صفحه 549 از 589 نخستنخست ... 49449499539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,481 تا 5,490 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Engineer نمایش پست ها
    Dear Professor @@@,

1- I hope this day finds you well.
    I am writing to express my strong interest in "program" at @@@ and would love ( like)to apply 2- for it for "semester" beginning in "Month and year.
    My name is "Name". I graduated in "Program" at "university" in Iran. Obtained "degree" with GPA of X out of 20.. "I have some work experience"
    3- I am confident that my research interests and experience make me an excellent candidate for this program.
    I am personally greatly interested in the "field". I have recently reviewed your faculty (research) profile and I am extremely (highly) interested in the work that you have done. I was intrigued by your journal article, "@@@." I would like to get involved in research in this area because it would help me to better prepare myself for "Goal.
    I hope you don’t mind my getting in touch, but I’d like to inquire whether you are interested in my resume. 4-
    (I would like to ask you to let me know if you would consider supervising me throughout Master)
    6- I am really excited to join your research team and would be so honored to get your acceptance of being my supervisor in my Master’s program.
    (It is my great honor to pursue my Master study under your supervision)
    7- The CV and unofficial transcripts are attached to this e-mail
    (please find attached CV for your perusal).
    8- I can be reached anytime via the contact information below. If there is additional information that I have not included that you would like, I would be happy to provide it for you.
    (If you want additional details on my work and goal, I will be happy to answer)

Thanks very much for your attention.
    I am looking forward to hearing from you.

Respectfully yours,

"Name"

Address: Iran
    Phone:
    Email:
    رنگ آبی: مال خود شما هم درست است و من یک پیشنهاد کنارش گذاشتم.
    رنگ بنفش: نباشه بهتره اگرچه بودنش هم ایرادی ندارد.
    کلمات یا جملات پیشنهادی رو توی پرانتز واستون نوشتم.
    1- حذف شود. ایمیل باید کوتاه و مختصر باشد.
    2- زمان لازم نیست شما معمولا چند ماه قبل از ددلاین باید ایمیل بدید و استاد اتومات خواهد فهمید که شما برای کدوم ترم میخاید اپلای کنید.
    3- یه کم عصا قورت داده است.
    4- رسمی تر بگی بهتره. یه نمونه واستون گذاشتم.
    5- جمله ات خیلی آسمون ریسمونه. ساده بگو که چی میخای
    6-مجددا: جمله ات خیلی آسمون ریسمونه. ساده بگو که چی میخای
    7- معمولا در ایمیل اول CV میفرستند اگر خوششون اومد بعد sop و یا ترانسکریپت. ترانسکریپت رو نباید همون اول فرستاد.
    8- یه جمله بهتر توی پرانتز نوشتم.

در کل باید ایمیلی که ارسال میشه کوتاه و مختصر باشد حداکثر 5 الی 6 خط. اساتید معمولا در فصل اپلای روزانه دهها ایمیل دریافت میکنند و باید زمان برای خوندن همه رو داشته باشندو تجربه نشان داده اساتید به ایمیلهای سبک و جم وجور رغبت بیشتری نشان میدند.

موفق باشید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و ایشون گفتن رزومت خوبه و دوس داری روی چیا کار کنی و کی کارتو شرو کنی؟
    من گفتم ژانویه میخام شرو کنم. گفتن که ژانویه پوزیشن ندارم ولی سال دیگه دارم و پاییز اپلای کن اونموقع باهام تماس بگیر احتمالا دقیقا بدونم چیا میخامو این حرفا.
    الان من تشکر کنم برم پاییز برگردم؟ همین لازم نیس چیز دیگه ای بگم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام استاداز شما این را خواسته اند.

ولی اگر خودتان صلاح میدانیدبه شکلی ارتباط را حفظ کنید. مثلا از استاد سوال کنید که چه مطالبی را پیشنهاد میکنند در این مدت بخوانید یا اگر روی مقاله ای کار میکینید نظر استاد را در فواصلی بگیرید. هد یکماه ۴۰ روی یک ایمیل کوچک شاید مفید باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و ایشون گفتن رزومت خوبه و دوس داری روی چیا کار کنی و کی کارتو شرو کنی؟
    من گفتم ژانویه میخام شرو کنم. گفتن که ژانویه پوزیشن ندارم ولی سال دیگه دارم و پاییز اپلای کن اونموقع باهام تماس بگیر احتمالا دقیقا بدونم چیا میخامو این حرفا.
    الان من تشکر کنم برم پاییز برگردم؟ همین لازم نیس چیز دیگه ای بگم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

در حال تلاش برای گرفتن پذیرش دکتری هستم. منتها یکی از اساتید اسپانیایی با شرایطی خاص دنبال دانشجو هست. گرایش مرتبط با فوتونیک، مشروط به این که لیسانس 2014 به این طرف گرفته شده باشه. به خودم که نمی خوره ولی لطفا اگر کسی با این شرایط در نظر دارید پیام بفرستید.

سلام دوستان
    متاسفانه من سوالم را در یک پیج دیگه مطرح کردم که کلا اونجا سوالی و جوابی نمیشه و امیدوارم اینجا جوابمو بگیرم.
    نمونه متن برای همکاری یک استاد خارجی در جهت تکمیل،همکاری،ادیت و نگارش مقاله می خواستم.
    با تشکر

Junior Member BrotherV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان
    خواستم بپرسم اگر استادی بخواد جواب بده چقدر طول میکشه، من ایمیلی با این فرم فرستادم و از اضافه گویی هم پرهیز کردم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    Dear Prof. "prof",My name is "Name" and I graduated in "Program" from university of "university"which is listed as one of top universities in Iran.Your research area in "research" is quite interesting to me and I am interested expanding my research in this area and would like to know about research opportunities to work under your supervision. I have attached a copy of my CV for your review.Looking forward for your reply,Regards,"name"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BrotherV نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بپرسم اگر استادی بخواد جواب بده چقدر طول میکشه، من ایمیلی با این فرم فرستادم و از اضافه گویی هم پرهیز کردم
    Dear Prof. "prof",My name is "Name" and I graduated in "Program" from university of "university"which is listed as one of top universities in Iran.Your research area in "research" is quite interesting to me and I am interested expanding my research in this area and would like to know about research opportunities to work under your supervision. I have attached a copy of my CV for your review.Looking forward for your reply,Regards,"name"
    همون روز یا یکی دو روز بعد.
    graduate research opportunities

Looking forward to your reply
    امضا نامرئی

سلام دوستان. من می خوام با یک استاد استرالیایی در مقاله ی خودم همکاری کنم. متن فارسی ایمیلم رو می ذارم بخونین و نر بدید تا بعدا به انگلیسی تبدیلش کنم. بهم بگین کجاهاش نامناسبه لطفا:

پروفسور عزیز
    من قصد دارم تا نوشتن مقاله ای را شروع کنم و از شما می خواهم در این مقاله با من همکاری کنید. من کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه () هستم و همچنین در کلینیک روانشناسی مخصوص کودکان به عنوان بازی درمانگر کار می کنم. مقالات شما را در زمینه ی () خواندم و به نظرم موضوع مقاله ی من () می تواند جزو موضوعات مورد علاقه ی شما نیز باشد.
    از آنجاییکه تجربه و دانش شما را به خصوص در مقاله ی () درک کردم، از شما می خواهم من را یاری کنید.
    من قبلا یک مقاله با عنوان () در این زمینه نوشتم. وقتی مشغول جمع آوری داده ها برای آن بودم، در کنار آزمون نقاشی خانواده ، از کودکان آزمون نقاشی KHTP نیز گرفتم. بنابراین داده های من آماده است و فقط نیاز است تا نقاشی KHTP نمره گذاری شود.
    پروپوزال خود را به این نامه پیوست می کنم. در صورت نیاز، رزومه خود را برای شما خواهم فرستاد.
    از وقتی که می گذارید ممنونم
    با احترام
    زهرا

Junior Member BrotherV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام، اگر ایمیل ندن چکار کنیم؟ تا الان که چیزی برای من نیومده

نقل قول نوشته اصلی توسط BrotherV نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما به طرف نگین که موضوع تحقیقاتش کوایت اینترستینگ هست! خودش در جریان این مسله هستش.
    در عوض میتونین بگین که به کاراش علاقه مندین.
    جواب هم یا همون روز یا نهایت فردا

موفق باشید