صفحه 529 از 589 نخستنخست ... 29429479519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,281 تا 5,290 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون ميشم منو در مورد اينكه محتواي اين ايميل خوب هست يا نه راهنمايي كنين
    یه نکته ای که هستش اینه که من لیسانس و فوقم مال شریف و تهران هستش و رتبه یک کنکور ارشد هستم بنظرتون تو ایمیل ارسالی اشاره کنم یا اینکه تو رزومه باشه فقط؟
    ممنونم
    Dear professor ......,
    My name is .......... I finished an M.Sc. degree in Artificial Intelligence at the University of Tehran in 2017 and my GPA was 18.78 out of 20. I am considering applying to the University of ...... and would very much like to join your research team.

When I was working on my master's thesis, I found your paper "............" at ".............". I was fascinated by your paper, especially the part in which you showed ............ I also studied the same research subject in my master’s thesis. This is one of the areas I could see myself exploring in research as a graduate student.

I have attached my CV and thesis abstraction. Should you need any additional information, I will provide all in detail. Thank you for your time and consideration. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.

Yours sincerely,

.......
    سلام دوست عزیز،

اول اینکه اون مواردی که اشاره کردین رو در سی وی بیارید و نیاز به بیانش تو ایمیل نیست. حتی معدالتون هم در ایمیل نیارید.

ایمیلتون بنظرم باید بهتر بشه:
    معرفی خودتون در حد یه جمله.
    اینکه سایت دانشگاه رو دیدین و از بک گراند استاد خوشتون اومده.
    دوره ارشد روی موضوع ... کار کردین و خوشحال هستین که با .... و ... که زمینه های کاری استاد هست یکی هست. حتی مقاله .. و ... استاد هم خوندین و خیلی دوست دارین در دوره دکتری روی زمینه ... کار کنین.
    بنابراین، به دلیل این تشابهات دوست دارین برای دوره دکترای دانشگاه ... اپلای کنید. ممنون میشین که سی وی و ریزنمراتتون رو بررسی کنن و ببینن که شایستگی این رو دارین که به ریسرچ تیمشون جوین بشین.
    اگر جزئیات دیگه ای ازتون میخوان خوشحال میشین که براشون ارسال کنید.
    منتظر پاسخشون هستین مشتاقانه.

به این ترتیب میتونین یه ایمیلی بنویسین که با تغیرات کوچک برای تمام استادا ارسالش کنین. در ضمن اجباری هم به نوشتن یا خوندن مقالات استاد نیست ولی خب باشه خیلی میتونه تاثیرگذار باشه.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

دوست خوبم خيلي ممنون از راهنماييت
    ممكنه يه نمونه برام ارسال كنين تا من دستم بياد چه جوري بايد بنويسم
    اگه اين مار رو بكنين هيلي لطف بزرگي كردين

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اول اینکه اون مواردی که اشاره کردین رو در سی وی بیارید و نیاز به بیانش تو ایمیل نیست. حتی معدالتون هم در ایمیل نیارید.

ایمیلتون بنظرم باید بهتر بشه:
    معرفی خودتون در حد یه جمله.
    اینکه سایت دانشگاه رو دیدین و از بک گراند استاد خوشتون اومده.
    دوره ارشد روی موضوع ... کار کردین و خوشحال هستین که با .... و ... که زمینه های کاری استاد هست یکی هست. حتی مقاله .. و ... استاد هم خوندین و خیلی دوست دارین در دوره دکتری روی زمینه ... کار کنین.
    بنابراین، به دلیل این تشابهات دوست دارین برای دوره دکترای دانشگاه ... اپلای کنید. ممنون میشین که سی وی و ریزنمراتتون رو بررسی کنن و ببینن که شایستگی این رو دارین که به ریسرچ تیمشون جوین بشین.
    اگر جزئیات دیگه ای ازتون میخوان خوشحال میشین که براشون ارسال کنید.
    منتظر پاسخشون هستین مشتاقانه.

به این ترتیب میتونین یه ایمیلی بنویسین که با تغیرات کوچک برای تمام استادا ارسالش کنین. در ضمن اجباری هم به نوشتن یا خوندن مقالات استاد نیست ولی خب باشه خیلی میتونه تاثیرگذار باشه.

پیروز باشید

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این یه نمونه ایمیل هست ولی پیشنهاد میکنم حتما حتما چند نمونه بخونین و بعد برای خودتون یه متن درست کنین.

Dear Dr. ......,

I am ....., graduated M.Sc. student from ....... Department of ..... University, Tehran, Iran.

I am very pleased to say that I have visited the University of .....website and I had become profoundly interested in the areas of your research background.

During my master, I have been focusing on ........ However, I am so interested in continuing my research in the area of ......for my PhD studies which well matches with your research areas.

Therefore, due to these similar research interests, I am strongly encouraged to apply for the University ... PhD program, and I would be most pleased to know if you could assess my CV and tell me whether I have the eligibility to receive any sort of support as teaching or research assistant ship.

It will be indeed my honor to become associated with your educational-investigative group.

Attached you can find my CV and academic transcripts which further demonstrates my qualifications.

If you need more information, I would be so much delighted to provide that in detail.

Appreciations to your kind reply.

--
    Sincerely yours,

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

يك سوال ديگر من تا حالا چند تا ايميل زدم كه جوابي نگرفتم ولي بنظرم فرمت ايميلي كه زدم خوب نبوده حالا ميخوام ايميل يادآوري بزنم بنظرتون بهتره همون قبلي رو دوباره ريپلاي كنم يا اينكه با فرمت جديد ايميل بزنم؟

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

يك سوال ديگر من تا حالا چند تا ايميل زدم كه جوابي نگرفتم ولي بنظرم فرمت ايميلي كه زدم خوب نبوده حالا ميخوام ايميل يادآوري بزنم بنظرتون بهتره همون قبلي رو دوباره ريپلاي كنم يا اينكه با فرمت جديد ايميل بزنم؟
    خواهش میکنم

بنظرم ایمیل جدید رو بزنید محدد. ولی اگه دیدید جواب ندادن بازهم ریمایند بزنین.

Junior Member

می تونین ایمیل قبلی فوروارد کنین و متن زیر بنویسین

I would be thankful if you could consider my previous email about the possibility of vacancy in your lab.
    Best regards
    Name

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام دوستان
    میشه نظرتون رو درباره متن زیر بگید؟ اگه موردی لازم هست به اضافه یا حذف، ممنونتون میشم اعلام کند
    مرسی
    Dear Prof. aaaa

This is ****** and I will be graduated in electrical power engineering in the spring of 2018.
    I am very pleased to say that I have visited the University of *** website and I had become profoundly interested in the areas of your research background.
    Regarding my research interests and my motivated personality, I feel confident that joining as a phd student to that University under your supervision will help me achieve my objectives.
    I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your team.

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

اگر امکانش هست این ایمیل رو هم ببینین و اگه موردی هست که بهتره اصلاحش کنم تا بهتر بشه رو ممنون میشم تذکر بدین:

Subject: Interested in doing research on exoplanets as a Ph.D. student

Dear Professor xxx,

I am a graduated M.Sc. student in Gravity and Astrophysics from Shahid Beheshti University in Iran. I am considering applying to the University ofxxx, Department of Astronomy.

My thesis title was “Optimization of Photometric Data for Detecting Extrasolar Planets”. While doing my thesis, I gained some experience in observation techniques, the process of photometry, and data analysis, which are in accordance with your projects like PANOPTES and others for detecting and characterizing exoplanets.

I have a number of other conference papers, oral talks, and teaching in the context of exoplanet observation, their habitability, and variable stars. Currently, I am working on exoplanet habitability and my focus is on exploring the effect of various unknown exoplanets parameters on their habitability.

As I found that my interests are in line with your research focus, I kindly request you to have a look at my attached CV for more information on me and my works.

Best regards,
    .name...,
    ویرایش توسط pmforlife : September 19th, 2017 در ساعت 02:43 AM

Junior Member

دوستان سلام، امیدوارم سوالم رو در قسمت مناسبی آورده باشم
    من دارم ارشدمو دفاع میکنم و در حال حاضر مدرک زبان ندارم و دانشنامه م آزاد نشده و فرآیند اخذ آیلتس و آزادسازی مدرک شش ماه زمان میبره، یعنی اول اردیبهشت 97 تکمیل میشن
    سوالم این هست که با توجه به اینکه هدف بنده دانشگاه های کانادا هست، الان میتونم برا استاد رزومه بفرستم و هماهنگ کنم بعدا مدرک زبان و اینارو ازم بگیره
    سوال دوم اینکه اگه مساله قبل شدنی نیست من دقیقا باید تحت چه شرایط و زمانی به استادها ایمیل بزنم؟
    سوال سوم اینکه بعضی دانشگاه ها گفتن وقتی به یکی از دانشگاه های کانادا درخواست میدی، نباید به بقیه دانشگاه ها رزومه بدی، این مساله رو لطفا کمی توضیح بدین برای من.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.