صفحه 533 از 589 نخستنخست ... 33433483523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,321 تا 5,330 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    بله حق با شماست باید برگردم یکبار دیگه جوابهای استاد رو بررسی کنم و بسنجم.
    با تشکر از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

1) شما میتونید از الان برای فال 2019 با اساتید در ارتباط باشید ولی یکخورده زود هست. میتونید توضیح بدین که اون موقع حاضر میشن.
    2) مثال میزنم: اگر برای فال 2019 بخواید اقدام کنید، از می و جون 2018 تایم مناسبی هست برای تماس با اساتید.
    3) شما میتونید به همه دانشگاه ها همزمان هم رزومه بدید و هم اپلای کنید.

موفق باشید
    سلام
    ببخشید یه سوال دیگه هم دارم،
    الان من دفاع کردم و مدرکم رو از 22 مهر میذارم کاریابی و هفت ماه بعد دانشنامه من آزاد شده و احتمال خیلی زیاد مدرک زبانم هم اکی شده باشه. با توجه به اینکه شروع ترم پاییز 2018 که 22 شهریور تقویم شمسی میشه امکانش نیست که همین الان اپلای کنم و نذارم برای فال 2019؟
    البته موردی که الان مد نظرم هست دانشگاه های سویس هستن که ددلاینشون دی ماه ه.
    در مورد دانشگاه های کانادا هم راهنمایی بفرمایید.
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان یه استادی این جوری جواب میل من رو داده:

Thank you for your interest. I have new research interests in particle dispersion, and would potentially be interested in hiring you, but I am still unsure about my funding situation for fall 2018. Unfortunately, I will not know if I will be able to hire new students until the VT graduate school application deadline has passed. Therefore, if you decide to apply VT and are accepted, please contact me at that time.
    من دقیقا متوجه منظور ایشون نشدم. اگر ایشون میگن وضعیت من مشخص نیست. از طرف دیگه میگه اپلای کن و اگر قبول شدی به من خبر بده. خب من اگر بخام اپلای کنم با اسم ایشون جلو میرم (مثلا در SOP) در حالی که ایشون میگه من نمی دونم وضعیتم چطوریه.
    نظر شما چیه.من چی جواب بدم بهش. در ضمن امریکا هست دانشگاهش.

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید من مشاورم امریکایی هست و قرار بوده مقاله من رو بخونه ولی از داور بیشتر طول کشیده که مقاله را بخونه به نظرتون این متن خوبه به عنوان ایمیل واسش بفرستم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

As not receiving your valuable views on my manuscript and lapse of several months since my sending it for your perusal and advice has now caused me some serious concerns and stress about my next curricular activities, I will be really grateful if you could kindly expedite in advising your proposed edits. Also, I sent the second draft manuscript entitled "". It would be great pleasure if you accept to review and revise and put your valuable comments on it.

With many thanks for your consideration.

Junior Member

سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و در جوابش گفتن رزومت خیلی خوبه اما من وضعیت پوزیشنم تا ماه مارچ معلوم میشه، اون موقع اگه خواستی دوباره ایمیل بزن. منم تشکر کردم و گفتم مارچ ایمیل میزنم. حالا اگر به بقیه ی اساتید اون دانشکده ایمیل بفرستم ایراد نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من مشاورم امریکایی هست و قرار بوده مقاله من رو بخونه ولی از داور بیشتر طول کشیده که مقاله را بخونه به نظرتون این متن خوبه به عنوان ایمیل واسش بفرستم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

As not receiving your valuable views on my manuscript and lapse of several months since my sending it for your perusal and advice has now caused me some serious concerns and stress about my next curricular activities, I will be really grateful if you could kindly expedite in advising your proposed edits. Also, I sent the second draft manuscript entitled "". It would be great pleasure if you accept to review and revise and put your valuable comments on it.

With many thanks for your consideration.
    سلام.. بنظرم برای بخش اول (As not...sending it) میشه به این شکل هم نوشت:
    Regarding the manuscript entitled "...", this is kindly to remind you to have a look at it

برای قسمت "نگرانی های جدی و استرس" شاید بشه از کلماتی استفاده کرد که در عین رسوندن مطلب بار مثبتی هم داشته باشه. مثلن بگید: "جواب بموقع شما باعث تسریع فرآیند ... میشه" (یه چیزی تو این مایه ها)

جمله (Also I sent...) یه مقدار بنظر مبهمه. منظورتون اینه که تو همین ایمیلی که صحبتش هست براشون فرستادید؟ اگه آره معمولن از زمان حال استفاده میکنند. یه همچین عبارت هایی خوبه:
    I'm also sending the draft manuscript entitled "..." (can be found in the attachment). یا:
    The attached contains the second draft manuscript

اگه منظورتون از second draft manuscript نسخه به روز شده فایل اولیه ای هست که قبلن فرستادید بهتره اینطوری گفته بشه:
    Updated manuscript or
    Updated version of the manuscript

بجای Pleasure هم یه کلمه مناسب تر میاد. مثل thankful. لازم هم نیست چندین بار تشکر بشه. یه بار اون آخر تشکر کنید کافیه.
    در قسمت Subject ایمیل هم عبارت Reminder بنویسید..

موفق باشید..

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط gigili206 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و در جوابش گفتن رزومت خیلی خوبه اما من وضعیت پوزیشنم تا ماه مارچ معلوم میشه، اون موقع اگه خواستی دوباره ایمیل بزن. منم تشکر کردم و گفتم مارچ ایمیل میزنم. حالا اگر به بقیه ی اساتید اون دانشکده ایمیل بفرستم ایراد نداره؟
    ایرادی نداره.. نه اخلاقی نه قانونی مشکلی نیست..

Junior Member

سلام و وقتتون بخیر. ببخشید استادم مقاله را خواندند و نظراتشان را نوشتند و ایشون نوشتند I will be up late tonight and can probably discuss this manuscript then if you would like to talk. Let me knowبه نظر شما من چطوری میتونم پاسخ بدهم بهشون آیا متن ذیل خوبه براشون بنویسم من میخواستم طوری بهشون بگم که اسکایپ یک وقت دیگه ای در نظر بگیرند مثلا فردا که بتونم تمام سوالهایی رو که دارم قبلا آماده کنم

Thank you so much for your message which noted and yourvaluable views on the manuscript. I would like to hereby extend my thanksand gratitude to you for your kind attention. I will make the correctionssoonest and communicate with you on the Skype at any convenient time whichyou advise.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر،

من با یه استاد در استرالیا کانکت شدم و بهم گفت که بزودی باهات تماس میگیرم تا بیشتر صحبت کنیم.
    الان تقریبا 10 روز از این ایمیلش گذشته و جوابی نفرستاده، با توجه به این که الان یک کنفرانسی تو دانشگاه دارن به نظرتون درسته که یه ایمیل یادآوری براش بفرستم؟ اصلا نمیدونم در مورد چی باید صحبت کنم.

معذرت میخام اگر سوالم تکراریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadci نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر،

من با یه استاد در استرالیا کانکت شدم و بهم گفت که بزودی باهات تماس میگیرم تا بیشتر صحبت کنیم.
    الان تقریبا 10 روز از این ایمیلش گذشته و جوابی نفرستاده، با توجه به این که الان یک کنفرانسی تو دانشگاه دارن به نظرتون درسته که یه ایمیل یادآوری براش بفرستم؟ اصلا نمیدونم در مورد چی باید صحبت کنم.

معذرت میخام اگر سوالم تکراریه.
    ببخشید ظاهرا تاپیک مناسب این سوال نیستش