صفحه 539 از 589 نخستنخست ... 39439489529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,381 تا 5,390 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiam نمایش پست ها
    دوستان خواهشا نظرتون رو راجع به این ایمیل بگین.. اگه جاییش باید کم یا زیاد بشه بفرمایید
    Hello dear professor X

My name is X, a graduated student in bachelor degree of computer engineering at Guilan university of Iran with a GPA of 3.49/4 in 2 last years. My intention for continuing my study at your group and under your supervision is that I found one of your research group interesting as I worked in that area for more than 3 years. Feature extraction which is one of my interesting subject in the field of image processing and computer vision specially when it applied to some affairs which is related to recognition tasks.

During my studies, I was interested in Image Processing(IP) and Computer Vision(CV). After learning for 1 year, I started to work on traffic signs detection and recognition by feature extracting methods. Eventually, I wrote an article entitled “A Novel Fusion Mixture of Experts Algorithm for Traffic Signs Recognition (submitted in the journal of Multimedia tools And Application) ”. The main focus of this article was that by combining ensemble and active learning methods, create a novel fusion mixture of experts algorithm for recognising traffic signs more efficiently. This article and its related subject is close to your research interest, Image processing and computer vision. I think working in these areas under your supervision with your guid line can be a good chance for me to strengthen my knowledge of image processing or computer vision or other relative subjects in order to do more research and practical project in my academic studies.

I,m going to apply to the university of Monitoba and mention your name as my potential supervisor, I would be grateful if you can let me to continue my education in your university,under your supervision in the fall semester 2018. I also attached my CV, university transcript And I would be glad to provide more information at any time.
    Even if there is no opportunity for me, I would appreciate if you give me some suggestions.
    Thank you for your attention.
    1- بلنده
    2- شما رزومتون رو توضیح دادین. اون رو اتچ میکنین خواست میبینه.
    3- خیلی کوتاه بگین که چی خوندین / علاقه تون چیه و چرا می خواین باش کار کنین.
    شما نباس بگی که من دارم اپلای میکنم اسمتم میزارم به عنوان استاد مورد علاقه (البته میتونین اینکارو بکنین ولی فایده ای نداره) در عوض بگین علاقه مندین باش کار کنین ببینین چی میگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا اگر به فیلد استادی خیلی علاقمندم به نظرتون مشکلی نیست که در ایمیل بگم که اگر برای PhD موقعیتی برام نیست برای انجام مستر دوم (research based) هم آمادگیش رو دارم؟
    این به نظرتون نرمال هست یا ممکنه اثر منفی داشته باشه؟

مرسی
    نه از این حرفا نزنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushiiiin نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه لطفا یه نگاهی به ایمیل من بندازید و ایراداتشو بگید. خیلی ممنونم میشم
    Dear Dr.X
    I am graduating in cell and molecular biology-Genetics approach with overall GPA of 17.79/20 from university of Isfahan in July 2018.
    I am really interested in X and I have acquired basic knowledge of medical and molecular genetics during my undergraduate studies. I have seen your profile and since I found your research area, the closest to my interests, I am eager to to pursue my M.Sc under your supervision.
    I would be grateful if you take a look at my CV which is attached to this email and let me know your opinion regarding my case in applying to University of X and if there is any chance for me to have the honor to work under your supervision for fall 2018. Thank you in advance for your consideration. I am looking forward to hearing from you.
    Yours sincerely
    Noushin Ahmadpour
    اول اینکه ایمیلتون تمپلیته - انتظار خاصی ازش نداشته باشین.
    بعدش هم علایق استاد به مال شما نزدیک نیست - برعکسشه )

Junior Member

سلام دوستان.
    من یکی از اساتید بهم گفته بود که از اپلیکنت من حمایت میکنه و منو میگیره و حتی در مورد حقوق و موضوع کار هم صحبت کرده بودیم اما پس از اعلام نتایج اپلای من رد شده بودم به نظرتون چه ایمیلی به استاد بزنم با این محتوا که دلایل رد شدن من چی بوده و یا اینکه چه
    چیز باعث رد شدن من شده تا من اون نقطه ضعف و برای دور بعد پوشش بدم
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یکی از اساتید بهم گفته بود که از اپلیکنت من حمایت میکنه و منو میگیره و حتی در مورد حقوق و موضوع کار هم صحبت کرده بودیم اما پس از اعلام نتایج اپلای من رد شده بودم به نظرتون چه ایمیلی به استاد بزنم با این محتوا که دلایل رد شدن من چی بوده و یا اینکه چه
    چیز باعث رد شدن من شده تا من اون نقطه ضعف و برای دور بعد پوشش بدم
    ممنون
    به نظر من بهش ایمیل بزن بگو نتیجه پذیرش چی شد؟ اگه باهات قرار و مدار گذاشته باید جواب بده.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام
    وقتی دانشگاه رد کرده دیگه نتیجه پذیرش چی شد معنا نداره
    نتیچه پذیرش اومده دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام
    وقتی دانشگاه رد کرده دیگه نتیجه پذیرش چی شد معنا نداره
    نتیچه پذیرش اومده دیگه
    ایمیل بدین بفرماین که من خیلی امیدوار بودم که بپوندم به شما ولی رد شد اپلیکیشنم.
    آیا برای ترم بعد consider می فرمایید؟!

من باشم اصلا ایمیل هم نمیدم. چون خیلی چیز پیچیده ای نیست - نمره معدل کارشناسی داریم - ارشد - نمره زبان - تعداد مقاله - و GRE در خصوص امریکا
    غیر آخری (و البته زبان) قابل دستکاری نیست - زبان که مینیمم باشه حله - GRE اگه حال دارین بهترش کنین
    شما رزومه رو تغییری نمی تونین بدین مگر اینکه مثلا Research Assitant باشین مقاله بدین.
    جوابی هم که استاد میده من خودم به شما میدم:
    1- فاندم جور نشد شرمنده
    2- رقابت شدید بود - با اینکه خیلی خوب بودی ولی یکیو گرفتم که زمینه کاریش به من نزدیک تر بوود.

سلام دوستان. یک استادی در انگلیس به من این جواب رو دادهمن برای دکترای ریاضی مکاتبه کرده بودم)
    گفته: شما برای اینکه اینجا بیایی باید دو چیز داشته باشی:
    ۱. خودت رو از لحاظ علمی ثابت کنی
    ۲. فاند داشته باشی( گفته مطمئن نیستم برای ایرانی ها فاند باشه)
    حالا من میخوام جواب بدم. پارت اول سوالش که مشخصه، اگه ادمیشن افیس پذیرش بده خوب حله.
    واسه پارت دو میخوام یه چیزایی برام روشن بشه. مثلا اینکه میخوام بدونم منظورش از اینکه میگه فاند داشته باشی دقیقا چیه؟
    یعنی من باید هم خرج دانشگاه و هم خرج زندگیمو بدم؟ یا دانشگاه مجانیه و فقط باید مخارج زندگیمو تامین کنم؟
    یا اینکه خوابگاه میدن؟؟
    یا اینکه این حرفش احتماله یا یقین؟؟
    به نظرتون پرسیدن این سوالا از یه استاد ناجوره یا بپرسم؟؟؟
    ممنون دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک استادی در انگلیس به من این جواب رو دادهمن برای دکترای ریاضی مکاتبه کرده بودم)
    حالا من میخوام جواب بدم. پارت اول سوالش که مشخصه، اگه ادمیشن افیس پذیرش بده خوب حله.
    واسه پارت دو میخوام یه چیزایی برام روشن بشه. مثلا اینکه میخوام بدونم منظورش از اینکه میگه فاند داشته باشی دقیقا چیه؟
    یعنی من باید هم خرج دانشگاه و هم خرج زندگیمو بدم؟ یا دانشگاه مجانیه و فقط باید مخارج زندگیمو تامین کنم؟
    یا اینکه خوابگاه میدن؟؟
    ممنون دوستان
    سلام.. منظورش اینه که یه سازمان یا ارگان از شما حمایت مالی کنه و غیر مستقیم میگه که روی حمایت اونا حساب نکنی..
    خرج دانشگاه ممکنه بهتون تخفیف بدن، قسط بندی کنن، یا شاید حتی رایگان باشه (بستگی به خیلی چیزا داره، از جمله رزومه)..

بنظرم این سوالا رو از بخش تحصیلات تکمیلی/ اپلیکنت های بین الملل/ ( یا سایر اسامی مربوطه) بپرسید بهتر می تونن جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    یا اینکه خوابگاه میدن؟؟
    ممنون دوستان
    گرفتن فاند از انگلستان بسیار مشکله (عملا انگلیس جزو اولویت های بالا 90% اپلیکنت های ایرانی که میرت بیرون از ایران جایی نداره).
    البته دانشگاه های بسیار خوبی داره - ولی با هزینه شخصی بسیار گرونه.