صفحه 524 از 589 نخستنخست ... 24424474514515516517518519520521522523524525526527528529530531532533534574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,231 تا 5,240 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، فقط در مورد این جمله آخرتون، اگه بخوام همچین جنبه ای نداشته باشه نگفتنم، جمله خاصی توصیه میکنین بنویسم؟ الان قالب ایمیلهای من همچین چیزیه:

فلانی هستم فارغ التحصیل ارشد سازه از فردوسی مشهد. به فلان و بهمان زمینه های کاری شما علاقه مندم و زمینه تحقیقاتی خودم هم فلان و بهمانه و بنابراین مشتاقم که با توجه به شهرت و دستاوردهای علمی شما، تحصیلاتم در مقطع دکتری رو زیر نظر شما ادامه بدم و مایلم در دانشگاه شما برای ترم مثلا بهار 2018 اپلای کنم. لطفا بفرمایین پوزیشن در تیم خودتون دارید یا خیر.
    بیشتر منظورم این بود که اگه استادی بوده که در دور قبلی مکاتبه داشتید طبعاً اگه به روی خودتون نیارید خب تأثیر خوبی نداره.
    و این که اگر در ادامه‌ی مکاتبات صحبتی در مورد اپلای‌های قبل و این‌ها شد دیگه باید بگید موضوع رو.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش برای دوره مستر از آمریکا گرفتم بدون فاند، با یک استادی که مکاتبه کردم فرمودند که چند پروژه پندینگ دارن که اگه فاندشون جور بشه منو ساپورت می کنن، نظرتون چیه که حالا تقریبا سه هفته یک ماهی است که خبری از ایشون نشده،
    چی به نظرتون صلاح هست ایمیل بزنم بگم؟

با سپاس

با عرص سلام خدمت دوستان و مدیران سایت.
    من CV مورد نظرمو نوشتم.ولی در مورد ارسال ایمیل به استاد بعضی از دوستانم میگن که باید COVER LETTER بفرستی بعد CV هم ATTTACH کنی.بعضیا هم میگن یه ایمیل معرفی مختصر به همراه cV بفرست.
    به نظرتون در خلاصه ترین حالت چه مطالبی رو در ایمیلم عنوان کنم؟
    اگر ممکنه راهنماییم کنید ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanehsankian نمایش پست ها
    با عرص سلام خدمت دوستان و مدیران سایت.
    من CV مورد نظرمو نوشتم.ولی در مورد ارسال ایمیل به استاد بعضی از دوستانم میگن که باید COVER LETTER بفرستی بعد CV هم ATTTACH کنی.بعضیا هم میگن یه ایمیل معرفی مختصر به همراه cV بفرست.
    به نظرتون در خلاصه ترین حالت چه مطالبی رو در ایمیلم عنوان کنم؟
    اگر ممکنه راهنماییم کنید ممنون

دوست عزیز

اون ایمیل مختصر خودش به نوعی کاور لتر به حساب میاد! من نمیدونم منظور دوستانتون از فرستادن کاور لتر چیه!!!
    شما یه ایمیل میزنید که توش خودتون رو معرفی میکنید. علاقه مندی هاتون رو میگید و به فضای کاری استاد ابراز علاقه مندی میکنید (به صورت تخصصی تر ممکنه پیپیری از ایشون مورد توجهتون قرار گرفته و یا موضوع ارشدتون در راستای پروژه ایشون بوده و .... که میتونید به این موارد مختصر اشاره کنید) و میگید که سی وی تون هم اتچ شده و ممنون میشید که یه نگاهی بندازن بهش. و ابراز علاقه مندیتون برای دانشجوی ایشون بودن و با ایشون کار کردن

این موارد رو میتونید توی همین فروم صفحات قبلش به دیتیل ببینید
    یه ایمیلی با این محتوا و نهایتا امید به اینکه استاد مربوطه رزومه شما رو بپسنده و بهتون جوابی بده...

موفق باشید

این چطوره؟
    Interested in doing research on Marine Renewable Energy Network in EFL as a Master student
    Dear DR….
    This is ...
    I am the holder of bachelor's degree in Mechanical Engineering from IAU of Hamedan, Iran ( GPA: 16.50/20). I have achieved 1st rank student among 2016 class graduates in the field of research and theory in the Mechanical Engineering Department. Another glory of me is The best Idea-Invention about some renewable energy device in National Academic Competition among 300 selected Ideas.
    I have done some numerical and experimental research in the renewable energy field. At first, the behavior of the composite material for using in renewable energy devices is investigated and an ISI essay was the result. After that, I started my researches about fluid mechanics simulation through ANSYS FLUENT software. In the last two years, I continued my Investigations by following the wave behavior and optimize floating body shape in renewable energy devices by the Smoothed Particle Hydrodynamics (SPH) meshless method coding.Two conference papers have been published Simultaneously.I really look forward continuing my studying in your professional group and lab especially the study of “Marine Renewable Energy Network”.
    Regarding your previous activities and publications, I feel more confident that joining as a master student to imperial college under your supervision will help me obtain my objectives. I wonder if you would be kind to read my CV ( which is attached to this email in pdf format) and let me knew if it could be acceptable to pursue my education toward master under your supervision
    Best regards
    ………….

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال برام پیش اومده اگر من نخواهم فاند بگیرم و فقط بخواهم پذیرش از دانشگاه بگیرم باید به استاد ایمیل بزنم یا دیگر لازم نیست به استاد ایمیل بزنم و فقط به دانشگاه درخواست پذیرش را بدهم؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amordad12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال برام پیش اومده اگر من نخواهم فاند بگیرم و فقط بخواهم پذیرش از دانشگاه بگیرم باید به استاد ایمیل بزنم یا دیگر لازم نیست به استاد ایمیل بزنم و فقط به دانشگاه درخواست پذیرش را بدهم؟
    معمولا ارتباط با استاد چیزی بیشتر از فاند گرفتن است اگرچه مهمترین عاملش فاند است. شما میتونید متوجه بشید آیا استاد از رزومه شا خوشش میاد نه چون هر اپلای دلیل بر پذیرش نیست شاید شما نتونستید پذیرش بگیرید که معمولا اگر به استاد قبلش گفته باشید و خوشش آمده باشد تا حدی میدونی لابی بکنه و راه پذیرش رو هموا تر بکنه.
    اگر احساس میکنید زمینه کاریتون با استاد مچ است حتما به استا ایمیل بدبد و توی ایمیلتون بگید من نیاز به فاند ندارم و فقط میخام زیر نظر شما ادامه تحصیل بدم. مطمئن باشید خیلی کمک کننده است.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام به همه. دوستان من می خوام به یکی از اساتید دانشگاهی تو امریکا ایمیل بزنم. البته ایشون فیلد کاریش خیلی مرتبط با من نیست. به همین دلیل میخوام بهش علااقه مندی هام رو بگم و بگم اگه خودش پوزیشنی داره که من رو بررسی کنه یا اینکه یکی از اساتید رو بهم معرفی کنه که توی زمینه من کار میکنند. به نظر شما برای همچین ایمیلی این محتوا مناسبه؟
    ممنون

Dear Prof. xxx,

I am a graduated computer science student and I am interested to enroll in a PhD program. My interests and recent researches are in the area of XX, YY and ZZ.

It would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches or introduce me some of your faculty professors that have open positions.

Attached is my CV. Please do not hesitate if you need any more information.

Sincerely yours,
    AAAA

سلام،وقت بخير
    من يه سوال خيلي خيلي فوري داشتم،ممنون ميشم منو راهنمايي كنين،من به يه استادي ايميل زدم واسه ساپورت كردن من اين ايميل رو به من داده
    كه من الان دانشجوهايي رو قبول ميكنم كه اسكالرشيپشونو خودشون بدن من ميخوام بگم كه من خودم ميدم اين خوبه به نظرتون؟
    Dear Dr.
    thank you very much for your reply,I will be able to support myself for all expenses of my tuition ,would you be able to take my application into consideration for admission?
    I have also submitted my application into graduate department.
    Best Regards,

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام،وقت بخير
    من يه سوال خيلي خيلي فوري داشتم،ممنون ميشم منو راهنمايي كنين،من به يه استادي ايميل زدم واسه ساپورت كردن من اين ايميل رو به من داده
    كه من الان دانشجوهايي رو قبول ميكنم كه اسكالرشيپشونو خودشون بدن من ميخوام بگم كه من خودم ميدم اين خوبه به نظرتون؟
    Dear Dr.
    thank you very much for your reply,I 1- XXXXX will be able to support 2- myself for all expenses of my tuition ,3- would you be able to take my application into consideration for admission?
    I have also submitted my application into graduate department.
    Best Regards,
    در کل خوبه فقط اون قسمتهای قرمز رو من یه کم بهتر کردم I am a self-funded applicant and will be able to support my life-expenses and tuition fee
    I would like to ask you to let me know if you would consider my application
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein