صفحه 538 از 589 نخستنخست ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,371 تا 5,380 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology-Genetics Undergaduate, University of Isfahan

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان. ممکنه لطفا یه نگاهی به ایمیل من بندازید و ایراداتشو بگید. خیلی ممنونم میشم
    Dear Dr.X
    I am graduating in cell and molecular biology-Genetics approach with overall GPA of 17.79/20 from university of Isfahan in July 2018.
    I am really interested in X and I have acquired basic knowledge of medical and molecular genetics during my undergraduate studies. I have seen your profile and since I found your research area, the closest to my interests, I am eager to to pursue my M.Sc under your supervision.
    I would be grateful if you take a look at my CV which is attached to this email and let me know your opinion regarding my case in applying to University of X and if there is any chance for me to have the honor to work under your supervision for fall 2018. Thank you in advance for your consideration. I am looking forward to hearing from you.
    Yours sincerely
    Noushin Ahmadpour

سلام دوستان

آیا اگر به فیلد استادی خیلی علاقمندم به نظرتون مشکلی نیست که در ایمیل بگم که اگر برای PhD موقعیتی برام نیست برای انجام مستر دوم (research based) هم آمادگیش رو دارم؟
    این به نظرتون نرمال هست یا ممکنه اثر منفی داشته باشه؟

مرسی

سلام وقتتون بخير

من يه سوالي دارم ممنون ميشم با توجه به تجربتون يا كيس هايي كه اطلاع دارين من رو راهنمايي كنين
    به نظر شما پيدا كردن استاد بصورت حضوري يا اينكه كورسي را باهاشون با نمره ي خوبي پاس كرده باشه ادم راحت تر از مكاتبه از طريق ايميل هست؟
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. احتمالاً هرگونه شناختِ قبلیِ [البته که] مثبت، رَوَندِ امور رو براتون ساده‌تر می‌کنه. از دوستانی هم شنیدم که راه‌هایِ پیشنهادیِ شما جواب‌هایِ خوبی داشته براشون، در عینِ حال حتماً که بسیاری از دوستان هم از طریقِ مکاتبه‌یِ ای‌مِیلی به مقصودِ مطلوب رسیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير

من يه سوالي دارم ممنون ميشم با توجه به تجربتون يا كيس هايي كه اطلاع دارين من رو راهنمايي كنين
    به نظر شما پيدا كردن استاد بصورت حضوري يا اينكه كورسي را باهاشون با نمره ي خوبي پاس كرده باشه ادم راحت تر از مكاتبه از طريق ايميل هست؟
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه

درود و خسته نباشین. راهی که خودم در ای‌مِیل‌هایِ ارسالی پیش گرفتم، این‌طوره که مرحله به مرحله و به‌فراخورِ جواب‌هایِ استاد، ایده‌ها یا مصالحه‌هایی رو مطرح می‌کنم. بنابراین پیشنهاد می‌کنم ابتدائاً این مسأله رو عنوان نفرمایین، شاید که در ادامه فرصتی مناسب‌تر پیش اومد برایِ گفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا اگر به فیلد استادی خیلی علاقمندم به نظرتون مشکلی نیست که در ایمیل بگم که اگر برای PhD موقعیتی برام نیست برای انجام مستر دوم (research based) هم آمادگیش رو دارم؟
    این به نظرتون نرمال هست یا ممکنه اثر منفی داشته باشه؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام و خسته نباشین. به‌صورتِ کلی متنِ خوبی‌ست، ایراداتِ جزئی داره که برنامه‌یِ "Grammerly" به‌کمکتون میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushiiiin نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه لطفا یه نگاهی به ایمیل من بندازید و ایراداتشو بگید. خیلی ممنونم میشم
    Dear Dr.X
    I am graduating in cell and molecular biology-Genetics approach with overall GPA of 17.79/20 from university of Isfahan in July 2018.
    I am really interested in X and I have acquired basic knowledge of medical and molecular genetics during my undergraduate studies. I have seen your profile and since I found your research area, the closest to my interests, I am eager to to pursue my M.Sc under your supervision.
    I would be grateful if you take a look at my CV which is attached to this email and let me know your opinion regarding my case in applying to University of X and if there is any chance for me to have the honor to work under your supervision for fall 2018. Thank you in advance for your consideration. I am looking forward to hearing from you.
    Yours sincerely
    Noushin Ahmadpour

نقل قول نوشته اصلی توسط Temark نمایش پست ها
    درود و خسته نباشین. راهی که خودم در ای‌مِیل‌هایِ ارسالی پیش گرفتم، این‌طوره که مرحله به مرحله و به‌فراخورِ جواب‌هایِ استاد، ایده‌ها یا مصالحه‌هایی رو مطرح می‌کنم. بنابراین پیشنهاد می‌کنم ابتدائاً این مسأله رو عنوان نفرمایین، شاید که در ادامه فرصتی مناسب‌تر پیش اومد برایِ گفتن.
    ممنونم

ولی دوست عزیز اگر استادی از رزومه در اولین ایمیل خوشش نیاد دیگه و شخص رو مناسب برای دکترا ندونه احتمالا کار به ایمیل دوم نمیرسه که آدم بخواد آپشن مستر دوم رو مطرح کنه....

منظورم اینه که در همون ایمیل اول آدم فرصت رو از دست نده.

شما هم برای مستر دوم خواستین اقدام کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

درود و خسته نباشین. احتمالاً در صورتِ این‌که استاد موردِ شما رو برایِ دکترا مناسب ندونه، اقدام به بلاک کردنتون نمی‌کنه که مِیل‌هایِ بعدی به دستشون نرسه؛ بنابراین فرصت خواهید داشت که در ادامه وضعیتِ جدیدی مثلِ ارشدِ دوم رو مطرح کنین [این رَوَندی‌ست که اگر جایِ شما بودم، در پیش می‌گرفتم]. نیز اگر نامه‌نگاری رو آغازیده باشین، می‌بینین که زمین تا آسمون استراتژیِ اساتیدِ خارجی با داخلی‌ها در زمینه‌یِ پاسخ دادن به مِیلِ دانشجویان و راهنماییِ ایشان متفاوت هست [قطعاً با حالتی ایجابی]؛ پس به‌نظرم نگرانِ این موضوع نباشین. خیر، برایِ فرصتِ مطالعاتیِ دکترا، و پست‌داک.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    ممنونم

ولی دوست عزیز اگر استادی از رزومه در اولین ایمیل خوشش نیاد دیگه و شخص رو مناسب برای دکترا ندونه احتمالا کار به ایمیل دوم نمیرسه که آدم بخواد آپشن مستر دوم رو مطرح کنه....

منظورم اینه که در همون ایمیل اول آدم فرصت رو از دست نده.

شما هم برای مستر دوم خواستین اقدام کنین؟

سلام دوستان
    دو تا پوزیشن تو یه دانشگاه و یه گروه ارائه شده که هردو مرتبط با تخصص من هست
    برا یکیش اپلای کردم
    مورد اول با دو استاد x و y (مورد کار عددی هست)
    مورد دوم با سه استاد z و y و q ارائه میشه (مورد آزمایشگاهی)
    و بررسی درخواست های مربوط به هر دو پوزیشن در تاریخ های یکسان شروع میشه
    برای اولی اپلای کردم
    به نظرتون برا دومی هم اپلای بکنم؟
    دانشگاه رنک بسیار خوبی داره
    پیش پیش ممنون از پاسختون

Junior Member

دوستان خواهشا نظرتون رو راجع به این ایمیل بگین.. اگه جاییش باید کم یا زیاد بشه بفرمایید
    Hello dear professor X

My name is X, a graduated student in bachelor degree of computer engineering at Guilan university of Iran with a GPA of 3.49/4 in 2 last years. My intention for continuing my study at your group and under your supervision is that I found one of your research group interesting as I worked in that area for more than 3 years. Feature extraction which is one of my interesting subject in the field of image processing and computer vision specially when it applied to some affairs which is related to recognition tasks.

During my studies, I was interested in Image Processing(IP) and Computer Vision(CV). After learning for 1 year, I started to work on traffic signs detection and recognition by feature extracting methods. Eventually, I wrote an article entitled “A Novel Fusion Mixture of Experts Algorithm for Traffic Signs Recognition (submitted in the journal of Multimedia tools And Application) ”. The main focus of this article was that by combining ensemble and active learning methods, create a novel fusion mixture of experts algorithm for recognising traffic signs more efficiently. This article and its related subject is close to your research interest, Image processing and computer vision. I think working in these areas under your supervision with your guid line can be a good chance for me to strengthen my knowledge of image processing or computer vision or other relative subjects in order to do more research and practical project in my academic studies.

I,m going to apply to the university of Monitoba and mention your name as my potential supervisor, I would be grateful if you can let me to continue my education in your university,under your supervision in the fall semester 2018. I also attached my CV, university transcript And I would be glad to provide more information at any time.
    Even if there is no opportunity for me, I would appreciate if you give me some suggestions.
    Thank you for your attention.