صفحه 558 از 589 نخستنخست ... 58458508548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,571 تا 5,580 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط m112 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون می‌شم من رو در ویرایش متن ایمیلی که به اساتید می‌فرستم راهنمایی کنید. متن را چطور اصلاح کنم که بهتر بشه؟
    سپاس

Subject: Interested in doing research in XX

Dear Prof. X,

I am writing to express my keen interest to apply for a PhD position under your supervision. I hold my M.Sc. in Electrical Engineering-Power in University of X, City, Iran, on March 2016.
    My areas of research include A; and B. I am also interested in C and D. I have four papers published or under review and one paper in preparation. Moreover, I have over six years’ experience conducting studies on power systems working in the electric power industry. Furthermore, I fluently speak English and I have a basic knowledge of German.
    I would continue my studies in XX. As I have searched your website well and I know your work areas are so relevant to my research areas, I apply for a PhD position under your supervision.

Please find my CV attached to this email. I would be delighted if you would consider me as a researcher working in your research group.
    I look forward to hearing from you.

Sincerely,
    My name
    سلام
    با مطالعه ی مقالات اخیر استاد و آخرین اپدیت های زمینه مورد علاقه ی مشترک شما و استاد. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من متن ایمیل های ارسالیم رو به صورت زیر نوشتم، ممنون میشم نظرات دوستان رو در موردش بدونم:

Dear Dr. XXX

My name is XX. I have majored Computer Engineering program as the 1st ranked student among my same entrance students. Since I have recently finished my M. Sc. program, I am applying to your PhD program and I am very interested in your research field.

After glancing at a few of your recent papers and your homepage on Jülich Supercomputing Centre (JSC), I've found your research field greatly coincides with my research experiences and interests.

I am eager to have the opportunity to join in your research team and continue my academic researches under your supervision. I think I have enough motivations to do my best in your research team.

Please find my attached CV.

Best regards

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم که آدرس لینکدینم رو در ایمیلم به استاد، میتونم بنویسم؟ یا باید داخل رزومه بنویسم؟
    چطور و با چه ادبیاتی باید از استاد بخوام که به پروفایل لینکدینم مراجعه کنن؟

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
    من میخوام برای ارشد، یا دکترای پیوسته اپلای کنم. عنوان ایمیلم این باشه درسته؟
    Prospective graduate student

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanieh92 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم که آدرس لینکدینم رو در ایمیلم به استاد، میتونم بنویسم؟ یا باید داخل رزومه بنویسم؟
    به نظرم (نظر شخصی) داخل رزومه تون، اون بالای بالا بذارین و hyperlink کنینش.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

!!!!!!!!خیلی خیلی فوری!!!!!!!

سلام دوستان
    من 10 روز پیش به ی استاد ایمیل زدم و براش CV , Sop فرستادم و اونم بلافاصله جواب داد که من دارم روی یک فاند خوب کار میکنم کاراش یکم گره خورده، فایلای شما رو چک میکنم و زود جواب میدم.
    از شانس بد من وقتی داشتم براش SOP میفرستادم اسم دانشگاهو اشتباه توش نوشته بودم یعنی اسم ی دانشگاه دیگه با ی استاده دیگه رو نوشته بودم. روز بعد فهمیدم چه گاف بزرگی دادم. بهش ایمیل زدم که SOP قبلی ی مشکل تایپی داره براتون دوباره فرستادم. حالا استاده دیگه جواب نداده. منم نمیدونم چیکار کنم. چون که نمیدونم اصلا SOP اولیه رو چک کرده بدش اومده و دیگه جواب نمیده یا نه هنوز منتظر فاند که جور بشه بعدش جواب بده. نمیدونم الان باید چیکار کنم دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه؟ صبر کنم تا خودش خبر بده؟ یا اینکه بهش زنگ بزنم تا قافل گیرش کنم و براش توضیح بدم؟ یا اگه شد با یکی از دانشجو های ایرانی حرف بزنم که بره و براش توضیح بده؟
    کسی میتونه راهنماییم کنه چه کنم با این گافی که دادم.

ApplyAbroad Superstar

سلام در هر دو قرار بدهید. ایرادی ندارد.

در نامه به استاد یا اگر استاد سوال کردند بعد از اینکه کوتاه خودتان را معرفی میکیند بفرمایید اطلاعات بیشتر روی لینکدین هست. فرمت خاصی ندارد. هر جای متن که لازم هست میشود آنرا گذاشت.

موفق باشید

سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام این شیرینکاریها جزو لا ینفک مکاتبات هست. همه ما یکی دو بار شاید از این کارها کرده باشیم. من خودم از این خیلی بدتر هم کرده ام. یعنی بعد از شروع دکتری!!

در هر صورت من فکر میکنم این که یک نامه با مشخصات درست نوشتید و به استاد فرستادید کار خیلی خوبی بوده است. اگر اولی را دیده باشند و ناراحت شده باشند فرقی نمیکند بازهم جواب نمیدهند. یا دعوایتان میکنند اگر هم ندیده باشند که دومی را نگاه میکنند. اگر هم دیده باشند و بخواهند همچنان با شما کار کنند که به روی خودشان نمی آورند.

من فکر میکنم توضیحی برای اشتباه ندهید. توجهشان جلب میشود.

اشتباهی است که شده و نمیشود کاری کرد

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط javadparsa نمایش پست ها
    !!!!!!!!خیلی خیلی فوری!!!!!!!

سلام دوستان
    من 10 روز پیش به ی استاد ایمیل زدم و براش CV , Sop فرستادم و اونم بلافاصله جواب داد که من دارم روی یک فاند خوب کار میکنم کاراش یکم گره خورده، فایلای شما رو چک میکنم و زود جواب میدم.
    از شانس بد من وقتی داشتم براش SOP میفرستادم اسم دانشگاهو اشتباه توش نوشته بودم یعنی اسم ی دانشگاه دیگه با ی استاده دیگه رو نوشته بودم. روز بعد فهمیدم چه گاف بزرگی دادم. بهش ایمیل زدم که SOP قبلی ی مشکل تایپی داره براتون دوباره فرستادم. حالا استاده دیگه جواب نداده. منم نمیدونم چیکار کنم. چون که نمیدونم اصلا SOP اولیه رو چک کرده بدش اومده و دیگه جواب نمیده یا نه هنوز منتظر فاند که جور بشه بعدش جواب بده. نمیدونم الان باید چیکار کنم دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه؟ صبر کنم تا خودش خبر بده؟ یا اینکه بهش زنگ بزنم تا قافل گیرش کنم و براش توضیح بدم؟ یا اگه شد با یکی از دانشجو های ایرانی حرف بزنم که بره و براش توضیح بده؟
    کسی میتونه راهنماییم کنه چه کنم با این گافی که دادم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام ایرادی ندارد.
    خاص تر هم بنویسید بد نیست.

PhD Studies PhD Project Doctoral STudies

همه میتوانند باشد

موفق باشید

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
    من میخوام برای ارشد، یا دکترای پیوسته اپلای کنم. عنوان ایمیلم این باشه درسته؟
    Prospective graduate student

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد متن زیر به عنوان reminder رو بدونم:
    ایمیل اصلی دعوت از ایشون برای همکاری در نوشتن مقاله ایست، و اینکه میدونم که ایمیل رو خونده و میدونند که میدونم.
    Dear Dr.XXX
    I understand that you have a quite busy schedule, so I just wanted to send a reminder that I'm sincerely looking forward to hearing from you.

Regards.
    YYY YYYYY