صفحه 546 از 589 نخستنخست ... 46446496536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,451 تا 5,460 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    1- کانادا
    2- استرالیا برای گرفتن تایید جهت نوشتن پروپوزال
    3- امریکا بعد از اپلای و قبل از پذیرش و یا بعد از پذیرش و قبل از تصمیم فاند (چون گاها بین این دو تا فاصله هست)
    من الان هر چی ایمیل به دانشگاههای کانادا و استرالیا میزنم هیچ کدوم جواب نمیدن
    اروپایی ها هم میگن اگه پوزیشنی باشه توی سایت دانشگاه اعلام میکنیم
    الان موقع مناسبی برای زدن ایمیله؟

یه مورد دیگه من رشته ام صنایع چوب هست و کارم کامپوزیت بوده چک میکنم خیلی جاها رشته چوب رو نداره و یا اگر داره کامپوزیت کسی کار نکرده ولی خیلی دانشگاهها میبینم رشته شیمی یا مواد و یا پلیمر روی کامپوزیت کار کردن.
    الان من واسه این استادا ایمیل میزنم آیا اونا حاضرن کسی رو از رشته دیگه بگیرن با توجه به اینکه مثلا دانشجویی میخوان برای فیلد کامپوزیت

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    یه مورد دیگه من رشته ام صنایع چوب هست و کارم کامپوزیت بوده چک میکنم خیلی جاها رشته چوب رو نداره و یا اگر داره کامپوزیت کسی کار نکرده ولی خیلی دانشگاهها میبینم رشته شیمی یا مواد و یا پلیمر روی کامپوزیت کار کردن.
    الان من واسه این استادا ایمیل میزنم آیا اونا حاضرن کسی رو از رشته دیگه بگیرن با توجه به اینکه مثلا دانشجویی میخوان برای فیلد کامپوزیت
    آره باید یجوری هم بهشون بفهمونین که از عهده کار برمیاین
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

والا الان خیلی زوده

ولی کلا هم وقتی ایمیل میزنن همینطوره ، خیلیا میگن اپلای کنین تا بررسی کنن و از این دست جوابا
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

من دو تا صفحه قبل تر گفتم الان فرصت مناسبی نیست-

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید در ارتباط بودم، ایشان نوشته بودن که قبل از اپلای رسمی رزومه تون رو برای من بفرستین تا بعد من بگم اپلای کنین یا نه. من رزومه رو ارسال کردم بعد از یکی دو هفته یه ایمیل مجدد زدم براش. ازم تشکر کرد و گفت که رزومه ات یه ایرادی داره توی فونتاش اونا رو درست کن و اپلای کن و بدون که ادمیشن رقابتیه.
    سوال من این بود که الان منو قبول کرده یا به همه اینو میگه؟ و اینکهمن بازم باید باهاش در ارتباط باشم و ازش بپرسم که منو قبول کرده یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام جواب استاد جرو جوابهای خیلی کلی است . یعنی ایشان پتانسیلی را در زومه شما دیده اند ولی در این موقعیت آنرا ممتاز از بقیه نکرده اند بنابراین به شما کفته اند وارد رقابت بادیگران متقاضیان بشوید و اپلای کنید.طبیعتا شما در رقابت امکان دریافت پذیرش رااز دید این استاد دارید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یکی از اساتید در ارتباط بودم، ایشان نوشته بودن که قبل از اپلای رسمی رزومه تون رو برای من بفرستین تا بعد من بگم اپلای کنین یا نه. من رزومه رو ارسال کردم بعد از یکی دو هفته یه ایمیل مجدد زدم براش. ازم تشکر کرد و گفت که رزومه ات یه ایرادی داره توی فونتاش اونا رو درست کن و اپلای کن و بدون که ادمیشن رقابتیه.
    سوال من این بود که الان منو قبول کرده یا به همه اینو میگه؟ و اینکهمن بازم باید باهاش در ارتباط باشم و ازش بپرسم که منو قبول کرده یا نه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون

میشه برام توضیح بدین که چطور اساتید رو پیدا کنیم و باهاشون ارتباط برقرار کنیم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی راهها وجود دارد. بهترین اما پیدا کردن نام از روی مقاله و کتاب استاد است که شما میخوانید برایتان جالب و مفید است استاد را هدف میگیرید و پروپوزالتان را برایش میفرستید و اضافه میکنید که مایلید با او کار کنید مثلا برای دکتری یا تحقیق مشترک. سمینارها و همایشها هم بسیار عالی هستند که با استاد روبرو میشوید. من یک استادهلندی را که در دانشگاه انگلیسی بودند را در ایران دیدم با او صحبت و مشورت کردم و او برایم پذیرش گرفت. گوگل هم که دست آخر راهنمای اول و آخر موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milimz نمایش پست ها
    میشه برام توضیح بدین که چطور اساتید رو پیدا کنیم و باهاشون ارتباط برقرار کنیم؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology-Genetics Undergaduate, University of Isfahan

سلام دوستان. من از دانشگاهی در هلند پذیرش گرفتم اما برای اسکالرشیپ دیر اقدام کردم و از دستش دادم. خانمی که نتایج اسکالرشیپ رو برای من فرستاد به من گفت که رزومه و نتیجه ی مصاحبت خیلی خوب بوده و حتما شانس داری برای سال بعد و گفت که اگه سال دیگه به موقع اقدام کنی من تمام تلاشمو میکنم که بهت بورسیه تعلق بگیره. حالا سوال من اینه که ایا اصلا میشه روی این حرف حساب باز کرد؟ اگه اره من چیکار کنم که تا سال دیگه منو یادش نره؟
    پیشاپیش ممنون