صفحه 542 از 589 نخستنخست ... 42442492532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

متشکرم. مثل همه کارهای من متن یکی دو تا اشتباه لپی دارد لطفا خودتان اصلاح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    Thanks for your time and consideration.
    Actually, I don't have any idea how to put it. What do you think of this:
    Dear Dr. X,
    I was wondering what happened about providing financial supports for my studies
    Sincerely,
    Y

سلام دوستان
    من با یه استادی تو کانادا تماس گرفته م
    ایشون گفت به زودی خبر میده که فاند داره یا نه و اگه داشته باشه احتمال زیاد منو میگیره
    من پرسیدم تو این مدت آیا تو زمینه کاری مورد نظر تحقیق و مطالعه ای داشته باشم
    گفت فعلا لازم نیس و صبر کن تا تکلیف فاندم روشن بشه
    الان چن وقتی شده و جوابی نداده
    به نظرتون صبر کنم بازم یا به یه بهونه ای دوباره بهش یادآوری کنم؟
    چی بگم؟
    چند وقت گذشته؟
    حداقل 3-4 هفته صبر کنین و باش تماس بگیرین مجدد (در صورتی که ددلاین نمی گذره)
    در همون دپارتمان تا زمانی که تکلیف این استاد مشخص نشده به اساتید دیگه پیام ندین فعلا
    در دپارتمانا ی دیگه و دانشگاه های دیگه با اساتید تماس بگیرین و منتظر ج این استاد نمونین.

موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar

سلام این حرف خیلی پخته است یعنی از سرتجربه گفته شده منهم نمیتوانم بیشتر موافق باشم و حتی میخواهم اضافه کنم که که به اساتید دانشگاههای دیگر هم اگر نامه میدهید اشاره کنید و بگویید که کاری را در دانشگاه اولی شروع کرده اید و منتظر نتاسجه هستید ولی چون هنوز پاسخی نیامده برای سیو کردن وقت دارید اقدام جدید میکنید. من ماجراهای زیادی از این اقدامات موازی دارم که بعضیهایشان هم فان بود هم بدجوری باعث embarrassment خودم شد. کوتاه ولی: چند ماه بعد از شروع PhD به نظرم رسید از دانشگاه و استادم راضی نیستم و به یک بابای دیگری که به نظرم فاند بهتری برایم میتوانست بگیرد ای میل وپروپوزال دادم و گفتم دانشجو میخواهد یا نه ولی اشاره نکردم که الردی جای دیکر شروع کرده ام. این دومی هم با یک هیجانی نامه داد چه پروپوزال خوبی ولی یک نفر را میشناسد که بیشتر به درد من میخورد و بی انصاف نامه مرا صاف فوروارد کرد به سوپروایزرم در دانشگاه اولی !! حالا ببینید جه بر من گذاشت تا صاف و صوفش کردم... ایامی بود!
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    چند وقت گذشته؟
    در همون دپارتمان تا زمانی که تکلیف این استاد مشخص نشده به اساتید دیگه پیام ندین فعلا
    در دپارتمانا ی دیگه و دانشگاه های دیگه با اساتید تماس بگیرین و منتظر ج این استاد نمونین.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام این حرف خیلی پخته است یعنی از سرتجربه گفته شده منهم نمیتوانم بیشتر موافق باشم و حتی میخواهم اضافه کنم که که به اساتید دانشگاههای دیگر هم اگر نامه میدهید اشاره کنید و بگویید که کاری را در دانشگاه اولی شروع کرده اید و منتظر نتاسجه هستید ولی چون هنوز پاسخی نیامده برای سیو کردن وقت دارید اقدام جدید میکنید. من ماجراهای زیادی از این اقدامات موازی دارم که بعضیهایشان هم فان بود هم بدجوری باعث embarrassment خودم شد. کوتاه ولی: چند ماه بعد از شروع PhD به نظرم رسید از دانشگاه و استادم راضی نیستم و به یک بابای دیگری که به نظرم فاند بهتری برایم میتوانست بگیرد ای میل وپروپوزال دادم و گفتم دانشجو میخواهد یا نه ولی اشاره نکردم که الردی جای دیکر شروع کرده ام. این دومی هم با یک هیجانی نامه داد چه پروپوزال خوبی ولی یک نفر را میشناسد که بیشتر به درد من میخورد و بی انصاف نامه مرا صاف فوروارد کرد به سوپروایزرم در دانشگاه اولی !! حالا ببینید جه بر من گذاشت تا صاف و صوفش کردم... ایامی بود!
    خاطره ی جالبی بود
    حالا که شما این کاره ین یه سوال دیگه هم دارم
    اگه یه استادی بهم آفر داد و البته من هنوز منتظر جواب استادای بهتری هم هستم، سریع اوکی کنم که نشون بدم چقدر ذوق دارم باهاش کار کنم یا صادقانه بگم فعلا نمیتونم رو آفرش تصمیم بگیرم تا جوابای بقیه بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    چند وقت گذشته؟

موفق باشید.
    بله ممنون از راهنماییتون
    ددلاین دانشگاه آوریله وقت دارم از این نظر
    میخوام منو یادش نره و البته ببینه که من علاقمندم. حس میکنم فاندش اوکی شده، با توجه به صحبتای قبلیمون، بیشتر دنبال اینه که ببینه گزینه بهتر از من گیرش میاد یا نه

ApplyAbroad Superstar

دوره دکتری دوره پر فراز و نشیبی هست و هر جای ارنجمنت آدم اگر لنگ بزند مثل سنگ آسیاب به گردن آدم آویزان میشود یا دستکم مثل سنگریزه تو کفش سرعت را کم میکند. وسواس به خرج دادن مهم است البته گریدی بودن و آرزوهای دراز چیدن هم اشتباه است. استاد به شما حق میدهد که صبر کنید و فکر کنید یعنی درک میکند- یا قاعدتا باید بکند- اگر شما خوب باشید برای شما صبر میکند. شما هم البته در عین صداقت با دقت زیاد مکاتبه کنید که سیگنال اشتباه ندهید.
    من برای این هم داستان دارم و از سر تجربه میگویم. کوتاه ولی استادی - هیچکدام از دو نفر قبلی که گفتم نبود - روی کار من واقعا دو سال افر دانشگاهش را ۶ ماه به ۶ ماه طولانی میکرد و نامه هم میداد و از پیشرفت کارم میپرسید - ولی چون فاند نداشت من دلیل کافی داشتم که آنجا نروم. قول هم میداد که به من کلاس بدهد تا جبران فاند بشود. و این در حالی بود که برای افر من مصاحبه اسکایپی هم حتی نکرده بودم یعنی اصلا صورت مر ا ندیده بود. تکته اینکه اگر شما و استاد کاپل خوب تحقیقی باشید آنها صبر میکنند. دانشگاه مورد بحث از گروه راسل است و برای هر آفر از دانشگاههای گروه راسل دستکم ۱۰ نفر تو صف هست با فاند خودشان. ولی استادها دانشجوی خوب را پیگیری میکنند. حالا اینها تعبیر به برگ نشود. نه اینکه من خیلی خوب بودم کلا قاعده این است. حتما در ایران خودمان هم همینطور است یعنی اصلا کجا نیست؟ موفق باشید

خاطره ی جالبی بود
    حالا که شما این کاره ین یه سوال دیگه هم دارم
    اگه یه استادی بهم آفر داد و البته من هنوز منتظر جواب استادای بهتری هم هستم، سریع اوکی کنم که نشون بدم چقدر ذوق دارم باهاش کار کنم یا صادقانه بگم فعلا نمیتونم رو آفرش تصمیم بگیرم تا جوابای بقیه بیاد؟
    ویرایش توسط susighton : February 4th, 2018 در ساعت 08:35 PM

سلام دوستان
    لطفا این متن رو چک بفرمایید:

I am X. I have MSc degree in x science engineering with overall GPA of x/20 from x, Karaj, Iran.
    I am really interested in the field of making natural-fiber-reinforced polymer composites. My MSc thesis title is “x” and I do many researches about making wood plastic composites by different kind of coupling agent.
    I have seen your web page and got some information about your interest areas especially on polymer material issues. Due to similar research interests, I am eager to apply for PhD program at x University.
    I would be grateful if you take a look at my CV which is attached to this email and if there is any chance for me to have the honor to work under your supervision.
    Thank you in advance for your consideration. I am looking forward to hearing from you.
    Yours sincerely

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    سلام دوستان

I am X. I have MSc degree in x science engineering with overall GPA of x/20 from x, Karaj, Iran.
    I am really interested in the field of making natural-fiber-reinforced polymer composites. My MSc thesis title is “x” and I do many researches about making wood plastic composites by different kind of coupling agent.
    I have seen your web page and got some information about your interest areas especially on polymer material issues. Due to similar research interests, I am eager to apply for PhD program at x University.
    I would be grateful if you take a look at my CV which is attached to this email and if there is any chance for me to have the honor to work under your supervision.
    Thank you in advance for your consideration. I am looking forward to hearing from you.
    Yours sincerely
    Mention sth that is specific to that particular prof, not make it look like a template.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    سلام دوستان

My MSc thesis title is “x” and I do many researches about making wood plastic composites by different kind of coupling agent.
    Yours sincerely
    ببین من سریع یتغییری دادم شما اصلاحش کن غلط گرامری داره
    ولی بیشتر هدف ایمیل زدن به نظر من اینه ببینی اینا گروهاشون جاداره برای سال بعد یا نه.

Dear Dr. X,

I am X. I graduated with MSc degree in x.
    [During studies on my masters, I focused on … [mention all the things you know in one sentence
    I am eager to continue my studies at the university of X (to research on ---- OPTIONAL TO MENTION YOUR RESEARCH INTEREST). I would be grateful if you could let me know about opportunities in your research group on polymer material issues.

Please find my CV attached

Thank you for your time and attention. I am looking forward to hearing from you.

Yours sincerely
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    ببین من سریع یتغییری دادم شما اصلاحش کن غلط گرامری داره
    ولی بیشتر هدف ایمیل زدن به نظر من اینه ببینی اینا گروهاشون جاداره برای سال بعد یا نه.

Dear Dr. X,

I am X. I graduated with MSc degree in x.
    [During studies on my masters, I focused on … [mention all the things you know in one sentence
    I am eager to continue my studies at the university of X (to research on ---- OPTIONAL TO MENTION YOUR RESEARCH INTEREST). I would be grateful if you could let me know about opportunities in your research group on polymer material issues.

Please find my CV attached

Thank you for your time and attention. I am looking forward to hearing from you.

Yours sincerely
    الان اوکیه؟
    I am X the graduated master of X from X.
    I focused on making natural-fiber-reinforced polymer composites by different kind of coupling agent during the master course.
    I am interested in natural and bio-based polymers and composites and eager to continue my studies at the University of X to research on investigation of polymer composites. I would be grateful if you could let me know about opportunities in your research group on polymer material issues.
    Please see the attached CV for details of my experience and education.
    I thank you for your time. Please contact me if there is anything else I need to provide.
    sincerely