صفحه 548 از 589 نخستنخست ... 48448498538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,471 تا 5,480 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من حدود یکی ماه پیش به یکی از اساتید توی اروپا ایمیل زدم و رزومم رو فرستادم و گفتم مایلم باهاشون همکاری کنم. ایشون جواب ندادن و من تو فکر بودم که یه ریمایندر براشون بفرستم که امروز دیدم یه پوزیشن جدید گذاشتن که دقیقا توی همون حوزه هاییه که من بهش علاقمندم. به نظرتون ایمیل بزنم بهش تا بگم که قبلا کارش رو پیگیری کردم و ایمیل هم بهش فرستاده بودم تا توجهش رو بیشتر جلب کنم؟ اگر آره چی بگم توی ایمیل؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یکی ماه پیش به یکی از اساتید توی اروپا ایمیل زدم و رزومم رو فرستادم و گفتم مایلم باهاشون همکاری کنم. ایشون جواب ندادن و من تو فکر بودم که یه ریمایندر براشون بفرستم که امروز دیدم یه پوزیشن جدید گذاشتن که دقیقا توی همون حوزه هاییه که من بهش علاقمندم. به نظرتون ایمیل بزنم بهش تا بگم که قبلا کارش رو پیگیری کردم و ایمیل هم بهش فرستاده بودم تا توجهش رو بیشتر جلب کنم؟ اگر آره چی بگم توی ایمیل؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

اون پوزیشنی که بهتون مربوط میشه و به کارتون میخوره رو اپلای کنید به نظرم
    بعد یه ایمیل به استاد بزنید و بگید که شما اپلیکیشنتون رو برای این پوزیشن کامل کردید و ازونجایی که زمینه کاریتون به ایشون نزدیکه امیدوارید که بتونید باهاشون همکاری کنید
    یعنی در حقیقت یه ایمیل که هم تکمیل شده اپلیکیشنتون برای اون پوزیشن رو به اطلاعشون برسونید و هم بگید که زمینه کاری شما به ایشون خیلی شبیه و کارشون رو پیگیری کردید و امیدوارید که فرصت همکاری ایجاد بشه

یه ایمیل ساده و چند خطی که بیس اصلیش اینه که شما اپلیکیشنتون رو برای فلان پوزیشن تکمیل کردید
    میتونید سی وی تون رو هم بهش اتچ کنید که ضرری نداره

توی اروپا معمولا استادها رزومه ها رو از طریق همون اپلای برای پوزیشن هاشون نگاه میکنند
    چون باید روند قانونی هر پوزیشن از همون طریق بره جلو
    عرض کردم معمولا!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما برای پوزیشن اپلای بفرماید - دو هفته دیگه هم یه ایمیل بدین سر و گوشی آب بدین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr9 نمایش پست ها
    سلام دوستان میگم یکی از اساتید تو کانادا بهم اکی داده که اپلای کنم
    میگم درسته ازش بپرسم چقدر میتونی بهم فاند بدی
    یا منتظر نتایج رسمی باشم
    یعنی چی اکی داده؟ واضح داستان رو تعریف کنین.

Junior Member nmn آواتار ها

سلام بچه ها
    میشه نظرتون رو درباره این ایمیل بهم بگید:
    Dear Professor ….

I am …, received my B.Sc. degree in Information Technology engineering in 2008. I have about 9 years of professional experiences with in-depth knowledge of software development especially in Java programming and database analysis. What encouraged me to contact you is the research work going on in your laboratory especially ….. I have followed your papers and found them very interesting specially the idea of using ….. in your recent publications. I believe your research area can provide ample opportunity to extend my knowledge in adequate way. So, it’s a humble request to consider my application and provide a chance to work in your group to prove my credentials. Given the chance, I will devote myself to contribute to the best of my ability.

Eagerly waiting for an early favorable reply,

Sincerely Yours,

من مقاله چند تا استاد رو با دقت خوندم و به زمینه کارشون علاقه مندم. نمیدونم چطور بهشون بفهمونم که مقالاتشون رو خوندم؟ به نظرتون این ایمیل مناسبه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام ببینید این کمکی میکند؟ در هر صورت سعی کنید ایمیل اول خیلی خیلی روشن و صریح باشد از نهایت ۳/۴ صفحه بیشتر نشود. اگر استاد علاقمند شدند خوب فرصتهای بعدی هست که شما کارتان را بیشتر توضیح دهید و نامه هایتان طولانی بشوند
    جاهاییکه شما باید پر کنید را به صورت
    bold
    هستند

موفق باشید

Dear Prof. folan
    I am currently in the process of applying to the graduate school in UNI’s NAME to pursue a PHD/PROJECT/STUDY WHATEVER…. and wonder if I could start my work under your supervision.
    Having studied the research interests of the faculty members, it comes to me that my Phd project fits well into your area of expertise so would value your feedback on my
    proposal/project/plan ….

In short, the project involves “EXPLAIN YOUR PROJECT IN NO MORE THAN 3 LINES.”. ALSO REFER TO YOUR PUBLISHED WORKS BEING ARTICLES/THESIS ETC. IN THIS PARAGRAPH AND EXPLAIN HOW THEY ARE REFLECTED IN YOUR CURRENT PROJECT.

In doing so I will draw on your RESEARCH/FINDINGS/METHOD/CONTRIBUTIONs ETC. particularly reflected in BOOK1/ARTICLE2/PAPER3/ to develop my THEORY FRAMEWORK?/METHODOLOGY/ PERSPECTIVE?/OR A COMBINATION OF ALL THESE. SEE WHICH FITS BEST AND EXPLAIN HOW. AGAIN MUST NOT BE MORE THAN A SHORT PARAGRAPH.

As for my background,… WRITE ABOUT YOUR PREVIOUS OR CURRENT EDUCATION AND EXPLAIN HOW IT HELPS YOU DO YOUR PHD.
    Looking forward to lob lob lob… My CV is attached, please do not hesitate to write me in case you need more clarifications/information etc. from my end.

Best.... blah blah blah

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    Dear Professor ….

I am …, received my B.Sc. degree in Information Technology engineering in 2008. I have about 9 years of professional experiences with in-depth knowledge of software development especially in Java programming and database analysis. What encouraged me to contact you is the research work going on in your laboratory especially ….. I have followed your papers and found them very interesting specially the idea of using ….. in your recent publications. I believe your research area can provide ample opportunity to extend my knowledge in adequate way. So, it’s a humble request to consider my application and provide a chance to work in your group to prove my credentials. Given the chance, I will devote myself to contribute to the best of my ability.

Sincerely Yours,

من مقاله چند تا استاد رو با دقت خوندم و به زمینه کارشون علاقه مندم. نمیدونم چطور بهشون بفهمونم که مقالاتشون رو خوندم؟ به نظرتون این ایمیل مناسبه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

منظورم سه چهارم صفحه - یعنی کمتر از یک صفجه - است شاید نامناسب نوشتم سه یا چهار صفحه کامل خوانده شود.
    سلام بچه ها
    Dear Professor ….

Sincerely Yours,

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام بچه ها
    Dear Professor ….

Sincerely Yours,

کلیت ایمیل تون خوبه - حالا در طول زمان بهتر هم میشه!
    متوجه نمیشم از جمله "چطوری بشون بفهمونم مقلاتشون رو خوندم" چیه؟! همینو بشون بگین دیگه - بگین کاراشونو خوندین
    میتونین اسم مقاله رو هم بیارین - یا یه نکته خاصی از جزئیات مقاله رو اشاره کنین یا سوالی بپرسین!

موفق باشین.

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

Dear Professor @@@,

I hope this day finds you well.

I am writing to express my strong interest in "program" at @@@ and would love to apply for it for "semester" beginning in "Month and year.

My name is "Name". I graduated in "Program" at "university" in Iran. Obtained "degree" with GPA of X out of 20.. "I have some work experience"

I am confident that my research interests and experience make me an excellent candidate for this program. I am personally greatly interested in the "field". I have recently reviewed your faculty profile and am extremely interested in the work that you have done. I was intrigued by your journal article, "@@@." I would like to get involved in research in this area because it would help me to better prepare myself for "Goal.

I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are interested in my resume. I am really excited to join your research team and would be so honored to get your acceptance of being my supervisor in my Master’s program.

-The CV and unofficial transcripts are attached to this e-mail. I can be reached anytime via the contact information below. If there is additional information that I have not included that you would like, I would be happy to provide it for you.

Thanks very much for your attention. I am looking forward to hearing from you.

Respectfully yours,

"Name"

Address: Iran
    Phone:
    Email:
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

سلام دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و ایشون گفتن رزومت خوبه و دوس داری روی چیا کار کنی و کی کارتو شرو کنی؟
    من گفتم ژانویه میخام شرو کنم. گفتن که ژانویه پوزیشن ندارم ولی سال دیگه دارم و پاییز اپلای کن اونموقع باهام تماس بگیر احتمالا دقیقا بدونم چیا میخامو این حرفا.
    الان من تشکر کنم برم پاییز برگردم؟ همین لازم نیس چیز دیگه ای بگم؟