ بشه. آیا بهتره منتظر بمونم که اون مقاله چاپ بشه و بعد اپلای کنم و یا از الان شروع به ایمیل زدن کنم و در رزومه بنویسم که پذیرفته شده؟

با تشکر فراوان

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

شما همون مقاله رو با همون استتوس اخیرش که accepted هست توی مقاله تون بنویسید
    یعنی مقاله رو ذکر کنید و جلوش بنویسید که اکسئت شده در فلان تاریخ
    هروقت هم انلاین شد که خب ادیت میکنید رزومه رو
    این دلیلی نمیشه که اپلای نکنید (حداقل به این دلیل)

ولی در کل اگه خودتون دوست دارید این مدت رو صبر کنی خب بحث دیگه ایه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشکر فراوان
    من با علی موافقم.
    ایمیل بزنید و بگید که پذیرفته بشه. چون معمولا الان استادا جواب خوب هم بهتون بدن بازم 100% تضمینی وجود نداره.
    الان ایمیل زدن رو شروع کنید( به نظرم چون الان سر استادا خلوت تره شاید راحت تر بهتون جواب بدن)، موقع اپلای مقاله در دسترس هستش که استاد کاندیداهای مختلف رو با هم مقایسه کنه.

البته این نظر منه صرفا!

Junior Member

سلام دوستان من یه راهنمایی میخواستم ، فک کنم فرصت اسکولار شیب برای بعضی دانشگاها داره تموم میشه و یه استاد به من گفتن که الان دیگه شما نمیتونی اقدام کنی اگه میخوای سلف فاند اقدام کن من میخوام که بهشون بگم من بدون فاند برام سخته و دوست دارم باهاشون همکاری کنم اگه میتونن میشه منو برا ترم بعد بردارن ولی با فاند و اسکولارشیب حالا نمیدونم متن درست برا فرستادن چی باشه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی بالینی - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

در مورد موضوع ایمیل نکات زیر خیلی مهمه:

وضعیت فعلی شما و اینکه در حال حاضر دانشجو هستید (Current student ) یا دانشجوی احتمالی / دانشجوی آینده (Prospective Student)

چه زمانی قصد دارید برای اخذ پذیرش تحصیلی اپلای کنید

درخواست یا سوالتان (حداکثر در ۳ یا ۴ کلمه)

برای مثال:
    Fall 2017 Prospective Student: Need admission Information

یک نمونه ایمیل به استاد:

Dr. ......./ Prof. ........ ,

I'm applying to the PhD program in neuroscience at [University] for fall 2010, and I'm especially interested in your lab. My previous research experience is in [research area], but I am also interested in [neuroendocrinology].I would like to learn more about your work, particularly your recent paper on [subject of the paper]. My experience working with [developmental stuff] taught me [something relevant to endocrinology], so I am especially intrigued by the connections between the endocrine system and neural development. Is this something that I could explore in a rotation with your lab? Are you currently accepting new graduate students?If you have the time, I would love to discuss this with you by email or by phone (you can reach me at [number]). I am also happy to tell you more about myself and my background, and can provide copies of my CV and transcripts upon request.Thanks for your time, and I hope to hear from you soon!

Sincerely,

your name

Junior Member

سلام دوستان یه استادی این جوری جواب میل من رو داده:

Thank you for your interest. I have new research interests in particle dispersion, and would potentially be interested in hiring you, but I am still unsure about my funding situation for fall 2018. Unfortunately, I will not know if I will be able to hire new students until the VT graduate school application deadline has passed. Therefore, if you decide to apply VT and are accepted, please contact me at that time.
    من دقیقا متوجه منظور ایشون نشدم. اگر ایشون میگن وضعیت من مشخص نیست. از طرف دیگه میگه اپلای کن و اگر قبول شدی به من خبر بده. خب من اگر بخام اپلای کنم با اسم ایشون جلو میرم (مثلا در SOP) در حالی که ایشون میگه من نمی دونم وضعیتم چطوریه.
    نظر شما چیه.من چی جواب بدم بهش. در ضمن امریکا هست دانشگاهش.

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید من مشاورم امریکایی هست و قرار بوده مقاله من رو بخونه ولی از داور بیشتر طول کشیده که مقاله را بخونه به نظرتون این متن خوبه به عنوان ایمیل واسش بفرستم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

As not receiving your valuable views on my manuscript and lapse of several months since my sending it for your perusal and advice has now caused me some serious concerns and stress about my next curricular activities, I will be really grateful if you could kindly expedite in advising your proposed edits. Also, I sent the second draft manuscript entitled "". It would be great pleasure if you accept to review and revise and put your valuable comments on it.

With many thanks for your consideration.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من مشاورم امریکایی هست و قرار بوده مقاله من رو بخونه ولی از داور بیشتر طول کشیده که مقاله را بخونه به نظرتون این متن خوبه به عنوان ایمیل واسش بفرستم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

As not receiving your valuable views on my manuscript and lapse of several months since my sending it for your perusal and advice has now caused me some serious concerns and stress about my next curricular activities, I will be really grateful if you could kindly expedite in advising your proposed edits. Also, I sent the second draft manuscript entitled "". It would be great pleasure if you accept to review and revise and put your valuable comments on it.

With many thanks for your consideration.
    سلام.. بنظرم برای بخش اول (As not...sending it) میشه به این شکل هم نوشت:
    Regarding the manuscript entitled "...", this is kindly to remind you to have a look at it

برای قسمت "نگرانی های جدی و استرس" شاید بشه از کلماتی استفاده کرد که در عین رسوندن مطلب بار مثبتی هم داشته باشه. مثلن بگید: "جواب بموقع شما باعث تسریع فرآیند ... میشه" (یه چیزی تو این مایه ها)

جمله (Also I sent...) یه مقدار بنظر مبهمه. منظورتون اینه که تو همین ایمیلی که صحبتش هست براشون فرستادید؟ اگه آره معمولن از زمان حال استفاده میکنند. یه همچین عبارت هایی خوبه:
    I'm also sending the draft manuscript entitled "..." (can be found in the attachment). یا:
    The attached contains the second draft manuscript

اگه منظورتون از second draft manuscript نسخه به روز شده فایل اولیه ای هست که قبلن فرستادید بهتره اینطوری گفته بشه:
    Updated manuscript or
    Updated version of the manuscript

بجای Pleasure هم یه کلمه مناسب تر میاد. مثل thankful. لازم هم نیست چندین بار تشکر بشه. یه بار اون آخر تشکر کنید کافیه.
    در قسمت Subject ایمیل هم عبارت Reminder بنویسید..

موفق باشید..

Junior Member

سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و در جوابش گفتن رزومت خیلی خوبه اما من وضعیت پوزیشنم تا ماه مارچ معلوم میشه، اون موقع اگه خواستی دوباره ایمیل بزن. منم تشکر کردم و گفتم مارچ ایمیل میزنم. حالا اگر به بقیه ی اساتید اون دانشکده ایمیل بفرستم ایراد نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط gigili206 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و در جوابش گفتن رزومت خیلی خوبه اما من وضعیت پوزیشنم تا ماه مارچ معلوم میشه، اون موقع اگه خواستی دوباره ایمیل بزن. منم تشکر کردم و گفتم مارچ ایمیل میزنم. حالا اگر به بقیه ی اساتید اون دانشکده ایمیل بفرستم ایراد نداره؟
    ایرادی نداره.. نه اخلاقی نه قانونی مشکلی نیست..