صفحه 530 از 589 نخستنخست ... 30430480520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539540580 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,291 تا 5,300 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان اینجا ایمیل هایی هست که مربوط به کسایی هست که میخوان تازه اپلای کنن، نمونه ایمیل برای ترنسفر دارین که آیدیا بگیرم؟

خیلی ممنونم
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fsavior نمایش پست ها
    دوستان سلام، امیدوارم سوالم رو در قسمت مناسبی آورده باشم
    من دارم ارشدمو دفاع میکنم و در حال حاضر مدرک زبان ندارم و دانشنامه م آزاد نشده و فرآیند اخذ آیلتس و آزادسازی مدرک شش ماه زمان میبره، یعنی اول اردیبهشت 97 تکمیل میشن
    سوالم این هست که با توجه به اینکه هدف بنده دانشگاه های کانادا هست، الان میتونم برا استاد رزومه بفرستم و هماهنگ کنم بعدا مدرک زبان و اینارو ازم بگیره
    سوال دوم اینکه اگه مساله قبل شدنی نیست من دقیقا باید تحت چه شرایط و زمانی به استادها ایمیل بزنم؟
    سوال سوم اینکه بعضی دانشگاه ها گفتن وقتی به یکی از دانشگاه های کانادا درخواست میدی، نباید به بقیه دانشگاه ها رزومه بدی، این مساله رو لطفا کمی توضیح بدین برای من.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    سلام،

1) شما میتونید از الان برای فال 2019 با اساتید در ارتباط باشید ولی یکخورده زود هست. میتونید توضیح بدین که اون موقع حاضر میشن.
    2) مثال میزنم: اگر برای فال 2019 بخواید اقدام کنید، از می و جون 2018 تایم مناسبی هست برای تماس با اساتید.
    3) شما میتونید به همه دانشگاه ها همزمان هم رزومه بدید و هم اپلای کنید.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان اینجا ایمیل هایی هست که مربوط به کسایی هست که میخوان تازه اپلای کنن، نمونه ایمیل برای ترنسفر دارین که آیدیا بگیرم؟

خیلی ممنونم
    منظور از ترنسفر اینه که از یک دانشگاه در امریکا مثلا برید یک دانشگاه دیگه در امریکا؟ اگه اینه که باید پذیرش داشته باشید از اون دانشگاه و دیگه نیاز به ایمیل نیست! در غیر اینصورت فک کنم ترنسفر اشتباهی بکار بردید.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

یه سوال دوستان: معمولا اگر زمینه ی کاری استاد مورده علاقه ی ما باشه ولی در ایران کاره خاصی یا تحقیقی در اون مورد نکرده باشیم چی، استاد بهمون اعتماد نخواهد کرد؟من یه سری موضوعات هستن که تو ایران شرایط کار کردنش روشون برام میسر نبود ولی خیلی دوس دارم تو پی اچ دی براشون اقدام کنم.شانسی هست؟

و دو کسی هست برای المان اقدام کرده باشه؟باید با استاد هماهنگ شیم یا دانشگاه کافیه؟اخه یه سریا که معتقدن برای امریکا بهتره دنبال استاد نبود و با دانشگاه مکاتبه کرد، خوب هزینه های فی ها کمره ادمو خم میکنه که، صدها دانشگاه اونجا هست. من تا صفحه ی 517 خوندم اطلاعات خوبی هم گیرم اومد ولی اینا هم برام سوال بود ممنون میشم جواب بدین
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

آلمان اگر پذیرشتون به زبان آلمانی بگیرین برای آیندتون خیلی خوب میشه. چون بعد از فارغ التحصیلی و سه سال کار اقامت دائم میده، اما باید از الان زبان المانی حداقل ب۱ داشته باشین و نمره تافل یا آیلتس خوب، البته اگه دارین برای پی اچ دی اقدام میکنید. نمره زبانتون چنده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    یه سوال دوستان: معمولا اگر زمینه ی کاری استاد مورده علاقه ی ما باشه ولی در ایران کاره خاصی یا تحقیقی در اون مورد نکرده باشیم چی، استاد بهمون اعتماد نخواهد کرد؟من یه سری موضوعات هستن که تو ایران شرایط کار کردنش روشون برام میسر نبود ولی خیلی دوس دارم تو پی اچ دی براشون اقدام کنم.شانسی هست؟

و دو کسی هست برای المان اقدام کرده باشه؟باید با استاد هماهنگ شیم یا دانشگاه کافیه؟اخه یه سریا که معتقدن برای امریکا بهتره دنبال استاد نبود و با دانشگاه مکاتبه کرد، خوب هزینه های فی ها کمره ادمو خم میکنه که، صدها دانشگاه اونجا هست. من تا صفحه ی 517 خوندم اطلاعات خوبی هم گیرم اومد ولی اینا هم برام سوال بود ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان برای ایمیل زدن به اساتید ایا میشه به honorary doctors ایمیل زد چون من دنبال استاد میگشتم توی یکی از علاوه برا اساتید خودشون این جور اساتیدی هم داشتن که من فیلد کاریم به اینا بیشتر شبیه بود حالا میخواستم بفهمم که میشه به اینجور اساتید هم ایمیل زد ؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilan نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ایمیل زدن به اساتید ایا میشه به honorary doctors ایمیل زد چون من دنبال استاد میگشتم توی یکی از علاوه برا اساتید خودشون این جور اساتیدی هم داشتن که من فیلد کاریم به اینا بیشتر شبیه بود حالا میخواستم بفهمم که میشه به اینجور اساتید هم ایمیل زد ؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    سلام
    honorary doctors یک عنوان هست که توسط برخی دانشگاه ها به افراد اعطا میشه و بیشتر حالت award داره. فکر کنم نزدیک ترین معنی "دکترا ی افتخاری" باشه. غیر از این عنوان باید توجه کنید که استادیار/دانشیار/استاد هستند یا خیر. موفق باشید

Junior Member

مرسی جهت راهنمایتون ، همشون دکترا دارن و قبل اسمشون prof نشته شده
    من هنوز مدرک زبان نگرفتم ممکنه که اساتید پاسخی ندن ، یا اینکه اول مدرک زبان بگیرم و بعد شروع کنم به ایمیل زدن ؟

ApplyAbroad Veteran

مرسی جهت راهنمایتون ، همشون دکترا دارن و قبل اسمشون prof نشته شده
    من هنوز مدرک زبان نگرفتم ممکنه که اساتید پاسخی ندن ، یا اینکه اول مدرک زبان بگیرم و بعد شروع کنم به ایمیل زدن ؟
    سلام
    لطفا این لینک را مطالعه کنید. فقط این عناوین می توانند سوپروایزر باشند : Assistant Prof or Associate Prof or Prof
    ممکن هست ولی واقعا نمیشه در این زمینه قطعی صحبت کرد. شما شروع کنید ولی پیگیر نمرات زبان هم باشید. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

honorary doctor ها اگر عضو رسمی هیئت علمی جایی نباشند نمیتوانند دانشجو بگیرند.