صفحه 519 از 589 نخستنخست ... 19419469509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,181 تا 5,190 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2014 نمایش پست ها
    سلام.

یکی به از استادا جوابمو داده و گفته که از زمیه کاری ام خوشش اومده و نمرات و موتیویشن لتر ازم خواسته بوده. فایل ها رو براشون فرستادم . ایشون در جواب گفتن: Hi

Thanks for the files

I will take a look and go from there

JorgeHi

Thanks for the files

I will take a look and go from there

Jorge

به نظرتون جواب چی بدم که ارتباطم باهاش حفظ بشه و بدونه من پیگیر هستم.
    Thank you for your kind consideration of my application. I hope to take the opportunity to pursue my PhD/Master study under your supervision, which is a great honor to me.
    . I am looking forward to hearing from you.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر به نظرتون در جواب ایمیل استاد پاسخ من که در انتهای پست آمده مناسب هستش؟
    Dear...,

Many thanks. I was thinking that it could be a better option to enroll as a real student rather than a student on sabbatical — the latter is harder administratively. In any case, I will open a call for a PhD student position and will send you the advertisement, but it will be for the successive year.

One issue I see with your CV is that you don't have a training in sociology or anthropology. And the future PhD student will have to be accepted by the department of anthropology and sociology as a whole, so I would either advise you to apply to our MA program (and we have a fast-track program for students who already have a MA in IR for instance), or do a MA in anthropology or sociology next year in Iran. The first option would be best. Most of our MA students for next year have already been admitted, but I don't know if there is a last round of MA applications in April for next year. You should check the Graduate Institute website.

Let me know what you find,
    Best
    جواب من

A warm thank you for your guidance.
    Unfortunately, Late admission deadline for Master and PhD Degree Programmes passed, and with this situation, is not possible to apply for this year.
    I have a question. Is it enough to spend one or two related courses? Or I should get a master's degree in this field?

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به

دوستان یه سئوالی داشتم.

من از یه استادی که با من راجع به احتمال فاند حدود یه ماه پیش صحبت کرده بود، خبر گرفتم. حالا جواب داده که هنوز جواب قاطعی نداره و به زودی معلوم می‌شه.
    و ازم پرسیده تا الان جواب سایر اپلیکیشن‌هام اومده یا نه؟

حالا من از سه جای دیگه که پذیرش دارم رو به نظرتون بهش بگم؟ طرف شک نمی‌کنه که ممکنه نیام و فاند منو کنسل کنه؟

Junior Member

دوستان سلام. من با یک استاد در ارتباط بودم و ایشون به من گفت اسمشون رو در مدارکم بنویسم. حالا از یک دانشگاه دیگه پذیرفته شدم ولی دوست دارم با ایشون کار کنم. حالا چطوری می تونم نامه بزنم که هم شک نکنه و هم بفهمم من رو واقعا می خواد بگیره یا نه؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    دوستان سلام. من با یک استاد در ارتباط بودم و ایشون به من گفت اسمشون رو در مدارکم بنویسم. حالا از یک دانشگاه دیگه پذیرفته شدم ولی دوست دارم با ایشون کار کنم. حالا چطوری می تونم نامه بزنم که هم شک نکنه و هم بفهمم من رو واقعا می خواد بگیره یا نه؟
    به چه چیزی شک نکنه؟
    اگه منظورتون اینه نمی‌خواید متوجه بشه که جای دیگه‌ای پذیرش گرفتید به نظرم لازم نیست. اطلاع دادنش نه تنها الزاماً منفی نیست که اثر مثبت هم می‌تونه داشته باشه. پیشنهاد می‌کنم که صادقانه موضوع رو مطرح کنید و منتظر پاسخ باشید. شرایط معمولیه. اگه واقعاً تمایل به همکاری با شما داشته باشن با اطلاع از این که جای دیگری پذیرش دارید سعی می‌کنن بهتون اطمینان خاطر بدن.
    اگه فرآیند اپلای رو انجام دادید و منتظر رأی هستید می‌تونید به این شکل مطرح کنید که برای پذیرش دیگه‌اتون لازمه تصمیم بگیرید و می‌خواید بدونید چه زمانی نتیجه مشخص می‌شه و احتمال پذیرشتون چقدره.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

سلام دوستان. بیست روز پیش یه استادی از زمینه کاریم خوشش اومده بود و یه سری مدارک رو گفته بود براش بفرستم من همه مدارک رو واسشون فرستادم. هنوز جوابی بهم نداده . میخوام یه ایمیل بفرستم که بدونه من منتظر و پیگیر هستم هنوز ،
    من این ایمیل رو اماده کردم. دوستان اگه کسی میتونه بهم کمک کنه تا متن ایمیلم بهتر بشه تا ارسال کنم. Dear Professor

. I hope to take the opportunity to pursue my PhD study under your supervision, which is a great honor to me.
    I am looking forward to hearing from you.

Sincerely yours

با سلام خدمت شما
    آیا باید در متن ایمیل درج کنیم که متقاضی اخذ بورسیه هستیم؟ یا اینکه توانایی پرداخت هزینه و اینها را داریم یا خیر ؟
    ممنونم

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbaghaei نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    آیا باید در متن ایمیل درج کنیم که متقاضی اخذ بورسیه هستیم؟ یا اینکه توانایی پرداخت هزینه و اینها را داریم یا خیر ؟
    ممنونم
    سلام. باید یا نبایدی وجود نداره اما پرسیدن این سوال هیچ اشکالی نداره. میتونید در انتهای ایمیل و پس از توضیحات دیگه ای که راجع به رزومه تون میدید این موضوع رو ذکر کنید. موفق باشید.

با سلام
    این ایمیل چطوره؟
    Dear Associate Prof xxxx

My name is xxxxxx. I hold a master degree in management science-operations research, from Islamic Azad University, Iran. I am writing to express my interest in joining your research group at xxxxx as a Ph.D. fellow in September-October . My master thesis titled “A study on mathematical optimization models” scored 19 out of 20 and resulted in two peer-reviewed conference papers. My research interests are in different subjects such as sustainable and green supply chain management, operations research applications, optimization problems in routing and location. Currently, I am working on the bi-objective optimization of the order allocation for raw material supply chain design.

Visiting your personal webpage, I found your research interests in green supply chain management, optimization and developmental models,and routing models close to mines. Specifically, your working paper about “xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx” with an xxxxxxxxx theory, sounds very interesting. In this regards, Visiting xxxxxxxwebpage, I found two research posters about of Inventory Management and Recycling, that aims of minimizing total distance, planning for transportation in a sustainable way, and I read them(Enclosed). I would like to contribute to this study by applying my knowledge.

Please find enclosed my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.
    yours Sincerely ,

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام
    این ایمیل چطوره؟
    Dear Associate Prof xxxx

My name is xxxxxx. I hold a master degree in management science-operations research, from Islamic Azad University, Iran. I am writing to express my interest in joining your research group at xxxxx as a Ph.D. fellow in September-October . My master thesis titled “A study on mathematical optimization models” scored 19 out of 20 and resulted in two peer-reviewed conference papers. My research interests are in different subjects such as sustainable and green supply chain management, operations research applications, optimization problems in routing and location. Currently, I am working on the bi-objective optimization of the order allocation for raw material supply chain design.

Visiting your personal webpage, I found your research interests in green supply chain management, optimization and developmental models,and routing models close to mines. Specifically, your working paper about “xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx” with an xxxxxxxxx theory, sounds very interesting. In this regards, Visiting xxxxxxxwebpage, I found two research posters about of Inventory Management and Recycling, that aims of minimizing total distance, planning for transportation in a sustainable way, and I read them(Enclosed). I would like to contribute to this study by applying my knowledge.

Please find enclosed my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.
    yours Sincerely ,
    استاد رو با درجه‌ی شغلیش خطاب کردن درست نیست. همون Professor و یا Dr فلانی به کار ببرید.
    مدرک رو باید master's degree بگید. جلوتر در مورد تز هم 's لازمه. استفاده از fellow در چنین ایمیلی زیاد مناسب نیست. student بهتره. mine.
    بعد از about دیگه of لازم نیست. حرف اضافه‌ی مناسب برای aim می‌شه at.
    دیگه وقتی می‌گید که پوسترها رو دیدید بدیهیه که خوندینشون.

نظرات شخصی بنده هم در مورد محتوای ایمیلتون اینه که
    به طور کلی ایمیل طولانیه.
    دو خط آخر پاراگراف اول و اول پاراگراف دوم کلشون می‌شه توی یک جمله آورده بشه. پوستر هم ضمیمه می‌کنید؟‌ دقیقاً نفهمیدم پوستری که می‌گید کجاست ولی اگه کار خود استاده دیگه خودش مطلعه لازم نیست ارسالش و توضیح aiming at اون پوستر هم به نظرم زائده. کافیه اشاره‌ی کوتاهی بشه که بدونه کدوم پروژه مد نظرتونه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.