صفحه 550 از 589 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط BrotherV نمایش پست ها
    سلام، اگر ایمیل ندن چکار کنیم؟ تا الان که چیزی برای من نیومده
    یک مرتیه ریمایندر
    شیفت به استاد بعدی

البته (به غیر استرالیا) در بقیه کشورها اساتید دارن ترم رو جمع میکنن برن واسه تعطیلات تابستون
    الان بعید میدونم به جایی برسین

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود 15 روز پیش به یک استاد تو کانادا ایمیل زدم و دیروز دوباره یه ایمیل یادآوری واسش فرستادم. امروز جوابمو داد و گفت که در حال حاضر دانشجو جدید نمیگیرم. من زمینه کاری این استاد رو دوست دارم و میخوام بهش بگم که میتونم منتظر بمونم ولی نمیدونم دقیقا باید چه متنی رو بنویسم. اگر دوستان متن ایمیل خوبی دارند ممنون میشم کمک کنن.
    متن جوابی که داده به صورت زیره:
    I am not accepting any new students at present. I wish you the best,

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط daiana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 15 روز پیش به یک استاد تو کانادا ایمیل زدم و دیروز دوباره یه ایمیل یادآوری واسش فرستادم. امروز جوابمو داد و گفت که در حال حاضر دانشجو جدید نمیگیرم. من زمینه کاری این استاد رو دوست دارم و میخوام بهش بگم که میتونم منتظر بمونم ولی نمیدونم دقیقا باید چه متنی رو بنویسم. اگر دوستان متن ایمیل خوبی دارند ممنون میشم کمک کنن.
    بله دقیقا متاسفانه اساتید کانادایی کمی کم لطفی دارن تازگی ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daiana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این در واقع یک نوع ریجکشن مودبانه است. اگر میخواست شما را برای ترمهای بعدی بگیره میگفت برای فلان ترم جا دارم. دنبال استاد دیگری بگردید.

دوستان سلام من ارشد عمران سازه هستم و اقامت اینجارو دارم میخوام ارشد یه گرایش دیگه بخونم کانستراکشن الان دوتا استاد پیدا کردم از یه دانشگاه بنظرتون متن اولیه ایمیلم چی بنویسم من پیامهارو خوندم ولی مشابه به وضعیت خودم چیزی پیدا نکردم ...منون میشم راهنماییم کنید

Junior Member BrotherV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

Question پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام مجدد به همگی اساتیدمن چندین ایمیل به چندین استاد زدم اما متاسفانه جوابی نگرفتم اصلا به جز یکی که اون هم ایرانی بود و جواب داد دانشجو نمیگیرم. رزومه تحصیلی خوبی دارم(4 مقاله ISI ارشد و معدل ارشد 18.74 ، لیسانس 17.27 و متاسفانه نمره زبانم 6.5) کاش حداقل یه جواب میدادن که آقا نمیخوایم. به خدا مسخرش را درآوردن

ApplyAbroad Superstar

سلام اینجا تا به حال دوستان به چندین و چند دلیل محتمل اشاره کرده اند و در واقع یک لیستی خود به خود درست شده از شلوغی وقت اساتید / از اینکه در بعضی کشورها استادها معمولا کمتر جواب درست میدهند یعنی مساله فرهنگی شاید باشد/ از اینکه دانشجو وقت نامناسبی را برای ارسال نامه انتخاب کرده اند / در نامه اول خیلی خواسته ها نوشته شده و باید صبر کردو وقتی ارتباط محکمتر شد کم کم تمام خواسته ها مطرح شوند / حتی ساعت شش صبح به افق مملکت استاد نامه فرستاده شودو غیره...
    یکی هم که من فکر میکنم در میان همه مهم باشد خود متن نامه است. معمولا ذهن کسی که نامه را مینویسد خود بخود جاهای خالی اطلاعات را پر میکند ولی در واقع جاهای خالی در متن وجود دارد. برای همین من برای یک گام کوچک اولیه پیشنهاد میکنم بدون هیچ توضیحی نامه را به چند نفر ازدوستان نشان بدهید و سوال کنید چه دستگیرشان شده؟ ایا نامه شلوغ است؟ یا متن روشن مثلا نیست و نظرشان را بگیرید.شاید مشکل با همین کار ابتدایی حل شود.

موفق باشید

سلام مجدد به همگی اساتیدمن چندین ایمیل به چندین استاد زدم اما متاسفانه جوابی نگرفتم اصلا به جز یکی که اون هم ایرانی بود و جواب داد دانشجو نمیگیرم. رزومه تحصیلی خوبی دارم(4 مقاله ISI ارشد و معدل ارشد 18.74 ، لیسانس 17.27 و متاسفانه نمره زبانم 6.5) کاش حداقل یه جواب میدادن که آقا نمیخوایم. به خدا مسخرش را درآوردن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوست عزیز روند معمول به جواب ندادن استادهاست!
    اون ها مسخرشون رو در نیاوردن بلکه وقت ندارن واسن دونه دونه جواب ایمیل ها رو بدن

اگر کشور امریکاست نیاز خاصی به ایمیل هم نیست - اگر کاناداست چاره ای ندارین که ایمیل بدین
    یه بار میبینی تو دو هفته اول جواب خوب گرفته میشه یه بار میبینی دو سال هم جواب نمیدن (هر دو با پیشفرض رزومه خوب!)

موفق باشید.

Junior Member

دوستان متن ایمیلی که به استاد میزنیم متفاوت از کاور لتره؟چون تو کاور لتر همون چیزایی نوشته میشه که باید به استاد گفت و وقتی دانشگاه میخواد که کاور لتر بدیم یعنی همون متن ایمیلی که فرستادیم؟

سلام دوستان عزیز. کسی می تونه کمک کنه که من با این استاد چجوری صحبت کنم؟ با این شرایط ک دوس دارم فاند باشه ولی بدون فاند هم میرم اوکی هست
    ممنونم

Dear Reza,

Thanks for your email.

Please be advised that our school does not have a Ph.D. program. We only grant M.Sc. to students. Moreover, I do not have financial aid at the moment to support M.Sc. students. If you would be able to cover your costs, I’d be happy to work with you as your advisor.

Regards,