صفحه 509 از 589 نخستنخست ... 9409459499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519559 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,081 تا 5,090 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش با استادی مکاتبه کردم و جوابی نگرفتم، البته اون زمان مدرک زبان، مقاله و ... نداشتم. الان میخوام ایمیلم را به این صورت شروع کنم، این را هم بگم که به احتمال زیاد استاد من را به خاطر داره چون دوست استادمه، ممنون میشم نظر بدید روی این ساختارها یا اگر ساختار بهتری دارید راهنماییم کنید.

1- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. Back to my application for Ph.D. position at your department in 2013, I still interested in pursuing Ph. D. under your supervision. My M.Sc. thesis is about X …

2- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. If you remember, I applied for a Ph.D. position at your department in 2013. Since I have always been interested in pursuing Ph.D. under your supervision, I have tried to improve my CV. My M.Sc. thesis is about X

پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Subject: Interested in doing research on XXX as a MEng student

Dear Prof. XXX
    My name is XXX .I am graduating in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January.
    I have seen your profile and I'm interested in your work on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to continue my studies under your supervision.
    I would be very grateful if you would consider my attached CV and let me know if there is any MEng position in fall 2017 for me to join your group
    Sincerely, XXX

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtr72 نمایش پست ها
    سلام نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Subject: Interested in doing research on XXX as a MEng student

Dear Prof. XXX
    My name is XXX .I am graduating in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January.
    I have seen your profile and I'm interested in your work on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to continue my studies under your supervision.
    I would be very grateful if you would consider my attached CV and let me know if there is any MEng position in fall 2017 for me to join your group
    Sincerely, XXX

Subject: Prospective master student on XXX as MEng.

I am XXX, I Will be graduated in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January
    I am so interested in your major on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to pursue my master studies under your supervision.
    I hope I will be able to take this opportunity to study under your supervision, which will be a great honor to me. My resume attached to this mail highlights my qualifications.
    If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer..

Sincerely, XXX

A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش با استادی مکاتبه کردم و جوابی نگرفتم، البته اون زمان مدرک زبان، مقاله و ... نداشتم. الان میخوام ایمیلم را به این صورت شروع کنم، این را هم بگم که به احتمال زیاد استاد من را به خاطر داره چون دوست استادمه، ممنون میشم نظر بدید روی این ساختارها یا اگر ساختار بهتری دارید راهنماییم کنید.

1- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. Back to my application for Ph.D. position at your department in 2013, I still interested in pursuing Ph. D. under your supervision. My M.Sc. thesis is about X …

2- I am a graduate student of X with major in X from University of X, Iran. If you remember, I applied for a Ph.D. position at your department in 2013. Since I have always been interested in pursuing Ph.D. under your supervision, I have tried to improve my CV. My M.Sc. thesis is about X

پیشاپیش ممنون
    دوست عزیز سلام،

به نظر من اصلا نیازی نیست به اینکه چهار سال پیش اپلای کردید اشاره کنید. هیچ لزومی نداره بلکه شاید اثر منفی هم داشته باشه. اما می تونید اشاره کنید که از فلان زمان با گروهش و کارهاش، مثلا مقاله x & y، آشنا شدید و به کارهاش علاقه مند. بعد از خودتون بگید که ارشد را از کجا زیر نظر کی و روی فلان موضوع گرفتید و ادامه ایمیل.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    Subject: Prospective master student on XXX as MEng.

I am XXX, I Will be graduated in BSc degree in XXX from Azad University, XXX Branch in the following January
    I am so interested in your major on XXX and XXX. I have done some research about Xxx and XXX, so I am really eager to pursue my master studies under your supervision.
    I hope I will be able to take this opportunity to study under your supervision, which will be a great honor to me. My resume attached to this mail highlights my qualifications.
    If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer..

Sincerely, XXX

Here is my edition:

Dear Professor XXX
    My name is XXX. I am xxx student from Azad University, branch xxx in Iran. I will graduate and get my BSc degree in January 2017.
    I got familiar with your research since xxx and followed your research by reading your seminal publications on xxx topic such as your articles published in x and y journals. I am very excited about the possibility of joining your group and doing my masters under your supervision.

As you may find in my CV, attached file, I have the experience of doing research on x and y under supervision of Dr. X. You may find more details and information on my previous projects and research interests in the second attached file.

I was wondering if you have an open position in your lab for Fall 2017.
    I really appreciate your time and consideration.

Sincerely,
    Xxx

توی یک فایل مجزا اطلاعات بیشتری در مورد تجربه های تحقیقاتی و پروژه هایی که قبلا انجام دادید و همچنین علاقه هاتون، که به لب و تاپیک ریسیرچ استاد ربط داره، بنویسید.

موفق باشید

دوستان

اگه یه دانشگاهی اپلای کرده باشیم، و همه مدارک تکمیل باشه،
    با استادی که در تماس بودیم ازمون نمره کوآنت جی آر ای رو بپرسه،(امروز پرسید شاید به اپلیکشنم دسترسی نداشت که ببینه و داره تصمیم میگیره)

آیا مناسبه که نظر نهاییش رو بپرسیم ؟ اگه آره چطوری ازش بپرسیم که نظر نهاییش رو بگه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط overthinker نمایش پست ها
    دوستان

اگه یه دانشگاهی اپلای کرده باشیم، و همه مدارک تکمیل باشه،
    با استادی که در تماس بودیم ازمون نمره کوآنت جی آر ای رو بپرسه،(امروز پرسید شاید به اپلیکشنم دسترسی نداشت که ببینه و داره تصمیم میگیره)

آیا مناسبه که نظر نهاییش رو بپرسیم ؟ اگه آره چطوری ازش بپرسیم که نظر نهاییش رو بگه؟

مرسی
    دوست عزیز،
    اگر برای گروه استادی که میگید اپلای کردید یا میخواهید اپلای کنید و مکاتباتی که باهاش داشتید در این راستا بوده، به طور طبیعی استاد باید بعد از اینکه شما به سؤالاتش پاسخ دادید نظر خودش را بگه. حالا اگر میخواهید بپرسید هم مشکلی نداره. می تونید بپرسید که evaluation اش از اپلیکیشن شما چیه.

موفق باشید

قبلا گفته اکی اپلای کن، و من حدود 1 ماه پیش اپلای کردم. ولی یکی از کارمندا ظاهرا نبود و پرونده من زیر دستش نرفته بود، بعد که پیگیری کردم و مشکل حل شد، و شنبه نمره جی آر ای پرسید،

الان میخوام ازش بپرسم که نتیجه چی شد، چون دیگه زمانی نیست و ممکنه وقت کم بیارم برای ادامه کارر،
    میشه نظرتون رو بگین که آیا اینجوری سوال کنم مناسبه یا نه؟
    پیش خودش نگه که من نظر نهایی رو ندادم این چرا راجع به زمان نگرانی داره :دی

مرسی بابت همراهیتون

Junior Member

سلام دوستان
    من تا حالا به شش تا استاد ایمیل زدم هیچ کس بهم جواب نداده
    البته بازم به استادای جدید ایمیل میزنم ولی می خواستم بپرسم اگر بخوام ایمیل های قبلی رو پیگیری کنم. محتوای ایمیلم چطوری باشه؟
    تو ایمیل های قبلیم خودمو تحصیلاتم رو گفتم. در مورد مقاله شون و ارتباطش با کارم توضیح دادم. راجب اینترستم گفتم و اینکه دوست دارم عضوی از تیم تحقیقاتیشون باشم. ولی راجب فاند و اینا نپرسیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti229 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا به شش تا استاد ایمیل زدم هیچ کس بهم جواب نداده
    البته بازم به استادای جدید ایمیل میزنم ولی می خواستم بپرسم اگر بخوام ایمیل های قبلی رو پیگیری کنم. محتوای ایمیلم چطوری باشه؟
    تو ایمیل های قبلیم خودمو تحصیلاتم رو گفتم. در مورد مقاله شون و ارتباطش با کارم توضیح دادم. راجب اینترستم گفتم و اینکه دوست دارم عضوی از تیم تحقیقاتیشون باشم. ولی راجب فاند و اینا نپرسیدم.

دوست عزیز من از اواسط مرداد دارم میل میزنم و جواب درست حسابی نگرفتم. فک کنم تعداد میل هامم ۱۰۰ برابر شما باشه. نا امید نشید. هجو گویی و زیاده گویی نکنید. توی ۴ خط همه چی رو باید توضیح بدین. اگر بتونین در حد یک نصف خط در رابطه با خود اون استاد و رابطش با شما صحبت کنید خیلی خوبه. اینجوری استاد میفهمه که برای اون میل زدید و صرفا کپی پیست نمیکنین. اگر استادی اینترست نشون بده حاضر میشه باهاتون رابطه بیشتر برقرار کنه.
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >