صفحه 545 از 589 نخستنخست ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,441 تا 5,450 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان من همه مدارک ام اماده است حتی استاد رو هم که زمینه تحقیقی ام باهاش یکی هست رو پیدا کردم فقط مدرک زبان ندارم متاسفانه .ولی زبان ام در حد خوبی هستش .مقاله انگلیسی می نویسم.و اگر بگه اسکایپ بکنیم مشکلی نخواه داشت.بنظرتون شروع بکنم مکاتبه با استاد رو؟ با سپاس

ApplyAbroad Superstar

سلام برای کدام کشور اقدام میکنید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان من همه مدارک ام اماده است حتی استاد رو هم که زمینه تحقیقی ام باهاش یکی هست رو پیدا کردم فقط مدرک زبان ندارم متاسفانه .ولی زبان ام در حد خوبی هستش .مقاله انگلیسی می نویسم.و اگر بگه اسکایپ بکنیم مشکلی نخواه داشت.بنظرتون شروع بکنم مکاتبه با استاد رو؟ با سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام برای کدام کشور اقدام میکنید؟
    نروژ-المان-هلند 4 تا دانشگاه که با شرایط من مخصوصا پروپزال ام جور هستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام دوستان
    اساتید از وضعیت تصمیم کمیته های ادمیشن در مورد اپلیکنت ها مطلع میشن یا یه چیز سکرته به نظرتون?

ApplyAbroad Superstar

سلام به صورت بالقوه امکان درخواست معافیت از مدرک زبان هست ولی دلیل وموردباید خیلی خیلی خیلی خاص باشد. یعنی در واقع این امکان را فقط دانشگاهها روی کاغد در این کشورها شاید داشته باشند. علاوه بر این مساله صدور ویزا هم هست که انجا هم بعضی کشورها حتما مدرک زبان میخواهند. بنابراین فکر میکنم حتما به فکر امتحان دادن و گرفتن مدرک معتبر باشید. موفق باشید
    نروژ-المان-هلند 4 تا دانشگاه که با شرایط من مخصوصا پروپزال ام جور هستن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام قاعده کلی ندارد. خیلی بستگی به استاد و دانشگاه و کشور و مورد دانشجو و نوع بورس دارد و اینکه استاد خودشان تمایل داشته باشند پیگیری کنند. اگر رابطه خیلی خوبی با استاد داشته باشید میتوانند حتی غیر رسمی سوال کنند و احتمالا با اسکایپ یا تلفنی به شما بگویند. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rashidian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اساتید از وضعیت تصمیم کمیته های ادمیشن در مورد اپلیکنت ها مطلع میشن یا یه چیز سکرته به نظرتون?

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام به صورت بالقوه امکان درخواست معافیت از مدرک زبان هست ولی دلیل وموردباید خیلی خیلی خیلی خاص باشد. یعنی در واقع این امکان را فقط دانشگاهها روی کاغد در این کشورها شاید داشته باشند. علاوه بر این مساله صدور ویزا هم هست که انجا هم بعضی کشورها حتما مدرک زبان میخواهند. بنابراین فکر میکنم حتما به فکر امتحان دادن و گرفتن مدرک معتبر باشید. موفق باشید
    درسته حرف شما کاملا متین .ولی بعضی از دانشگاه ها نامه ای میدن دال بر اینکه سیستم شون یجور دیگه است و گاها از استاد هر ترم وضعیت زبان انگلیسی دانشجو رو می پرسن .فک می کنم اگر اون نامه رو نشون افسره بدی اوکی هستش و وقتی دانشگاه پذیرش و نامه داده افسر حق نداره ویزا نده .

ApplyAbroad Superstar

سلام موضوع برای من کاملا جدید است. از چنین مکانیسمی و چنین دانشگاههایی در کشورهایی که فرمودید تا به حال اطلاع نداشتم. در هر صورت خیلی خوشحالم که شما موفق شده اید دانشگاهی که مطابق خواسته هایتان است را پیدا کنید. برایتان امکان دارد جزییات را به اشتراک بگذارید؟ به نظرم برای دیگر عزیزان هم در فوروم جالب باشد که با چنین دانشگاههایی و این نوع سیستم ویزا دهی در هلند و دانمارک و غیره آشنا شوند و از تجربیات شما استفاده کنند. موفق باشید
    درسته حرف شما کاملا متین .ولی بعضی از دانشگاه ها نامه ای میدن دال بر اینکه سیستم شون یجور دیگه است و گاها از استاد هر ترم وضعیت زبان انگلیسی دانشجو رو می پرسن .فک می کنم اگر اون نامه رو نشون افسره بدی اوکی هستش و وقتی دانشگاه پذیرش و نامه داده افسر حق نداره ویزا نده .
    ویرایش توسط susighton : April 3rd, 2018 در ساعت 11:51 AM

Keep Calm and APPLY ON

با سلام
    قصد داشتم برای یه پوزیشن پست داک تو یکی از مراکز تحقیقاتی ایسلند اقدام کنم با اینکه صفحه آپلود مدارک باز هستش اما ددلابنش رو نوشته بیست و شیش مارچ.تو صفحه گفته اگه سوالی اطلاعاتی چیزی میخواید با استاد مربوطه با فلان ایمیل تماس بگیرید با توجه به اینکه ددلاینش تموم شده بود من دو هفته پیش به استاد مربوطه ایمیل زدم با سابجکت درخواست برای پست داک پوزیشن بعد معرفی خودم و زمینه کاریم و توضیح اینکه در واقع کارشون مرتبط با کارهای پژوهشی منه گفتم در صورت امکان مهلت ارسال مدارک رو تمدید کنید ولی جوابی از ایشون نگرفتم دو روز پیش یه امیل دیگه زدم و سابجکت رو نوشتم اطلاعات برای پوزیشن پست داک.باز جوابی نگرفتم و فک میکنم حتی ایمیل رو هم باز نکردن.خواستم نظر دوستان رو بدونم و اگر هم تجربه ای مشابه من دارن لطف کنن بگن
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام موضوع برای من کاملا جدید است. از چنین مکانیسمی و چنین دانشگاههایی در کشورهایی که فرمودید تا به حال اطلاع نداشتم. در هر صورت خیلی خوشحالم که شما موفق شده اید دانشگاهی که مطابق خواسته هایتان است را پیدا کنید. برایتان امکان دارد جزییات را به اشتراک بگذارید؟ به نظرم برای دیگر عزیزان هم در فوروم جالب باشد که با چنین دانشگاههایی و این نوع سیستم ویزا دهی در هلند و دانمارک و غیره آشنا شوند و از تجربیات شما استفاده کنند. موفق باشید
    حتما دوست عزیز من جزء ۱۰۰۰ نفر قربانی های بی عدالتیIDP هستم بهمین خاطر الان ۲ ماهه تمرکز کردم رو این موضوع راه کارش رو هم پیدا کردم.به امید خدا در زمان لازم فرمول این کار رو به اشتراک خواهم گذاشت تا دوستانی که قصد اپلی برای دکترا دارن بتونن استفاده بکنن و الکی مثل من هزینه امتحان ایلتس و دکان بازار معلم های خصوصی زبان رو ندن که گاها جلسه ای ۱۵۰ تومان می گیرن .جالبه که هیچ نظارتی هم روشون نیست .هر سال ۵۰ تومان به راحتی میبرن روش و سایر تخلفات که سر دسته شون IDP هستش .