صفحه 541 از 589 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من ایمیل زدم به چندتا استاد برای فرصت مطالعاتی. دوتاشون جواب دادن گفتن اگه با هزینه خودت میای مشکلی نیست. منم در جواب گفتم که وزارت علوم هزینه را تقبل میکنه و مشکلی نیست. دیگه جواب ندادن. الان بیست روزی میشه. دوباره ایمیل بزنم؟ تو متن ایمیل چی بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eloeoe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایمیل زدم به چندتا استاد برای فرصت مطالعاتی. دوتاشون جواب دادن گفتن اگه با هزینه خودت میای مشکلی نیست. منم در جواب گفتم که وزارت علوم هزینه را تقبل میکنه و مشکلی نیست. دیگه جواب ندادن. الان بیست روزی میشه. دوباره ایمیل بزنم؟ تو متن ایمیل چی بگم؟
    آره ریمایندر بدین.
    اونا وزارت علوم نمیدونن چیه - بگین دانشگاه خودم هزینه ها رو کاور میکنه.

موفق باشید.

Junior Member

سلام و صبح بخیر. ممنون میشم بهم کمککنین که اگر بخواهم برای یک استاد ایرانی (استاد رشته اش علوم جانوری است) نامه بزنم و بگم اگر میتونه من را برای دوره دکترا (علوم گیاهی) به استادهای دیگه رپارتمان بیولوژی معرفی کنه به انگلیسی چی باید بنویسم؟
    و آیا نوشتن این نامه میتونه موثر باشه؟ و استادهای ایرانی چنین کاری را می کنند؟

سپاسگزارم

Junior Member masih_sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical School, Tehran University of Medical Sciences, Tehran, Iran

سلام، من چند ماه قبل به یک استاد ایمیل زدم و CV فرستادم واسش و گفتم علاقه مند هستم که بعنوان RA یا PhD student زیر نظرش کار کنم. اون موقع قرار بود تا آخر December, 2017 ویزام درست شده باشه و رسیده باشم به اون دانشگاه.

جوابش این بود:

Dear X,
    this is interesting news. I suggest that we meet in person once you have arrived here in Y to discuss a possible topic that you could work on during your stay in Y.
    Please contact Z(Secretariat) once your traveling plans are concrete in dates.
    Yours,
    O

ولی وقت ویزا خیلی دیر دادن بهم و خلاصه الان احتمالا تا 2-3 ماه دیگه درست میشه ویزام. بنظرتون ایمیل بزنم بهش آپدیتش کنم؟ اگه آره چی بگم بهش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط toplevel نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر. ممنون میشم بهم کمککنین که اگر بخواهم برای یک استاد ایرانی (استاد رشته اش علوم جانوری است) نامه بزنم و بگم اگر میتونه من را برای دوره دکترا (علوم گیاهی) به استادهای دیگه رپارتمان بیولوژی معرفی کنه به انگلیسی چی باید بنویسم؟
    و آیا نوشتن این نامه میتونه موثر باشه؟ و استادهای ایرانی چنین کاری را می کنند؟

سپاسگزارم
    چرا باید یه استاد توی یه رشته دیگه (اصلا فرض کنین رشته خودتون) شما رو به استادای دیگه معرفی کنه وقتی شما رو نمیشناسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_sh نمایش پست ها
    سلام، من چند ماه قبل به یک استاد ایمیل زدم و CV فرستادم واسش و گفتم علاقه مند هستم که بعنوان RA یا PhD student زیر نظرش کار کنم. اون موقع قرار بود تا آخر December, 2017 ویزام درست شده باشه و رسیده باشم به اون دانشگاه.

جوابش این بود:

Dear X,
    this is interesting news. I suggest that we meet in person once you have arrived here in Y to discuss a possible topic that you could work on during your stay in Y.
    Please contact Z(Secretariat) once your traveling plans are concrete in dates.
    Yours,
    O

ولی وقت ویزا خیلی دیر دادن بهم و خلاصه الان احتمالا تا 2-3 ماه دیگه درست میشه ویزام. بنظرتون ایمیل بزنم بهش آپدیتش کنم؟ اگه آره چی بگم بهش؟
    آره - همین خط آخری که نوشتینو بش بگین.

موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    من با یه استادی تو کانادا تماس گرفته م
    ایشون گفت به زودی خبر میده که فاند داره یا نه و اگه داشته باشه احتمال زیاد منو میگیره
    من پرسیدم تو این مدت آیا تو زمینه کاری مورد نظر تحقیق و مطالعه ای داشته باشم
    گفت فعلا لازم نیس و صبر کن تا تکلیف فاندم روشن بشه
    الان چن وقتی شده و جوابی نداده
    به نظرتون صبر کنم بازم یا به یه بهونه ای دوباره بهش یادآوری کنم؟
    چی بگم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی تو کانادا تماس گرفته م
    ایشون گفت به زودی خبر میده که فاند داره یا نه و اگه داشته باشه احتمال زیاد منو میگیره
    من پرسیدم تو این مدت آیا تو زمینه کاری مورد نظر تحقیق و مطالعه ای داشته باشم
    گفت فعلا لازم نیس و صبر کن تا تکلیف فاندم روشن بشه
    الان چن وقتی شده و جوابی نداده
    به نظرتون صبر کنم بازم یا به یه بهونه ای دوباره بهش یادآوری کنم؟
    چی بگم؟
    I would say try to contact other profs, also send him/her a reminder after a while, especially if the deadline is approaching
    Good luck!
    ویرایش توسط mortezanear : February 3rd, 2018 در ساعت 08:12 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    I would say try to contact other profs, also send him/her a reminder after a while, especially if the deadline is approaching
    Good luck!
    Thanks for your time and consideration.
    Actually, I don't have any idea how to put it. What do you think of this:
    Dear Dr. X,
    I was wondering what happened about providing financial supports for my studies
    Sincerely,
    Y

ApplyAbroad Superstar

Dear Felani

I hope this email finds you well.

Having not heard from you, I am wondering if you had the chance to read my previous email - dated???- concerning financial assistance/stipend? As I have mentioned earlier, to start my studies I need to make sure I have enough funds available for the duration of my studies. So far I am not fully comfortable with my resources so I would appreciate if you kindly explore your resources and get back to me wwith a positive reply.

Looking forward.... lab lab lab

Me

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    Thanks for your time and consideration.
    Actually, I don't have any idea how to put it. What do you think of this:
    Dear Dr. X,
    I was wondering what happened about providing financial supports for my studies
    Sincerely,
    Y
    ویرایش توسط susighton : February 4th, 2018 در ساعت 01:24 PM