صفحه 553 از 589 نخستنخست ... 53453503543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,521 تا 5,530 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ...من می خوام برای ارشد دوم اقدام کنم ...آیا توی ایمیل به استاد باید این رو بگم یا اصلا نگم که ارشد خوندم؟

سلام اقا بابک
    من مکانیک خوندم و الان میخوام برای MBA اپلای کنم.بنظرتون من چجوریب بنویسم با توجه به اینکه اصلا رشته ی خودم نیست که فرضا بخوام به استاد بگم من به این زمینه کاری شما علاقه مندم.
    سپاس از پاسخ شما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmahper نمایش پست ها
    سلام اقا بابک
    من مکانیک خوندم و الان میخوام برای MBA اپلای کنم.بنظرتون من چجوریب بنویسم با توجه به اینکه اصلا رشته ی خودم نیست که فرضا بخوام به استاد بگم من به این زمینه کاری شما علاقه مندم.
    سپاس از پاسخ شما.
    MBA معمولا احتیاجی به مکاتبه با استاد نداره چون رشته پژوهشی نیست. باید معدلتون بالا باشه و نمره GMAT خوب داشته باشید.

ApplyAbroad Superstar

سلام تا بابک خان سوال شما ببینند من فکر میکنم برای MBA (و البته نه لروما همه گروهها/رشته های منتسب به مدیریت) تماس با استاد و ... الزامی نداشته باشد. برای نوشتن SOP و این دست متنها یکی از متداولترین توضیحات این است که بنویسید در مسیر شغلی و برای پیشرفت در آن لازم است تحصیلات مدیریتی داشته باشید تا در شرکت/صنعت خود به رده های بالاتر برسید.

من به تازگی به یکی از دوستان ایرانی که سالها پیش در خواجه نصیر مهندسی خوانده بودند و سابقه کار طولانی در یک شرکت دانمارکی در حوزه انرژی داشتند برای پذیرش کمک میکردم و با ایشان به جلسه های توجیهی برای پذیرش MBA چند دانشگاه رفتیم خیلی مشهود بود که بیشتر متقاضیان MBA سابقه نحصیل مدیریتی نداشتند و با همین نیت که گفتم آمده بودند. دانشگاهها هم کاملا بااین توجیه اشنا بودند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmahper نمایش پست ها
    سلام اقا بابک
    سپاس از پاسخ شما.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

من دانشجوب دکتری هستم با معدل بالا و برای کوتوتل میخوام اقدام کنم و مدرک زبان هم ندارم.میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه ها برای اقدام در الویت هستن و اینکه چطور باید سوپروایزر پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط uin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ...من می خوام برای ارشد دوم اقدام کنم ...آیا توی ایمیل به استاد باید این رو بگم یا اصلا نگم که ارشد خوندم؟
    شما تو رزومه ای که اتچ میکنین هستش تحصیلات تون دیگه
    اشاره جداگانه در صورتی که لزومی نداشته باشه نیاز نیست

Junior Member

سلام دوستان.
    داخل ایمیل اگه بخواهیم باید از فاند هم حرف زد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب البته. فاند برای بیشتر دانشجویان موضوع کمتری از اصل پذیرش نیست و اگر لازم هست باید در موردش سوال کرد. ولی الزاما این موضوع در ایمیل اول و به شخص استاد نباید باشد هر موقع لازم بود با کسی که مرتبط تر است - که ممکن است خود استاد باشند - مطرح کنید و از جرییاتش بپرسید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasooool نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    داخل ایمیل اگه بخواهیم باید از فاند هم حرف زد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان وقت همه بخیر. من یه متنی آماده کردم برای ایمیل به اساتید میخواستم لطف کنید نظرتون رو در موردش بهم بگید.

Prospective PhD student interested in doing research on mobile robots.
    Dear Professor x
    My name is x. I finished an M.Sc. degree in Electrical engineering at the University of Tehran publishing three journal papers (M.Sc. GPA: 18.20/20, B.Sc. GPA: 17.72/20, and TOEFL IBT: 106). I am considering applying to the University of Toronto for mechanical engineering program and would very much like to join your research team at the Robotics and Automation Laboratory.
    During my studies, I have carried out extensive research on the fields of robotics, mechatronics, system control, and machine learning. Particularly, in my thesis, I worked on both exploitation and exploration of natural dynamics of robotic systems in order to achieve energy efficiency. I have published the results of my works in this journal paper in which I have presented an analytical method for the concurrent calculation of optimal parallel compliant elements and frequency of reference trajectories for serial manipulators performing cyclic tasks.
    Reading about your research projects and papers, I understood that my research interests are related to those of yours and I would be really grateful if you could tell me whether there are any available positions for the fall 2019 semester in your lab. It would be really an honor for me to pursue my studies under your supervision.
    I have attached my CV. Should you need any additional information, I will provide all in detail. Thank you for your time and consideration. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours sincerely,
    Mohammad Shushtari.
    ویرایش توسط smshushtari : September 28th, 2018 در ساعت 02:22 PM

سلام دوستان
    من از یکی از اساتیدی که بهش میل زدم چنین جوابی گرفتم:
    Thanks for your interest in joining my research group. Your skill set might be a good fit into one of my project. I encourage you to contact me again sometime in early December 2018.
    به نظرتون غیر خرفه ایه ازش در مورد پروژه سوال کنم تا دید بهتری داشته باشم یا اینکه صرفا تشکر کنم و بگم همون موقع تماس می‌گیرم؟
    سوال بعد اینکه الان میتونم به استادای دیگه تو همین دپارتمان یمیل بزنم یا نه؟ کار درستی نیست؟
    ویرایش توسط smshushtari : October 1st, 2018 در ساعت 08:58 PM