صفحه 573 از 589 نخستنخست ... 73473523563564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,721 تا 5,730 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    ببخشید یک ایرادی در متن بود

ایرادی ندارد همان متن را بفرستید ولی بهتر این است یک خط اول ایمیل بنویسید که من این نامه را -یعنی ایملیل اول را - مثلا دوهفته پیش برای شما فرستادم و چون جوابی نگرفته ام تردید دارم آن را دیده باشید بنابراین ذیل همین ایمیل دوباره میفرستم .لطفا ببینید و نظر بدهید و حال هر چیزی که مد نظرتان است.

پایدار باشید
    پس این روال عادی هست برای فوروارد؟ بد نمیشه ؟
    چون خودش نوشته 3 تا دانشجو میخوام.

ApplyAbroad Superstar

من فکر میکنم نامه بی جواب را باید پیگیری کرد و یک راه همین است که حضورتان نوشتم. مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشید که فکر میکنید بد بشود؟

از نظر من البته تلفن کردن هم مفید و خیلی کارآمد است چون در مکالمه نوعی تعهد برای استاد ایجاد میشود که دست کم ایمیل را بخوانند و پاسخ مناسب بدهند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پس این روال عادی هست برای فوروارد؟ بد نمیشه ؟
    چون خودش نوشته 3 تا دانشجو میخوام.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام خدمت دوستان و ضمن تشکر از راهنمایی ها و به اشتراک گزاشتن تجربیات

بنده یک ایمیل به استادی که در زمینه کاری و تخصصی ایشان دقیقا همان زمینه کاری بنده در ارشد بود فرستاده ام. دوست صمیمی بنده امسال دانشجو اشان شده. پروسفور پیش دوستم آمده و از من در مورد کارم و آشنایی و بک گروندم سوال کرده و دوستم پاسخ خوبی داده. ولی گفته بک گروند ایشان از کارشناسی متفاوت بوده ولی برایشان جالب بوده که کار ایشان را انجام داده ام.

به نظر شما ایشان بنده را انتخاب می کنند. لطفا راهنمایی نمایید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها

بنده یک ایمیل به استادی که در زمینه کاری و تخصصی ایشان دقیقا همان زمینه کاری بنده در ارشد بود فرستاده ام. دوست صمیمی بنده امسال دانشجو اشان شده. پروسفور پیش دوستم آمده و از من در مورد کارم و آشنایی و بک گروندم سوال کرده و دوستم پاسخ خوبی داده. ولی گفته بک گروند ایشان از کارشناسی متفاوت بوده ولی برایشان جالب بوده که کار ایشان را انجام داده ام.

ببینید حتی اگه استاد به شما بگه اپلای کن و من حمایتت می کنم٬ بازم در نهایت تا جواب پذیرش نیاد شما نمی تونید قطعی روش حساب کنید. بنابراین فقط روی یک جا و یک نفر تمرکز نکنید کما اینکه استادها هم فقط روی یه نفر تمرکز ندارن و لحظه آخر معلوم نیست کی رو انتخاب کنن. به قول معروف هه تخم مرغ ها را در یک سبد نذار که بعدا سرت بی کلاه بمونه.
    به امید موفقیت
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

این یک شروع خوب است ولی واقعا تا به نتیجه رسیدن و پذیرش فاصله زیادی است.
    پیشنهاد میکنم با جدیت این مورد را پیگیری بفرمائید ولی این فرصت را تنها یکی از راهها ببینید و همزمان پیگیر فرصتهای دیگر در دانشگاههای دیگر هم باشید.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    ببینید حتی اگه استاد به شما بگه اپلای کن و من حمایتت می کنم٬ بازم در نهایت تا جواب پذیرش نیاد شما نمی تونید قطعی روش حساب کنید. بنابراین فقط روی یک جا و یک نفر تمرکز نکنید کما اینکه استادها هم فقط روی یه نفر تمرکز ندارن و لحظه آخر معلوم نیست کی رو انتخاب کنن. به قول معروف هه تخم مرغ ها را در یک سبد نذار که بعدا سرت بی کلاه بمونه.
    به امید موفقیت
    ممنونم سعی می کنم با همین جدیت به کار خودم ادامه بدم و گزینه های دیگر رو هم در نظر بگیرم. لطف کردید. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

این یک شروع خوب است ولی واقعا تا به نتیجه رسیدن و پذیرش فاصله زیادی است.
    پیشنهاد میکنم با جدیت این مورد را پیگیری بفرمائید ولی این فرصت را تنها یکی از راهها ببینید و همزمان پیگیر فرصتهای دیگر در دانشگاههای دیگر هم باشید.
    پایدار باشید
    سلام دوست عزیز.. پاسخ امیدبخشی بود.ممنون برای انرژیت. دوستم بهم گفت تا نوامبر دیگه بهش ایمیل ندم. چون نتیجه پروپوزال استاد تا اون موقع نمیاد. یعنی ندم منو یادش میمونه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز.. پاسخ امیدبخشی بود.ممنون برای انرژیت. دوستم بهم گفت تا نوامبر دیگه بهش ایمیل ندم. چون نتیجه پروپوزال استاد تا اون موقع نمیاد. یعنی ندم منو یادش میمونه؟
    خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

من فکر میکنم با همفکری استاد پروپزال را تکمیل بفرمائید. فایده جنبی این کار حفظ ارتباط با استاد است و البنه نهایتا پروپوزال استخواندار و کاملی هم خواهید داشت.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام به همه دوستان. من به یه استادی ایمیل زدم. که در جواب من ایمیل زیر رو زدن. میشه راهنمایی کنید امیدوار کننده است یا نه؟ اینکه چی جواب بدم؟
    Dear ......,
    Thanks for your e-mail re coming to ....... for a doctorate. I would be very pleased to accept you, given your background knowledge as a researcher, in ........ processes. Plus ............ fascination! Depending on funding, I would say definitely apply. I will talk with my colleague Dr .......... , and confirm with you in about a weeks time.
    Sincerely,
    professor ....

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من به یه استادی ایمیل زدم. که در جواب من ایمیل زیر رو زدن. میشه راهنمایی کنید امیدوار کننده است یا نه؟ اینکه چی جواب بدم؟
    Dear ......,
    Thanks for your e-mail re coming to ....... for a doctorate. I would be very pleased to accept you, given your background knowledge as a researcher, in ........ processes. Plus ............ fascination! Depending on funding, I would say definitely apply. I will talk with my colleague Dr .......... , and confirm with you in about a weeks time.
    Sincerely,
    professor ....
    سلام. بنظر من این جواب خیلی خوب و امیدوارکننده ای است و پیگیر باشید. ولی توصیه من و همه بچه ها این است که همزمان برا جاهای دیگه هم اقدام کنید و تا زمانیکه نامه رسمی پذیرش و فاند دانشگاه رو دریافت نکردید ادامه دهید.
    امید که خبرهای خوبی از پذیرش و فاندتون آپدیت کنید.
    موفق باشید