صفحه 574 از 589 نخستنخست ... 74474524564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,731 تا 5,740 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من به یه استادی ایمیل زدم. که در جواب من ایمیل زیر رو زدن. میشه راهنمایی کنید امیدوار کننده است یا نه؟ اینکه چی جواب بدم؟
    Dear ......,
    Thanks for your e-mail re coming to ....... for a doctorate. I would be very pleased to accept you, given your background knowledge as a researcher, in ........ processes. Plus ............ fascination! Depending on funding, I would say definitely apply. I will talk with my colleague Dr .......... , and confirm with you in about a weeks time.
    Sincerely,
    professor ....
    سلام دوست عزیز

اولا به شما تبریک میگویم.این ایمیل خیلی از دید من مثبت است و استاد به نظر کاملا تحت تاثیر قرار گرفته اند. چنین پاسخ مثبتی خیلی متداول نیست. ملیت استاد را میدانید؟
    تبریک مجدد. این پاسخ در اولین ایمیل بود؟ اگر در مورد خودتان و محتوای ایمیل بنویسید دوستان میتوانند از تجربه شما استفاده کنند.
    موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام نظرتون در خصوص این ایمیلی که آماده کردم واسه استاد ارسال کنم چیه - لطفا اگر ادیت خاصی نیاز داره واسم انجام بدین - در ضمن میخوام همراهش یک پروپوزال هم بفرستم - واسه اروپا می خوام اپلای کنم. باتشکر.

My name is xxxxxxxxx. I hold a master degree in management science, from Iran. I am writing to express my interest in joining at your research group in xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, as a PhD fellow.

My research interests are in subjects such as Supply chain management, Logistics optimization, Operations research applications, Transportation, Stochastic programming and Inventory management.

I found your research interests in Logistics, and Optimization, close to mines. I would like to work with you to develop a doctoral proposal that presentation in this email.
    This is a initial topic. If, it's your interest topics, I will define subset projects and develop it.

Please find enclosed my CV and research project for consideration. I appreciate any time you give me for further correspondence.

Kind regards,
    xxxxxxxxxxxx

Junior Member

سلام مجدد. ممنون از نظر خوب و امیدوار کننده دوستان. فقط یه جایی از متن ایمیل منو بفکر میندازه.
    Thanks for your e-mail re coming to، من توی متن ایمیلم پینوشت اضافه کردم که اساتید راهنمای ارشدم جفتشون فارغ التحصیل اون دانشگان و اونا توصیه کردن که توی این دانشگاه ادامه تحصیل بدم. یه موقع استاد فک نکرده که من خودم قبلا اونجا درس خوندم؟!؟ به نظرتون لازمه توی جواب ایمیلش به این نکته اشاره کنم یا اصن مهم نیس؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام. بنظر من این جواب خیلی خوب و امیدوارکننده ای است و پیگیر باشید. ولی توصیه من و همه بچه ها این است که همزمان برا جاهای دیگه هم اقدام کنید و تا زمانیکه نامه رسمی پذیرش و فاند دانشگاه رو دریافت نکردید ادامه دهید.
    امید که خبرهای خوبی از پذیرش و فاندتون آپدیت کنید.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان عزیزم میشه راهنمایی کنید که برای ایمیل ریمایندر ایمیل قبلیو رپلی کنیم یا کلا یه ایمیل جدید بزنیم به استاد؟ یا اینکه ایمیل قبلیو فوروارد کنیم بهتره؟ اگه تجربیات خودتون رو بگید ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم میشه راهنمایی کنید که برای ایمیل ریمایندر ایمیل قبلیو رپلی کنیم یا کلا یه ایمیل جدید بزنیم به استاد؟ یا اینکه ایمیل قبلیو فوروارد کنیم بهتره؟ اگه تجربیات خودتون رو بگید ممنون میشم
    سلام دوست عزبز

نامه اولیه را فوروارد بفرمایید و یک خط بنویسید که چون جواب نیامد فکر کر ده اید مشکلی پیش امده بنابراین دوباره متن را میفرستید.

سخت نگیرید قاعد ه خاصی ندارد فکر کنید میخواهید به فارسی یاداوری کنید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

سلام دوستان

من برا پوزیشنی اپلای کردم و استاد گفته که

Supervision acceptance means offering a position, which I am still in the process of determining. The deadline is Feb 1st for the summer term and June for the Fall term, so I will inform whoever I select before February anyway.

میخوام ببینم من صبر نم برای اساتید دیگه ایمیل نزنم؟

ممنون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام دوستان

Supervision acceptance means offering a position, which I am still in the process of determining. The deadline is Feb 1st for the summer term and June for the Fall term, so I will inform whoever I select before February anyway.

ممنون
    سلام. این جواب از یکطرف شما رو امیدوار میکنه از این جهت که اگه جواب رو داد تموم میشه کارتون و فاند میگیرید و از طرفی دیگه اینکه شما رقبای دیگه ای هم دارید. به هر ترتیب شما چاره ای جز صبر (برای این استاد) نداری. ولی حتما حتما دانشگاههای دیگه و کشورهای دیگه رو مد نظر قرار بده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام. این جواب از یکطرف شما رو امیدوار میکنه از این جهت که اگه جواب رو داد تموم میشه کارتون و فاند میگیرید و از طرفی دیگه اینکه شما رقبای دیگه ای هم دارید. به هر ترتیب شما چاره ای جز صبر (برای این استاد) نداری. ولی حتما حتما دانشگاههای دیگه و کشورهای دیگه رو مد نظر قرار بده.
    پس به اساتید دیگه ا یمیل ندم دیگه درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من جواب استاد قطعی است و پیگیری دیگری لازم نیست.

من حتی فکر میکنم یک کمی هم سرحال نبوده اند وقتی این ایمیل را نوشته اند.

در هر صورت ایشان مشخصا با دقت و صبر دارند عمل میکنند و کاندیدها را به دقت بررسی میکنند.

موفق باشید

سلام دوستان

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پس به اساتید دیگه ا یمیل ندم دیگه درسته؟
    نه. همونطور که دوستمون susighton هم گفتند قطعیه و دیگه به اساتید این دانشگاه ایمیل نده. ولی همزمان دانشگاههای دیگر و کشورهای دیگر رو مد نظر قرار بده.
    به امید خبرهای خوب