صفحه 512 از 589 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند ماه پیش( حدود 5 ماه) که هنوز سرباز بودم به یه استادی ایمیل زدم، بهم گفت که خبرت میکنم
    الان که خداروشکر سربازیم تموم شده چطوری ازش بپرسم که جوابت چیه و چرا خبرم نکردی؟
    این متن خوبه ؟

Dear Dr. zzz,
    According with previous mail, I'm waiting for your response.
    Kindly let me know whether you currently accept new PhD students..

Best regards

با تشکر
    به نظر من بعد 5 ماه ایشون شما رو به احتمال زیاد یادش نمیاد! پیشنهادم اینه که روی ایمیل قبلی ات ریپلای کنی و بگی
    Dear Dr. XXX,
    Following up on my previous email regarding an available Ph.D position in your research group, I have attached my resume to this email and would appreciate it if you review it and let me know of your decision. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.

و براش دوباره رزومه ات رو بفرست.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی و برق

سلام دوستان

میخواستم بدونم ما حتما باید تو ایمیل اول رزومه رو بفرستیم؟ من رزومم خیلی ضعیفه و اگه بفرستم دیگه جواب نمیده که.
    میتونم ایمیل اولو از پروژم براش بگم بعد رزومه بفرستم؟

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S_R نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم ما حتما باید تو ایمیل اول رزومه رو بفرستیم؟ من رزومم خیلی ضعیفه و اگه بفرستم دیگه جواب نمیده که.
    میتونم ایمیل اولو از پروژم براش بگم بعد رزومه بفرستم؟
    سلام
    رزومه جزو مدارک اصلی هست و حذف کردنش غیرحرفه ای میتونه تلقی بشه. توی ایمیل همزمان رزومه و پروژه رو بفرستید و خب روی پروژه بیشتر مانور بدید. بهرحال اگه روزمه شما از نظر اون استاد قابل قبول نباشه چه اول چه آخر رد میکنه. همون بهتر که وقتتون هدر نره.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

یه سئوال از دوستان با تجربه:

برای اینکه بعد از اپلای بخوایم به استادی که باهاش در تماس بودیم اطلاع بدیم که اپلای کردیم.. به نظرتون چطور ایمیلی خوبه؟ یه تشکر ساده و مختصر؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    یه سئوال از دوستان با تجربه:

برای اینکه بعد از اپلای بخوایم به استادی که باهاش در تماس بودیم اطلاع بدیم که اپلای کردیم.. به نظرتون چطور ایمیلی خوبه؟ یه تشکر ساده و مختصر؟
    وقتی پکیج اپلیکیشنت کامل شد به استاد ایمیل بزن و خیلی مختصر بگو اپلیکیشنم کامله و اماده بازبینی...
    نهایتا تشکر کن و منتظر بمون تا اتفاقای خوبی برات بیفته...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من با برای یک پروژه توی یکی از دانشگاههای انگلستان، با یکی از اساتید در ارتباط هستم. حدود دو هفته پیش، برای این پروژه یک research statement نوشتم که برای استاد ارسال کردم و ازش خواستم یه نگاهی بکنه تا سابمیتش کنم. استاد هم گفت که حتما بررسی میکنه. بعد از یک هفته که خبری نشد، چهارشنبه هفته پیش، یک ایمیل یادآوری براش فرستادم. توی جواب استاد از تاخیر معذرت خواست و گفت حتما آخر هفته بررسی میکنه و تا دوشنبه نظراتش را می فرسته. با این وجود هنوز چیزی نفرستاده.

می خواستم بپرسم اشکالی نداره دوباره یک ایمیل بزنم و یاد آوری کنم؟ و اگه مشکلی نیست، متن مناسب برای این ایمیل چی هست؟
    خیلی خوشحال میشم نظر دوستان را بدونم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با برای یک پروژه توی یکی از دانشگاههای انگلستان، با یکی از اساتید در ارتباط هستم. حدود دو هفته پیش، برای این پروژه یک research statement نوشتم که برای استاد ارسال کردم و ازش خواستم یه نگاهی بکنه تا سابمیتش کنم. استاد هم گفت که حتما بررسی میکنه. بعد از یک هفته که خبری نشد، چهارشنبه هفته پیش، یک ایمیل یادآوری براش فرستادم. توی جواب استاد از تاخیر معذرت خواست و گفت حتما آخر هفته بررسی میکنه و تا دوشنبه نظراتش را می فرسته. با این وجود هنوز چیزی نفرستاده.

می خواستم بپرسم اشکالی نداره دوباره یک ایمیل بزنم و یاد آوری کنم؟ و اگه مشکلی نیست، متن مناسب برای این ایمیل چی هست؟
    خیلی خوشحال میشم نظر دوستان را بدونم.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،

اگر عجله ندارید بهش یک هفته دیگه فرصت بدید، یعنی یک هفته بعد از دو شنبه ای که گفته. اما در نهایت باز یادآوری کنید. خیلی کوتاه و ساده بنویسید می دونید سرش شلوغ هست و درگیر، و تشکر کنید از وقتی که می گذارد. نیاز به طول و تفصیل نیست. خودش گفته کمک میکنه و از بابت تاخیر عذرخواهی هم کرده. بنابراین فقط باید بهش وقت بدید و درعین حال یادآوری مختصری بکنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من با استادی مکاتبه و اسکایپ داشتم. اما این استاد بعد ژانویه تا می مشخص میشه فاند واسه گرفتن دانشجو داره یا نه . ولی خودش گفته به احتمال زیاد بعد ژانویه بهش فاند میرسه ( اما هنوزم احتماله). ددلاین دانشگاه 2 ژانویه اس. منم نمره تافلمو اواخر ژانویه دارم. به student coordinator هم ایمیل زدم یه تمپلیت فرستاد که تاریخ ددلاین دانشگاه بود و اینکه کمی بعد از ددلاین اپلیکیشن ها بررسی میشه. حالا من این وسط موندم چیکار کنم. من فقط بخاطر این استاد میخوام اپلای کنم که بعد ژانویه هدفش از گرفتن من مشخص میشه. فقط یه سوالی دارم .... میشه بعد ددلاین هم اپلای کرد؟ یا بهتره به خود استاد ایمیل بزنم و جریانو بهش بگم؟
    چون الانم فقط و فقط نمره تافل ندارم همه مدارکم کامله. اما student coordinator با یه تمپلتی که در جوابم فرستاد نشون داده انگار نمره زبانم هم باس بفرستم.
    دانشگاه خیلی خوبیه (تاپ 20) نمیخوام از دستش بدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام دوستان من میخام به استاد بگم که کمیته میگه مدرک زبانتون بعد JAN نمیشه بفرستی ممنون میشم بگید درسته یا نه .میخام ببینم از این قضیه ساپورت میکنه یا نه

Dr*******
    I appreciate your taking the time to respond my emails
    Following up apply process regarding an available Ph.D. position in your research group I contacted with Graduate Programs Manager to inquire about the availability of applying earlier and sending English and GRE results at the end of January. I've got the following reply. hence they won't consider my application in this way, what should i do ?

"
    PhD students are only admitted with aid, so you shouldn’t worry about that. The TOEFL and GRE are an issue though, because the application is due December 15 and admissions review is completed by the end of January. Your scores may not arrive in time for consideration.

Best,

"

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من با برای یک پروژه توی یکی از دانشگاههای انگلستان، با یکی از اساتید در ارتباط هستم. حدود دو هفته پیش، برای این پروژه یک research statement نوشتم که برای استاد ارسال کردم و ازش خواستم یه نگاهی بکنه تا سابمیتش کنم. الان استاد جواب داده و گفته که اگه هر سوال دیگه ای هست بپرس.
    من هنوز به ایمیلش جواب ندادم. می خواستم بپرسم الان زمان مناسبی هست که بحث فاند را مطرح کنم؟ اگر هست، متن مناسب برای این ایمیل چی میتونه باشه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Mohammadtaghi6 : November 29th, 2016 در ساعت 09:33 PM